Archiwum shoutboksa

Klinsi64 09.06.2026 13:19

Dalbert na kompilacjach wygladał jak kmiot

Klinsi64 09.06.2026 13:18

zero riserczu i głębszego spojrzenia

Klinsi64 09.06.2026 13:18

30 baniek za Pavarda bo gola na MŚ strzelił

Klinsi64 09.06.2026 13:17

Dalbert,Lazaro,alkoholik Radzio Najgo

Klinsi64 09.06.2026 13:16

widkszosc z tych transferów to komedia

AveCaesar 09.06.2026 13:09

10+, Augusto, Dumfries, Sucić, Akanji i ananasy jak Josep, Arnautović, Asllani, Vanheusden, Radu, Salcedo. 1-10 to Bisseck, Zalewski, Dimarco. Zawodnicy 30+ jak Darmian, Dzeko, Young, Valero, Acerbi, Sommer oraz kasztany - Gravillon, Karamoh, Vrsaljko (wypo), Balde (wypo), Brazao, Agoume, Males, Vidal, Kolarov, Bellanova (wypo), Buchanan, Palacios, Massolin.

AveCaesar 09.06.2026 13:08

Transfery 20+ to tylko Lautaro bo z Eriksenem plany pokrzyżowały wydarzenia losowe i są jeszcze Dalbert, Gagliardini, Vecino, Politano, Lazaro, Gosens, Diouf, Henrique, Pinamonti, Sensi hehe hoho.

AveCaesar 09.06.2026 13:07

Transfery 30+, kwestia dyskusyjna. Skriniar wypalił, Nainggolan w pierwszym seoznie dał nam 7 bramek, 3 asysty i miał duży wpływa na grę zespołu. Correa widomo - mistrzunio. Pavard też dużo od siebie dołożył. Frattesi również postrzelał ważnych bramek, ale oprócz Skriniara z Pavardem pozostali nie nadawali/ją się do gry w Interze.

AveCaesar 09.06.2026 13:06

Akurat od kiedy jest u nas Marotta transfery 40+ wypalały – Lukaku, Barella, Hakimi. Nawet wcześniej bo Beppe jest u nas od grudnia 2018 więc możemy do tego doliczyć sezon 17/18 (Sabatini ?) i ściągnięcie Bastoniego (tansfermarkt podaje 40,7 mln). Jeśli Beppe chce wydać 40+ to wiedz, że coś się dzieje.

martins2000 09.06.2026 12:47

Clamoroso retroscena per la porta dell'Inter: gli agenti del Dibu Martinez sono stati a San Siro!

martins2000 09.06.2026 12:30

Za Cambiaso chcą 50 mln więc trzeba się postarać o Darmiana

martins2000 09.06.2026 12:29

Bayern ma być skłonny do przyjęcia oferty oscylującej w okolicach 200 mln euro za Michaela Olise!

Jacenty 09.06.2026 11:46

bywał wymieniany w naszym kontekście

Jacenty 09.06.2026 11:46

Celik przedłuża umowę z Romą

Jacenty 09.06.2026 11:40

Real Madryt złożył Arsenalowi zapytanie o Calafioriego (tak apropos zainteresowania Bastonim ;) )

Jacenty 09.06.2026 11:39

The Athletic - Liverpool nie chce tracić Jonesa, chyba że za satysfakcjonującą ofertę. Anglicy wyceniają piłkarza na absurdalną kwotę 40 mln euro. Inter oferuje obecnie 20mln+ bonusy i na pewno nic nie wskazuje na to, żeby miał osiągnąć kwotę 30 mln lub ponad

Orzeu 09.06.2026 11:39

no mogę się założyć że kupią kogoś za +20 mln euro

Rebelde 09.06.2026 11:23

Chcesz sie zalozyc ze kupią kogos za +20mln ?

Orzeu 09.06.2026 11:15

jak to było ? w końcu poważny właściciel ?

Orzeu 09.06.2026 11:14

Zazzaroni o mercato: Inter zaoferował 20 mln euro za Curtisa Jonesa, otrzymując w odpowiedzi żądanie 30 mln euro od Liverpoolu i regularnie uderza w ścianę, jaką jest amerykański fundusz. Oaktree często mówi o Lidze Mistrzów, ale jednocześnie nie wydaje się skłonne do autoryzowania wydatków przekraczających 20-25 mln euro na jednego zawodnika. Na Palestrę potrzeba niestety 50 mln euro.

Cny 09.06.2026 10:40

chyba lepiej dać 50 za palestrę niż 25 za kolejnego Dioufa

Cny 09.06.2026 10:39

klinsi to oczywiste. ale dużo osób boi się niewypału. chociaż gość ma szybkość czyli cechę bardziej wrodzoną niż wyćwiczoną i jakiś tam drybling/technikę które nabywa się za młodu i ciężko wyćwiczyć już później. także to jest ryzyko które musimy podjąć jako poważny klub

rchemik 09.06.2026 10:27

dokladnie, za Basto było cos 25-28 mln dobrych kilka lat temu i po za kilkoma dobrymi meczami w Atalancie (jeszcze nie tej szczytowej) to nik go nie znał

Klinsi64 09.06.2026 10:26

no ale u nas nic nie moze sie odbyć normalnie

Klinsi64 09.06.2026 10:25

jeśli Palestra okaże sie takim grajkiem na jakiego wszyscy licza to za 2 sezony kazdy zapomni o tej kwocie

Klinsi64 09.06.2026 10:24

Inter nie rozumie że dla Percassiego fdtyszem jest te 50 mln i bawi sie w jakies 40+ coś tam

Claudio 09.06.2026 10:21

Chyba tylko Bastoni dawno dawno temu

Claudio 09.06.2026 10:21

Kiedy jakieś negocjacje z Atalanta wyszły na plus?

inter30 09.06.2026 10:20

może i kasztan za to nie ta pozycja

inter30 09.06.2026 10:20

Cambiaso <3

Orzeu 09.06.2026 10:11

mamy dobre relacje z Atalantą

Jacenty 09.06.2026 09:59

Co do Cocchiego to lubi go nasz były Samaden, ale panowie Percassi chcą przeprowadzić transakcję wyłącznie gotówkowo

Cny 09.06.2026 09:45

mógł też w tej cenie znaleźć bardziej przydatnych piłkarzy, inne kluby potrafią ;)

Cny 09.06.2026 09:44

nie no ja wiem że to pomysły Ałzyljo ale jednak ramy narzuciło mu oaktree.

Klinsi64 09.06.2026 09:35

każdy spodziewał sie trudnosci z atalantą,a teraz kiedy stało się to faktem nagle zdziwienie

Klinsi64 09.06.2026 09:33

tak bo oaktree wybrało Dioufa czy LH

Cny 09.06.2026 08:56

randomowy murzyn z Francji lepiej pasuje pod profil Amerykanów

Jacenty 09.06.2026 08:52

Marotta naciska na Oaktree, zeby przełamać impas w negocjacjach i podnieść oferę ponad 42mln+bonusy, które obecnie oferujemy

karamba 09.06.2026 08:32

Jose nawet nie wie o istnieniu Paza

Cny 09.06.2026 08:30

ale może mu jakiś murzyn zaszumi w głowie i oddadzą Paza żeby dozbierać na olise :p już nawet niech wezmą kwicze

Jacenty 09.06.2026 08:27

Cny oni dokladnie to robią, ponieważ Jose chce mieć Paza i widzi dla niego miejsce

Cny 09.06.2026 08:09

swoją drogą ciekawe skąd juve miałoby fundusze. Nie było mowy o FFP w ich przypadku przy braku LM?

Cny 09.06.2026 08:07

kiepsko z tym Diazem w Juve. jakby robili miejsce pod Paza :/

martins2000 09.06.2026 07:50

📌 Solet do Interu. Tymczasem Atalanta stawia mur w negocjacjach transferu Palestry.

martins2000 09.06.2026 07:50

CORRIERE DELLO SPORT: Plac budowy Spallettiego 📌 Drużyna Juventusu do odbudowania po braku awansu do LM i odejściu Vlahovicia: Sorloth plus Kolo, Dibu Martinez lub Vicario na bramkę. 📌 Jest porozumienie z norweskim napastnikiem, teraz czas dogadać się z Atletico. Muani walczy z PSG o wypożyczenie. 📌 Argentyński bramkarz może opuścić Aston Villę. 📌 Kalulu uważany za bezcennego: ruszają negocjacje nowego kontraktu z zawodnikiem. 📌 Roma-Greenwood na "tak". Anglik zafascynowany grą w 3-4-2-1 Gaspa i perspektywą udziału w LM. Trudne negocjacje z Marsylią, która żąda 55M (z bonusami) za jego kartę zawodniczą.

martins2000 09.06.2026 07:49

GAZZETTA DELLO SPORT: Juve, z Diazem 📌 Juventus negocjuje z Brahimem i jest coraz bliżej sprowadzenia Sorlotha. Spalletti będzie miał nową ofensywę. "Dibu" Martinez na bramkę. 📌 Glasner chce do Milanu. Odmówił Feyenoordowi i czeka na Diabła (podobnie jak Rangnick). 📌 Palestra już na zgrupowanie: Inter oferuje 45M euro, Atalanta myśli o Savonie.

FENDI_SOSA 09.06.2026 01:26

a nie zem sie walnal to jakis konate z tott ze kogucikow nie z as

ragnar 08.06.2026 23:56

Oho zaczyna się, ciekawe ile ten Kambiaso by kosztował...

martins2000 08.06.2026 23:16

SI - Inter, Cambiaso opzione prioritaria se dovesse saltare l'assalto a Palestra

pluto11 08.06.2026 22:54

Ale można iść kazusem Denzela i młodego ściągnąć. Ciekawe ile by za niego chcieli

Cny 08.06.2026 22:40

opadł entuzjazm pierwszych dni sezonu ogórkowego, nie ma Kone, nie ma Paza. Nie ma też Dumfriesa :D ZA to jest Miki, i podchody pod Jonesa, który jest zawodnikiem za 25-30M i nic nie zmieni w naszej drugiej linii

Cny 08.06.2026 22:38

ale ciorny, nie pogra tutaj 10 lat i nie bedzie potencjalnym punktem odniesienia dla kibicow

andyvdm 08.06.2026 22:38

Też młody i też dobry i tańszy

Cny 08.06.2026 22:37

Znowu wydamy 100M i nie będzie żądnego wyraźnego jakościowego skoku. Przecież to chore

andyvdm 08.06.2026 22:37

A nie można zamiast Palestry kupić Givaio Reada

Cny 08.06.2026 22:37

Na razie stoimy w miejscu i mamy na wszystko czas. Zawodnicy jak zwykle dogadani z klubem, tlyko transakcji nie można domknąć. Skąd my to znamy

pluto11 08.06.2026 22:18

Ostatnio pisali że 63 chcą

El_Imprezatore 08.06.2026 22:18

Atalanta miało być

El_Imprezatore 08.06.2026 22:18

Atalana

El_Imprezatore 08.06.2026 22:14

atlanat już podniosła cene na 55 mln według sky

WTC 08.06.2026 22:10

Teraz jeszcze młody jest, zdolny nadal ze śladami grzywki za linią potylicy

WTC 08.06.2026 22:08

Miki w wieku 90 lat będzie pierwszym piłkarzem we Wloszech grającym z rozrusznikiem serca. Dla niego zrobią wyjątek, bo jest na innym poziomie

FENDI_SOSA 08.06.2026 21:36

no jak nam jeszcze chyba tego z rzymu tez mou wezmie czarnego

pluto11 08.06.2026 18:17

I mamy zawodnika z dryblingiem szybkościa i nieprzewidywalnością

HB 08.06.2026 18:16

Mr X

AveCaesar 08.06.2026 18:11

:top:

AveCaesar 08.06.2026 18:10

Mkhitaryan przedłuży kontrakt o rok, ale obniży wynagrodzenie. 🫱🏻‍🫲🏽 Zawodnik i zarząd osiągnęli porozumienie. - Fabrizio Romano

Xucatlan 08.06.2026 17:47

Warto też dodać, że włoska liga jest jedyną w Europie (na świecie?) ligą, a w której taki zakaz występuje.

Xucatlan 08.06.2026 17:47

Orzeu 08.06.2026 13:13 bo ma rozrusznik a we Włoszech nie można z rozrusznikiem

HB 08.06.2026 17:05

"P. Ausilio: Henrikh Mkhitaryan samodzielnie negocjuje swój nowy kontrakt. Nie uczestniczy w tym żaden agent. On jest na innym poziomie. "

martins2000 08.06.2026 15:32

Davide Frattesi za Andreę Cambiaso ?? ?

Orzeu 08.06.2026 13:13

bo ma rozrusznik a we Włoszech nie można z rozrusznikiem

Orzeu 08.06.2026 13:13

ZnawcaCalcio 08.06.2026 13:06 skoro to nie ma wpływu to czemu nie może grać we Włoszech gdzie są topowi kardiolodzy?

jaszczomb 08.06.2026 13:12

byl slusznie yebany

jaszczomb 08.06.2026 13:12

krul nie gral eriksenem a katowal obrzydliwego podpilkarza gagliardiniego

ZnawcaCalcio 08.06.2026 13:08

piękne czasy jak Kontowizna była :cenzor: za to, że Eriksen nie gra

jaszczomb 08.06.2026 13:08

dil wif yt

jaszczomb 08.06.2026 13:07

takie som przepisy

ZnawcaCalcio 08.06.2026 13:06

skoro to nie ma wpływu to czemu nie może grać we Włoszech gdzie są topowi kardiolodzy?

Klinsi64 08.06.2026 12:52

Eriksen po prostu oddał całe serce reprezentacji

Mateusz17 08.06.2026 12:27

Eriksen chyba będzie żył 100 lat

Xucatlan 08.06.2026 11:58

Bardziej fascynujące jest stwierdzenie tego zaraz po tym jak napisałem, że nie chcę się wykłócać na ten temat, bo nie mam wiedzy.

Yascarr 08.06.2026 11:58

No i co

Kredence 08.06.2026 11:50

Bryluje w każdym temacie 😊

Kredence 08.06.2026 11:50

Fascynuje mnie poziom wiedzy użytkownika Xucatlan

Orzeu 08.06.2026 11:37

otóż to: zna ryzyko, jego wybór

Orzeu 08.06.2026 11:37

Cny 08.06.2026 10:47 Także imho nie ma co się nad tym nadmiernie pochylać. Jego wybór, on ponosi konsekwencje, nikomu postronnemu krzywdy nie robi.

Xucatlan 08.06.2026 11:00

Poza tym nie chodzi mi tutaj o to żeby się wykłócać co dla Eriksena najlepsze, bo nie mam na ten temat wiedzy ani danych, ale podopbnie nikt tutaj nie ma wiedzy ani danych ku temu, by sugerować, że zakończenie kariery będzie dla Duńczyka najlepszym rozwiązaniem i na to właśnie chciałem zwrócić uwagę.

Claudio 08.06.2026 11:00

Ale jak Xuc wcześniej wspomniał oni sami nie znają przyczyny. Ciekawe czy po aktualnych badaniach coś znajdą. Dziwny przypadek.

Xucatlan 08.06.2026 10:54

Cyrax, z tą decyzją finalnie należącą do piłkarza, to nie do końca. Wola piłkarza nie nadpisuje werdyktu sztabu medycznego.

Xucatlan 08.06.2026 10:49

Sytuacja z Eriksenem jest dziwna. W obu przypadkach zasłabł w trakcie meczu reprezentacji i niemal dokładnie tego samego dnia (pierwszy raz 12 czerwca, twraz 7 czerwca). To jest tak nieprawdopodobne, że to albo totalny przypadek albo powtórzyło się dokładnie coś co miało miejsce za pierwszym razem. Jak wytłumaczyć, że nie zdarzało mu się zasłabnąć w trakcie, treningów, meczów ligowych, meczów pucharowych, ale w obu przypadkach był to mecz reprezentacji na początku czerwca.

Cny 08.06.2026 10:47

Także imho nie ma co się nad tym nadmiernie pochylać. Jego wybór, on ponosi konsekwencje, nikomu postronnemu krzywdy nie robi.

Cny 08.06.2026 10:46

Przypadek Eriksena jest poprostu medialny i jest problemem dla grupki młodych milionerów uprawiających wyczynowy sport. 95% ludzi uprawiających sport zawodowo, jeśli nie więcej, nie może nawet zbliżyczć się do poziomu finansowego i opieki medycznej, na którą stać rozpoznawalnych piłkarzy.

Cny 08.06.2026 10:44

Jeden rabin powie "tak", drugi rabin powie "nie". WYdaje mi się, że większym problemem są zawały wśród zawodowych kierowców ciągników siodłowych niż u Eriksena, który znał ryzyko, ale pasja i zapewne pieniądze zdecydowały, że akceptuje je. Taki kierowca powoduje dużo większe zagrożenie, bo do grobu może zabrać jeszcze niewinnych ludzi. Do tego tryb życia znacznie bardziej obciąża neizdrowo organizm u niego niż u sportowca. Monitorowanie stanu zdrowia nawet w najlepszym na świecie Janusz-transie nie będzie na poziomie nawet 2-ligowefo Wolfsburga.

Klinsi64 08.06.2026 10:35

Eriksen już jest słaby dlatego powinien skonczyc

Cyrax 08.06.2026 10:33

Nie wspominając już jak może działać obecnie jego psychika po drugim takim zajściu. Stres, a tym samym reakcje z nim związane mogą być jeszcze większe

Cyrax 08.06.2026 10:31

We Włoszech zabraniają uprawiania zawodowego sportu z wszczepionym kardiowerterem też tylko tak z dupy ;)

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625093

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się