Wywiady z piłkarzami

Wypowiedzi Lukaku i Lautaro po spotkaniu w Champions League (8)

Autor:
Źródło: football-italia.net
8 miesięcy temu
2010
8
Lukaku Lautaro

Lautaro Martinez:

- Zawsze powtarzam, że nie ma znaczenia kto z nas strzela w konkretnym spotkaniu. Myślimy o nadrzędnym celu, czyli dobru drużyny i udowadniamy to za każdym razem. 

- Cały zespół pracuje na wyniki, jakie osiągamy. W duecie z Romelu gra mi się świetnie, to fantastyczny gość. Dobrze dogadujemy się na boisku, ale i poza nim. Jednak powtarzam jeszcze raz - nie ja, ani nie Lukaku jesteśmy najważniejsi, najważniejszy jest Inter.

- Ciągle mam niesmak po przegranej z Borussią, wciąż wraca to do mnie i myślę, że innych też to męczy, ponieważ dominowaliśmy w pierwszej połowie, a potem w drugiej wszystko się posypało. Jednak uważam, że od tamtego czasu wiele przemyśleliśmy i jesteśmy silniejsi psychicznie. Pokazaliśmy, że wciąż mamy swój głos w Lidze Mistrzów i głęboko wierzę, że uda nam się awansować do 1/8.

 

Romelu Lukaku:

- Cały zespół zagrał dzisiaj bardzo dobrze i możemy śmiało powiedzieć, że w pełni zasłużyliśmy na wygraną w tym ważnym meczu.

- Jestem zadowolony ze swojej postawy, ale wiem, że muszę dalej ciężko pracować. Przed spotkaniem rozmawiałem z trenerem, który powiedział mi, że mogę zrobić różnicę w Lidze Mistrzów tak samo, jak w Serie A. 

- Dzisiejsza wygrana to już przeszłość, teraz skupiamy się w pełni na treningu i przygotowaniach do następnego meczu ze SPAL, o Barcelonie będziemy myśleć po wykonaniu kolejnych kroków we włoskiej lidze. 

 

 

 

 

Zobacz też

Samir Handanovic

Handanovic: Nasze zwycięstwo było zasłużone (1)

29.07
15:35
Borja Valero

Valero: Robię to o co prosi mnie trener (6)

29.07
15:47

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.11.2019 o 15:03 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
"nie ja, ani nie Lukaku jesteśmy najważniejsi, najważniejszy jest Inter" ale mi Pan w tym momencie zaimportował Panie Lautaro "El Toro" Martinezie 🖤💙
28.11.2019 o 10:07 przez Czarson
+1
Czarson
Lukaku wczoraj zagrał na takim poziomie, którego nawet nikt od niego nie oczekiwał. Oby tak dalej.
28.11.2019 o 08:00 przez cuba
cuba
(ile zna języków )
28.11.2019 o 07:59 przez cuba
cuba
przepraszam za będy ,sprostowanie, ( o czemu nie ) , (na plecach cieszynka że pół składu na plecach hehe ) , ( wygrana z Barceloną bo czemu nie ) , ( ile ona zna języków 7 czy 8 ) dobrze wychowany jest wielki :)
28.11.2019 o 07:52 przez cuba
cuba
Pisałem już dawno temu że jak pozbędziemy się ikardiego to będzie duży krok w przód ,i cieszę się że zgadzamy się że zawodnik nie może być wyżej niż klub,jest póki co dobrze u iby zdrowie dopisywało to możemy się smiał przeciwstawić juwe a nawet wtgranej z Barceloną bo czemu ne :) Lukaku na plecach cieszynka to pół składu unos na plecach hehe jest gość i super że Lautaro dogaduję sie dobrze z Lukaku ,w sumie ile on zna jęzukó 7 czy 8 ,mega poważny facet mądry zero zadumnia w sobie dobrze wycowany chętny do pracy i jak mówię oby tylko zdowie wszystkim dopisywało :)
28.11.2019 o 06:45 przez Kondzik
+2
Kondzik
Kapitalni goście !! Ktoś jeszcze tęskni za Icarem ? Ktoś jeszcze twierdzi że Romelu to przeplacony kloc? Pozamykali japy. Szapo Ba
28.11.2019 o 04:16 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
LA&LU !! Najlepszy duet napastników w Europie
28.11.2019 o 02:05 przez cristian08
cristian08
<3

Shoutbox

zemaria 04.08.2020 10:44

Roma już dawno na głowę upadła więc co

taboret 04.08.2020 10:32

https://ibb.co/QmQqYGS profesjonalna analiza, suche fakty XDDD

Dzonyy 04.08.2020 10:31

Myśle, ze pensje Alexisa trzeba podzielic bo przychodzi za friko

Rebelde 04.08.2020 10:26

Roma by musiała na głowe upaść, żeby sprzedać Dzeko.

taboret 04.08.2020 10:24

Dzeko - 34lata, Giroud 33lata vs Sanchez 31lat.

ZnawcaCalcio 04.08.2020 10:23

Dżeko raczej nie przyjdzie, a Giroud coś przebąkiwał, że chce zostać jeszcze rok

taboret 04.08.2020 10:19

lepszego zawodnika za 21 mln nie znajdziesz

taboret 04.08.2020 10:19

zamiast placic manu + pensja, placimy tylko pensje.

taboret 04.08.2020 10:19

wolalbys jeszcze doplacic 15mln za sancheza?

Klinsi64 04.08.2020 10:18

placic 14 mln dwom rezerwowym napatnikom to przesada

Klinsi64 04.08.2020 10:17

pensja dzeko poszla do alexisa

taboret 04.08.2020 10:15

Ostatnie 6 meczów Interu - 13 goli, ostatnie 6 meczów Getafe - 1 gol.

zemaria 04.08.2020 10:14

czy to w koncu mozliwe

zemaria 04.08.2020 10:14

pragne dżeko

Alfa 04.08.2020 10:11

Wiadomo że lepiej dzeko czy girou ale chyba ciężko ich wyjąć

KoBa 04.08.2020 10:04

18 mln wg mnie szkoda

Dzonyy 04.08.2020 10:03

Zmienimy mu nazwisko na Ławkomonti bo się nigdy z niej nie bedzie podnosił

Alfa 04.08.2020 10:03

Ale pine możemy odkupić za 18 bodajze

KoBa 04.08.2020 09:57

To już lepiej włoskiego weterana typu Caputo

Alfa 04.08.2020 09:56

Ponoć pinamonti ma być back zamiast dzeko :D

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26857

Liczba newsów: 37173