Informacje z klubu

Występ Nainggolana zagrożony? (6)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około miesiąca temu
977
6
Radja kontuzja

Luciano Spaletti ma poważną zagwozdkę przed meczem Interu z PSV w ramach Ligi Mistrzów, problem stanowi ustalenie formacji pomocy drużyny przez niego prowadzonej.

Matias Vecino oraz Radja Nainggolan zmagają się z urazami, występ pierwszego z nich jest już wykluczony. Oto co w ten sprawie miał do powiedzenia Luciano Spalletti:

- Przeprowadzaliśmy badania Vecino i prawdopodobnie nie będziemy go bardziej eksploatować. W przypaku Nainggolana dokonano kolejne testy medyczne, zawodnik ten potrzebuje kilku dni odpoczynku, które mocno zmniejszyłyby ryzyko odnowienia się kontuzji. Ocenimy jednak jego dyspozycję i będziemy analizować co w przypadku braku jego występu. Jeśli chodzi o Urugwajczyka, problemy wydają się zbyt trudne do rozwiązania i nie ma szans żeby pojawił się jutro na boisku.

Zobacz też

Milan Skriniar

Skriniar o krok od nowej umowy (0)

18.01
00:12
Internazionale

Powołani na Benevento (0)

12.01
19:03

Komentarze (6)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.12.2018 o 22:03 przez Rebelde
+2
Rebelde
Niech on lepiej porządnie wyzdrowieje, bo będzie bezużyteczny jak ostatnio.
10.12.2018 o 20:35 przez Kondzik
+1
Kondzik
Odpocznij Radziu tyle ile ci dane bo nigdy nie wrocisz do gry w takim systemie ... Psv ogolimy bez ciebie, zostaje trzymac kciuki za Barce
10.12.2018 o 20:16 przez Dzyl
Dzyl
Czyli tylko Brozo i Valero są dostępni z pomocników. Na 10 może zawsze zagrać Lautaro/Keita.
10.12.2018 o 20:00 przez Tifosinho
+2
Tifosinho
W życiu bym nie przypuszczał, że największą szklanką w Naszej kadrze będzie Nainggolan.
10.12.2018 o 19:25 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Niech on się lepiej doleczy do końca i nie włazi jutro na boisko. Zagra sobie z Udinese
10.12.2018 o 20:56 przez SETE
SETE
Ja bym go tez przyoszczędził z Udine . Jutro Keita w 1 , El Toro na 10 i jedziemy . Wiem wiem Perisic tez musi grać 😀

Shoutbox

Miszczu 18.01.2019 08:48

Sam Milan nie zrozumiał tej kary, bo jest to kiepsko wyjaśnione. Stąd odwołania i spotkania.

Luki165 18.01.2019 08:47

Ja w sumie o szczegolach nie wiedzialem. Generalnie troche beka jest z tych postanowien . Szkoda ze nie ma informacji ile zyskow kapitalowych musza miec na kazdy rok kary.

Miszczu 18.01.2019 08:45

Ale czego nie przetłumaczyli? Komunikatu Uefa z przed miesiąca? Przecież od miesiąca jest trąbione o tym, że się odwołują od tego.

InteristaNagato 18.01.2019 08:45

xdddddddd

Luki165 18.01.2019 08:45

Wychodzi na to ze beda musieli zbilansowac budzet do czerwca 2021. Ograniczenie do 21 zawodnikow w pucharach i zatrzymanie 12 mln za lige europy

VVujek 18.01.2019 08:41

Dziwne ze na stronce milanu tego nie przetlumaczyli

Luki165 18.01.2019 08:37

Jezeli sprawdzi sie to co pisza na stronie uefy to milan popadnie w ruine

VVujek 18.01.2019 08:35

Uefa im zabiera kase z LE a oni wydaja sobie 35 baniek na paqete , teraz jeszcze piatek xd

VVujek 18.01.2019 08:32

W piatek mieli spotkanie z uefa i co ? Pozwolili im na kolejny transfer po paqecie ?

VVujek 18.01.2019 08:30

Spoko "inne przypadki" ale przeciez to milan byl tym gorszym przypadkiem wydajac fortune w jednym okienku

Luki165 18.01.2019 08:29

No wlasnie tutaj jest cos wiecej. Kiedys czytalem ze Inter i milan to zupelnie dwa inne przypadki podobno. Sami wlosi jak ich czytam nie za bardzo kumaja tego ffp ;)

VVujek 18.01.2019 08:28

Och uj tu chodzi to ja nie wiem

VVujek 18.01.2019 08:28

Wiec fundusz podpisal jakas ugode i co ? Milan dalej wydaje kase nie sprzedajac nikogo ...

VVujek 18.01.2019 08:27

Prawda ? A w ffp chodzi o to wlasnie

VVujek 18.01.2019 08:27

Pisałkkem nizej ze nie da sie tego wytlumaczyc logicznie, to ze fundusz przeja milan nie zmienia bilansu finansowego

Luki165 18.01.2019 08:25

To jak logicznie wytlumacysz ze jak doszlo do zmiany wlasciciela to nagle jest prpces

VVujek 18.01.2019 08:24

Za wzgledu na ffp a nie wlascicieli , nazwisko nie moze tu miec nic do rzeczy

Luki165 18.01.2019 08:24

Cos ala wisla

Luki165 18.01.2019 08:24

Chcieli ich wykluczyc ze wzgledow na wlascicieli

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Milan

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21694

Liczba newsów: 32546