Kibice

Wyjazd autokarowy na Inter-Atalanta (29)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 6 lat temu
5300
29

WYJAZD AUTOKAROWY Styczeń 2020: INTER - Atalanta 12.01.2020r !

Witam, mamy propozycje wyjazdu na mecz INTER - Atalanta: mecz 12 Stycznia 2020 (czekamy na potwierdzenie daty i godziny rozegrania meczu). Jeśli mecz zostanie rozegrany w niedziele (18:00, 20:30) wyjechalibyśmy w piątek popołudniu/wieczorem z kraju - w sobotę dotarlibyśmy do Włoch, następnie zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie itd, nocleg, rano w niedziele pobudka jedziemy pod stadion a po meczu od razu powrót i w Polsce jesteśmy w poniedziałek. Gdyby była to godzina 15:00 to po meczu jeszcze pobędziemy do wieczora w Mediolanie. Jeśli mecz odbyłby się w sobotę to ruszamy w piątek od godzin popołudniowych, dojazd w sobotę rano zakwaterowanie, następnie mecz i po meczu powrót do hotelu na nocleg i w niedziele powrót do Polski. Na potwierdzenie noclegu jeszcze czekamy.

Bilety zamówimy przez system CCIC, lub jeśli ktoś woli to przez stronę Inter.it (cen dokładnie jeszcze nie znamy).

Trasa: jak ostatnio czyli z środka Polski - Łódź, następnie - Częstochowa - Katowice - Mediolan.

ZAPISY robimy do końca Listopada i zobaczymy ile osób się uzbiera i czy w ogóle pojedziemy i jak coś zaczniemy wpłaty. Jeśli nie będzie chętnych w gronie FDP to otworzymy temat dla chętnych, lub dopiszemy kogoś z osób towarzyszących na poprzednich wyjazdach.

Miejsc w autokarze 49

Koszt dla członków FDP to około 600zł ( 350zł przejazd oraz nocleg ze śniadaniem około 30euro + bilet na mecz zależnie od cen podanych przez Inter.it ale liczymy około 30euro)
Koszt dla ludzi spoza FDP to około 650zł ( 400zł przejazd oraz nocleg ze śniadaniem około 30euro + bilet na mecz zależnie od cen podanych przez Inter.it ale liczymy około 30euro)
Dokładna cena może się delikatnie różnić od tego co podałem ale to jak przyjdzie do wpłat to dokładnie napisze kwotę.

ZOBACZYMY CZY UDA SIĘ ZEBRAĆ ODPOWIEDNIĄ LICZBĘ OSÓB Jeśli nie to otworzymy dla innych osób bądź dopiszemy jakąś osobę towarzyszącą gdyby był ktoś chętny z członków FDP.

ZAPISY SĄ NA FORUM, JEŚLI KTOŚ MA PROBLEM Z DOSTĘPEM DO TEMATU NA FORUM TO PROSZĘ PISAĆ/PYTAĆ

https://fcinter.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=5318

Tagi: FDP kibice
udostępnij

Zobacz też

Transfermarkt.it – Inter najpopularniejszym klubem we Włoszech (1)

12.11
06:26

Curva Nord ogłasza protest. Grupy pozostaną poza stadionem do odwołania (4)

25.08
19:53

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.11.2019 o 21:47 przez vanPur
+1
vanPur
Jedzie ktoś na Inter Roma 6 grudnia? Ja właśnie kupiłem bilet na mecz za 25euro (promka dla ludzi <30), i bilety lotnicze wyniosły mnie 200zł. Może ktoś chce dołączyć.
19.11.2019 o 06:11 przez mariusz10klc
mariusz10klc
Pw :)
19.11.2019 o 17:37 przez vanPur
vanPur
Nic nie dostałem :/
19.11.2019 o 18:21 przez piotr-skowron
piotr-skowron
Napisz proszę szczegóły w prywatnej wiadomości.
16.11.2019 o 17:57 przez Guarin
+1
Guarin
Tłuc się tyle km do Mediolanu gdzie loty w dwie strony można ogarnąć za 190 zł to jakiś absurd.
17.11.2019 o 12:11 przez bomba
+2
bomba
Autokar ma swój urok można np dac w palnik 🍺😁
16.11.2019 o 07:56 przez chonciak
chonciak
Dlaczego ludzie spoza FDP mają płacić więcej za przejazd i nocleg?

Zrozumiałbym, że bilety na mecz dla FDP byłyby tańsze ale przejazd i nocleg?
16.11.2019 o 08:49 przez Orzeu
Orzeu
dlatego, że nie są w FDP
16.11.2019 o 15:56 przez INTER1908BIKER1975
INTER1908BIKER1975
witam.wchodze na forum a tam takie cos sie pojawia-Nie masz uprawnień, aby przeglądać to forum.
17.11.2019 o 10:02 przez Orzeu
Orzeu
temat będzie otwarty w środę
15.11.2019 o 13:35 przez Orzeu
Orzeu
od środy możliwość zapisu także dla ludzie z poza FDP
14.11.2019 o 11:56 przez haazaard
haazaard
dajcie znac jak sie sprawa rozwinie, tez nie jestem w FDP, ale gdyby byla mozliwosc zapisu, mysle ze moglbym sie skusic
13.11.2019 o 22:40 przez Max_Nerazzurro
Max_Nerazzurro
@mariusz10klc na razie zapisy chyba tylko dla członków FDP, jak będą otwarte dla wszystkich, poinformujemy ;)
13.11.2019 o 18:14 przez mariusz10klc
mariusz10klc
Halo,odpowie ktoś czy nie?ten temat w ogole jest aktualny?niech admin w koncu sie określi, bo ani tu odpowiedzi ani na forum
13.11.2019 o 20:21 przez Orzeu
Orzeu
w chwili obecnej zapisy dla czlonkow fdp
14.11.2019 o 12:18 przez Orrin
Orrin
to ilu jest chętnych na ten moment ?? z FDP
11.11.2019 o 21:52 przez Orrin
Orrin
bardzo dobry pomysł, jestem za
11.11.2019 o 21:24 przez uchol0808
uchol0808
SZkoda że dopiero teraz ruszył temat wspólnego wyjazdu.
Jak pytałem we wrześniu to była cisza więc pojechałem sam
Obecnie myślałem że jakiś wyjazd bedzie planowany gdzieś na marzec - kwiecień to chętnie bym się wybrał taką grupą ,ale w styczniu to raczej nie dam rady
11.11.2019 o 21:07 przez adi1908
+1
adi1908
Mały błąd techniczny zaraz osoby z FDP będą mogły się dopisywać. Osoby z poza FDP prosi się o cierpliwość jeżeli nie zbierzemy ludzi z FDP wówczas otworzymy temat dla reszty . Póki co pierwszeństwo maja członkowie
11.11.2019 o 21:15 przez INTER1908BIKER1975
INTER1908BIKER1975
a jak można zostać członkiem FDP?
11.11.2019 o 20:57 przez mariusz10klc
mariusz10klc
Jeżeli jestem poki co poza FDP a z chęcią bym się z Wami wybrał, to z kim wszystko dogadywać?
11.11.2019 o 19:02 przez INTER1908BIKER1975
INTER1908BIKER1975
Nie jestem w FDP a bardzo bym chciał jechać na INTER-ATALANTA.Jest na to szansa?
11.11.2019 o 18:40 przez r9internazionale
r9internazionale
Hej. Niestety ale nie mogę komentować tematu na forum. Mogę prosić o dostęp. Dzięki z góry
11.11.2019 o 18:09 przez Orzeu
Orzeu
zamkniety temat jest obecnie.
11.11.2019 o 17:53 przez Alfa
Alfa
Dokl, dajcie dostęp na forum dla wszystkich skoro zapisy są też nie tylko dla fdp
11.11.2019 o 18:09 przez Orzeu
+2
Orzeu
temat jest zamknięty przez autora obecnie poza tym i tak nie pojedziesz
11.11.2019 o 18:29 przez Alfa
Alfa
niewazne czy pojade czy nie, ale inni moze sie beda chcieli wybrac spoza fdp
11.11.2019 o 17:21 przez bodzio1911
bodzio1911
Szkoda że to styczeń:( trzeba wracac do pracy.w grudniu mógł bym się wybrać na jakiś mecz
11.11.2019 o 17:18 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Panowie jak w tym roku nie płaciłem składki FDP to znaczy że mam zablokowany dostęp do tematu na forum i się nie mogę zapisać? Dziwne to...

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się