Archiwum shoutboksa

jaszczomb 13.06.2026 21:50

dzieki koledzy

jaszczomb 13.06.2026 21:50

sprzedajemy stanko aby kupic jonesa i palestre

jaszczomb 13.06.2026 21:49

jak uwazacie

jaszczomb 13.06.2026 21:49

witam koledzy

Rebelde 13.06.2026 20:13

Patrząc na mecz Legend, stroje fajnie prezentuja się

jaszczomb 13.06.2026 18:20

heee

FENDI_SOSA 13.06.2026 17:13

Puste trybuny he na otwarcie

Pawsik 13.06.2026 17:01

INTER LEGENDS (4-4-2): 1 Toldo (1 Frey 34' (21 Orlandoni 62' ;) ); 13 Maicon (39 Santon 56' ;) , 6 Lucio, 13 Ranocchia (21 Karagounis 60' (5 Galante 73' ;) ), 33 D'Ambrosio; 87 Candreva (4 Zanetti 46' ;) , 19 Cambiasso (20 Obi 56' (87 Candreva 81' ;) ), 8 Pizarro (7 Pazzini 81' ;) , 21 Karagounis (13 Guarin 28' (5 Emre 56' (73' 7 Van der Meyde (8 Palacio 90' ;) ))); 8 Palacio (29 Suazo 46' (21 Obinna 62' ;) ), 7 Pazzini (88 Hernanes 28' (20 Borja Valero 56' ;) ). A disposizione: - Allenatore: Giuseppe Bergomi.

Endru 13.06.2026 16:50

Jaki był skład w meczu legend czemu nic się tu nie dowiem

jaszczomb 13.06.2026 15:03

ale ten pociag juz odjechal wiec niech nie wymysla i klepie soleta

jaszczomb 13.06.2026 15:02

pewnie kobra wali konia pod manciniego

martins2000 13.06.2026 15:02

L'Inter ha preso contatto con l'Arsenal nelle ultime 24 ore, per sapere se Martin Ødegaard è disponibile per un trasferimento quest'estate.

Klinsi64 13.06.2026 14:47

rozumiem o co mu chodzi ale nie ma takiego włocha

Klinsi64 13.06.2026 14:47

Bergomi?Baresi?może Nesta bez kolan?

pluto11 13.06.2026 14:46

Nie ma takich Włochów

Klinsi64 13.06.2026 14:46

kogo ten zezol chce?

Imrahil 13.06.2026 14:36

no przecież z mylanu to leci beka dekady obecnie

martins2000 13.06.2026 14:08

Ponoć Ausilio chce Soleta a Marotta nie, wolałby doświadczonego i najlepiej narodowości włoskiej

timon 13.06.2026 13:58

Ciekawe jaki wynalazek sprowadzi na trenera

timon 13.06.2026 13:55

Zlatan to najlepsze co nas spotkało w Milanie. Jako atmosferovic w szatni dał im mistrza ale jako dyrektor zrobił z nich sredniaka

Xucatlan 13.06.2026 13:49

Zlatan Zlatanem, ale ten Rangnick, to już chyba z trzeci czy czwarty raz pojawia się w roli zbawcy Milanu żeby ostatecznie nie dogadać się z klubem.

Cny 13.06.2026 12:36

z trenerem Chivu to my mistrza robimy nawet dalbertem i nikim więc tutaj nikt nie ma podjazdu

Rebelde 13.06.2026 11:29

Mogą zajac 2 miejsce, zaraz za dominatorem

Rebelde 13.06.2026 11:29

Mam nadzieje ze Roma wzmocni się i ponownie powalczy od LM, wywalajac Milan czy Juve.

smerf1600 13.06.2026 10:22

jufki też w rozsypce, w Neapolu zawita Pan Calma Calma, no powiem wam że stajemy się zbyt duzym faworytem na przyszły sezon

smerf1600 13.06.2026 10:20

nie żebym im źle życzył ale jakos nie martwią mnie ich problemy

smerf1600 13.06.2026 10:20

fajnie się patrzy na ten burdelik u somsiada

Tifosinho 13.06.2026 01:54

Dobro klubu*

Tifosinho 13.06.2026 01:53

Zlatan*

Tifosinho 13.06.2026 01:52

Milan ma szczęście, że trafił im się ktoś taki jak Zostań dla którego do do klubu jest totalnym priorytetem

Adriano_forever 12.06.2026 22:39

gol

Paolo92 12.06.2026 22:34

Fundacja Realu Madryt zaprezentowała w loży honorowej Bernabéu 13. edycję Corazón Classic Match pod hasłem „Mecz z duszą dzieciństwa”, w którym w sobotę 13 czerwca o godz. 12:00 na Santiago Bernabéu zagrają Real Madryt Leyendas i Inter Legends.

Adriano_forever 12.06.2026 22:15

ależ kolasinać

Adriano_forever 12.06.2026 22:10

spalony i faul na bramkarzu

Adriano_forever 12.06.2026 22:10

kontrowersja będzie

Adriano_forever 12.06.2026 22:09

oooo

Dantte 12.06.2026 21:45

Dobrze ze ten David nie jest naszym zawodnikiem. Gosc co marnuje...

Adriano_forever 12.06.2026 21:23

gool

Rebelde 12.06.2026 21:12

Komentator bardzo chwali tego Bjukanana, chyba dobry. Może 50mln na niego wystarczy :P

Adriano_forever 12.06.2026 21:04

co taka grupa na łatsapie ma na celu? jest tyle grup na fejsie to jeszcze WA?

Rebelde 12.06.2026 20:54

Widzę ze w Milanie znów szambo wywalilo.

Cny 12.06.2026 20:14

wiem jeszcze się nie zaczęło ale początkowy entuzjazm wyparował, miały być pożegnania a zostaje Miki sdv, kolejne cele się oddalają, zaczynają się alternatywy a o niechcianych zawodnikach cicho. zaczyna wyglądać jak standard Ałzylja

Cny 12.06.2026 20:12

taki scenariusz przewidywałem chwilę wcześniej. z LH. ale to już zaraz po zakończeniu sezonu pisałem... serio teraz było widać jak ta drużyna dusiła się momentami przez realny brak rywalizacji i brak jakościowych zastępców. a my dalej bez graczy do 11 dających impuls całej drużynie. i palestra kimś takim nie będzie. miał być Kone i Paź by to rozruszać. mamy mikiego i odszedł Dumfries, tak to wygląda. cały budżet pójdzie na palestrę i tyle. akanji + Stańko to 35-40M, tyle mamy że sprzedaży na tą chwilę. odejdą jeszcze Frattesi, pavard, Asslani to się uzbiera na palestrę. i będą próbować latać pomoc nic nie wnoszącym Jonsem (mamy 5 innych pomocników o zbliżonym profilu)

chmolo 12.06.2026 19:08

tylko gdzie ten endrick? chyba na prawie wahadlo ;)

martins2000 12.06.2026 18:16

no pewnie za darmo

doman 12.06.2026 18:08

Endrick nowy pomysł

martins2000 12.06.2026 17:50

ULTIM'ORA: L'Inter sta preparando una nuova offerta vicina ai €50M + bonus all'Atalanta per Palestra nei prossimi giorni. ⚫️🔵🇮🇹 Un accordo personale è già stato raggiunto per un contratto di 5 anni da €3M a stagione.

Claudio 12.06.2026 17:40

Okienko zaczyna się za 3 tygodnie... Spokojnie.

Cny 12.06.2026 17:02

będziemy mieli te same bolączki. Jones czy Solet to nie piłkarze których potrzebujemy od dawna

Cny 12.06.2026 17:00

zero świeżości w pierwszym składzie, jedna wymuszona odejściem Denzela i zmiana bramkarza na Martineza/provedela gdzie żaden nie jest bramkarzem na Inter

Cny 12.06.2026 16:59

zaraz popełnimy te same błędy co rok temu

Cny 12.06.2026 16:58

do tego ktoś do wyjściowej jedenastki i jeśli nie ma Palestry to kto z marszu może dać poziom zbliżony do Denzela?

Cny 12.06.2026 16:57

obrona Bisseck/Akanji/Bastoni + Solet/SdV/CA ?? - w zasadzie nic się nie zmienia. Nadal nikogo poważnego na środek do szefowania. Uniwersalny Solet fajnie. CA chcący grać więcej akceptuje rolę rezerwowego, czy nadal trzymamy go w rotacji z wahadłem dodatkowo? ciężko mi traktować go jako pełnoprawnego środkowego obrońcę w takim układzie. Wtedy mamy 5 obrońców, a czytamy o komplecie. Czy Diouf na stałe już ławka prawe wahadło a LH lewe ławka. Tylko tu nie ma jakosci, jakieś tam nadzieję że Andy nauczy się grać w obronie, a LH na naturalnej swojej stronie będzie odważniejszy. Optymistyczny wariant.

pluto11 12.06.2026 16:34

To będzie tak samo jak z Lookmanem nam nie chcieli oddać że 45 a do Altetico oddali za 35 tak samo będzie z Palestra my byśmy musieli położyć 60 a City wystarczy że da 50

Tifosinho 12.06.2026 15:57

W przypadku Palestry nie płaci się za to co pokazał tylko za to co może pokazać. Bogatych stać na płacenie za potencjał

Piotrek85 12.06.2026 15:56

Bogaci się nie szczypią. Bayern bierze Browna ,lewego obrońcę Eintrachtu za 55 mln euro

El_Imprezatore 12.06.2026 15:49

szczerze to niech idzie za te 50mln do City, dla mnie nie za mało pokazał żeby tyle za niego płacić a szczególnie w naszym przypadku

martins2000 12.06.2026 15:43

Więc co się dziwić chłopakowi

martins2000 12.06.2026 15:42

City 2,5 x większy konrakt mu dają

Cny 12.06.2026 15:39

bo Ałzyljo fachurka znowu da popis

Cny 12.06.2026 15:39

jeśli rzeczywiście city daje 50 to wyrównać i tyle. to nie jest rzeczone 60....nasze papierowe cele się oddalają, pora na alternatywy by zostać z dalbertami i djufami za 25M no ale fundusz zadowolony. szkoda tylko że to będę typy z tyłka byle tylko przyszli

Cny 12.06.2026 15:37

palestra city, Kone Arsenal no ale dla niektórych za słabi na Inter :D

HB 12.06.2026 15:10

Trzeba cieszyć się z soleta

HB 12.06.2026 15:09

Bez zaskoczenia. Jak pisałem - Inter to niestety 3 liga finansowo, więc zbiera resztki po Anglii, psg, realu, bayernie, barcelonie i Atletico

Orzeu 12.06.2026 14:54

nie ma jeszcze

martins2000 12.06.2026 14:51

Palestra od City

martins2000 12.06.2026 14:50

1 oferta za Palesr

martins2000 12.06.2026 14:19

Arsenal po Manu Kone

Tifosinho 12.06.2026 12:01

Można by było powiedzieć, że miewał często kontuzje ale to żadne usprawiedliwienie a wręcz działa jeszcze bardziej na jego niekorzyść.

Tifosinho 12.06.2026 11:59

Mówimy o gościu, który w karierze raptem 2 razy przekroczył granicę 20 bramek i do tego 4 i 5 lat temu. To nie jest topowy napastnik aczkolwiek poza Włochami raczej znalazłby się klub, który przystałby na jego warunki

Jacenty 12.06.2026 11:30

Carnevali podobno jeszcze raz będzie chciał złozyć mu ofertę ale Dusan musiałby nieco spuścić z tonu, a na to się nie zapowiada

Jacenty 12.06.2026 11:27

ktoś mu na pewno tyle da, i on o tym dobrze wie, a kto, to pewnie drugoplanowa kwestia.Nie zdziwiłbym się, gdyby to było Atletico

Orzeu 12.06.2026 11:21

którym już od kilku lat nie jest

Orzeu 12.06.2026 11:21

pensja jak za topowego napastnika ligi

Jacenty 12.06.2026 10:16

*od Juventusu

Jacenty 12.06.2026 10:15

Vlaho chce co najmniej 8mln $ za sezon i 15mln euro za podpis na kontrakcie (+ do tego wysokie prowizje agentów)

FENDI_SOSA 12.06.2026 02:18

Ty jednak nie ten goat co niegdyś grał u nas na szpicy poprzez Parmę.

FENDI_SOSA 12.06.2026 02:18

Xd Adriano. Co z tobą xd ty dziwny..

Ojciec SB 12.06.2026 00:28

i dobrze walic farse od zawsze na zawsze

pluto11 12.06.2026 00:14

To Silva jednak do nich a nie Barcelony

martins2000 11.06.2026 23:33

Real nie zamierza spocząć na laurach i szykuje kolejne wzmocnienia po podpisaniu Bernardo Silvy, Dumfriesa i Konate.

ZnawcaCalcio 11.06.2026 23:23

problemem jest to jak rozdysponowali te miejsca

Cny 11.06.2026 23:15

wincyj druzyn

Rebelde 11.06.2026 23:05

Piękny to byl mecz

ZnawcaCalcio 11.06.2026 22:06

FIFA zatwierdziła nowe przepisy dotyczące rynku transferowego, które wejdą w życie 1 stycznia 2027 roku. Do najważniejszych zmian należy włączenie klauzul odstępnego do kontraktów wszystkich zawodników.

Apocaliptic 11.06.2026 21:32

Trochę lat już ma to może forma nie ta

Adriano_forever 11.06.2026 21:26

ja się pytam czemu Oczoa nie gra

Apocaliptic 11.06.2026 21:15

Bramkarz co sito puścił xd

Adriano_forever 11.06.2026 21:14

siedzi

Adriano_forever 11.06.2026 21:14

GOOOl

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

piekna sprawa

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ajajaj

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ależ mundial

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ależ mecz

ragnar 11.06.2026 20:57

Dumfries, Konate, Paz, Bernardo za 29 mln plus prowizje

El_Imprezatore 11.06.2026 20:23

jakby go wzięli to może jest jakiś cień szansy na Paza

martins2000 11.06.2026 20:04

Real Madryt prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie Bernardo Silvy. Madrycki klub dokonał ataku w ciągu ostatnich 24 godzin i jest przekonany, że sfinalizuje transakcję uprzedzając Atletico i Barcelonę. [Romano]

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625126

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się