nie no za bramkami to fatalnie wygladaja te trybuny
Lumen Field
taki stadion bym widzial u nas gdzie USA teraz mecz zaczyna
Palestra Nico i lecimyy tuu i stanko ma zostac he
Przecież nadal jest ich zawodnikiem
A czemu miałby się nie zgłaszać?
Jones zgłosi się na przedsezonowe zgrupowanie w lipcu... Liverpoolu
Trzeba dzwonić do Marcusa żeby zdążył ogarnąć, a nie siedział cały turniej na ławce i się uśmiechał.
Niech Thuram strzela ze 3 bramki na MŚ i niech ktoś za niego wykłada 60 mln. My wypożyczymy Zirkzee z wykupem za 20 mln i dołożymy do Paza. Proste 🥸👽
Przeciez nie mowimy, ze Inter w ogole nie ma pieniedzy tylko caly czas byla mowa, ze mamy plus 50
A moze jakies dziwne wypozyczenie na dwa lata, ktora zrobi sie obligatoryjne 1 lipca 2027 jesli Milan znajdzie dyrektora do tego czasu
piszecie co chwilę nie ma pieniędzy, paź nie przyjdzie, palestra za drogi. dobrze że dyrektorzy działają a nie czytają SB bo tak by myśleli że nie ma oieniedzy
Najpierw to ktoś faktycznie musiałby za Stankovicia te 40+ wyłożyć i to w miarę szybko, a póki co nic o tym nie wiadomo
Licze, ze on wejdzie do skladu
Bez sprzedazy Stanko lub Bastoniego nie ma szans na Paza. Bastoni to opcja trudna do zastapienia bo wymagalby znalezienia tez zastepstwa a Stanko byloby szkoda
ten budżet 40-50 M uwzględniał wykupienie Stańko i akanjiego. on był podawany z myślą że oprócz tych transferów mamy te 50M
Dotychczasowe sprzedaże + Frat = Palestra
Akanji,Stanko, Provedel = niby nasz budżet. Dotychczasowe sprzedaże = Palestra. Solet na kredyt. Ausilio kocham cię.
Nie licząc jakiś premii, które rzekomo dostawali.
Wg wartości z transfermarkt Akinsamiro (tutaj ponoć poszedł za 7,5 mln), Diouf, Calha, Asllani, Pavard – 67,5 mln. Do tego zejścia z ich pensji (ponad 23 mln) oraz Darmianów, Acerbich, Sommerów, De Vrijów, Frattesich (ok. 21,5 mln).
W tym momencie jest jedna droga... sprzedaż Stanko i zrezygnowanie z Jonesa, reszta sama się ułoży, Nico
A nie było zmian, że wypożyczenie max 1 rok...no chyba, że dotyczy to tylko wewnątrz serie a
Mastantuono - Mourinho nie widzi go w składzie. Real chce go wypożyczyć na 2 lata by grał regularnie w klubie grającym w europejskich pucharach. To niech idzie do Como i wszyscy zadowoleni. Ograją im kolejnego gościa.
Matti Acerbi mało 1,5 mln...jak na Inter to niska pensja, de vrij grał mniej a 4,5
Real zbiera również fundusze na Olise. Potrzeba ok 200mln. To już wiadomo, że potrzebna im kasa z Paza.
Teraz czytam, że głównym celem Realu na teraz jest...Enzo Fernandez. Ale tam paka się szykuje
jakby się udało pozbyc tych ananasow (co bedzie mega ciezkie) za rozsadne pieniadze to wszystko jest mozliwe
sommer, acerbi, darmian, de vrij malo nie zarabiali, miki tez mocno obcial pensje
no i sporo hajsu jednak zaoszczedzimy na kontraktach ktore znikaja
Akinsamiro 7,5
wiec dajmy na to ze mamy ok 15mln euro...Frattesi, Asllani, Stankovic, Pavard, Dumfries (20mln), Akinsanmiro, Palacios
na ten moment jestesmy -34mln (akanji i stanko) mielismy miec 50mln + to co zarobimy.
po tych słowach że na pewno Paz nie zagra w Interze
to by było bardzo zabawne
Borgen 19.06.2026 14:35 Fàbregasowi by ciśnienie skoczyło ostro...
od początku mówiłem, że Como to nie jest klub który może dyktować warunki, a tym bardziej Realowi. Tylko i wyłącznie od Realu będzie zależało co będą chcieli zrobić z Pazem. Jak Jose uzna, iż mu się przyda to zostanie, a jak nie to może i pójdzie nawet do anglii czy psg za ponad 60mln
3-4-1-2 lub 3-4-2-1
Gdyby miał przyjść Paz to byłoby lepiej "pozbyć się" kogoś bardziej ofensywnego w sumie,
nie ma co ukrywac iż Inter w Europie ma swietne stosunki z Realem czy Bayernem. Niedawna transakcja Dumfriesa (klauzula) pewnie przypomniała im o sobie, do tego osoba Mourinho oraz mecz legend Realu i Interu na Bernabeu. Wspolne spotkania i zdjęcia Pereza z Marottą...
Stankovic fajnie jakby został... ale Paz to chyba jedyne realne nazwisko, które mogłoby pozwolić przymknąć na to oko
Fàbregasowi by ciśnienie skoczyło ostro...
do tego Pavardy czy inny Asllani.
Oby to było tym spowodowane
Ktoś napisze że Inter nie stać by wydac 55mln na Paza? No a jak sprzedaż Stankovica i Frattesiego stanie się faktem?
Tak czytam o tym Pazie, Realu i Como...no przypadkowo takie tematy pojawiły się po niedawnej wizycie Marotty w Madrycie u Pereza...
Przy cenie Palestry wygląda to jak promocja w Biedronce
A. Areniello: Real Madryt nie daje zniżek i żąda za Nico Paza 50-55 mln euro.
a może już rozmawialiśmy i real próbuje podbić cene
ruszać póki jest szansa. Zanetti działaj.
Real Madrid has been clear: they want €60 million to let him go. The Blancos' plan seems clear: they want to exercise the buy-back option set at €10 million (it would be €11 million in the summer of 2027) and then resell him for six times that amount.
Gdyby tam zostal Maldini to wygladaloby to zupelnie inaczej. Włoch mial tez wtopy ale sciagal sporo fajnych zawodnikow i jest szanowany we Wloszech
To pokazuje jak wazny jest dyr sportowy. Fundusz to nie Arabowie, ale jakas kase z nimi wydawac mozna. Milan przez ostatnie lata tez w miare kase mial tylko oni to przepalają
Fajne mercato, zostańmy włoskim Bayernem
ale być pod funduszem i nie mieć nikogo kto faktycznie by reprezentował klub, koszmar xd
teraz mamy fundusz który oczywiście ma zero sentymentów ale Marotta i Ausiliasz pilnują racji stanu
właściwie to on zaczął ten klub zmieniać w nowoczesne przedsiębiorstwo po oldskulowym wesołym bajzlu jaki zostawił Moratti
w Interze chyba nigdy tak źle nie było, w epoce późnego Morattiego i Thohira trochę można było tak to odczuwać, ale Thohir jednak był w miarę poważny i w miarę mu zależało
Najgorsze uczucie dla kibica, że w klubie nie ma ani jednej osoby, która by czuła za to wszystko odpowiedzialność i była minimalnie kompetentna
U nich się tak odkur.wia że prawie im już współczuję
Inter dopina największy talent ligi, Milan rozkręca cyrk na całego
Wspaniałe lato
Ibra z boga stał się szybko memem
xD
„Dla mnie to były tylko sprawy związane z boiskiem, a jak było w jego przypadku – nie wiem, ale nie mogę mu nic powiedzieć, bo biorąc pod uwagę to, co teraz Ibra wyczynia, jest największym piłkarzem Interu w historii…”, zażartował Materazzi podczas programu w „La Gazzetta dello Sport”
Serio wierzycie w Paza ? Jak chłopa od razu PL bierze +70mln
Real sprzeda Paza do Como, ale wpisze sobie klazulu wykupu za rok/dwa. Ostatnio pisali o tym
przyjscie Bernardo Silvy powoduje, że może być za mało miejsca dla Nico Paza. Real może być otwarty na oferty w okolicach 60mln euro
Zawsze wierzyłem🔥
Cny otwiera w końcu oczy i zaczyna doceniać klasę Piero Ausilio
A mnie najbardziej właśnie Jones przekonuje
wiemy
podobno Mourinho się wkvrwil na Paza i Real będzie skłonny go sprzedac. Ale podobno kluby z Anglii bylyby w stanie spelnic warunki finansowe Realu.
Ostigatd na ławkę ok, no Paz marzenie, ale mało realne
ten Jones mnie nie przekonuje jedynie.
Nawet ten Ostigard za SdV wydaje się sensowny
Ktoś nam Ałzylja podmienił
Inter, czas na Jonesa. Ausilio dzwoni do Liverpoolu.
Tylko Nico Paz. Pamiętajcie musimy być poważnym klubem
kto Ci weźmie tego Bonnyego za min.20M żeby wyjsć na 0
Np transfer typu Cherki do city
Np Bonnego
Wygląda to dobrze, jeszcze jakby przyszedł gracz z dobrym dryblingiem czy to do pomocy czy ataku ( nawet kosztem odejścia np Innego) to już w ogóle okno by było super
Do tego Stankovic do pomocy
Solet-Acerbi, Jones-Frattesi, Provedel-Sommer tu wszystko na plus. A patrząc ile w zeszłym sezonie głównie przez kontuzje dał nam Dumfries to wymiana na Palestre może nie być aż takim osłabieniem, a kto wie jak Włoch wejdzie do Interu. Szykuje się bardzo przemyślane okienko. Oby naszym udało się to rozegrać zgodnie z planem.
Zobaczymy co dalej. Są provedel, solet i prawdopodobnie Palestra. WIemy kogo trzeba jeszcze
WITAM W STAJNI AUSILIASZA TUTAJ TWARDY ŁEB TO PODSTAWA
a właśnie odnośnie Szwajcarii to mieli referendum gdzie decydowali czy narzucić maksymalna ilość obywateli ... nie zrobią tego
@Piekarz właśnie przeżywam renesans zainteresowania pilką
ceny oczywiście chore plus za oceanem to wiadomo, że przeciętnego europejczyka nie stać. ale ten trend już długo się utrzymuje. sumie pokolenie obecnych 0-40 to ostatni moment kiedy będą w stanie doić hajs z ludzi takimi wydarzeniami. chyba że zrobią z tego tiktokowo instagramoey cyrk... to absolutnie normalne że duża część Francuzów nie jest w stanie identyfikować się ze swoją reprezentacją. Ba! sami zawodnicy średnio identyfikują się z reprezentacją która grają. przykłady braci Williams i Doue są bardzo znamienne. To jest to odzieranie z tego o co chodzi w futbolu reprezentacyjnym... gra Szwajcaria, a prowadzenie daje afrykanczyk, podwyższa latynos, wynik ustala balkaniec
Żaden Paz nie przyjdzie
ale ogólnie tak, też się dziwię że takie kwoty w tym okienku zaczynają latać za takich zawodników
bierzemy właśnie Palestrę za tyle a następny Paz w kolejce
Saibari w Bayernie za ponad 50 mln euro. Ten lewy obrońca Brown ,chyba też za ponad 50mln idzie do nich. Szkoda ,że my nie mamy takich budżetów na transfery
znowu próbujesz podgryzać już tam nie cwaniakuj tak
Kredence 19.06.2026 00:29 Orzeu weź tam jutro wysmaruj ze swoją twardogłowa ekipa gówno artykuł o stajni ausiliasza albo o tym że oaktree robi transfery tylko za 25 mln
Ismael Kone nie trafi tego lata do Interu,gdyż złamał nogie na mundialu
Con l'addio di #DeVrij in casa #Inter proverei a prendere il norvegese #Ostigard, un giocatore molto cresciuto negli ultimi tempi e che non credo possa costare cifre esorbitanti.
Palestra 50 baniek bang
Orzeu weź tam jutro wysmaruj ze swoją twardogłowa ekipa gówno artykuł o stajni ausiliasza albo o tym że oaktree robi transfery tylko za 25 mln