Archiwum shoutboksa

Cny 20.06.2026 22:46

większość z nich to pewnie pierwszy raz Afrykę widziała jak zrezygnowali z gry we francuskiej ch młodzieżówkach i dostali powołanie z czarnego lądu

Claudio 20.06.2026 22:44

takie maroko to od 5 lat to juz jest na bardzo wysokim poziomie taktycznym

Claudio 20.06.2026 22:43

ale widac po ekipach z afryki, że gra w europie i trenerzy europejscy duzo im dali i taktycznie juz sa zdecydowanie bardziej poukladani

Cny 20.06.2026 22:41

ten nmecha wygląda na poważnego piłkarza

Claudio 20.06.2026 22:41

"stary znajomy"

Claudio 20.06.2026 22:41

ale WKS to nie jest jakaś potega i spokojnie niemcy moga to jeszcze wygrac.

Claudio 20.06.2026 22:40

tam stary Kessie ich narazie robi

Cny 20.06.2026 22:38

ale Niemcy to kwintesencja byle jakości współczesnego futbolu czy tam zlewania się wszystkiego w jedną cała szarość. te haverce wirce musiały niby zagrają na całej szerokości boiska, jest technika, wyszkolenie ale finalnie to jest bez wyrazu, bez pomysłu. na lanie średniaków starcza na coś więcej nie dojeżdża

Claudio 20.06.2026 22:35

o wlasnie mielismy porownanie jak Schlotterbeck zrobil dlugie podanie do skrzydlowego....za linię bramkową. Od Basto to się może uczyć

Claudio 20.06.2026 22:33

a najlepsze jak część kibiców Realu pisze, że wolałaby Schlotterbecka od bastoniego, bo jest duzo lepszy.... :D

Claudio 20.06.2026 22:31

Kimmich to sie marnuje tam zamiast grać na środku pomocy z Pavlovicem tym bardziej, iż są zgrani z bayernu

Cny 20.06.2026 22:30

oni serio nie wzięli Bissecka i grają kimmichem na prawej stronie

Claudio 20.06.2026 22:30

"nasi" przegrywają

Cny 20.06.2026 22:17

niech zagra mecz jak z Cremonese to może czelsi nabierze się na nowego Drogbę

Cny 20.06.2026 22:16

anż janż Boni gra

ragnar 20.06.2026 21:43

Ja to już nie mogę Borka tych opisów, zamiast powiedzieć piękne podanie, to musi ,,piękne, doszlifowane, precyzyjne...i jeszcze kilka przymiotnikow

ragnar 20.06.2026 21:42

No tu racja, trochę atak Szwecji za bardzo wynosili

rchemik 20.06.2026 21:39

spoko, ale jak słysze że mówi "Isak, jedna z najjaśniejszych postaci Liverpoolu w poprzednim sezonie" to troche ręce opadają

Cny 20.06.2026 21:33

trochę świeżości a nie borki mielcarskie podolonskie i inne

ragnar 20.06.2026 20:59

Fajnie się to oglądało Roj Zachodny :) komentarz

ragnar 20.06.2026 20:58

Summervile też kręci dobrze

pluto11 20.06.2026 20:14

Denzel to jednak Kot

FENDI_SOSA 20.06.2026 20:11

Denzelone. Dobrze że palestrę bierzemy in

FENDI_SOSA 20.06.2026 20:10

Wow dumfris dwie assist

ragnar 20.06.2026 20:09

Summervile wow

martins2000 20.06.2026 20:00

AHORA | El Real Madrid y Enzo Fernández llegaron a un ACUERDO para el salario. Hay una cláusula para que Nico Paz tenga prioridad para fichar por el Chelsea y falta acordar el precio del traspaso

ragnar 20.06.2026 19:18

Brobbey 2, robi z Hienem co chce

Szczupac_FCI 20.06.2026 19:17

Denzel asysta...

martins2000 20.06.2026 15:43

Juventus wycenia Jonathana Davida na 35 mln €. [Accomando]

martins2000 20.06.2026 15:22

W poniedziałek lub wtorek odbędzie się spotkanie między Interem a Atalantą w celu omówienia ostatnich szczegółów operacji Palestra. Omówione zostaną bonusy i procent od przyszłej odsprzedaży

martins2000 20.06.2026 15:06

Nadal istnieje dystans z Liverpoolem w sprawie Curtisa Jonesa. The Reds nie są skłonni nawet usiąść do stołu dla negocjacji poniżej 30 milionów euro. Ponadto chcą procentu od odsprzedaży i bonusów. Istnieje znaczna przepaść, dlatego nie dojdzie do tego dzisiaj ani jutro, jest jeszcze dużo pracy do wykonania.

Klinsi64 20.06.2026 15:00

gość jest uzależniony od narkotyków musisz być wyrozumiały

KKazam 20.06.2026 14:55

Boze jak ten typ spamuje caly czas

Rebelde 20.06.2026 11:12

Może Ostigard z Genoi , dać im jakiegoś młodego do tego dopłacic. Można się dogadać , a Norweg solidny.

Piotrek85 20.06.2026 11:00

Ewentualnie Doekhi.

Claudio 20.06.2026 11:00

zeby nie bylo ze Sarr to opcja za Bastoniego ;)

Piotrek85 20.06.2026 10:59

Malang Sarr do rotacji może być. Lewonożny

Rebelde 20.06.2026 10:56

A może iść w wypożyczenie z opcją wykupu.... Leoniego z Lpoolu. Nowy trener, to może ma inną wizję obrony . Wiem ze szanse bardzo niskie, ale...

Claudio 20.06.2026 10:47

chyba najciekawsi obroncy z konczacym kontraktem to Malang Sarr 27 lat i Stones 32 lata. Niech czasem nie biorą Alaby 33lata ktory juz jest mega przecietny

Claudio 20.06.2026 10:41

Czyli Acerbi i De Vrij out. Solet + prawdopodobnie darmowy obronca

Claudio 20.06.2026 10:41

Gds - De Vrij ha deciso e ha rifiutato il rinnovo dell'Inter. Andrà via a parametro zero.

Claudio 20.06.2026 10:28

Ale w minionym sezonie trzeba przyznać, że jak Brahim Diaz grał w Realu to wyglądał naprawdę dobrze. A na MŚ gra naprawdę świetnie i ciągnie ich grę. Podobno Juve go chce, ale ze względu na brak LM finansowo mogą tego nie dopiąć i skończy się na Zaniolo. Wg mnie dobrze, bo Brahim naprawdę wygląda dużo lepiej niż w Milanie.

Claudio 20.06.2026 10:22

kurcze dawno mnie nie było na stronie milanu i widze jakis obiektywny artykul. Czyzby zeszli na ziemie? ;)

Claudio 20.06.2026 09:12

Ufficiale: Martins sta dicendo sciocchezze e dovrebbe essere rinchiuso in un ospedale psichiatrico.

FENDI_SOSA 20.06.2026 09:09

u shi dalej ich mone prowadzi?

Piotrek85 20.06.2026 09:07

Połowę meczu w przewadze grali i jeszcze przegrali

martins2000 20.06.2026 09:06

popisał to się Montella

Piotrek85 20.06.2026 09:05

Turcja ładnie się popisała . Porażka z Australią i Paragwajem i do domu.

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:50

przeciez ile mozna bylo leciec na parameTro zero

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:50

i w koncu inwesTujemy he

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:50

ale farT wgl co he zesmy sie w koncu urwali od chin aspekTu he

martins2000 20.06.2026 08:41

‘PAZ RESTA A COMO - INTER E OAKTREE BEFFATA!’

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:25

nie spodziewalem sie

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:25

xd ale slaba urcja

ragnar 20.06.2026 07:27

Hakan zaraz do domu, przynajmniej odpocznie

grandderby 20.06.2026 07:21

Tylko gdzie ten Paz. Myślę że bardziej ofensywnie i za hakana który grał na cofniętego wrzucić paza na ofensywnego

grandderby 20.06.2026 07:21

Ale by była bomba

grandderby 20.06.2026 07:21

W sumie jest coś w tym

Imrahil 20.06.2026 00:06

komo wydymane?

Cny 19.06.2026 22:46

no czyli dokladnie to co wiemy. real chce pieniadze, como nei chce ich dac. Marotta powiedzial perezowi ile moze dac, stad real naciska

grandderby 19.06.2026 22:39

Romano już wyjaśnił sprawę z Pazem. Jest na realmadryt.pl

pluto11 19.06.2026 22:27

Jeżeli udało by się z Palestra i Pazem to był by niezły bodziec do znowu poważnej walki w Europie bo ligę przegrać to chyba by było nie możliwe

Cny 19.06.2026 22:17

jeszcze czekamy na odejscie meniona

Piekarz 19.06.2026 22:08

Możemy z nimi dalej przegrywać w niewyjaśnionych okolicznościach jak mają takiego contentu dostarczać

Piekarz 19.06.2026 22:08

To zesranie się metr przed metą, to że chłop tam wyje.bał wszystkich poza Zlatanem który prawdopodobnie już najmniej z nich wszystkich się nadaje do tej roboty i pojechał komentować mundial, to że Rangnick zobaczył jaki to chlew i podziękował, to że zatrudnili trzeciego portugalskiego amatora na życzenie dyrektora sportowego z którym ostatecznie nie zdołali podpisać kontraktu

ZnawcaCalcio 19.06.2026 22:06

Do Paza jeszcze daleko, a nawet nie ma Palestry

Piekarz 19.06.2026 22:06

To jest coś absolutnie pięknego

Piekarz 19.06.2026 22:03

gdyby poza Palestrą doszło do Paza to sytuacja Interu cieszyłaby bardziej niż Milanu, na ten moment ciągle ta druga jednak wygrywa bo ciężko to przebić

Cny 19.06.2026 21:36

jakby nie Arsenal to marotta i ałzyljo by jeszcze tego Kone zrobili w tym okienku. ale palestra i paź to i tak już kosmos w porównaniu do poprzednich lat. to chyba już nawet Dalberta i fjufa można wybaczyć

Adriano_forever 19.06.2026 21:11

goool

FENDI_SOSA 19.06.2026 21:06

1;1 dokladny

Claudio 19.06.2026 21:04

nie no za bramkami to fatalnie wygladaja te trybuny

martins2000 19.06.2026 20:55

Lumen Field

martins2000 19.06.2026 20:54

taki stadion bym widzial u nas gdzie USA teraz mecz zaczyna

FENDI_SOSA 19.06.2026 19:59

Palestra Nico i lecimyy tuu i stanko ma zostac he

pluto11 19.06.2026 18:10

Przecież nadal jest ich zawodnikiem

Claudio 19.06.2026 17:51

A czemu miałby się nie zgłaszać?

martins2000 19.06.2026 17:33

Jones zgłosi się na przedsezonowe zgrupowanie w lipcu... Liverpoolu

AveCaesar 19.06.2026 17:12

Trzeba dzwonić do Marcusa żeby zdążył ogarnąć, a nie siedział cały turniej na ławce i się uśmiechał.

AveCaesar 19.06.2026 17:08

Niech Thuram strzela ze 3 bramki na MŚ i niech ktoś za niego wykłada 60 mln. My wypożyczymy Zirkzee z wykupem za 20 mln i dołożymy do Paza. Proste 🥸👽

timon 19.06.2026 17:03

Przeciez nie mowimy, ze Inter w ogole nie ma pieniedzy tylko caly czas byla mowa, ze mamy plus 50

Rebelde 19.06.2026 16:58

A moze jakies dziwne wypozyczenie na dwa lata, ktora zrobi sie obligatoryjne 1 lipca 2027 jesli Milan znajdzie dyrektora do tego czasu

Cny 19.06.2026 16:51

piszecie co chwilę nie ma pieniędzy, paź nie przyjdzie, palestra za drogi. dobrze że dyrektorzy działają a nie czytają SB bo tak by myśleli że nie ma oieniedzy

Chuchu 19.06.2026 16:41

Najpierw to ktoś faktycznie musiałby za Stankovicia te 40+ wyłożyć i to w miarę szybko, a póki co nic o tym nie wiadomo

timon 19.06.2026 16:32

Licze, ze on wejdzie do skladu

timon 19.06.2026 16:32

Bez sprzedazy Stanko lub Bastoniego nie ma szans na Paza. Bastoni to opcja trudna do zastapienia bo wymagalby znalezienia tez zastepstwa a Stanko byloby szkoda

Cny 19.06.2026 16:16

ten budżet 40-50 M uwzględniał wykupienie Stańko i akanjiego. on był podawany z myślą że oprócz tych transferów mamy te 50M

AveCaesar 19.06.2026 16:04

Dotychczasowe sprzedaże + Frat = Palestra

AveCaesar 19.06.2026 16:03

Akanji,Stanko, Provedel = niby nasz budżet. Dotychczasowe sprzedaże = Palestra. Solet na kredyt. Ausilio kocham cię.

AveCaesar 19.06.2026 15:54

Nie licząc jakiś premii, które rzekomo dostawali.

AveCaesar 19.06.2026 15:50

Wg wartości z transfermarkt Akinsamiro (tutaj ponoć poszedł za 7,5 mln), Diouf, Calha, Asllani, Pavard – 67,5 mln. Do tego zejścia z ich pensji (ponad 23 mln) oraz Darmianów, Acerbich, Sommerów, De Vrijów, Frattesich (ok. 21,5 mln).

martins2000 19.06.2026 15:40

W tym momencie jest jedna droga... sprzedaż Stanko i zrezygnowanie z Jonesa, reszta sama się ułoży, Nico !!

Shoutbox

martins2000 25.06.2026 07:50

Nasi pytali Nahuel Molina

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625401

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się