ten nmecha wygląda na poważnego piłkarza
"stary znajomy"
ale WKS to nie jest jakaś potega i spokojnie niemcy moga to jeszcze wygrac.
tam stary Kessie ich narazie robi
ale Niemcy to kwintesencja byle jakości współczesnego futbolu czy tam zlewania się wszystkiego w jedną cała szarość. te haverce wirce musiały niby zagrają na całej szerokości boiska, jest technika, wyszkolenie ale finalnie to jest bez wyrazu, bez pomysłu. na lanie średniaków starcza na coś więcej nie dojeżdża
o wlasnie mielismy porownanie jak Schlotterbeck zrobil dlugie podanie do skrzydlowego....za linię bramkową. Od Basto to się może uczyć
a najlepsze jak część kibiców Realu pisze, że wolałaby Schlotterbecka od bastoniego, bo jest duzo lepszy....
Kimmich to sie marnuje tam zamiast grać na środku pomocy z Pavlovicem tym bardziej, iż są zgrani z bayernu
oni serio nie wzięli Bissecka i grają kimmichem na prawej stronie
"nasi" przegrywają
niech zagra mecz jak z Cremonese to może czelsi nabierze się na nowego Drogbę
anż janż Boni gra
Ja to już nie mogę Borka tych opisów, zamiast powiedzieć piękne podanie, to musi ,,piękne, doszlifowane, precyzyjne...i jeszcze kilka przymiotnikow
No tu racja, trochę atak Szwecji za bardzo wynosili
spoko, ale jak słysze że mówi "Isak, jedna z najjaśniejszych postaci Liverpoolu w poprzednim sezonie" to troche ręce opadają
trochę świeżości a nie borki mielcarskie podolonskie i inne
Fajnie się to oglądało Roj Zachodny
komentarz
Summervile też kręci dobrze
Denzel to jednak Kot
Denzelone. Dobrze że palestrę bierzemy in
Wow dumfris dwie assist
Summervile wow
AHORA | El Real Madrid y Enzo Fernández llegaron a un ACUERDO para el salario. Hay una cláusula para que Nico Paz tenga prioridad para fichar por el Chelsea y falta acordar el precio del traspaso
Brobbey 2, robi z Hienem co chce
Denzel asysta...
Juventus wycenia Jonathana Davida na 35 mln €. [Accomando]
W poniedziałek lub wtorek odbędzie się spotkanie między Interem a Atalantą w celu omówienia ostatnich szczegółów operacji Palestra. Omówione zostaną bonusy i procent od przyszłej odsprzedaży
Nadal istnieje dystans z Liverpoolem w sprawie Curtisa Jonesa. The Reds nie są skłonni nawet usiąść do stołu dla negocjacji poniżej 30 milionów euro. Ponadto chcą procentu od odsprzedaży i bonusów. Istnieje znaczna przepaść, dlatego nie dojdzie do tego dzisiaj ani jutro, jest jeszcze dużo pracy do wykonania.
gość jest uzależniony od narkotyków musisz być wyrozumiały
Boze jak ten typ spamuje caly czas
Może Ostigard z Genoi , dać im jakiegoś młodego do tego dopłacic. Można się dogadać , a Norweg solidny.
Ewentualnie Doekhi.
zeby nie bylo ze Sarr to opcja za Bastoniego
Malang Sarr do rotacji może być. Lewonożny
A może iść w wypożyczenie z opcją wykupu.... Leoniego z Lpoolu. Nowy trener, to może ma inną wizję obrony . Wiem ze szanse bardzo niskie, ale...
chyba najciekawsi obroncy z konczacym kontraktem to Malang Sarr 27 lat i Stones 32 lata. Niech czasem nie biorą Alaby 33lata ktory juz jest mega przecietny
Czyli Acerbi i De Vrij out. Solet + prawdopodobnie darmowy obronca
Gds - De Vrij ha deciso e ha rifiutato il rinnovo dell'Inter. Andrà via a parametro zero.
Ale w minionym sezonie trzeba przyznać, że jak Brahim Diaz grał w Realu to wyglądał naprawdę dobrze. A na MŚ gra naprawdę świetnie i ciągnie ich grę. Podobno Juve go chce, ale ze względu na brak LM finansowo mogą tego nie dopiąć i skończy się na Zaniolo. Wg mnie dobrze, bo Brahim naprawdę wygląda dużo lepiej niż w Milanie.
kurcze dawno mnie nie było na stronie milanu i widze jakis obiektywny artykul. Czyzby zeszli na ziemie?
Ufficiale: Martins sta dicendo sciocchezze e dovrebbe essere rinchiuso in un ospedale psichiatrico.
u shi dalej ich mone prowadzi?
Połowę meczu w przewadze grali i jeszcze przegrali
popisał to się Montella
Turcja ładnie się popisała . Porażka z Australią i Paragwajem i do domu.
przeciez ile mozna bylo leciec na parameTro zero
i w koncu inwesTujemy he
ale farT wgl co he zesmy sie w koncu urwali od chin aspekTu he
‘PAZ RESTA A COMO - INTER E OAKTREE BEFFATA!’
nie spodziewalem sie
xd ale slaba urcja
Hakan zaraz do domu, przynajmniej odpocznie
Tylko gdzie ten Paz. Myślę że bardziej ofensywnie i za hakana który grał na cofniętego wrzucić paza na ofensywnego
Ale by była bomba
W sumie jest coś w tym
komo wydymane?
no czyli dokladnie to co wiemy. real chce pieniadze, como nei chce ich dac. Marotta powiedzial perezowi ile moze dac, stad real naciska
Romano już wyjaśnił sprawę z Pazem. Jest na realmadryt.pl
Jeżeli udało by się z Palestra i Pazem to był by niezły bodziec do znowu poważnej walki w Europie bo ligę przegrać to chyba by było nie możliwe
jeszcze czekamy na odejscie meniona
Możemy z nimi dalej przegrywać w niewyjaśnionych okolicznościach jak mają takiego contentu dostarczać
To zesranie się metr przed metą, to że chłop tam wyje.bał wszystkich poza Zlatanem który prawdopodobnie już najmniej z nich wszystkich się nadaje do tej roboty i pojechał komentować mundial, to że Rangnick zobaczył jaki to chlew i podziękował, to że zatrudnili trzeciego portugalskiego amatora na życzenie dyrektora sportowego z którym ostatecznie nie zdołali podpisać kontraktu
Do Paza jeszcze daleko, a nawet nie ma Palestry
To jest coś absolutnie pięknego
gdyby poza Palestrą doszło do Paza to sytuacja Interu cieszyłaby bardziej niż Milanu, na ten moment ciągle ta druga jednak wygrywa bo ciężko to przebić
jakby nie Arsenal to marotta i ałzyljo by jeszcze tego Kone zrobili w tym okienku. ale palestra i paź to i tak już kosmos w porównaniu do poprzednich lat. to chyba już nawet Dalberta i fjufa można wybaczyć
goool
1;1 dokladny
nie no za bramkami to fatalnie wygladaja te trybuny
Lumen Field
taki stadion bym widzial u nas gdzie USA teraz mecz zaczyna
Palestra Nico i lecimyy tuu i stanko ma zostac he
Przecież nadal jest ich zawodnikiem
A czemu miałby się nie zgłaszać?
Jones zgłosi się na przedsezonowe zgrupowanie w lipcu... Liverpoolu
Trzeba dzwonić do Marcusa żeby zdążył ogarnąć, a nie siedział cały turniej na ławce i się uśmiechał.
Niech Thuram strzela ze 3 bramki na MŚ i niech ktoś za niego wykłada 60 mln. My wypożyczymy Zirkzee z wykupem za 20 mln i dołożymy do Paza. Proste 🥸👽
Przeciez nie mowimy, ze Inter w ogole nie ma pieniedzy tylko caly czas byla mowa, ze mamy plus 50
A moze jakies dziwne wypozyczenie na dwa lata, ktora zrobi sie obligatoryjne 1 lipca 2027 jesli Milan znajdzie dyrektora do tego czasu
piszecie co chwilę nie ma pieniędzy, paź nie przyjdzie, palestra za drogi. dobrze że dyrektorzy działają a nie czytają SB bo tak by myśleli że nie ma oieniedzy
Najpierw to ktoś faktycznie musiałby za Stankovicia te 40+ wyłożyć i to w miarę szybko, a póki co nic o tym nie wiadomo
Licze, ze on wejdzie do skladu
Bez sprzedazy Stanko lub Bastoniego nie ma szans na Paza. Bastoni to opcja trudna do zastapienia bo wymagalby znalezienia tez zastepstwa a Stanko byloby szkoda
ten budżet 40-50 M uwzględniał wykupienie Stańko i akanjiego. on był podawany z myślą że oprócz tych transferów mamy te 50M
Dotychczasowe sprzedaże + Frat = Palestra
Akanji,Stanko, Provedel = niby nasz budżet. Dotychczasowe sprzedaże = Palestra. Solet na kredyt. Ausilio kocham cię.
Nie licząc jakiś premii, które rzekomo dostawali.
Wg wartości z transfermarkt Akinsamiro (tutaj ponoć poszedł za 7,5 mln), Diouf, Calha, Asllani, Pavard – 67,5 mln. Do tego zejścia z ich pensji (ponad 23 mln) oraz Darmianów, Acerbich, Sommerów, De Vrijów, Frattesich (ok. 21,5 mln).
W tym momencie jest jedna droga... sprzedaż Stanko i zrezygnowanie z Jonesa, reszta sama się ułoży, Nico
A nie było zmian, że wypożyczenie max 1 rok...no chyba, że dotyczy to tylko wewnątrz serie a
Mastantuono - Mourinho nie widzi go w składzie. Real chce go wypożyczyć na 2 lata by grał regularnie w klubie grającym w europejskich pucharach. To niech idzie do Como i wszyscy zadowoleni. Ograją im kolejnego gościa.
Matti Acerbi mało 1,5 mln...jak na Inter to niska pensja, de vrij grał mniej a 4,5