Zapowiedzi

Zapowiedź: Celtic - Inter (23)

Autor:
Źródło: inf. własna
prawie 14 lat temu
505
23

Już jutro kolejny przedsezonowy sprawdzian piłkarzy Interu. Po wygranej 2:3 z zespołem Como, Nerazzurrich czeka kolejny mecz. Tym razem na stadionie Celtic Park w Glasgow Inter zmierzy się z mistrzem Szkocji. Mecz ten zostanie rozegrany z okazji 125-lecia The Bhoys.

 

Nerazzurri notują bardzo dobry okres przygotowawczy. Od ostatniej ligowej porażki z Lazio, Inter wygrywał każde z kolejnych  spotkań. Przez ten czas podopieczni Andrei Stramacciniego okazali się lepsi od: Trentino (6:0), FC Koper (2:0), Juventusu (1:0), Milanu (2:1) i Como (3:2). Teraz piłkarzy z Mediolanu czeka mecz z Celtikiem Glasgow.

 

 

Rok temu, a dokładnie 30 lipca 2011 r. w ramach spotkania towarzyskiego, Celtic na własnym stadionie mierzył się z Interem. Wówczas ekipę z Mediolanu prowadził Gian Piero Gasperini. Mimo że tamten mecz nie był świetny w wykonaniu graczy Interu i brakowało składności na boisku, ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 2:0 dla Nerazzurrich. Co ciekawe, strzelcami zostali dwaj gracze, którzy teraz są na "wylocie" z drużyny Stramaccioniego - Pazzini i Castaignos.

 

Castaignos podczas meczu z Celticiem - 2011 rok.

 

Jak teraz wygląda atak Nerazzurrich? Opiera się przede wszystkim na niezawodnym Diego Milito. Argentyńczyk, pomimo swojego wieku, nadal utrzymuje wspaniałą formę, co udowania liczba strzelonych w ostatnim czasie bramek. Pomagać mu mają młodziutki Philippe Coutinho oraz nowy nabytek Rodrigo Palacio. W trafianiu do siatki rywala odpowiedzialni mają być również zmiennicy, czyli dwaj byli gracze Primavery – Garritano i Livaja. To właśnie Ci wyżej wymienieni zawodnicy mają być kluczem do zwycięstwa w jutrzejszym meczu.

 

 

Początek meczu na Stadionie Celtic Park w sobotę 28 lipca 2012 roku. Start o godzinie 14:30!

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Czas ubrać koronę! | Inter - Hellas Verona (zapowiedź) (4)

16.05
13:00

Nerazzurri z szansą na zapewnienie sobie 21. scudetto w historii | Inter - Parma | Zapowiedź (8)

02.05
18:39

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.07.2012 o 15:26 przez diego00
diego00
1-2 dla nas<br />
28.07.2012 o 14:31 przez el_loco
el_loco
asz najpoważniejsy sprawdzian.
28.07.2012 o 14:18 przez michalk
michalk
Majster98 i Mundigayi na prawdę dyskusja na poziomie. odpuście sobie takie hasła na przyszłość.
28.07.2012 o 11:45 przez scudetto
scudetto
będzie transmisja do meczu
28.07.2012 o 11:04 przez diego00
diego00
4-0 dla nas 3 milito -1 guarin<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.07.2012 o 10:29 przez Majster98
Majster98
#15 oj tam oj tam <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> cicho siedz
27.07.2012 o 22:15 przez Mudingayi
Mudingayi
#13 a co ty myślisz że ja na serio ? <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <br />
<br />
PS. a ty przemycasz ser z bułgarji <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
27.07.2012 o 22:08 przez interlegia
interlegia
#13 tłumaczysz się jakbyś miał 13 lat <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
27.07.2012 o 20:29 przez n29
n29
Jeszcze ani jednego meczu sparingowego nie widzialem ale licze ze Livaja strzeli kilka bramek jest swietny ciekawe czy bedzie mial szanse rozwijania sie w interze
27.07.2012 o 20:26 przez Majster98
Majster98
tylko jak coś się nie obrażaj , bo ja tylko se żartuję więc nie bierz tego do siebie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.07.2012 o 20:22 przez Majster98
Majster98
#10 a ty mistrzem striptizu dla napalonych geji <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.07.2012 o 20:01 przez Mudingayi
Mudingayi
#10 a ty mistrzem tańcu na rurze <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
27.07.2012 o 19:56 przez Majster98
Majster98
#8 widzę , że jesteś mistrzem ortografii <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.07.2012 o 19:01 przez baxter007
baxter007
może i z mistrzem ale słabym. Na początku zajęli 2-gie miejsce w małym turnieju w Portugalii. W półfinale wygrali wysoko z trzecioligową drużyną z tego kraju a następnie przegrali w karnych z Hull City w finale. Kolejne 3 sparingi to porażki. Ostatnia najdotkliwsza bo 4-0 z Ajaxem. Biorąc pod uwagę ocenę gry The Bhoys wróżę mecz obfitujący w duża liczbę bramek. Bardzo słabo jest zorganizowana obrona rywala, a pomoc nie potrafi przytrzymać piłki. Inter powinien wysoko wygrać.<br />
<br />
Na pewno nie będzie powtórki z 25.05.1967 r. Szkoda tamtego meczu...<br />
<br />
Forza INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.07.2012 o 17:00 przez Mudingayi
Mudingayi
gramy z mitrzem ! ( ale szkocji ) <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.07.2012 o 14:37 przez berniol21
berniol21
Dadzą rade tym bardziej ,ze Celtic to nie ten Celtic co kiedyś.
27.07.2012 o 13:40 przez Gajdzik
Gajdzik
W końcu trochę z wyższej pułki rywal niż Como czy Trentino, zobaczymy co pokażą nasi, ja obstawiam 2-1 do przodu <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.07.2012 o 13:35 przez potrtop
potrtop
a poprawili<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.07.2012 o 13:31 przez dodo_IM
dodo_IM
#2 Longo nie został nawet powołany. Liczę na kolejny wyśmienity występ Guarina, nowej gwiazdy Interu <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.07.2012 o 12:15 przez Majster98
Majster98
powinni wygrać z Celtami , no ale różnie to bywa <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.07.2012 o 11:49 przez potrtop
potrtop
Skoro Gasperini wygrał to Strama nie powinnien mieć kłopotów.Jeśli Livaja i Longo mają stanowić o wygranej w jutrzejszym meczu to ciemno to widze<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.07.2012 o 11:46 przez xeneen
xeneen
Wiadomo czy będzie transmisja na jakimś polskim kanale?

Shoutbox

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625089

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się