Plotki transferowe

Zirytowana Barcelona wysyła ostrzeżenie (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 miesiące temu
2449
19
Leo Messi

Nie milkną echa zapowiedzi meczu, który ukazał się na platformie PPTW grupy Suning.

Przypomnijmy, przed meczem z Napoli na platformie należącej do Suning ukazala się zapowiedź spotkania Inter - Napoli z wizerunkiem Leo Messiego. O zapowiedzi zrobiło się głośno nie tylko we Włoszech. 

 

 

Katalończycy bardzo zirytowali się na tą sytuację, nie chodzi już o sam cień Messiego, ale o użycie nazwiska i numeru w połączeniu z logiem Interu na koszulce. Wlodarze Blaugrany wysłali do Chin ostrzeżenie, kolejna taka sytuacja skończy się pozwem o naruszenie praw autorskich. 

Messi w Interze to bardzo mało prawdopodobna możliwość z wielu względów. Jednakże jeśli zawodnik zdecyduje się na odejście z Hiszpanii to prawdopodobnie do Interu. Z wielu powodów: nie ma na świecie wielu klubów, których stać na Messiego. Real - wykluczone, gra w PSG byłaby mało atrakcyjna (słaba liga), Juve ma już CR7, wobec czego Mediolan byłby dla Argentyńczyka idealny. Ponadto przybycie Messiego do Interu pozwoliłoby na rywalizację CR7 - Messi w Serie A, co oznaczałoby wielkie zainteresowanie ze strony fanów. Sprowadzenie zawodnika razem z kontraktem miałoby kosztować Inter około 260 mln euro, lecz na końcu i tak wszystko zależy od samego zawodnika.

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live kante vidal

MERCATO LIVE - 15.09 (20:40) Dyr. Sportowy Barcelony: Chcialbym podziękować Vidalowi za te 2 lata (66)

15.09
00:00
mercato live nainggolan

MERCATO LIVE - 16.09 (20:01) Sky, GdS - Komplikuje się transfer Godina do Cagliari (53)

16.09
00:00

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.07.2020 o 15:04 przez minus09
minus09
Zirytowany Inter wysyła Barcwelonie ostrzeżenie, odbierdolta się od naszego martineca i od nas i od martineca. chyba ze dajecie 120 baniek
30.07.2020 o 14:45 przez cuba
cuba
Jak to jest start telenowel to prawdziwa bomba dopiero przed nami :) ściema z wysokiego C
30.07.2020 o 14:41 przez FcI
+6
FcI
Dajmy im jeszcze wybór zawodników których możemy włączyć w transakcję
( Gagliardini, Vecino, Candreva, Ranochia).
30.07.2020 o 15:36 przez Odet
Odet
Padłem :)
10/10
30.07.2020 o 13:29 przez Drakan83
Drakan83
Nie uczą się na błędach. Kiedyś chcieli podebrać kogoś z PSG (nie pamiętam kogo), to PSG im podebrała Neymara za karę. Teraz próbują z nami tego samego...i też może się skończyć jak z sytuacją z PSG :)
30.07.2020 o 13:08 przez inter30
inter30
I jeszcze kluczowe pytanie, czemu Chińczycy mieliby odpowiadać za to że włoska gazeta opublikowała takie zdjęcie?
30.07.2020 o 14:25 przez Orzeu
Orzeu
inter30 napisał:
I jeszcze kluczowe pytanie, czemu Chińczycy mieliby odpowiadać za to że włoska gazeta opublikowała takie zdjęcie?


"Nie milkną echa zapowiedzi meczu, który ukazał się na platformie PPTV grupy Suning."
30.07.2020 o 12:47 przez Rebelde
Rebelde
Chyba znów zraszacze włącza...
30.07.2020 o 13:25 przez Drakan83
Drakan83
Od tamtego momentu przestałem kibicować Barcelonie w meczach z Realem a zacząłem Realowi
30.07.2020 o 11:55 przez Snake86
Snake86
Szczerze mówiąc nie chcę go u nas. Świetny piłkarz, ale ego przerośnięte i zdominuje drużynę swoją osobą. Niech zostaje u zraszaczy.
30.07.2020 o 11:28 przez mORGAN
mORGAN
Coś mi się lekko nie zgadza. Jestem przekonany, że na tym cieniu nie było numeru i nazwiska.
30.07.2020 o 11:30 przez Orzeu
Orzeu
był. W późniejszej wersji
30.07.2020 o 11:13 przez IlCapitano
+7
IlCapitano
Jedno zdjęcie a katalońska ladacznica lepiej znana jako mes sres ke klab juz się koncertowo sprula i wyma :cenzor: e łapkami, zesrala się klasycznie jak pijany Kusy w niedzielę na sb. Ależ beka z kmiotow, a PAN MESSI LEO zapraszamy do Interu niczym Ronaldo w 1998 bo tego pragną ludzie
30.07.2020 o 11:06 przez maverik
+3
maverik
Niech jeszcze tupną nóżkami żeby było groźniej.
30.07.2020 o 14:09 przez Sempre_Inter
+1
Sempre_Inter
W ramach protestu niech kolorowymi kredami pomalują sobie na chodniku. Barcelona, a właściwie jej działacze, to dno jak lewacka ideologia.
30.07.2020 o 10:52 przez inter30
+2
inter30
Musi być tam bardzo nerwowo skoro przejmują się jakimiś bzdurnymi zdjęciami (w poprzednich latach było to nie do pomyślenia), ogólnie kolejne kompro z tym pozwem tego podklubu. Przy okazji sugerowałbym Interowi podobne "luzackie" podejście przy rozmowach o Lautaro czyli 100+ baniek albo koniec pseudonegocjacji, a nie jakieś wciskanie szrotu. Bo jeśli już ktoś robi jakieś śmieszne podchody to właśnie ten podklub a nie Inter
30.07.2020 o 10:30 przez CzarodziejCzasu
+7
CzarodziejCzasu
Hahaha, katalonskie przygłupy już się gotują, straszcie sobie pozwami i sądami ale Leo jest nasz a wy jesteście skończeni no i co
30.07.2020 o 10:25 przez maniekfci
+5
maniekfci
próbują zatrzymać coś, co już się dzieje i jest nieuniknione. żaden konfidencki pozew tego nie zatrzyma, Leo Messi witamy
30.07.2020 o 10:19 przez Jacenty
+3
Jacenty
Skoro Barca się zdenerwowała, to tym bardziej coś może być na rzeczy :)

Shoutbox

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:41

Przewidywane

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:41

NAPOLI (4-3-3): Ospina; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Hysaj; Fabian, Demme, Zielinski; Lozano, Mertens, Insigne

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:40

Dobra wiadomosc ze darmian gra dzis w 1 xd

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:40

Ponoc mertens raczej zacznie

Claudio 20.09.2020 10:38

Ciekawe co to zagra ten Osimhen czy jak mu tam. Nigdy go nie widzialem w akcji a kwota jak za Lukaku

Orzeu 20.09.2020 10:37

taborat Pinamonti sprzedany za 19 mln euro i kupiony za 20

taboret 20.09.2020 10:35

mialem go w fantasy ale zmienilem na orsoliniego

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:33

Neapolitanskiego

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:33

Dzisiaj debiut murzyna

taboret 20.09.2020 10:32

pinamonti kupiony za 8mln?

WTC 20.09.2020 10:31

a tych ananasów to nikt chyba za bardzo nie pragnie

WTC 20.09.2020 10:31

żeby kogoś sprzedać to potrzebny jest ktoś kto będzie chciał kupić

taboret 20.09.2020 10:31

mamy najwieksza kadre w lidze aktualnie, ciekawe kiedy ruszymy ze sprzedaza

Claudio 20.09.2020 10:30

prawda jest taka ze jakbysmy w czasach Kuzmanovica mieli takiego Gagliardiniego to widzielibysmy go w pierwszym skladzie bez gadania. Ależ te czasy się zmieniają

taboret 20.09.2020 10:30

imo

taboret 20.09.2020 10:30

radja out jedynie w przypadku oferty 15mln+

Claudio 20.09.2020 10:29

jeden i drugi na koniec okienka i tak na wypozyczenie pojdzie

chonciak 20.09.2020 10:29

Jak gaglia zagra tak jak z pisą kiedykolwiek w meczu przeciwko drużynie serie a to nie pozbędziemy się tego gówniaka nigdy.

Claudio 20.09.2020 10:29

Radja i Vecino pewnie out

Claudio 20.09.2020 10:28

Barella, Sensi, Vidal, Eriksen, Gagliardini, Brozović...chociaż z tym brozo bym pewny nie był

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • 12:30

    Parma

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 2

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    1

  • 3

    Roma

    Roma

    1

    1

  • 4

    Spezia

    0

    0

  • 5

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 6

    Milan

    Milan

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Gaetano Castrovilli

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26927

Liczba newsów: 37466