Plotki transferowe

Zlatan przemówił (41)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
946
41
Pomimo toczących się negocjacji w sprawie swojej przyszłości Szwed pozostaje spokojny.

Nikt już tego nie ukrywa. To mogą być ostatnie dni Zlatana jako piłkarza Interu. Potwierdzają to działacze obu klubów, na czele z Massimo Morattim.

Rozmawiałem z moim agentem Mino Raiolą. Zachowuję spokój. - powiedział dla Sky Sport Italia.

Ostrzeżono mnie o prowadzonych rozmowach Interu z Barceloną, ale myślałem, że dotyczą one Maxwella. Jeśli oferta Katalończyków jest konkretna, to sprawa staje się bardziej interesująca.

Kwota transferu miałaby wynieść około 45 mln euro plus Eto'o oraz roczne wypożyczenie Hleba. Jednak Laporta przyznał, że Kameruńczyk wciąż nie uzgodnił warunków kontraktu z Nerazzurri.

Jego agent, Josep Maria Mesalles, potwierdził, że prowadzi rozmowy z Interem.

Rozmawiałem już z Morattim i zamierzamy ponownie się spotkać w najbliższym czasie.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.07.2009 o 11:41 przez BAGGIO1
BAGGIO1
To i ja się wypowiem. Myśle, że najlepiej byłoby jeżeli Ibra zostanie, ale jak zdecydują się go puścić, a on na to napewno się zgodzi (nie oszukujmy się Zlatan to zwykły pracownik, a nie Nerazzurro) to nie będzie znowu takiej wielkiej tragedii- jeśli tylko później zrobimy jakieś sensowne ruchy transferowe. Jeżeli chodzi o Samuela Etoo- to mam mieszane uczucia, napastnik z niego dobry (nie tak jak Ibra, ale dobry), a + 40mln napewno rekompensuje różnice między nimi. Gorzej z tym, ze to niezwykle pazerny i kłopotliwy piłkarz, a czy taki nam w szeregach potrzebny to mam wątpliwości. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jedni będą narzekać, inni się cieszyć ... najważniejsze żeby Mourinho tak to wszystko zaplanował i ułożył aby było dobrze.
18.07.2009 o 11:26 przez cesc123
cesc123
no to super jesli ibra dosanie dobrą oferte to przejdzie a podomno ma eto przejsc ale nie przejdzie a hleba nie chce forza inter firza wisła kraków forza arsenal
18.07.2009 o 11:26 przez dichu
dichu
Jakbyśmy dostali te 45 baniek Etoo i Hleba to czemu nie ale jeśli Hleb ma być tylko wypożyczony to słaby interes to będzie bo może nam się udać odbudować jego formę a Barca go za rok zabierze pozatym Zltan to Zlatan dla nas to prawie legenda dzieki niemu 3 mistrzostwa ostatnie zgarneliśmy więc niech barca sypie kasa lepiej bo moratti ma pewnie teaz jeszcze wątpliwości !! !
18.07.2009 o 11:11 przez Pazzesco
Pazzesco
No za dużo się niedowiedzieliśmy od Ibry....Cały czas mam nadzieję, że do tego transferu niedojdzie....Jak można płacić takiemu Eto 13 mln ? <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> przecież on jest 2 razy słabszy od Ibry....do tego dają nam Hleba....Morattiemu naprawde coś ostatnio odbija...oddał Maxwella za grosze, teraz Ibre..co się dzieje....
18.07.2009 o 11:03 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Jeszcze nie. Ale ciężko bedzie sie Interowi odbudować jak odejdzie
18.07.2009 o 11:03 przez 13adi13
13adi13
To kur** odszedł czy nie , bo na onecie i tv podają , że odszedł
18.07.2009 o 10:59 przez Biały
Biały
Ibra przemówił i ..nic konkretnego nie powiedział <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> transfer może nie wypalić tylko z jednego powodu: pazerności Eto'o <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 10:34 przez pluto11
pluto11
no i dobrze niech go sprzedadza Ibra gra dobrze ale tylko ze średniakami a z europejska czołówka sie nie sprawdza. jezeli dostaniemy za niego Eto i kase na rozgrywajacego to bedzie dobrze Mancini chce zostac i w sparingu juz zaliczyl 2 asysty Q77 tez dostał druga szanse wiec jesli Murinho wykona dobra prace na przygotowaniach to bedzie mi mieli naprawde świetny zespól i bedziemy mogli grac kilkoma ustawieniami. Nie ma sie co irytować tym transferem to naprawde dpbry interes Ibra juz w Serie A pokazal co mial pokazac. Ja jeste jak najbardzie j za i dziwi mie wasze gadanie ze nie bedzie mial kto dogrywac. Jesli MAncini bedzie gral jak za dobrych czasów w Romie i Q77 w Porto a do tego dobry rozgrywający + Hleb na zmiane i naprawde mozemy walczyc z kim chcemy <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 10:28 przez Barca FAN
Barca FAN
Czasem odejście najlepszego nie osłabia drużyny tylko ją wzmacnia. &quot;T.Henry i Ronaldinho&quot;
18.07.2009 o 09:56 przez adriano:)
adriano:)
Moim zdaniem Ibra chce zostać w klubie, tylko Moratti chce poprawić sprawy ekonomiczne klubu i dlatego chciałby sprzedać Szweda. Czas pokaże jak ta sytuacje się rozwiąże.
18.07.2009 o 09:26 przez lays
lays
Moim zdaniem ta kasa pójdzie na Deco i Carvalho a potem Murinho wyprosi jeszcze Drogbe
18.07.2009 o 08:53 przez PioterTT
PioterTT
Zeberra calkowicie sie z toba zgadzam, kto mu mial podawac zeby pokazal sie z jak najlepszej strony ? on nie narzeka dopoki sie mu placi robi swoje typowy najemnik bez wiekszych sentymentow do klubow w ktorych gra, jedynie ma personalne preferencje w postaci manciniego czy maicona. <br /> <br /> Jesli to wypali to rezygnujemy ze skrzydel i kupujemy jeszcze srodkowego pomocnika i napastnika i wraca ustawienie 4:3:3 badz tez 4:2:1:2:1 w zaleznosci co Mou wymysli sobie. <br /> <br /> Bardzo ciekawi mnie jego stanowisko. <br /> <br /> FORZA INTER
18.07.2009 o 08:36 przez Shadow
Shadow
Eto nigdy nie zastapi Ibry. A ja wierze ze Zlatan bedzie chcial zostac. Rodzino ratuj!
18.07.2009 o 08:26 przez bart844
bart844
*rozmarzyli miało być... sobota rano nie służy...
18.07.2009 o 08:20 przez Deki
Deki
Ten transfer miałby sens wtedy gdyby te 40-45 baniek poszło na Aguero. Wtedy za jednego zawodnika (już 28 letniego, który zawodzi w ważnych meczach) otrzymali byśmy dwóch światowej klasy napastników i dobrego ofensywnego pomocnika. <br /> Co by nie mówić o Eto'o to gole strzelać potrafi. <br /> Ibre chciałbym zatrzymać ale doświadczenie np z Adriano gdzie odrzucaliśmy bajeczne oferty pokazuje że taki transfer może się opłacić. Ibra ma 28 lat, zagrał jeden sezon w którym strzelił więcej niż 20 goli, za rok już go nikt nie będzie chciał. <br /> Dostaniemy za niego napastnika który rok w rok ładuje te 25 bramek + ofensywnego pomocnika, którego po jednym sezonie gdzie nie dostał praktycznie szansy nie można skreślać no i do tego kasę za którą można kupić Aguero lub Cassano i Snejdera. Dla mnie np 4 piłkarzy takich jak Snejder, Cassano, Hleb i Eto'o da nam o wiele więcej niż jeden Ibra.
18.07.2009 o 08:16 przez bart844
bart844
Hiszpanie już się rozmażyli: <br /> <a href="http://www.blaugranas.com/media/galeria/25/0/9/7/6/n_f_c_barcelona_varios-346790.jpg">http://www.blaugranas.com
/media/galeria/25/0/9/7/6
/n_f_c_barcelona_varios-3
46790.jpg</a>
18.07.2009 o 02:43 przez Aro2300
Aro2300
no wiem ze znikome wiem ale zawsze mozna miec nadzieje <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> zreszta poczekamy zobaczymy <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 00:54 przez Cny
Cny
jeju. To, ze kasa pójdzie na transfery jest małe prawdopodobne, więc nie piszcie o Aguero, czy innych piłkarzach wartych te 40M. Szanse na to są znikome.
18.07.2009 o 00:19 przez Aro2300
Aro2300
Powiem tak jesli chca sprzedac ibre to niech sprzedadza dostaniemy eto i pare milionow i za to kupic aguero i git majonez, ale jak maja zamiar za te pieniadze nic nie kupowac albo jakiegos slabego lub starego grajka to niech sie pocaluja wiecie gdzie ! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
17.07.2009 o 23:50 przez Seba
Seba
Zresztą skoro jest Milito, Suazo i Balotelli, to Eto'o jest zbędny. Potrzeba gracza który sam potrafi stworzyć okazje strzelecką (typ Ibry czy Cassano).
17.07.2009 o 23:44 przez kachol
kachol
Jeżeli ten transfer dojdzie do skutku to Moratti do dymisji... Nie dla Eto z mojej strony, jest piłkarzem, któremu kończy się kontrakt i ma wygórowane żądania (ale jak ktoś ma 27 samochodów i ok 400 komórek to myślicie, że będzie dostawał mniej niż Ibra?), a do tego nie nadaje się do Interu, nie gramy jak Barcelona, Włochy to nie Hiszpania, będzie jednym z najsłabszych na boisku... 90 milionów jest ok, przynajmniej kasa na podreperowanie budżetu, oraz na jakieś solidne wzmocnienie... Barcelona zrobi świetny interes, a Inter po raz kolejny pokaże w tym mercato, ze nie bardzo ma plan i strategię na przyszły sezon... No i co na to Mou, co na to kibice... Jestem wściekły jeżeli cała ta sprawa się potwierdzi...
17.07.2009 o 23:34 przez Dejwid
Dejwid
TA 2 bramki moze 0? dziwne, ze na oficjalnej stronie ma 4 bramki w LM... Z resztą nie ma o czym gadać... Ibra jeszcze nic nie pokazał w LM i nie zanosi się, że w przyszłości coś pokarze, bo najzwyczajniej w świecie wielkie spektakle nie należą do niego. Może co najwyżej parę tricków na jakiejś włoskiej wiosce zaprezentować ku uciesze gawiedzi.
17.07.2009 o 23:27 przez 13adi13
13adi13
A pozatym już tego nie wytrzymam , moi ulubieni gracze odchodzą z Interu, najpierw vieri, potem Adriano a teraz Ibra :-&lt;
17.07.2009 o 23:25 przez 13adi13
13adi13
Ale Eto'o chcę 13mE za sezon, to jest prawdziwy żal, jak C.Ronaldo zarabia chyba tyle, a porównajcie ich, Ronaldo jest lepszym egzekutorem i znacznie lepszym piłkarzem ,ale ich obydwóch nie chciałbym bym, Mam nadzieje, że Ibra nie odejdzie, ale w TV w sportowym wieczorze potwierdzili to oficjalnie, że Ibra jest piłkarzem Barcy
17.07.2009 o 23:23 przez adi1908
adi1908
Barca na siłę chce opchnąć Eto nikt go nie chce ale my weźmiemy i jeszcze oddamy Ibre no złoty interes ...:/ dlaczego Inter nie może powiedzieć im tego oto zdania: <br /> <br /> &quot; tylko gotówka i żaden Eto nas nie interesuje&quot; <br /> <br /> czyli jakieś 90 baniek i za ta kase kupimy tego kogo my chcemy a nie tego co Barca nam wpycha
17.07.2009 o 23:23 przez miniu86
miniu86
Licze na Eto'o. Niech pokrzyzuje im szyki. Niech jeszcze ten jeden raz zrobi Barcelonie na złość. Jeżeli Moratti sprzeda Zalatana stracę do niego szacunek. Opamietaj się makaroniarzu!
17.07.2009 o 23:23 przez Seba
Seba
O jedną więcej niż Ibra, a nie dwie. No a jak Eto'o będzie wbijał piłke do bramki jeśli nikt mu nie poda ? Czemu w końcówce sezonu gdy nie grał Messi, Xavi i Iniesta, to Eto'o w każdym meczu był jednym z najsłabszych na boisku ? Nawet sie śmiano, gdy czasami oddawał strzały z 40 metrów, bo już nie wytrzymywał nerwowo <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
17.07.2009 o 23:16 przez matrix991
matrix991
Należy powiedzieć, że aż 2 bramki strzelił w LM. O 2 bramki więcej niż nasz Ibrahimovic. Wolę, aby został Ibra, ale niedocenianie Eto jest w naszym towarzystwie niesamowite. Eto również strzela bramki. Czy z pół metra na pustą bramkę? Jego sprawa. Ważne, że udaje mu się wpakować piłkę do bramki... I nazywanie go średnim grajkiem jest nie na miejscu ;]
17.07.2009 o 23:10 przez Cny
+1
Cny
zeberra: niektórzy tylko finałem Lm się sugerują <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
17.07.2009 o 23:06 przez Seba
Seba
No Eto'o nastrzelał sie w tym sezonie z najlepszymi. W LM 2 bramki, a w lidze nawet słabemu Realowi nie strzelił. Valencii chyba też nie. Ogórkom natomiast nastrzelał, bo dokładał noge z pół metra. Z Chelsea, to go nawet na boisku nie widziałem.

Shoutbox

martins2000 27.06.2026 10:39

Milan 2x bez LM w chłopa wkładają 115 mln chore

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625645

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się