tylko razi mnie jego naiwność
zdecydowanie za dużo
I udało się spektakularnie bo liczby o których się pisza są chore i nieadekwatne jednak
więc włoski wahadłowy pasuje tam, no ale mimo wszystko wybrać kontakt w cyrku jakim jest Chelsea (oni mają jakieś puchary w przyszłym sezonie?) zamiast budowania długiej kariery w Interze to głupota z jego strony
za Palestre z desek to i tak dużo było te 50 baniek
Witam Cny. Sytuacja po analizie wygląda tak, że Lucci czyli gość, który też sprzedał Tonalego do Anglii wraz z Atalanta użyli nas do podbicia ceny
zapytać o tego Ndoye'a
tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2
tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto
obserwujemy co dalej
szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela
Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon
minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie
co tu dużo mówić rollercoaster te premercato
47+5 pisali w ciągu dnia
młody wybrał hajs i rotację zamiast budowania swojej kariery na wzór Bastoniego czy Barelli
chyba źle przetłumaczyło, to razem z bonusami
Nie wiem czy dobrze przetłumaczyło, ale dawaliśmy 52 mln + bonusy
no ciekawie ciekawie
a się porobiło
może wyjdzie nam to na dobre
to trzeba trzymać kciuki za Dioufa
carvajal
Jakieś śmieci na bank
ciekawe jakie alternatywy mamy na prawe wahadło
Gattuso w Lazio, niesamowity jest
uważam, że ten pierwszy na potencjał
Ja bym brał Cambiaso za Frattesiego.
Calafiori fajnie pokazał sie w PL
I nie zdziwię się jak Palestra polegnie, bo w Chelsea nadal jest burdel
To czuje że Cambiasso będzie planem B
niewielu ją zrobiło w ogóle
żaden włoch nie zrobił kariery od lat w anglii
ale jeżeli byłaby szansa na Paza za te 60 mln to mam nadzieję, że Inter nie odpuści
ale 60 to już za dużo
to grubo, ja czytałem wcześniej o 50 mln i dlatego byłem wkurwiony, że nie chcą wyrównać
a kto powiedział że Stanko zostanie, ci idioci są w stanie go spieniężyć żeby ruszyć po jakiegoś Jonesa
Rebelde 23.06.2026 22:30 Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
z Pazem też może być tak, że angole się wpiepszą bo akurat hajs mają, wię Marotta niech lepiej szybciutko dzwoni do Pereza ale czy to coś da to wątpię bo Mou chce Enzo od nich
Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
bez mocnej akademii i piłkarzach wychowanych przez Inter będzie nam po prostu ciężko rywalizować i w różnica między Interem, a hegemonami z innych lig będzie tylko narastać
a jak już się dopchają do stołu z nadzieją że coś się uda to dostają po łapach jak ostatni frajerzy
można się śmiać z naszych młodzików, ale trzeba rozsądnie ich prowadzić i liczyć, że będą kolejni po Pio czy Stanko
Kibice im szybciej zrozumieją to tym mniej będzie boleć
ale nasi nie uczą się na błędach
Grzebiemy po śmietnikach od lat i długo to się nie zmieni
Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach
Jak każdy klub
tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów
Mamy czerwiec dopiero
tyle czasu a tu Soleta za 20-25 baniek nadal tu nie ma, jakby to był jakiś wymagający ruch stulecia
Można cisnąć za takiego Dioufa bo to był transfer idiotyczny
co do Paza to ten błazen nie załatwiłby tego transferu nawet jakby Real na siłę go nam wpychał
a najgorsze jest to, że dla byle średniaka z Anglii to jak splunąć
No ale serio cisnąć dyrektorów o to
Wiadomo że każdy jest niezadowolony
oczywiście, że to był kosmos
Znawca, ale bądźmy uczciwi, już te 50 mln to był kosmos, nie udało się , życie
wiadome było to, że takie wpadki będą odbijać się na transferach
Dlatego miałem bekę z ludzi, którzy w dupie mieli odpadnięcie z Bodo, bo liczy się Serie A
znowu dumny Inter nie dał się wnamewrowac w przepłacanie dumnie sięgnie po jakąś gówno alternatywę z dupy za którą i tak przepłaci
Gdyby nie te kampanie w LM byłoby jeszcze gorzej
Kredens, nic już nas nie złamie w żadne mercato, za dużo przeżyliśmy żebyśmy żałowali to wiele tygodni
No ale Ty musisz zrozumieć że po Zhangu my się będziemy jeszcze lata odkręcać
Ale nas ten Palestra załatwil
Ale my też musimy zrozumieć, że rynek teraz wygląda inaczej Kredens, a niektórzy nawet na SB nie rozumieją czemu ktoś może być wart 50 mln tylko po jednym sezonie
Emocje opadną i życie będzie toczyć się dalej
Nic nie poradzisz Znawca
Stary dawaliśmy 45+5 mln za gościa po jednym dobrym sezonie w Cagliari. Zrobili co mogli. Targujemy się o każde euro bo tak wygląda rzeczywistość włoskiej piłki. Atalanta przeciągała transfer, bo wiedziała że Chelsea go chce
poza tym kupowanie c
wie kogo za śmieszne 20 mln rozwala budżet klubu i nasi nadal tego nie rozumieją, bo robią to co mercato i większość tych zawodników to zwykły paździerz, a nie realne wzmocnienie
druga sprawa, że my targujemy się o każde euro (już nie będę wnikał w to czy to dobrze, czy źle), ale może jakbyśmy wcześniej podnieśli ofertę to już dawno byłby u nas
Zależy Kredens na ile prawdziwe są te kwoty. Bo ja czytałem tylko o +50 mln czyli niekoniecznie to jest 60 mln + bonusy
f Palestra goes to Chelsea, it’s because Inter fumbled it. Because the sums being discussed are not out of Inter’s reach. Tonali, Lookman, Bremer, Palestra etc: it’s becoming a trend. Marotta & Ausilio are great at what they do but we can’t pretend they don’t make mistakes.
Idiota
No mógł dać 70 mln i 6 mln Palestrze
Ausilio znów nas wszystkich oszukał
Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał
Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉
Może tak być ale to nie nasz problem
on w anglii zginie, zobaczycie
A nam pozostaje szukać alternatywy
Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta
Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli
Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego
50 to już było niesamowicie dużo
A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd
akurat to Interowi wychodzi najlepiej
Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy
umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie
50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD
Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej
jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz
no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje
Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬
tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli
HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a
Givaio Read to jedyne słuszne wyjście
przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato
dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła