Archiwum shoutboksa

Vancore 24.06.2026 00:03

dla mnie to identyczny przyklad co ricci, ruggeri, ederson

VVujek 24.06.2026 00:03

Szczerze mówiąc nie pamiętam żeby w Genoi był babolarzem. Pamiętam natomiast, że sam go chciałem zanim przeszedł do Juve. Juve też z jakiegoś powodu go kupiło. Zresztą miał świetny okres w Juve do tego stopnia , że nazywali go topem.

Vancore 24.06.2026 00:02

wy tylko inter ogladacie czy co? naprawde stwierdzenie ze cambiaso to nie jest dobry pilkarz jest kontrowersyjne? on sie w juve nie broni swoja gra jesli szukamy kogos kto wie co to dobra forma

Claudio 24.06.2026 00:01

Cambiaso w juve najczesciel gral jako lewy obronca, a jak grali 3 w obronie to gral na wahadle. Wg mnie wiekszy z niego pożytek na wahadle

Vancore 24.06.2026 00:00

w genoi byl

VVujek 23.06.2026 23:59

On wcześniej nie był babolarzem

Vancore 23.06.2026 23:58

mozesz mu napisac ale on to wie xD

VVujek 23.06.2026 23:58

Cambiaso miał ostatnio kilka wylewów, ale trzeba korzystać z okazji i go brać , takie babole w końcu znikną

Claudio 23.06.2026 23:58

dobrze to juz piszę do Ausillio, iż Vancore odrzucił kandydaturę Cambiaso

Vancore 23.06.2026 23:57

mozna, a ty chcesz dorzucic kolejnego pilkarza ktory bedzie prokurowal takie bledy i sie dziwil co tu nie gra

Claudio 23.06.2026 23:56

idac tym tokiem mozna napisac tak o Acerbim czy Bissecku ktorzy mieli kilka razy rozlaczone styki

Kredence 23.06.2026 23:56

Ze będzie dużo gorzej xd

Kredence 23.06.2026 23:56

Jest w takim wieku że może się poprawiać, ja bym na niego nie narzekal bo obawiam się innych kandydatur

Vancore 23.06.2026 23:55

to jest ten sam typ nieuwagi i przecietnosc

Claudio 23.06.2026 23:55

eee z tego co kojarze to kibice juve jechali za bledy w obronie babolarza Ruganiego i mega babolarza Gattiego

Vancore 23.06.2026 23:55

pamietasz jak u nas darmian 3 kolejki z rzedu prokurowal karnego?

Vancore 23.06.2026 23:54

dlatego kibice juve go nie lubia i chetnie by oddali za jakikolwiek pieniadz

Claudio 23.06.2026 23:54

to niech nie bedzie dobry, a solidny i bedzie kompromis

Vancore 23.06.2026 23:54

bledy indywidualne niczy niewymuszsone

Kredence 23.06.2026 23:54

Luz Claudio, niech będzie że Cambiaso jest dobry w obronie, nie ma problemu

Vancore 23.06.2026 23:54

cambiaso to ogarniety taktycznie pilkarz, czasem nawet potrafi wejsc w pole karne problem w tym ze jest niespotykanym na skale swiatowa partaczem jesli chodzi o powazne bledy w defensywie

timon 23.06.2026 23:53

Cambiaso i Paz zamiast Palestra+ Jones i bede zadowolony, mimo, ze Palestra Cambiaso wciagac bedzie nosem to Paz to wynagrodzi

Claudio 23.06.2026 23:53

jestem ofensywny bo oparłem się również na statystykach w obronie. Nieładnie tak

Kredence 23.06.2026 23:53

A co to cambiaso to ogólnie ciekawy zawodnik, ale wszystkie jego najlepsze cechy są w grze ofensywnej, jak mi chcesz tutaj opowiadać o jego dobrej grze w obronie to luz, ale każdy kto oglądał juve wie jak jest

Claudio 23.06.2026 23:52

ojoj

Kredence 23.06.2026 23:52

Zupełnie niepotrzebnie

VVujek 23.06.2026 23:52

Za to był ostro hejtowany.

Kredence 23.06.2026 23:52

Już się dźwigasz

Kredence 23.06.2026 23:52

Widzisz Claudio, ja z tobą normalnie gadam a ty już jesteś ofensywny bo wcześniej napisałem że cny cię obił

VVujek 23.06.2026 23:52

Już ci tłumacze Claudio , chodzi o babole Cambiaso , które kończyły się bramką.

VVujek 23.06.2026 23:51

Co ciekawe Palestra w Cagliari miał dość dużą swobodę w swoich rajdach. W Interze Diouf za takie granie siada na ławce.

Claudio 23.06.2026 23:50

Kane ale przestrzelil xD

Claudio 23.06.2026 23:49

zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam

Xucatlan 23.06.2026 23:47

Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.

Claudio 23.06.2026 23:44

kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj ;)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:44

dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..

VVujek 23.06.2026 23:40

Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso

VVujek 23.06.2026 23:40

W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.

VVujek 23.06.2026 23:39

Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.

Kredence 23.06.2026 23:30

Chyba nie oglądałeś juve

Kredence 23.06.2026 23:30

Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:26

szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:25

i nie jest za 50 baniek (raczej)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

potencjał ma spory

Claudio 23.06.2026 23:24

wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

kto tam nie zgówniał w tym Juve..

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

ten sezon miał słabiutki

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

bo grał lepiej

Claudio 23.06.2026 23:23

nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze

Claudio 23.06.2026 23:22

chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:21

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21 to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:21

pytanie tylko ile Juve za niego chce, bo jeszcze z rok temu czy 2 lata temu krążyły plotki o... 60 mln :D

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21

to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:21

bo nawet myślałem o nim w kontekście rotacji

Claudio 23.06.2026 23:21

a w obronie gosc jest bardzo solidny

Claudio 23.06.2026 23:20

Cambiaso jak na defensywne juve mial 3 gole i 4 asysty to dobre liczby

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:20

dlatego ja bym go brał jakby była oczywiście okazja

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:20

jest obunożny

Kredence 23.06.2026 23:20

Chuchu, gra na obu stronach bez problemów

Kredence 23.06.2026 23:19

Wiatrak w obronie, momentami boiskowy głąb taktycznie, ale w grze do przodu cambiaso ma papiery na fajne granie

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:19

całe juve taki miało...

Chuchu 23.06.2026 23:19

A Cambiaso to nie gra na lewej przypadkiem?

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:18

miał c :cenzor: owy sezon, ale ogólnie to niezły piłkarz

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:18

ten Cambiaso to nie jest głupia alternatywa

Claudio 23.06.2026 23:18

jest duzo czasu. Cos wymysla. Byle tylko nie jakąś "gwiazdę mundialu"

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:18

odżyje pewnie temat Kiełbaso z Juve

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:18

może Denzel się rozmyśli :)

Claudio 23.06.2026 23:17

jedyny minus tej sytuacji ze mamy dziure po odejsciu Denzela i za bardzo nie widac alternatyw

Cny 23.06.2026 23:17

przecież czelsi daje 60, więc te 50 to było tyle ile oczekuje się obecnie za takich graczy

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:17

on mimo wszysto jest niesprawdzony mocno zeby tyle wywalac

Claudio 23.06.2026 23:16

Lookmana to mega żałowałem, ale Palestra jakoś mnie tak nie rajcuje nawet

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:16

niby tak ale te 50 za niego to tak srednio tez

Cny 23.06.2026 23:16

i tak dobrze że szli po tego palestrę bo z lookmanem to był cyrk

Claudio 23.06.2026 23:16

dajcie sobie juz siana z tym Palestro jak nie bedzie to nie bedzie

Cny 23.06.2026 23:15

tzn mogli szybciej dopiąć ale co wtedy też nie wbilaby czelsi nagle?

Kredence 23.06.2026 23:15

To nie znaczy że są idealni, bo nie są

Claudio 23.06.2026 23:15

dziękuję wzajemnie Cny

Kredence 23.06.2026 23:15

Inter ma najlepszych dyrektorów we Włoszech i nikt nawet nie jest blisko. Jak kiedyś odejdą to zobaczycie jak będzie kolorowo. Wtedy zrozumiecie może, no tylko dopiero wtedy będzie płacz

Cny 23.06.2026 23:15

Claudio mam nadzieję że moje aleś udany dzień. zdrówka

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:14

tu już tylko hipnoza może pomóc LH...

martins2000 23.06.2026 23:13

Inter chce postawić na LH

Claudio 23.06.2026 23:13

zapytaj kredensa czy Ausilio nas uratuje ;)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:12

teraz kunszt Ausylio musi okazac się w pełni...

Chuchu 23.06.2026 23:09

Już się boję tych alternatyw na prawą

Claudio 23.06.2026 23:09

Pisałem, żeby się cieszyć, że w naszych czasach grali w prime tak fantastyczni gracze ja CR i Messi to ten wyskakiwał ze swoimi wysrywami jakby miał ołtarzyk argentynczyka w domu. Są pewne granice

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:09

30-40 max

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:08

żadne kompro 50 baniek z dupy za niego...

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:08

to już bardziej pech, ciężko ocenić ten transfer

Kredence 23.06.2026 23:08

No to co pisałeś, a może bardziej nawet forma tego jak to robiłeś

Claudio 23.06.2026 23:08

Chyba piszesz o Cny ktory schował CR do szafy, a dziś on się schował

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:08

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:07 Leoni tez miał byc kozakiem a póki co się połamał i nie wiadomo co z nim dalej..

Claudio 23.06.2026 23:08

kompro? Z ktorej strony?

Kredence 23.06.2026 23:08

Z wiekiem człowiek chyba dojrzewa co nie

Kredence 23.06.2026 23:07

Po co ci to

Kredence 23.06.2026 23:07

Claudio, to nie było jakieś ofensywne z mojej strony. No tylko czemu ty się tak gotujesz, przecież wczoraj zaliczyłeś kompro fest

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:07

Leoni tez miał byc kozakiem a póki co się połamał i nie wiadomo co z nim dalej..

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:05

ma roczny kontrakt tylko

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:05

zapyać kotletyko o Moline

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się