W meczu z nami świetnie śmigał, tylko w pewnym momencie zabrakło mu sił i dośrodkowania do poprawy. Jeśli poprawi kondycje i będzie zapierdzielał od linii do linii całe spotkanie możliwe, że kozak nam się trafi.
Martin Baturina ja bym tego brał za rok
No ale jakkolwiek by tam nie wymiatał to wciąż jeden sezon w Cagliari
Fakt że nie powiem żebym jakoś kur.wa śledził Cagliari i go obserwował
Z jednej strony to jakoś odświeżające że właściciel Interu jest w stanie sypnąć 50 mln na jednego piłkarza, ale z drugiej czy akurat na chłopka z Atalanty po jednym dobrym sezonie w Cagliari tyle bym rzucał xd
Na Paza szans nie ma, wiec albo Jones albo ktos z dryblingiem do 3-4-2-1 typu Diaby bo nie wierze w zadne powazniejsze nazwisko bez koniecznosci sprzedazy
nie jeden bankrut Porsche jeździ
jego most jest lepszy niz twoja chalupa, ogarnij sie
co z tego że Zhang skonczył pod mostem
Oaktree daje 50 mln za Palestrę ale twarde łby z redakcji pewnie dalej będą szkalować właścicieli opisując jak to by było za Zhanga
Jak jeszcze uchodził za jakiś tam talent, to była szansa, ale gość ma 24 lata i jeszcze nigdzie nic nie pokazał
Albaniec to nie jest gosc nawet na sredniaka SerieA, a co dopiero Interu
Asllaniego w ogóle nie ma w hierarchii, to jest gość, którego Ausilio musi gdzieś opchnąć, nawet za marne pieniądze
ale to nadal nie jest gosc na 1 do interu
tez uwazam ze Provedel stanie się nr1
tutaj juz nie ma miejsca dla fratta, nie wspominajac o mikim, asslani to w ogole stoi w hierarchii za nowym asem massolinem
Media piszą, że Provedel ma być zmiennikiem, ale jakoś tego nie widzę, jeśli wróci doo zdrowia i pełni formy, to jest lepszy od Pepa na spokojnie
bede to powtarzal
musimy stac sie powaznym klubem
a to moze jeszcze jest szansa ze ogarną to finansowo ze bedzie Stanko i Jones zamiast Mikiego, Frattesiego i Asllaniego...trochę się łudzę, ale...
oficialnie chyba jeszcze nie
a to nie podpisali juz Mikiego?
skoro chcą przedluzyć Mikiemu o rok, to ta opcja raczej jest malo prawdopodobna
Jonesa to ja widzę i Stanko też. Nie wiem po co nam Miki
faktycznie, ktoś by musial odejść. Dlatego ja nie do konca widzę Jonesa u nas
albo Stankaovica
jones moze sobie rpzyjsc, ale wtedy nie ma miejsca dla mikiego
co nie będzie zlą opcją
Czuje że z Jonesa nic nie będzie. Rozpocznie się oboz przygotowawczy, pojawi się info jak to Stankovic oczarowal Chivu i tyle będzie z Jonesa.
Potem można polować ewentualnie na kogoś w przypadku odejścia De Vrija
Gdyby przyszedł Jones, Stankovic, Palestra, Solet, Provedel to moim zdaniem i tak wystarczy
i możemy się nazywać poważnym klubem
teraz tylko jeszcze paź i Kone
L’Inter accelera per Marco Palestra. Contatti molto positivi con l’Atalanta e accordo vicino tra club per circa 50 milioni di euro bonus inclusi.
NAJŚWIEŻSZE WIADOMOŚCI SKY – Niedawno odbyło się owocne spotkanie między Interem a Atalantą w sprawie Palestry
Znając Atalante nie zgodzi się
Będzie to ostatnia oferta, albo tak albo nie!
Ponoć Real będzie chciał rozwiązać kontrakt z Ceballosem
nie mieliśmy szans na jego pozyskanie
Konate będzie zarabał w Realu 10mln/rok
Mike maignan witamy w Interze
Mohamed Salah szuka nowego klubu i preferuje dalszą grę w Europie. La Stampa informuje, że o piłkarzu marzy Juventus. Egipcjanin jest otwarty na grę w barwach Starej Damy ze względu na osobę trenera.
To na pewno się uda
A Ibra sobie komentuje mecze na MŚ.
Takie 3 prezenty będą już dobra podstawa. Ale trzeba będzie się pozbyć zgniłych jabłek jak Asllani czy Pavard, nie i jeżeli Vrij nie przedłuży to szukać okazji
Asllani 😈
Zapomniałeś o największym prezencie
Palestra, Provedel i Solet: trzy prezenty dla Chivu z okazji nowego kontraktu. Dziś ogłoszenie przedłużenia współpracy z trenerem do 2028 roku, następnie przyspieszenie na mercato: nerazzurri podnoszą ofertę za gracza Atalanty do 50M euro.
Roma musi wysilić się w staraniach o Greenwooda: Marsylia odrzuca ofertę 40M i żąda 55M euro z bonusami.
Rossoneri w szczerym polu: 12 lipca rusza zgrupowanie, tymczasem Krosche i Hardung nie dołączą do klubu, a bez dyrektora technicznego i sportowego mercato Milanu pozostaje zablokowane. W klubie brakuje struktur zarządczych, by działać zgodnie z planem. Tymczasem Modrić nie przedłuża kontraktu, a Mike i Rafa chcą odejść.
Kane mvp'
Modric tragedia, straty, zrobił karnego, Gvardiol też słabo, jak ruszył do ataku to nie wracał do obrony,Sucic ok asysta, kilka odbiorów...ten Pasalic co wszedł trochę namieszał ..Znane mvp, 2 gole, kilka odbiorów, nawet obronił strzał Gvardiola
chyba w koncu te angole mocne, cos tam w koncu zaczeli grac w ta pilke
Mógł lepszy strzał oddać Sucic
Kane
pol tej ekipy to
58min i Modric pierwszy do zmiany...czas biegnie nieublaganie
sztos
swietny jest ten Kane. Rzogrywa, podaje strzela
Sucic ładna asysta
Zimą to był transfer idealny, teraz nie ma najmniejszego sensu
Wolę CA zostawić niż brać dziadka
opylić CA i brać perysiaka i do palestry sie dołoży
LH lepszy już się rozkręcał
Szybkości wgl nie ma
po co on nam był zima
nie no co ty, za stary
Perisic to jest gość mimo wieku
o tak perysiak na zmiane z dimarco
Dobry mecz
Perysek wbijaj do Interu
moze by wzial tego perisiaka na wahadełko
iq 3000
pieknie Perysiak
to ociera sie o sabotaz
dziwie sie De Laurentisowi ze zatrudnila takiego patalacha
Pieknie Allegr zezlomowal Modrica
chyba ze bedzie pandemia to sorry
po 60 latach
juz za samo to bym mu dal
jakby Angole wygrali MS to Kane ZP
ten vuskovic to odlot totalny typek. 19 lat, niedawno Radomiak a tu mundial środek obrony
wszyscy wiedza jak gra, co gra, ale powstrzymac sie go nie da. Cecha wielkich pilkarzy
wow , Kane rzadzi i dzieli
nie no ale Sucic kapitalnie to zrobil. Poniekąd jego bamka.
modric po roku w Milanie skutecznie wykastrowany
dla Marotty był za drogi
obojetnie jaki
to jest niepojete ze tak topimy hajs
ludze sie ze geriatryk zagra tyle co Darmian w zeszlym sezonie
wez mi nawet nie mow
sucic kocur.... cieszę się że Miki będzie dostawał jego minuty
brawo
aleeeeee brama
rok wypozyczenia wiecej nie trzeba
jeszcze z naszym stylem gry
do odrestaurowania