Archiwum shoutboksa

pluto11 14.06.2026 00:45

W końcu jakiś dobry

Dantte 14.06.2026 00:36

Dobry mecz

pluto11 14.06.2026 00:25

Ale Maroko ich porobiło

pluto11 14.06.2026 00:16

Jak na razie to Maroko gra w piłkę a Brazylia stoi

Cny 14.06.2026 00:07

winicjusz na hakimiego. ciekawe jak ucięcie symulowania wpłynie na madryckiego asa

martins2000 13.06.2026 23:49

Mam wielką nadzieję że ten pajac Dodo to żart

martins2000 13.06.2026 23:48

Rúben Amorim jest bardzo bliski objęcia stanowiska nowego trenera Milanu. Negocjacje między klubem z Mediolanu a portugalskim szkoleniowcem są na zaawansowanym etapie.

Jaworeq 13.06.2026 23:43

Przecież Ndoye nic nie grał jak już to Vargas

Claudio 13.06.2026 23:02

Szwajcaria co za frajerzy...sami czekali na ten remis

Claudio 13.06.2026 23:00

Ndoye pokazal sie z dobrej strony. Naprawde jakby mieli przeplacac za Palestrę to niech skupią się na szwajcaru

pluto11 13.06.2026 22:37

Stanko zostaje

pluto11 13.06.2026 22:36

Sprzedamy Fratte żeby kupić Jonesa a na Palestrę powinno się uzbierać z Denzela i reszty szrotu

jaszczomb 13.06.2026 21:50

dzieki koledzy

jaszczomb 13.06.2026 21:50

sprzedajemy stanko aby kupic jonesa i palestre

jaszczomb 13.06.2026 21:49

jak uwazacie

jaszczomb 13.06.2026 21:49

witam koledzy

Rebelde 13.06.2026 20:13

Patrząc na mecz Legend, stroje fajnie prezentuja się

jaszczomb 13.06.2026 18:20

heee

FENDI_SOSA 13.06.2026 17:13

Puste trybuny he na otwarcie

Pawsik 13.06.2026 17:01

INTER LEGENDS (4-4-2): 1 Toldo (1 Frey 34' (21 Orlandoni 62' ;) ); 13 Maicon (39 Santon 56' ;) , 6 Lucio, 13 Ranocchia (21 Karagounis 60' (5 Galante 73' ;) ), 33 D'Ambrosio; 87 Candreva (4 Zanetti 46' ;) , 19 Cambiasso (20 Obi 56' (87 Candreva 81' ;) ), 8 Pizarro (7 Pazzini 81' ;) , 21 Karagounis (13 Guarin 28' (5 Emre 56' (73' 7 Van der Meyde (8 Palacio 90' ;) ))); 8 Palacio (29 Suazo 46' (21 Obinna 62' ;) ), 7 Pazzini (88 Hernanes 28' (20 Borja Valero 56' ;) ). A disposizione: - Allenatore: Giuseppe Bergomi.

Endru 13.06.2026 16:50

Jaki był skład w meczu legend czemu nic się tu nie dowiem

jaszczomb 13.06.2026 15:03

ale ten pociag juz odjechal wiec niech nie wymysla i klepie soleta

jaszczomb 13.06.2026 15:02

pewnie kobra wali konia pod manciniego

martins2000 13.06.2026 15:02

L'Inter ha preso contatto con l'Arsenal nelle ultime 24 ore, per sapere se Martin Ødegaard è disponibile per un trasferimento quest'estate.

Klinsi64 13.06.2026 14:47

rozumiem o co mu chodzi ale nie ma takiego włocha

Klinsi64 13.06.2026 14:47

Bergomi?Baresi?może Nesta bez kolan?

pluto11 13.06.2026 14:46

Nie ma takich Włochów

Klinsi64 13.06.2026 14:46

kogo ten zezol chce?

Imrahil 13.06.2026 14:36

no przecież z mylanu to leci beka dekady obecnie

martins2000 13.06.2026 14:08

Ponoć Ausilio chce Soleta a Marotta nie, wolałby doświadczonego i najlepiej narodowości włoskiej

timon 13.06.2026 13:58

Ciekawe jaki wynalazek sprowadzi na trenera

timon 13.06.2026 13:55

Zlatan to najlepsze co nas spotkało w Milanie. Jako atmosferovic w szatni dał im mistrza ale jako dyrektor zrobił z nich sredniaka

Xucatlan 13.06.2026 13:49

Zlatan Zlatanem, ale ten Rangnick, to już chyba z trzeci czy czwarty raz pojawia się w roli zbawcy Milanu żeby ostatecznie nie dogadać się z klubem.

Cny 13.06.2026 12:36

z trenerem Chivu to my mistrza robimy nawet dalbertem i nikim więc tutaj nikt nie ma podjazdu

Rebelde 13.06.2026 11:29

Mogą zajac 2 miejsce, zaraz za dominatorem

Rebelde 13.06.2026 11:29

Mam nadzieje ze Roma wzmocni się i ponownie powalczy od LM, wywalajac Milan czy Juve.

smerf1600 13.06.2026 10:22

jufki też w rozsypce, w Neapolu zawita Pan Calma Calma, no powiem wam że stajemy się zbyt duzym faworytem na przyszły sezon

smerf1600 13.06.2026 10:20

nie żebym im źle życzył ale jakos nie martwią mnie ich problemy

smerf1600 13.06.2026 10:20

fajnie się patrzy na ten burdelik u somsiada

Tifosinho 13.06.2026 01:54

Dobro klubu*

Tifosinho 13.06.2026 01:53

Zlatan*

Tifosinho 13.06.2026 01:52

Milan ma szczęście, że trafił im się ktoś taki jak Zostań dla którego do do klubu jest totalnym priorytetem

Adriano_forever 12.06.2026 22:39

gol

Paolo92 12.06.2026 22:34

Fundacja Realu Madryt zaprezentowała w loży honorowej Bernabéu 13. edycję Corazón Classic Match pod hasłem „Mecz z duszą dzieciństwa”, w którym w sobotę 13 czerwca o godz. 12:00 na Santiago Bernabéu zagrają Real Madryt Leyendas i Inter Legends.

Adriano_forever 12.06.2026 22:15

ależ kolasinać

Adriano_forever 12.06.2026 22:10

spalony i faul na bramkarzu

Adriano_forever 12.06.2026 22:10

kontrowersja będzie

Adriano_forever 12.06.2026 22:09

oooo

Dantte 12.06.2026 21:45

Dobrze ze ten David nie jest naszym zawodnikiem. Gosc co marnuje...

Adriano_forever 12.06.2026 21:23

gool

Rebelde 12.06.2026 21:12

Komentator bardzo chwali tego Bjukanana, chyba dobry. Może 50mln na niego wystarczy :P

Adriano_forever 12.06.2026 21:04

co taka grupa na łatsapie ma na celu? jest tyle grup na fejsie to jeszcze WA?

Rebelde 12.06.2026 20:54

Widzę ze w Milanie znów szambo wywalilo.

Cny 12.06.2026 20:14

wiem jeszcze się nie zaczęło ale początkowy entuzjazm wyparował, miały być pożegnania a zostaje Miki sdv, kolejne cele się oddalają, zaczynają się alternatywy a o niechcianych zawodnikach cicho. zaczyna wyglądać jak standard Ałzylja

Cny 12.06.2026 20:12

taki scenariusz przewidywałem chwilę wcześniej. z LH. ale to już zaraz po zakończeniu sezonu pisałem... serio teraz było widać jak ta drużyna dusiła się momentami przez realny brak rywalizacji i brak jakościowych zastępców. a my dalej bez graczy do 11 dających impuls całej drużynie. i palestra kimś takim nie będzie. miał być Kone i Paź by to rozruszać. mamy mikiego i odszedł Dumfries, tak to wygląda. cały budżet pójdzie na palestrę i tyle. akanji + Stańko to 35-40M, tyle mamy że sprzedaży na tą chwilę. odejdą jeszcze Frattesi, pavard, Asslani to się uzbiera na palestrę. i będą próbować latać pomoc nic nie wnoszącym Jonsem (mamy 5 innych pomocników o zbliżonym profilu)

chmolo 12.06.2026 19:08

tylko gdzie ten endrick? chyba na prawie wahadlo ;)

martins2000 12.06.2026 18:16

no pewnie za darmo

doman 12.06.2026 18:08

Endrick nowy pomysł

martins2000 12.06.2026 17:50

ULTIM'ORA: L'Inter sta preparando una nuova offerta vicina ai €50M + bonus all'Atalanta per Palestra nei prossimi giorni. ⚫️🔵🇮🇹 Un accordo personale è già stato raggiunto per un contratto di 5 anni da €3M a stagione.

Claudio 12.06.2026 17:40

Okienko zaczyna się za 3 tygodnie... Spokojnie.

Cny 12.06.2026 17:02

będziemy mieli te same bolączki. Jones czy Solet to nie piłkarze których potrzebujemy od dawna

Cny 12.06.2026 17:00

zero świeżości w pierwszym składzie, jedna wymuszona odejściem Denzela i zmiana bramkarza na Martineza/provedela gdzie żaden nie jest bramkarzem na Inter

Cny 12.06.2026 16:59

zaraz popełnimy te same błędy co rok temu

Cny 12.06.2026 16:58

do tego ktoś do wyjściowej jedenastki i jeśli nie ma Palestry to kto z marszu może dać poziom zbliżony do Denzela?

Cny 12.06.2026 16:57

obrona Bisseck/Akanji/Bastoni + Solet/SdV/CA ?? - w zasadzie nic się nie zmienia. Nadal nikogo poważnego na środek do szefowania. Uniwersalny Solet fajnie. CA chcący grać więcej akceptuje rolę rezerwowego, czy nadal trzymamy go w rotacji z wahadłem dodatkowo? ciężko mi traktować go jako pełnoprawnego środkowego obrońcę w takim układzie. Wtedy mamy 5 obrońców, a czytamy o komplecie. Czy Diouf na stałe już ławka prawe wahadło a LH lewe ławka. Tylko tu nie ma jakosci, jakieś tam nadzieję że Andy nauczy się grać w obronie, a LH na naturalnej swojej stronie będzie odważniejszy. Optymistyczny wariant.

pluto11 12.06.2026 16:34

To będzie tak samo jak z Lookmanem nam nie chcieli oddać że 45 a do Altetico oddali za 35 tak samo będzie z Palestra my byśmy musieli położyć 60 a City wystarczy że da 50

Tifosinho 12.06.2026 15:57

W przypadku Palestry nie płaci się za to co pokazał tylko za to co może pokazać. Bogatych stać na płacenie za potencjał

Piotrek85 12.06.2026 15:56

Bogaci się nie szczypią. Bayern bierze Browna ,lewego obrońcę Eintrachtu za 55 mln euro

El_Imprezatore 12.06.2026 15:49

szczerze to niech idzie za te 50mln do City, dla mnie nie za mało pokazał żeby tyle za niego płacić a szczególnie w naszym przypadku

martins2000 12.06.2026 15:43

Więc co się dziwić chłopakowi

martins2000 12.06.2026 15:42

City 2,5 x większy konrakt mu dają

Cny 12.06.2026 15:39

bo Ałzyljo fachurka znowu da popis

Cny 12.06.2026 15:39

jeśli rzeczywiście city daje 50 to wyrównać i tyle. to nie jest rzeczone 60....nasze papierowe cele się oddalają, pora na alternatywy by zostać z dalbertami i djufami za 25M no ale fundusz zadowolony. szkoda tylko że to będę typy z tyłka byle tylko przyszli

Cny 12.06.2026 15:37

palestra city, Kone Arsenal no ale dla niektórych za słabi na Inter :D

HB 12.06.2026 15:10

Trzeba cieszyć się z soleta

HB 12.06.2026 15:09

Bez zaskoczenia. Jak pisałem - Inter to niestety 3 liga finansowo, więc zbiera resztki po Anglii, psg, realu, bayernie, barcelonie i Atletico

Orzeu 12.06.2026 14:54

nie ma jeszcze

martins2000 12.06.2026 14:51

Palestra od City

martins2000 12.06.2026 14:50

1 oferta za Palesr

martins2000 12.06.2026 14:19

Arsenal po Manu Kone

Tifosinho 12.06.2026 12:01

Można by było powiedzieć, że miewał często kontuzje ale to żadne usprawiedliwienie a wręcz działa jeszcze bardziej na jego niekorzyść.

Tifosinho 12.06.2026 11:59

Mówimy o gościu, który w karierze raptem 2 razy przekroczył granicę 20 bramek i do tego 4 i 5 lat temu. To nie jest topowy napastnik aczkolwiek poza Włochami raczej znalazłby się klub, który przystałby na jego warunki

Jacenty 12.06.2026 11:30

Carnevali podobno jeszcze raz będzie chciał złozyć mu ofertę ale Dusan musiałby nieco spuścić z tonu, a na to się nie zapowiada

Jacenty 12.06.2026 11:27

ktoś mu na pewno tyle da, i on o tym dobrze wie, a kto, to pewnie drugoplanowa kwestia.Nie zdziwiłbym się, gdyby to było Atletico

Orzeu 12.06.2026 11:21

którym już od kilku lat nie jest

Orzeu 12.06.2026 11:21

pensja jak za topowego napastnika ligi

Jacenty 12.06.2026 10:16

*od Juventusu

Jacenty 12.06.2026 10:15

Vlaho chce co najmniej 8mln $ za sezon i 15mln euro za podpis na kontrakcie (+ do tego wysokie prowizje agentów)

FENDI_SOSA 12.06.2026 02:18

Ty jednak nie ten goat co niegdyś grał u nas na szpicy poprzez Parmę.

FENDI_SOSA 12.06.2026 02:18

Xd Adriano. Co z tobą xd ty dziwny..

Ojciec SB 12.06.2026 00:28

i dobrze walic farse od zawsze na zawsze

pluto11 12.06.2026 00:14

To Silva jednak do nich a nie Barcelony

martins2000 11.06.2026 23:33

Real nie zamierza spocząć na laurach i szykuje kolejne wzmocnienia po podpisaniu Bernardo Silvy, Dumfriesa i Konate.

ZnawcaCalcio 11.06.2026 23:23

problemem jest to jak rozdysponowali te miejsca

Cny 11.06.2026 23:15

wincyj druzyn

Rebelde 11.06.2026 23:05

Piękny to byl mecz

ZnawcaCalcio 11.06.2026 22:06

FIFA zatwierdziła nowe przepisy dotyczące rynku transferowego, które wejdą w życie 1 stycznia 2027 roku. Do najważniejszych zmian należy włączenie klauzul odstępnego do kontraktów wszystkich zawodników.

Apocaliptic 11.06.2026 21:32

Trochę lat już ma to może forma nie ta

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625156

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się