Sprzedamy Fratte żeby kupić Jonesa a na Palestrę powinno się uzbierać z Denzela i reszty szrotu
dzieki koledzy
sprzedajemy stanko aby kupic jonesa i palestre
jak uwazacie
witam koledzy
Patrząc na mecz Legend, stroje fajnie prezentuja się
heee
Puste trybuny he na otwarcie
INTER LEGENDS (4-4-2): 1 Toldo (1 Frey 34' (21 Orlandoni 62'
); 13 Maicon (39 Santon 56'
, 6 Lucio, 13 Ranocchia (21 Karagounis 60' (5 Galante 73'
), 33 D'Ambrosio; 87 Candreva (4 Zanetti 46'
, 19 Cambiasso (20 Obi 56' (87 Candreva 81'
), 8 Pizarro (7 Pazzini 81'
, 21 Karagounis (13 Guarin 28' (5 Emre 56' (73' 7 Van der Meyde (8 Palacio 90'
))); 8 Palacio (29 Suazo 46' (21 Obinna 62'
), 7 Pazzini (88 Hernanes 28' (20 Borja Valero 56'
). A disposizione: - Allenatore: Giuseppe Bergomi.
Jaki był skład w meczu legend czemu nic się tu nie dowiem
ale ten pociag juz odjechal wiec niech nie wymysla i klepie soleta
pewnie kobra wali konia pod manciniego
L'Inter ha preso contatto con l'Arsenal nelle ultime 24 ore, per sapere se Martin Ødegaard è disponibile per un trasferimento quest'estate.
rozumiem o co mu chodzi ale nie ma takiego włocha
Bergomi?Baresi?może Nesta bez kolan?
Nie ma takich Włochów
kogo ten zezol chce?
no przecież z mylanu to leci beka dekady obecnie
Ponoć Ausilio chce Soleta a Marotta nie, wolałby doświadczonego i najlepiej narodowości włoskiej
Ciekawe jaki wynalazek sprowadzi na trenera
Zlatan to najlepsze co nas spotkało w Milanie. Jako atmosferovic w szatni dał im mistrza ale jako dyrektor zrobił z nich sredniaka
Zlatan Zlatanem, ale ten Rangnick, to już chyba z trzeci czy czwarty raz pojawia się w roli zbawcy Milanu żeby ostatecznie nie dogadać się z klubem.
z trenerem Chivu to my mistrza robimy nawet dalbertem i nikim więc tutaj nikt nie ma podjazdu
Mogą zajac 2 miejsce, zaraz za dominatorem
Mam nadzieje ze Roma wzmocni się i ponownie powalczy od LM, wywalajac Milan czy Juve.
jufki też w rozsypce, w Neapolu zawita Pan Calma Calma, no powiem wam że stajemy się zbyt duzym faworytem na przyszły sezon
nie żebym im źle życzył ale jakos nie martwią mnie ich problemy
fajnie się patrzy na ten burdelik u somsiada
Dobro klubu*
Zlatan*
Milan ma szczęście, że trafił im się ktoś taki jak Zostań dla którego do do klubu jest totalnym priorytetem
gol
Fundacja Realu Madryt zaprezentowała w loży honorowej Bernabéu 13. edycję Corazón Classic Match pod hasłem „Mecz z duszą dzieciństwa”, w którym w sobotę 13 czerwca o godz. 12:00 na Santiago Bernabéu zagrają Real Madryt Leyendas i Inter Legends.
ależ kolasinać
spalony i faul na bramkarzu
kontrowersja będzie
oooo
Dobrze ze ten David nie jest naszym zawodnikiem. Gosc co marnuje...
Komentator bardzo chwali tego Bjukanana, chyba dobry. Może 50mln na niego wystarczy
co taka grupa na łatsapie ma na celu? jest tyle grup na fejsie to jeszcze WA?
Widzę ze w Milanie znów szambo wywalilo.
wiem jeszcze się nie zaczęło ale początkowy entuzjazm wyparował, miały być pożegnania a zostaje Miki sdv, kolejne cele się oddalają, zaczynają się alternatywy a o niechcianych zawodnikach cicho. zaczyna wyglądać jak standard Ałzylja
taki scenariusz przewidywałem chwilę wcześniej. z LH. ale to już zaraz po zakończeniu sezonu pisałem... serio teraz było widać jak ta drużyna dusiła się momentami przez realny brak rywalizacji i brak jakościowych zastępców. a my dalej bez graczy do 11 dających impuls całej drużynie. i palestra kimś takim nie będzie. miał być Kone i Paź by to rozruszać. mamy mikiego i odszedł Dumfries, tak to wygląda. cały budżet pójdzie na palestrę i tyle. akanji + Stańko to 35-40M, tyle mamy że sprzedaży na tą chwilę. odejdą jeszcze Frattesi, pavard, Asslani to się uzbiera na palestrę. i będą próbować latać pomoc nic nie wnoszącym Jonsem (mamy 5 innych pomocników o zbliżonym profilu)
tylko gdzie ten endrick? chyba na prawie wahadlo
no pewnie za darmo
Endrick nowy pomysł
ULTIM'ORA: L'Inter sta preparando una nuova offerta vicina ai €50M + bonus all'Atalanta per Palestra nei prossimi giorni. ⚫️🔵🇮🇹 Un accordo personale è già stato raggiunto per un contratto di 5 anni da €3M a stagione.
Okienko zaczyna się za 3 tygodnie... Spokojnie.
będziemy mieli te same bolączki. Jones czy Solet to nie piłkarze których potrzebujemy od dawna
zero świeżości w pierwszym składzie, jedna wymuszona odejściem Denzela i zmiana bramkarza na Martineza/provedela gdzie żaden nie jest bramkarzem na Inter
zaraz popełnimy te same błędy co rok temu
do tego ktoś do wyjściowej jedenastki i jeśli nie ma Palestry to kto z marszu może dać poziom zbliżony do Denzela?
obrona Bisseck/Akanji/Bastoni + Solet/SdV/CA
- w zasadzie nic się nie zmienia. Nadal nikogo poważnego na środek do szefowania. Uniwersalny Solet fajnie. CA chcący grać więcej akceptuje rolę rezerwowego, czy nadal trzymamy go w rotacji z wahadłem dodatkowo? ciężko mi traktować go jako pełnoprawnego środkowego obrońcę w takim układzie. Wtedy mamy 5 obrońców, a czytamy o komplecie. Czy Diouf na stałe już ławka prawe wahadło a LH lewe ławka. Tylko tu nie ma jakosci, jakieś tam nadzieję że Andy nauczy się grać w obronie, a LH na naturalnej swojej stronie będzie odważniejszy. Optymistyczny wariant.
To będzie tak samo jak z Lookmanem nam nie chcieli oddać że 45 a do Altetico oddali za 35 tak samo będzie z Palestra my byśmy musieli położyć 60 a City wystarczy że da 50
W przypadku Palestry nie płaci się za to co pokazał tylko za to co może pokazać. Bogatych stać na płacenie za potencjał
Bogaci się nie szczypią. Bayern bierze Browna ,lewego obrońcę Eintrachtu za 55 mln euro
szczerze to niech idzie za te 50mln do City, dla mnie nie za mało pokazał żeby tyle za niego płacić a szczególnie w naszym przypadku
Więc co się dziwić chłopakowi
City 2,5 x większy konrakt mu dają
bo Ałzyljo fachurka znowu da popis
jeśli rzeczywiście city daje 50 to wyrównać i tyle. to nie jest rzeczone 60....nasze papierowe cele się oddalają, pora na alternatywy by zostać z dalbertami i djufami za 25M no ale fundusz zadowolony. szkoda tylko że to będę typy z tyłka byle tylko przyszli
palestra city, Kone Arsenal no ale dla niektórych za słabi na Inter
Trzeba cieszyć się z soleta
Bez zaskoczenia. Jak pisałem - Inter to niestety 3 liga finansowo, więc zbiera resztki po Anglii, psg, realu, bayernie, barcelonie i Atletico
nie ma jeszcze
Palestra od City
1 oferta za Palesr
Arsenal po Manu Kone
Można by było powiedzieć, że miewał często kontuzje ale to żadne usprawiedliwienie a wręcz działa jeszcze bardziej na jego niekorzyść.
Mówimy o gościu, który w karierze raptem 2 razy przekroczył granicę 20 bramek i do tego 4 i 5 lat temu. To nie jest topowy napastnik aczkolwiek poza Włochami raczej znalazłby się klub, który przystałby na jego warunki
Carnevali podobno jeszcze raz będzie chciał złozyć mu ofertę ale Dusan musiałby nieco spuścić z tonu, a na to się nie zapowiada
ktoś mu na pewno tyle da, i on o tym dobrze wie, a kto, to pewnie drugoplanowa kwestia.Nie zdziwiłbym się, gdyby to było Atletico
którym już od kilku lat nie jest
pensja jak za topowego napastnika ligi
*od Juventusu
Vlaho chce co najmniej 8mln $ za sezon i 15mln euro za podpis na kontrakcie (+ do tego wysokie prowizje agentów)
Ty jednak nie ten goat co niegdyś grał u nas na szpicy poprzez Parmę.
Xd Adriano. Co z tobą xd ty dziwny..
i dobrze walic farse od zawsze na zawsze
To Silva jednak do nich a nie Barcelony
Real nie zamierza spocząć na laurach i szykuje kolejne wzmocnienia po podpisaniu Bernardo Silvy, Dumfriesa i Konate.
problemem jest to jak rozdysponowali te miejsca
wincyj druzyn
Piękny to byl mecz
FIFA zatwierdziła nowe przepisy dotyczące rynku transferowego, które wejdą w życie 1 stycznia 2027 roku. Do najważniejszych zmian należy włączenie klauzul odstępnego do kontraktów wszystkich zawodników.
Trochę lat już ma to może forma nie ta
ja się pytam czemu Oczoa nie gra
Bramkarz co sito puścił xd
siedzi
GOOOl
piekna sprawa
ajajaj
ależ mundial
ależ mecz
Dumfries, Konate, Paz, Bernardo za 29 mln plus prowizje
jakby go wzięli to może jest jakiś cień szansy na Paza
Real Madryt prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie Bernardo Silvy. Madrycki klub dokonał ataku w ciągu ostatnich 24 godzin i jest przekonany, że sfinalizuje transakcję uprzedzając Atletico i Barcelonę. [Romano]