Wywiady z piłkarzami

"Złote myśli" Moggiego (16)

Autor:
Źródło: sports.it
ponad 16 lat temu
357
16
Były dyrektor generalny Juventusu Turyn, a obecnie chyba najbardziej znany bezrobotny we Włoszech - Luciano Moggi znów zebrał swe "złote myśli", by podzielić się nimi z prasą. Tym razem Włoch uważa, że Jose Mourinho boi się Juventusu:

"Widzę, że wiele się u Mourinho zmieniło, nie wiem dlaczego, być może czuje on się mniej bezpieczny niż jeszcze rok temu, może obawia się konkurencji ze strony Juve. Wszyscy pamiętamy jaki był arogancki i bezczelny, ale dostarczał nam również nieco humoru i zabawy. Teraz już tak nie ma."

"Nie wydaje mi się, że Inter zremisował z Romą, bo był zmęczony poprzez grę w europejskich pucharach. Tak samo przyszło w nich grać Juventusowi, Milanowi, Fiorentinie oraz Romie. Ranieri śmiało mógł wygrać z Interem na San Siro i wówczas pojawiłoby się wiele pytań na temat taktyki Mourinho."
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04
Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.11.2009 o 15:21 przez cesc123
cesc123
Jak widze tego łysego to mam dosc
10.11.2009 o 22:36 przez adriano:)
adriano:)
Nasz kochany Moggi mógłby tomik napisać. Wtedy byłby kozakiem, a nie burka coś od rzeczy gdy prasa nie ma roboty.
10.11.2009 o 16:52 przez Chuchu
Chuchu
&quot;może obawia się konkurencji ze strony Juve.&quot; no tak i wskazuje na to 5 pkt przewagi na etapie 12 rozegranych kolejek <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> panie Moggi weź się już nie odzywaj bo jesteś pan symbolem korupcji, oszustw i bezczelności <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
10.11.2009 o 15:56 przez mati1908
mati1908
el intero-dobre,dobre heh
10.11.2009 o 15:03 przez Seba
Seba
Ciekawe do jakiego arbitra dzwonił (fotka).
10.11.2009 o 12:54 przez maciejos
maciejos
ale Panowie nie podniecajmy się, może wino uderzyło mu do głowy
10.11.2009 o 12:54 przez maciejos
maciejos
ale Panowie nie podniecajmy się, może wino uderzyło mu do głowy
10.11.2009 o 12:28 przez Biały
Biały
w niedzielę po meczu w &quot;Domenica Sportiva&quot; też użyli podobnego argumentu w rozmowie z Mourinho,że inne włoskie zespoły grające w LM wygrały swoje mecze ligowe, a on tłumaczy słaba grę zmęczeniem...odpwiedź była krótka - &quot;Widocznie są lepsi od nas&quot; <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
10.11.2009 o 12:21 przez tytusek25
tytusek25
Taki MU zremisowal w CL i to u siebie, przegrał w lidze tez z renomowaną ekipą i nikt nawet nie smie sie zająknąc o czyms takim jak kwestia taktyki Fergussona czy cos w ttm stylu.Zdarza sie. Wazny jest cel nie srodki.My wygrywamy w Cl,w lidze remis z badz co badz slaba ale zawsze Romą i juz zaczynają sie rozczulanki<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Na Wyspach zyją chyba rozsądniejsi ludzie.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
10.11.2009 o 12:11 przez proba1
proba1
Nie wydaje mi się, że Inter zremisował z Romą, bo był zmęczony poprzez grę w europejskich pucharach. Tak samo przyszło w nich grać Juventusowi, Milanowi, Fiorentinie oraz Romie. Ranieri śmiało mógł wygrać z Interem na San Siro i wówczas pojawiłoby się wiele pytań na temat taktyki Mourinho.&quot; <br /> <br /> Z tym to ja sie akurat zgadzam to jest zadne tlumaczenie
10.11.2009 o 12:08 przez Mate1908
Mate1908
Taaa Mourinho się boi Juve... <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> Kto się kogo boi to się okaże już 5 grudnia. Póki co klasy obu zespołów odzwierciedla tabela.
10.11.2009 o 12:00 przez adi1908
adi1908
Panowie spokojnie nie widzicie że to zwykła prowokacja ... tak było w poprzednim sezonie on gada bo chce nam zaszkodzić ale sam dobrze wie że nie ma racji. założę się o 100zł że jak Jose usłyszał jego słowa to parsknął śmiechem jak zresztą pewnie wszyscy w Interze i kibice. <br /> <br /> P.S. kibice Juve też na niego jadą jak czytam tu i tam i się go wstydzą hehe
10.11.2009 o 12:00 przez Strażnik obcasów
Strażnik obcasów
Tak źle i tak nie dobrze <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
10.11.2009 o 10:47 przez snuffy
snuffy
jak dla mnie to &quot;złotych myśli&quot; jak i innych myśli tego pana mogło by zabraknąc na tej stronce <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> Jego tok myślenia jest porażający... Wyjazd do Kijowa na pewno jest mniej męczący niż pojedynki na własnym stadionie lub morderczy pojedynek ze śmiertelnie groźnym mistrzem Izraela ( w końcu to naród wybrany...) Przyjmując jego poziom można spytać czemu Juventus, Roma,Fiorentina,Milan maja mniej pkt. niż Inter i nie prowadzą w swoich frupach w LM przecież tak samo zaczynali jak My... czyz nie <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
10.11.2009 o 10:44 przez tytusek25
tytusek25
&quot;Nie wydaje mi się, że Inter zremisował z Romą, bo był zmęczony poprzez grę w europejskich pucharach. Tak samo przyszło w nich grać Juventusowi, Milanowi, Fiorentinie oraz Romie&quot; No tak tyle ze mamy najcieższą grupe w LM i dodatkowo nikt nie dal z siebie tyle co Inter.Gralismy praktycznie o byc albo nie byc z cholernie dobra ekipą , tak ze jest roznica miedzy naszym meczem a resztą wloskich druzyn.
10.11.2009 o 10:32 przez microsoft666
microsoft666
zgadzam sie !! !! !

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Claudio 26.06.2026 14:47

ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

HB 26.06.2026 14:47

skończyło się w sposób oczywisty

HB 26.06.2026 14:47

xD

Claudio 26.06.2026 14:46

wiec kto wie czy inni nie odpuscili widzac co i jak. Placicie 70mln, a za rok moze go odkupimy za 80mln...

Claudio 26.06.2026 14:46

pamietajmy ze Como mialo znizki, a dla reszty mialy byc gorsze warunki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625526

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się