Plotki transferowe

Zebranie zarządu i Spallettiego (18)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 7 lat temu
1066
18

Wczoraj wieczorem Luciano Spalletti spotkał się z zarządem Interu aby podsumować zakończony sezon i omówić plany na zbliżający. Corriere dello Sport informuje o tematach jakie poruszono podczas spotkania.

Spalletti i zarząd mieli rozmawiać o nowej umowie szkoleniowca Interu, a także przedyskutować przyszłość Mauro Icardiego, Joao Mirandy i Antonio Candrevy którym zaproponowano przedłużenie kontraktu.

Poruszono także temat Joao Cancelo i Rafinhii. Dziennikarze są przekonani, że klub ze względu na ograniczenia finansowe w bieżącym okresie rozliczeniowym nie zdecyduje się na wykup Portugalczyka. Szanse na pozostanie Brazylijczyka w Interze mają być większe.

Zarząd i Spalletti mieli ustalić cele ligowe do zrealizowania na kolejny sezon. Priorytetem Interu ma być zbliżenie się do Juventusu i Napoli względem różnicy punktów. Nerazzurri zakończyli rozgrywki ze stratą 23 punktów do mistrza Włoch. Przygotowania do sezonu 2018/2019 mają rozpocząć się 9 lipca. 

Luciano Spalletti miał poprosić o transfer środkowego pomocnika i prawoskrzydłowego. Wśród kandydatów do wzmocnienia linii pomocy Interu wymienia się Kovavicia, Williama Carvalho, Praeta, Barelle i Tousarta. Faworytami Spallettiego na prawe skrzydło mają być Matteo Politano i Simone Verdi, choć rozważana ma być także kandydatura Alessio Cerci.

 

Tagi: mercato
udostępnij

Zobacz też

tarik muharemović

Jak będzie wyglądało zimowe mercato? (3)

30.12
11:54
paulo henrique

Paulo Henrique wśród kandydatów rozważanych przez Inter (12)

01.01
11:24

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.05.2018 o 22:26 przez Czarson
Czarson
Il Cap forma od wielu lat niezmiennie wysoka, jak on to robi?!
24.05.2018 o 22:23 przez IlCapitano
IlCapitano
Zabrakło jeszcze wisienki na torcie sprzed kilku dni, kiedy to nasz niebywały wizjoner Calcia Jasker chciał sprzedawać Skriniara za grube miliony, no bo przecież bierzemy De Vrija za darmo. Zamilknij już człowieku, błagam.
24.05.2018 o 22:21 przez Klinsi64
Klinsi64
Il Capitano jak zwykle w punkt. Ileż to już lat trafnie ocenia sytuację tego klubu.
24.05.2018 o 22:11 przez IlCapitano
IlCapitano
Van Dall 01.06.2009, 21:43 Jeśli o mnie chodzi to Mourinho z Ibrą mogą iść do Madrytu, zmieniamy prezesa, na ławkę przychodzi Zenga i od nowa budujemy zespół, bo obecna koncepcja w ogóle mnie nie przekonuje.

Van Dall 02.06.2009, 09:54 (...) Co do Mourinho - zwyczajnie nie lubię takich najemników. Odziedziczył po Mancinim świetny zespół, bierze ogromne wynagrodzenie, a od siebie nie wniósł kompletnie nic. Poza tym, jeśli trafi mu się lepsza oferta, mam 100% pewności, że ucieknie od nas tak samo jak uciekł z Porto. Dlatego wolałbym od podstaw budować zespół z Zengą.

Yascarr 17.04.2015, 15:15
Nie ma porównania, dużo lepszy bramkarz od Handanovića. Jeśli ktoś chce Słoweńca to oddać. Tylko nie chce mi się wierzyć, że kluby które stać na opłacenie kontraktu Samira będą chciały mieć takiego przeciętnego bramkarza.

Yascarr 01.03.2015, 20:44
Pech, a do tego brak pewności w defensywie, bo jak już ktoś wspomniał, w każdym meczu ktoś sie obsra jak typowa :cenzor: . Dzisiaj padło na nasz klubowy ręcznik. Tak, bramka na jego konto, Interwencja w stylu Berniego, a myśle że nawet nasz wychowanek by sobie lepiej z tym poradził. Nienawidzę tego gościa - to po pierwsze, ale obiektywnie to Carizzo prezentuje sie lepiej. Może jest niepewny przy wyjściach, ale widać że jak dostanie szanse to robi co w jego mocy. Ręcznik jak to ręcznik, a to go zamuruje, a to wypluje przed siebie. Dobrze ktoś napisał że ma wy :cenzor: .

"Milan kręci najdroższe okienko w historii, a tutaj na niektórzy na siłę starają się umniejszyć ich super prace w to mercato. Jak czytam, że tylko RR i Conti mieliby szanse na pierwszy skład u nas i to tylko dlatego że u nas te pozycje kuleją, to nie dowierzam. Według mnie to każdy ich transfer za wyjątkiem Boriniego byłby tutaj przywitany z wielkim entuzjazmem i ja sam chętnie widziałbym każdego u nas. " - Jasker, 28 lipca 2017, godzina 15:39.

"Kolejny raz powtórze, że chciałbym aby to Inter zrobił taką rewolucje jak Milan i takie całkowite wietrzenie naszej zgniłej szatni wyszłoby nam na dobre. Niestety, nie stać nas na to. Podsumowując, to kibice Milanu patrzą teraz z wielkim optymizmem w przyszłość, a ja dalej nie widzę wielkiej szansy na Ligę Mistrzów, a już na pewno nie jestem pewien tego, że powalczymy o to czwarte miejsce. Dalej za dużo przeciętniaków i za mało jakości w składzie." - Jasker, ten sam post co wyżej.

"Taka prawda, że wtedy z nimi mieliśmy powalczyć o LM i teraz też kupując Skriniara i Vecino piszę się tutaj, że żaden z nowych nabytków Milanu nie miałby szans na pierwszy skład u nas. Prędzej Milan do tej LM wejdzie niż my z naszym super składem potrzebującym "kosmetycznych zmian" - Jasker, 28 lipca 2017, godzina 15:58.

"Dobrze, wiecie swoje. Na siłę próbujecie udowodnić, że Valero jest lepszy od Biglii, Gagliardini od Kessiego, Skriniar czy Miranda od Musacchio itd. Nie wiem skąd takie wnioski, no ale dobrze. Równie dobrze ja sobie mogę coś takiego stworzyć: Donnaruma - Bonucci Musacchio Romagnoli - Conti Valero Biglia Kessie Rodriguez - Cahlanoglu - Icardi. I co teraz? " - Jasker, 28 lipca 2017 rok, godzina 18:15.

Mam wrzucać dalej? Weźcie wypier dalajcie już stąd bezwstydnicy, znawcy Calcio od siedmiu boleści, idioci zwykli. Won.
24.05.2018 o 19:09 przez AveCaesar
AveCaesar
Do środka mógłby przyjść ten Ilicic, a na skrzydło Verdi i jak dla mnie pozamiatane.
Handa, Padelli, Berni/ De Vrij, Skriniar, Miranda, Rano + wychowanek/ Asamoah, Cancelo, DD, Santon/ Brozo, Valero, Gaglia, Vecino, Ilicic, Rafinha/ Perisic, Verdi, Karamoh, Candreva/ Icardi, Martinez + wychowanek.
Spoko.
24.05.2018 o 18:44 przez interista1987
interista1987
Zgadzam sie z Vandallem.
Widze, to tak Cancelo wraca do Hiszpanii przez co my jestesmy stratni conajmniej 15mln nie wykupujac go. Na prawa strone wedruje D'Ambrosio - przecietniak ktory jednak bedzie mial sklad a , ze przyczynil sie do awansu do LM strzelajac bramke nikt nie mysli o dokonaniu retuszu w skladzie. O Florenzm mozemy tak pomarzyc jak swego czasu marzylismy o De Rossim, ktory tez nie mogac sie dogadac z Roma zrobil lekki szum wokol siebie by ten kontrakt uzyskac.
Minrada gral na tyle dobrze, ze obecnosc De Vrija nam poziomu raczej nie podniesie, chyba ze Holender strzeli kilka bramek.
Asamoah to gracz niezle odnajdujacy sie w poukladanej druzynie. W Juve kazdy wie co ma grac, mam watpliwosci czy gosc bedzie rownie dobry u nas. Zobaczymy.
Ten Martinez tez wyglada raczej na melodie przyszlosci, nie wiem czy on moze byc wystawiany na skrzydle ale dwojka napastnikow to my grac nie bedziemy o ile nie bedziemy musieli odwrocic losow meczu.
Potencjalne wzmocnienia Politano,Verdi itd. sa w moich oczach sredniej jakosci. Nie widze wzmocnienia druzyny.
Nie wykupienie Cancelo to bedzie sabotaz, nie kupienie Chiesy za 50 mln tylko Verdiego za 35 tez nim bedzie.
24.05.2018 o 17:30 przez Yascarr
Yascarr
Van Dall jak zwykle w punkt. Ileż to już lat trafnie ocenia sytuację tego klubu.
24.05.2018 o 15:17 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
vidal na TT - wracam z ekipa do Włoch...ale zapewne do Napoli do carlo
24.05.2018 o 14:59 przez timon
timon
mi sie marzy def. pomocnik z prawdziwego zdarzenia
24.05.2018 o 14:17 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Jak zarzad da dupy z transferami? Klepneliśmy za darmo jednego z najlepszych ŚO w Serie A, osłabiając przy tym konkurenta do walki o miejsce gwarantujące LM. Do tego za darmo Asamoah! Kolejnym jest młodzieniaszek z Argentyny Lautaro Martinez. Jeszcze okienko się nie zaczeło, a my juz mamy 3 dobre, jak nie świetne transfery. Teraz dać czas na dopięcie kolejnych transferów, także przestań ujadać van ...
24.05.2018 o 14:08 przez ksiazewi
ksiazewi
Preat już podobno w juve
24.05.2018 o 13:12 przez Orzeu
Orzeu
Cerci xD no jasne
24.05.2018 o 12:19 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
Cerci ahahaha beka niesamowita ahaha
24.05.2018 o 11:45 przez Odet
Odet
Kovacic dubluje pozycję Brozovica, zresztą i tak nie bedzie chciał opuścić Madrytu.
Myślę, że najpierw powinna wyjaśnić się sprawa z Rafinhą i Cancelo.
Pozdr.
24.05.2018 o 10:36 przez darren1
darren1
Cerci xD
24.05.2018 o 10:15 przez Kondzik
Kondzik
Praet przecież poszedl do jude.
24.05.2018 o 09:56 przez Roni86
Roni86
Przepraszam za błędy.
24.05.2018 o 09:55 przez Roni86
Roni86
Beka z tego klubu. Mam nadzieję że to wymysły pismakow. Jak to jest możliwe że nie wykupią Cancelo? To po H....A co wogole wypozyczali? Co to za klub ?? ? Przecież na co Oni liczyli ustalając 35mln? Co się nie udało że nie mają na to pieniędzy? Skąd na Kocacicia i innych? Przestanę czytać wiadomości bo można oszalec. Co oni chcą szukać w LM?Forza

Shoutbox

AveCaesar 06.01.2026 10:26

Al-Hilal chce WŁĄCZENIA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO w przenosiny Joao Cancelo do Barcelony! Saudyjczycy chcą by Polak tej zimy trafił do Al-Hilal i w Arabii Saudyjskiej dokończył sezon! 🤯 DECYZJA MA NALEŻEĆ DO POLAKA - Sacha Tavolieri

Kredence 06.01.2026 10:06

Najważniejsze żeby nie sprowadzić jakiegoś śmiecia typu Dodo

Cyrax 06.01.2026 09:42

GDS - Inter zostaje z Darmianem i Dioufem na wahadle

AveCaesar 06.01.2026 09:03

I co jest już ten Asllani ?

FENDI_SOSA 06.01.2026 08:07

u nie zyjecie widze w swieto he

FENDI_SOSA 06.01.2026 07:20

latam w koszulce w paski jak morata

FENDI_SOSA 06.01.2026 06:42

KRYSTIAN KRÓL

Domino 06.01.2026 02:42

Lotito to musi miec bajere

Domino 06.01.2026 02:42

Niczym my za Correle

Domino 06.01.2026 02:42

West Ham za tego kmiota zaplacil Lazio 29 mln

Domino 06.01.2026 02:42

Taty Castellanos Centre-Forward 27 Argentina SS Lazio Lazio Italy Serie A West Ham United West Ham England Premier League Jan 5, 2026 €25.00m €29.00m

WTC 06.01.2026 00:29

Ponoć junajtety chcą Marescę

Claudio 06.01.2026 00:24

Juve by chcialo zrobic wymiane z Atletico David - Sorloth

Cny 06.01.2026 00:15

Davida sam tu chciałem. pewnie u nas wyglądałby nieco lepiej niż w juve... nieco ;) może samo przejście że stylu gry ligi francuskiej na włoską jest wymagające. całkiem odwrotnie niż z Anglii do Włoch gdzie każdy odpad daje radę xd

Rebelde 05.01.2026 23:50

Patrzac na pkotki transferowe , troche ogorkow przeszlo nam kolo nosa ..... David, DeWinter ,Nkunku . Kazdy byl z Interem łączony i kazdy to Flop

Cny 05.01.2026 23:35

ciekawostka Adrian Benedyczak wykręcił takie same liczby w lidze jak Jonathan David :D

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Bologna był:

Polls answer

Publicystyka

Analiza taktyczna PSG Luisa Enrique (4)

29.05
15:15

Luis Enrique - Od boiska po ławkę trenerską (3)

28.05
17:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    17

    39

  • 2

    Milan

    17

    38

  • 3

    Napoli

    17

    37

  • 4

    Juventus

    18

    33

  • 5

    Roma

    18

    33

  • 6

    Como 1907

    18

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    10

  • 2

    Christian Pulisic

    8

  • 3

    Nico Paz

    6

  • 4

    Riccardo Orsolini

    6

  • 5

    Hakan Çalhanoğlu

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28635

Liczba newsów: 52365

Liczba komentarzy: 613822

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

9x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się