Archiwum shoutboksa

Cny 23.06.2026 22:49

tylko razi mnie jego naiwność

Cny 23.06.2026 22:49

zdecydowanie za dużo

Kredence 23.06.2026 22:48

I udało się spektakularnie bo liczby o których się pisza są chore i nieadekwatne jednak

Cny 23.06.2026 22:48

więc włoski wahadłowy pasuje tam, no ale mimo wszystko wybrać kontakt w cyrku jakim jest Chelsea (oni mają jakieś puchary w przyszłym sezonie?) zamiast budowania długiej kariery w Interze to głupota z jego strony

Szczupac_FCI 23.06.2026 22:48

za Palestre z desek to i tak dużo było te 50 baniek

Kredence 23.06.2026 22:48

Witam Cny. Sytuacja po analizie wygląda tak, że Lucci czyli gość, który też sprzedał Tonalego do Anglii wraz z Atalanta użyli nas do podbicia ceny

Szczupac_FCI 23.06.2026 22:48

zapytać o tego Ndoye'a

Cny 23.06.2026 22:46

tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2

Cny 23.06.2026 22:46

tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto

Cny 23.06.2026 22:45

obserwujemy co dalej

Cny 23.06.2026 22:45

szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:44

Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:44

minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie

Cny 23.06.2026 22:44

co tu dużo mówić rollercoaster te premercato

Cny 23.06.2026 22:44

47+5 pisali w ciągu dnia

Cny 23.06.2026 22:43

młody wybrał hajs i rotację zamiast budowania swojej kariery na wzór Bastoniego czy Barelli

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:43

chyba źle przetłumaczyło, to razem z bonusami

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:43

Nie wiem czy dobrze przetłumaczyło, ale dawaliśmy 52 mln + bonusy

Cny 23.06.2026 22:42

no ciekawie ciekawie

Cny 23.06.2026 22:42

a się porobiło

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:35

może wyjdzie nam to na dobre

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:35

to trzeba trzymać kciuki za Dioufa

inter30 23.06.2026 22:34

carvajal

Kredence 23.06.2026 22:34

Jakieś śmieci na bank

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:34

ciekawe jakie alternatywy mamy na prawe wahadło

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:33

Gattuso w Lazio, niesamowity jest

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:32

uważam, że ten pierwszy na potencjał

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:32

Ja bym brał Cambiaso za Frattesiego.

Rebelde 23.06.2026 22:32

Calafiori fajnie pokazał sie w PL

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:32

I nie zdziwię się jak Palestra polegnie, bo w Chelsea nadal jest burdel

Rebelde 23.06.2026 22:32

To czuje że Cambiasso będzie planem B

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:31

niewielu ją zrobiło w ogóle

inter30 23.06.2026 22:31

żaden włoch nie zrobił kariery od lat w anglii

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:30

ale jeżeli byłaby szansa na Paza za te 60 mln to mam nadzieję, że Inter nie odpuści

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:30

ale 60 to już za dużo

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:30

to grubo, ja czytałem wcześniej o 50 mln i dlatego byłem wkurwiony, że nie chcą wyrównać

inter30 23.06.2026 22:30

a kto powiedział że Stanko zostanie, ci idioci są w stanie go spieniężyć żeby ruszyć po jakiegoś Jonesa :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:30

Rebelde 23.06.2026 22:30 Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić

El_Imprezatore 23.06.2026 22:30

z Pazem też może być tak, że angole się wpiepszą bo akurat hajs mają, wię Marotta niech lepiej szybciutko dzwoni do Pereza ale czy to coś da to wątpię bo Mou chce Enzo od nich

Rebelde 23.06.2026 22:30

Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:29

bez mocnej akademii i piłkarzach wychowanych przez Inter będzie nam po prostu ciężko rywalizować i w różnica między Interem, a hegemonami z innych lig będzie tylko narastać

inter30 23.06.2026 22:29

a jak już się dopchają do stołu z nadzieją że coś się uda to dostają po łapach jak ostatni frajerzy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:29

można się śmiać z naszych młodzików, ale trzeba rozsądnie ich prowadzić i liczyć, że będą kolejni po Pio czy Stanko

Kredence 23.06.2026 22:28

Kibice im szybciej zrozumieją to tym mniej będzie boleć

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:27

ale nasi nie uczą się na błędach

Kredence 23.06.2026 22:27

Grzebiemy po śmietnikach od lat i długo to się nie zmieni

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:27

Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach

Kredence 23.06.2026 22:27

Jak każdy klub

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:27

tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów

Kredence 23.06.2026 22:27

Mamy czerwiec dopiero

inter30 23.06.2026 22:26

tyle czasu a tu Soleta za 20-25 baniek nadal tu nie ma, jakby to był jakiś wymagający ruch stulecia :D

Kredence 23.06.2026 22:26

Można cisnąć za takiego Dioufa bo to był transfer idiotyczny

inter30 23.06.2026 22:26

co do Paza to ten błazen nie załatwiłby tego transferu nawet jakby Real na siłę go nam wpychał

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:26

a najgorsze jest to, że dla byle średniaka z Anglii to jak splunąć

Kredence 23.06.2026 22:26

No ale serio cisnąć dyrektorów o to

Kredence 23.06.2026 22:26

Wiadomo że każdy jest niezadowolony

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:25

oczywiście, że to był kosmos

Kredence 23.06.2026 22:25

Znawca, ale bądźmy uczciwi, już te 50 mln to był kosmos, nie udało się , życie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:25

wiadome było to, że takie wpadki będą odbijać się na transferach

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:25

Dlatego miałem bekę z ludzi, którzy w dupie mieli odpadnięcie z Bodo, bo liczy się Serie A

inter30 23.06.2026 22:25

znowu dumny Inter nie dał się wnamewrowac w przepłacanie dumnie sięgnie po jakąś gówno alternatywę z dupy za którą i tak przepłaci :D

Kredence 23.06.2026 22:24

Gdyby nie te kampanie w LM byłoby jeszcze gorzej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:24

Kredens, nic już nas nie złamie w żadne mercato, za dużo przeżyliśmy żebyśmy żałowali to wiele tygodni

Kredence 23.06.2026 22:24

No ale Ty musisz zrozumieć że po Zhangu my się będziemy jeszcze lata odkręcać

Rebelde 23.06.2026 22:24

Ale nas ten Palestra załatwil

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:24

Ale my też musimy zrozumieć, że rynek teraz wygląda inaczej Kredens, a niektórzy nawet na SB nie rozumieją czemu ktoś może być wart 50 mln tylko po jednym sezonie

Kredence 23.06.2026 22:23

Emocje opadną i życie będzie toczyć się dalej

Kredence 23.06.2026 22:23

Nic nie poradzisz Znawca

Kredence 23.06.2026 22:23

Stary dawaliśmy 45+5 mln za gościa po jednym dobrym sezonie w Cagliari. Zrobili co mogli. Targujemy się o każde euro bo tak wygląda rzeczywistość włoskiej piłki. Atalanta przeciągała transfer, bo wiedziała że Chelsea go chce

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:23

poza tym kupowanie c :cenzor: wie kogo za śmieszne 20 mln rozwala budżet klubu i nasi nadal tego nie rozumieją, bo robią to co mercato i większość tych zawodników to zwykły paździerz, a nie realne wzmocnienie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:22

druga sprawa, że my targujemy się o każde euro (już nie będę wnikał w to czy to dobrze, czy źle), ale może jakbyśmy wcześniej podnieśli ofertę to już dawno byłby u nas

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:21

Zależy Kredens na ile prawdziwe są te kwoty. Bo ja czytałem tylko o +50 mln czyli niekoniecznie to jest 60 mln + bonusy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:21

f Palestra goes to Chelsea, it’s because Inter fumbled it. Because the sums being discussed are not out of Inter’s reach. Tonali, Lookman, Bremer, Palestra etc: it’s becoming a trend. Marotta & Ausilio are great at what they do but we can’t pretend they don’t make mistakes.

Kredence 23.06.2026 22:20

Idiota

Kredence 23.06.2026 22:20

No mógł dać 70 mln i 6 mln Palestrze

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:17

Ausilio znów nas wszystkich oszukał

Chuchu 23.06.2026 22:08

Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał

Kredence 23.06.2026 22:00

Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Claudio 23.06.2026 21:39

przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato

Claudio 23.06.2026 21:38

dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się