Archiwum shoutboksa

AveCaesar 18.06.2026 16:03

W meczu z nami świetnie śmigał, tylko w pewnym momencie zabrakło mu sił i dośrodkowania do poprawy. Jeśli poprawi kondycje i będzie zapierdzielał od linii do linii całe spotkanie możliwe, że kozak nam się trafi.

martins2000 18.06.2026 15:49

Martin Baturina ja bym tego brał za rok

Piekarz 18.06.2026 15:49

No ale jakkolwiek by tam nie wymiatał to wciąż jeden sezon w Cagliari

Piekarz 18.06.2026 15:49

Fakt że nie powiem żebym jakoś kur.wa śledził Cagliari i go obserwował

Piekarz 18.06.2026 15:42

Z jednej strony to jakoś odświeżające że właściciel Interu jest w stanie sypnąć 50 mln na jednego piłkarza, ale z drugiej czy akurat na chłopka z Atalanty po jednym dobrym sezonie w Cagliari tyle bym rzucał xd

timon 18.06.2026 15:34

Na Paza szans nie ma, wiec albo Jones albo ktos z dryblingiem do 3-4-2-1 typu Diaby bo nie wierze w zadne powazniejsze nazwisko bez koniecznosci sprzedazy

ragnar 18.06.2026 15:20

nie jeden bankrut Porsche jeździ :)

Vancore 18.06.2026 15:17

jego most jest lepszy niz twoja chalupa, ogarnij sie

Klinsi64 18.06.2026 15:11

co z tego że Zhang skonczył pod mostem

Kredence 18.06.2026 15:00

Oaktree daje 50 mln za Palestrę ale twarde łby z redakcji pewnie dalej będą szkalować właścicieli opisując jak to by było za Zhanga

Chuchu 18.06.2026 15:00

Jak jeszcze uchodził za jakiś tam talent, to była szansa, ale gość ma 24 lata i jeszcze nigdzie nic nie pokazał

Claudio 18.06.2026 14:59

Albaniec to nie jest gosc nawet na sredniaka SerieA, a co dopiero Interu

Chuchu 18.06.2026 14:58

Asllaniego w ogóle nie ma w hierarchii, to jest gość, którego Ausilio musi gdzieś opchnąć, nawet za marne pieniądze

Cny 18.06.2026 14:57

ale to nadal nie jest gosc na 1 do interu

Claudio 18.06.2026 14:57

tez uwazam ze Provedel stanie się nr1

Cny 18.06.2026 14:57

tutaj juz nie ma miejsca dla fratta, nie wspominajac o mikim, asslani to w ogole stoi w hierarchii za nowym asem massolinem

Chuchu 18.06.2026 14:56

Media piszą, że Provedel ma być zmiennikiem, ale jakoś tego nie widzę, jeśli wróci doo zdrowia i pełni formy, to jest lepszy od Pepa na spokojnie

Cny 18.06.2026 14:56

bede to powtarzal

Cny 18.06.2026 14:56

musimy stac sie powaznym klubem

Claudio 18.06.2026 14:55

a to moze jeszcze jest szansa ze ogarną to finansowo ze bedzie Stanko i Jones zamiast Mikiego, Frattesiego i Asllaniego...trochę się łudzę, ale...

Rebelde 18.06.2026 14:47

oficialnie chyba jeszcze nie

Claudio 18.06.2026 14:47

a to nie podpisali juz Mikiego?

Rebelde 18.06.2026 14:46

skoro chcą przedluzyć Mikiemu o rok, to ta opcja raczej jest malo prawdopodobna

pluto11 18.06.2026 14:44

Jonesa to ja widzę i Stanko też. Nie wiem po co nam Miki

Rebelde 18.06.2026 14:36

faktycznie, ktoś by musial odejść. Dlatego ja nie do konca widzę Jonesa u nas

Rebelde 18.06.2026 14:35

albo Stankaovica

Cny 18.06.2026 14:33

jones moze sobie rpzyjsc, ale wtedy nie ma miejsca dla mikiego

Rebelde 18.06.2026 14:32

co nie będzie zlą opcją :)

Rebelde 18.06.2026 14:31

Czuje że z Jonesa nic nie będzie. Rozpocznie się oboz przygotowawczy, pojawi się info jak to Stankovic oczarowal Chivu i tyle będzie z Jonesa.

timon 18.06.2026 14:05

Potem można polować ewentualnie na kogoś w przypadku odejścia De Vrija

timon 18.06.2026 14:05

Gdyby przyszedł Jones, Stankovic, Palestra, Solet, Provedel to moim zdaniem i tak wystarczy

Cny 18.06.2026 13:59

i możemy się nazywać poważnym klubem

Cny 18.06.2026 13:58

teraz tylko jeszcze paź i Kone ;)

martins2000 18.06.2026 13:40

L’Inter accelera per Marco Palestra. Contatti molto positivi con l’Atalanta e accordo vicino tra club per circa 50 milioni di euro bonus inclusi.

Claudio 18.06.2026 13:31

NAJŚWIEŻSZE WIADOMOŚCI SKY – Niedawno odbyło się owocne spotkanie między Interem a Atalantą w sprawie Palestry

martins2000 18.06.2026 12:20

Znając Atalante nie zgodzi się

martins2000 18.06.2026 12:19

Będzie to ostatnia oferta, albo tak albo nie!

Tifosinho 18.06.2026 11:59

Ponoć Real będzie chciał rozwiązać kontrakt z Ceballosem

Jacenty 18.06.2026 11:31

nie mieliśmy szans na jego pozyskanie

Jacenty 18.06.2026 11:31

Konate będzie zarabał w Realu 10mln/rok

HB 18.06.2026 11:16

Mike maignan witamy w Interze :forza:

Paolo92 18.06.2026 09:46

Mohamed Salah szuka nowego klubu i preferuje dalszą grę w Europie. La Stampa informuje, że o piłkarzu marzy Juventus. Egipcjanin jest otwarty na grę w barwach Starej Damy ze względu na osobę trenera.

AveCaesar 18.06.2026 09:01

To na pewno się uda

AveCaesar 18.06.2026 09:00

A Ibra sobie komentuje mecze na MŚ.

pluto11 18.06.2026 08:59

Takie 3 prezenty będą już dobra podstawa. Ale trzeba będzie się pozbyć zgniłych jabłek jak Asllani czy Pavard, nie i jeżeli Vrij nie przedłuży to szukać okazji

Tifosinho 18.06.2026 08:09

Asllani 😈

Tifosinho 18.06.2026 08:09

Zapomniałeś o największym prezencie

martins2000 18.06.2026 07:54

Palestra, Provedel i Solet: trzy prezenty dla Chivu z okazji nowego kontraktu. Dziś ogłoszenie przedłużenia współpracy z trenerem do 2028 roku, następnie przyspieszenie na mercato: nerazzurri podnoszą ofertę za gracza Atalanty do 50M euro.

martins2000 18.06.2026 07:53

Roma musi wysilić się w staraniach o Greenwooda: Marsylia odrzuca ofertę 40M i żąda 55M euro z bonusami.

martins2000 18.06.2026 07:53

Rossoneri w szczerym polu: 12 lipca rusza zgrupowanie, tymczasem Krosche i Hardung nie dołączą do klubu, a bez dyrektora technicznego i sportowego mercato Milanu pozostaje zablokowane. W klubie brakuje struktur zarządczych, by działać zgodnie z planem. Tymczasem Modrić nie przedłuża kontraktu, a Mike i Rafa chcą odejść.

ragnar 18.06.2026 00:04

Kane mvp'

ragnar 18.06.2026 00:04

Modric tragedia, straty, zrobił karnego, Gvardiol też słabo, jak ruszył do ataku to nie wracał do obrony,Sucic ok asysta, kilka odbiorów...ten Pasalic co wszedł trochę namieszał ..Znane mvp, 2 gole, kilka odbiorów, nawet obronił strzał Gvardiola

Ojciec SB 17.06.2026 23:50

chyba w koncu te angole mocne, cos tam w koncu zaczeli grac w ta pilke

ragnar 17.06.2026 23:45

Mógł lepszy strzał oddać Sucic

tytusek25 17.06.2026 23:23

Kane

tytusek25 17.06.2026 23:23

pol tej ekipy to

Claudio 17.06.2026 23:22

58min i Modric pierwszy do zmiany...czas biegnie nieublaganie

tytusek25 17.06.2026 23:21

sztos

tytusek25 17.06.2026 23:21

swietny jest ten Kane. Rzogrywa, podaje strzela

ragnar 17.06.2026 22:58

Sucic ładna asysta

Cny 17.06.2026 22:55

Zimą to był transfer idealny, teraz nie ma najmniejszego sensu

VVujek 17.06.2026 22:54

Wolę CA zostawić niż brać dziadka

El_Imprezatore 17.06.2026 22:53

opylić CA i brać perysiaka i do palestry sie dołoży

Cny 17.06.2026 22:53

LH lepszy już się rozkręcał

Samsewybierz 17.06.2026 22:52

Szybkości wgl nie ma

Cny 17.06.2026 22:52

po co on nam był zima

Cny 17.06.2026 22:52

nie no co ty, za stary

Cienty 17.06.2026 22:52

Perisic to jest gość mimo wieku

El_Imprezatore 17.06.2026 22:52

o tak perysiak na zmiane z dimarco

VVujek 17.06.2026 22:52

Dobry mecz

Ojciec SB 17.06.2026 22:51

Perysek wbijaj do Interu

minus09 17.06.2026 22:51

moze by wzial tego perisiaka na wahadełko

tytusek25 17.06.2026 22:50

iq 3000

tytusek25 17.06.2026 22:50

pieknie Perysiak

tytusek25 17.06.2026 22:49

to ociera sie o sabotaz

tytusek25 17.06.2026 22:49

dziwie sie De Laurentisowi ze zatrudnila takiego patalacha

tytusek25 17.06.2026 22:49

Pieknie Allegr zezlomowal Modrica

tytusek25 17.06.2026 22:44

:)

tytusek25 17.06.2026 22:44

chyba ze bedzie pandemia to sorry

tytusek25 17.06.2026 22:44

po 60 latach

tytusek25 17.06.2026 22:44

juz za samo to bym mu dal

Claudio 17.06.2026 22:42

jakby Angole wygrali MS to Kane ZP

Cny 17.06.2026 22:42

ten vuskovic to odlot totalny typek. 19 lat, niedawno Radomiak a tu mundial środek obrony

tytusek25 17.06.2026 22:42

wszyscy wiedza jak gra, co gra, ale powstrzymac sie go nie da. Cecha wielkich pilkarzy

tytusek25 17.06.2026 22:41

wow , Kane rzadzi i dzieli

Claudio 17.06.2026 22:41

nie no ale Sucic kapitalnie to zrobil. Poniekąd jego bamka.

tytusek25 17.06.2026 22:40

modric po roku w Milanie skutecznie wykastrowany

martins2000 17.06.2026 22:39

dla Marotty był za drogi

tytusek25 17.06.2026 22:39

obojetnie jaki

tytusek25 17.06.2026 22:38

to jest niepojete ze tak topimy hajs

tytusek25 17.06.2026 22:38

ludze sie ze geriatryk zagra tyle co Darmian w zeszlym sezonie

tytusek25 17.06.2026 22:37

wez mi nawet nie mow

tytusek25 17.06.2026 22:37

:)

Cny 17.06.2026 22:37

sucic kocur.... cieszę się że Miki będzie dostawał jego minuty

tytusek25 17.06.2026 22:36

brawo

tytusek25 17.06.2026 22:35

aleeeeee brama

tytusek25 17.06.2026 22:34

rok wypozyczenia wiecej nie trzeba

tytusek25 17.06.2026 22:33

jeszcze z naszym stylem gry

tytusek25 17.06.2026 22:33

do odrestaurowania

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się