dla mnie moglby byc zmiennikiem wahadlowego ale lewego
Na top wahadło
Dla mnie to zawodnik z potencjałem ba top wahadło
jakichkolwiek
Pamiętam jak Asllani coś pograł to oddali Ricciego bez bólu za drobne.
cambiasso to nie jest pilkarz z zadnym wiekszsym potencjalem a jest babolarzem, nie widze zadnego marginesu rozwoju u tego gracza a nie jest wart placenia za niego pieniedzy
Nie wiem kto ich podawał za wielkie talenty ja się raczej z tego śmiałem
do momentu az ricci zaczal grac w milanie byl podwany jako wielki talent w pomocy, to samo ruggeri i oni moga sobie cos tam kopac ale druzyny z nimi w skladzie nigdy nic nie osiagna
Ricci czy Ruggeri to nigdy dobrej piłki nie grali ,a ty ich dajesz jako przykład... Jak ty ich stawiasz na równi z Cambiaso to nie ma co dyskutować.
i ciagnie nas na dol bo to nie tak za za pol roku kupimy kogos lepszego i o nim zapomnimy
a dla mnie to pilkarz ktory swoj sufit pokazal w zeszlym sezonie w juve i mi nie zaimponowal ani wtedy ani juz w ogole pozniej
Dla mnie to zawodnik który w Interze wskakuje na wyższy poziom .
Ogólnie nie zgadzam się.
pilkarz ktory z samego zalozenia swoim stylem gry nie powinien nigdy byc brany pod uwage do powaznego grania
dla mnie to identyczny przyklad co ricci, ruggeri, ederson
Szczerze mówiąc nie pamiętam żeby w Genoi był babolarzem. Pamiętam natomiast, że sam go chciałem zanim przeszedł do Juve. Juve też z jakiegoś powodu go kupiło. Zresztą miał świetny okres w Juve do tego stopnia , że nazywali go topem.
wy tylko inter ogladacie czy co? naprawde stwierdzenie ze cambiaso to nie jest dobry pilkarz jest kontrowersyjne? on sie w juve nie broni swoja gra jesli szukamy kogos kto wie co to dobra forma
Cambiaso w juve najczesciel gral jako lewy obronca, a jak grali 3 w obronie to gral na wahadle. Wg mnie wiekszy z niego pożytek na wahadle
w genoi byl
On wcześniej nie był babolarzem
mozesz mu napisac ale on to wie xD
Cambiaso miał ostatnio kilka wylewów, ale trzeba korzystać z okazji i go brać , takie babole w końcu znikną
dobrze to juz piszę do Ausillio, iż Vancore odrzucił kandydaturę Cambiaso
mozna, a ty chcesz dorzucic kolejnego pilkarza ktory bedzie prokurowal takie bledy i sie dziwil co tu nie gra
idac tym tokiem mozna napisac tak o Acerbim czy Bissecku ktorzy mieli kilka razy rozlaczone styki
Ze będzie dużo gorzej xd
Jest w takim wieku że może się poprawiać, ja bym na niego nie narzekal bo obawiam się innych kandydatur
to jest ten sam typ nieuwagi i przecietnosc
eee z tego co kojarze to kibice juve jechali za bledy w obronie babolarza Ruganiego i mega babolarza Gattiego
pamietasz jak u nas darmian 3 kolejki z rzedu prokurowal karnego?
dlatego kibice juve go nie lubia i chetnie by oddali za jakikolwiek pieniadz
to niech nie bedzie dobry, a solidny i bedzie kompromis
bledy indywidualne niczy niewymuszsone
Luz Claudio, niech będzie że Cambiaso jest dobry w obronie, nie ma problemu
cambiaso to ogarniety taktycznie pilkarz, czasem nawet potrafi wejsc w pole karne problem w tym ze jest niespotykanym na skale swiatowa partaczem jesli chodzi o powazne bledy w defensywie
Cambiaso i Paz zamiast Palestra+ Jones i bede zadowolony, mimo, ze Palestra Cambiaso wciagac bedzie nosem to Paz to wynagrodzi
jestem ofensywny bo oparłem się również na statystykach w obronie. Nieładnie tak
A co to cambiaso to ogólnie ciekawy zawodnik, ale wszystkie jego najlepsze cechy są w grze ofensywnej, jak mi chcesz tutaj opowiadać o jego dobrej grze w obronie to luz, ale każdy kto oglądał juve wie jak jest
ojoj
Zupełnie niepotrzebnie
Za to był ostro hejtowany.
Już się dźwigasz
Widzisz Claudio, ja z tobą normalnie gadam a ty już jesteś ofensywny bo wcześniej napisałem że cny cię obił
Już ci tłumacze Claudio , chodzi o babole Cambiaso , które kończyły się bramką.
Co ciekawe Palestra w Cagliari miał dość dużą swobodę w swoich rajdach. W Interze Diouf za takie granie siada na ławce.
Kane ale przestrzelil xD
zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam
Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.
kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj
dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..
Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso
W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.
Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.
Chyba nie oglądałeś juve
Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie
szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy
i nie jest za 50 baniek (raczej)
potencjał ma spory
wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny
kto tam nie zgówniał w tym Juve..
ten sezon miał słabiutki
bo grał lepiej
nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze
ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze
chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy
ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym
Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21 to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...
pytanie tylko ile Juve za niego chce, bo jeszcze z rok temu czy 2 lata temu krążyły plotki o... 60 mln
to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...
bo nawet myślałem o nim w kontekście rotacji
a w obronie gosc jest bardzo solidny
Cambiaso jak na defensywne juve mial 3 gole i 4 asysty to dobre liczby
dlatego ja bym go brał jakby była oczywiście okazja
jest obunożny
Chuchu, gra na obu stronach bez problemów
Wiatrak w obronie, momentami boiskowy głąb taktycznie, ale w grze do przodu cambiaso ma papiery na fajne granie
całe juve taki miało...
A Cambiaso to nie gra na lewej przypadkiem?
miał c
owy sezon, ale ogólnie to niezły piłkarz
ten Cambiaso to nie jest głupia alternatywa
jest duzo czasu. Cos wymysla. Byle tylko nie jakąś "gwiazdę mundialu"
odżyje pewnie temat Kiełbaso z Juve
może Denzel się rozmyśli
jedyny minus tej sytuacji ze mamy dziure po odejsciu Denzela i za bardzo nie widac alternatyw
przecież czelsi daje 60, więc te 50 to było tyle ile oczekuje się obecnie za takich graczy
on mimo wszysto jest niesprawdzony mocno zeby tyle wywalac
Lookmana to mega żałowałem, ale Palestra jakoś mnie tak nie rajcuje nawet
niby tak ale te 50 za niego to tak srednio tez
i tak dobrze że szli po tego palestrę bo z lookmanem to był cyrk
dajcie sobie juz siana z tym Palestro jak nie bedzie to nie bedzie
tzn mogli szybciej dopiąć ale co wtedy też nie wbilaby czelsi nagle?
To nie znaczy że są idealni, bo nie są
dziękuję wzajemnie Cny
Inter ma najlepszych dyrektorów we Włoszech i nikt nawet nie jest blisko. Jak kiedyś odejdą to zobaczycie jak będzie kolorowo. Wtedy zrozumiecie może, no tylko dopiero wtedy będzie płacz
Claudio mam nadzieję że moje aleś udany dzień. zdrówka
tu już tylko hipnoza może pomóc LH...
Inter chce postawić na LH
zapytaj kredensa czy Ausilio nas uratuje
teraz kunszt Ausylio musi okazac się w pełni...
Już się boję tych alternatyw na prawą