Archiwum shoutboksa

Chuchu 18.06.2026 14:56

Media piszą, że Provedel ma być zmiennikiem, ale jakoś tego nie widzę, jeśli wróci doo zdrowia i pełni formy, to jest lepszy od Pepa na spokojnie

Cny 18.06.2026 14:56

bede to powtarzal

Cny 18.06.2026 14:56

musimy stac sie powaznym klubem

Claudio 18.06.2026 14:55

a to moze jeszcze jest szansa ze ogarną to finansowo ze bedzie Stanko i Jones zamiast Mikiego, Frattesiego i Asllaniego...trochę się łudzę, ale...

Rebelde 18.06.2026 14:47

oficialnie chyba jeszcze nie

Claudio 18.06.2026 14:47

a to nie podpisali juz Mikiego?

Rebelde 18.06.2026 14:46

skoro chcą przedluzyć Mikiemu o rok, to ta opcja raczej jest malo prawdopodobna

pluto11 18.06.2026 14:44

Jonesa to ja widzę i Stanko też. Nie wiem po co nam Miki

Rebelde 18.06.2026 14:36

faktycznie, ktoś by musial odejść. Dlatego ja nie do konca widzę Jonesa u nas

Rebelde 18.06.2026 14:35

albo Stankaovica

Cny 18.06.2026 14:33

jones moze sobie rpzyjsc, ale wtedy nie ma miejsca dla mikiego

Rebelde 18.06.2026 14:32

co nie będzie zlą opcją :)

Rebelde 18.06.2026 14:31

Czuje że z Jonesa nic nie będzie. Rozpocznie się oboz przygotowawczy, pojawi się info jak to Stankovic oczarowal Chivu i tyle będzie z Jonesa.

timon 18.06.2026 14:05

Potem można polować ewentualnie na kogoś w przypadku odejścia De Vrija

timon 18.06.2026 14:05

Gdyby przyszedł Jones, Stankovic, Palestra, Solet, Provedel to moim zdaniem i tak wystarczy

Cny 18.06.2026 13:59

i możemy się nazywać poważnym klubem

Cny 18.06.2026 13:58

teraz tylko jeszcze paź i Kone ;)

martins2000 18.06.2026 13:40

L’Inter accelera per Marco Palestra. Contatti molto positivi con l’Atalanta e accordo vicino tra club per circa 50 milioni di euro bonus inclusi.

Claudio 18.06.2026 13:31

NAJŚWIEŻSZE WIADOMOŚCI SKY – Niedawno odbyło się owocne spotkanie między Interem a Atalantą w sprawie Palestry

martins2000 18.06.2026 12:20

Znając Atalante nie zgodzi się

martins2000 18.06.2026 12:19

Będzie to ostatnia oferta, albo tak albo nie!

Tifosinho 18.06.2026 11:59

Ponoć Real będzie chciał rozwiązać kontrakt z Ceballosem

Jacenty 18.06.2026 11:31

nie mieliśmy szans na jego pozyskanie

Jacenty 18.06.2026 11:31

Konate będzie zarabał w Realu 10mln/rok

HB 18.06.2026 11:16

Mike maignan witamy w Interze :forza:

Paolo92 18.06.2026 09:46

Mohamed Salah szuka nowego klubu i preferuje dalszą grę w Europie. La Stampa informuje, że o piłkarzu marzy Juventus. Egipcjanin jest otwarty na grę w barwach Starej Damy ze względu na osobę trenera.

AveCaesar 18.06.2026 09:01

To na pewno się uda

AveCaesar 18.06.2026 09:00

A Ibra sobie komentuje mecze na MŚ.

pluto11 18.06.2026 08:59

Takie 3 prezenty będą już dobra podstawa. Ale trzeba będzie się pozbyć zgniłych jabłek jak Asllani czy Pavard, nie i jeżeli Vrij nie przedłuży to szukać okazji

Tifosinho 18.06.2026 08:09

Asllani 😈

Tifosinho 18.06.2026 08:09

Zapomniałeś o największym prezencie

martins2000 18.06.2026 07:54

Palestra, Provedel i Solet: trzy prezenty dla Chivu z okazji nowego kontraktu. Dziś ogłoszenie przedłużenia współpracy z trenerem do 2028 roku, następnie przyspieszenie na mercato: nerazzurri podnoszą ofertę za gracza Atalanty do 50M euro.

martins2000 18.06.2026 07:53

Roma musi wysilić się w staraniach o Greenwooda: Marsylia odrzuca ofertę 40M i żąda 55M euro z bonusami.

martins2000 18.06.2026 07:53

Rossoneri w szczerym polu: 12 lipca rusza zgrupowanie, tymczasem Krosche i Hardung nie dołączą do klubu, a bez dyrektora technicznego i sportowego mercato Milanu pozostaje zablokowane. W klubie brakuje struktur zarządczych, by działać zgodnie z planem. Tymczasem Modrić nie przedłuża kontraktu, a Mike i Rafa chcą odejść.

ragnar 18.06.2026 00:04

Kane mvp'

ragnar 18.06.2026 00:04

Modric tragedia, straty, zrobił karnego, Gvardiol też słabo, jak ruszył do ataku to nie wracał do obrony,Sucic ok asysta, kilka odbiorów...ten Pasalic co wszedł trochę namieszał ..Znane mvp, 2 gole, kilka odbiorów, nawet obronił strzał Gvardiola

Ojciec SB 17.06.2026 23:50

chyba w koncu te angole mocne, cos tam w koncu zaczeli grac w ta pilke

ragnar 17.06.2026 23:45

Mógł lepszy strzał oddać Sucic

tytusek25 17.06.2026 23:23

Kane

tytusek25 17.06.2026 23:23

pol tej ekipy to

Claudio 17.06.2026 23:22

58min i Modric pierwszy do zmiany...czas biegnie nieublaganie

tytusek25 17.06.2026 23:21

sztos

tytusek25 17.06.2026 23:21

swietny jest ten Kane. Rzogrywa, podaje strzela

ragnar 17.06.2026 22:58

Sucic ładna asysta

Cny 17.06.2026 22:55

Zimą to był transfer idealny, teraz nie ma najmniejszego sensu

VVujek 17.06.2026 22:54

Wolę CA zostawić niż brać dziadka

El_Imprezatore 17.06.2026 22:53

opylić CA i brać perysiaka i do palestry sie dołoży

Cny 17.06.2026 22:53

LH lepszy już się rozkręcał

Samsewybierz 17.06.2026 22:52

Szybkości wgl nie ma

Cny 17.06.2026 22:52

po co on nam był zima

Cny 17.06.2026 22:52

nie no co ty, za stary

Cienty 17.06.2026 22:52

Perisic to jest gość mimo wieku

El_Imprezatore 17.06.2026 22:52

o tak perysiak na zmiane z dimarco

VVujek 17.06.2026 22:52

Dobry mecz

Ojciec SB 17.06.2026 22:51

Perysek wbijaj do Interu

minus09 17.06.2026 22:51

moze by wzial tego perisiaka na wahadełko

tytusek25 17.06.2026 22:50

iq 3000

tytusek25 17.06.2026 22:50

pieknie Perysiak

tytusek25 17.06.2026 22:49

to ociera sie o sabotaz

tytusek25 17.06.2026 22:49

dziwie sie De Laurentisowi ze zatrudnila takiego patalacha

tytusek25 17.06.2026 22:49

Pieknie Allegr zezlomowal Modrica

tytusek25 17.06.2026 22:44

:)

tytusek25 17.06.2026 22:44

chyba ze bedzie pandemia to sorry

tytusek25 17.06.2026 22:44

po 60 latach

tytusek25 17.06.2026 22:44

juz za samo to bym mu dal

Claudio 17.06.2026 22:42

jakby Angole wygrali MS to Kane ZP

Cny 17.06.2026 22:42

ten vuskovic to odlot totalny typek. 19 lat, niedawno Radomiak a tu mundial środek obrony

tytusek25 17.06.2026 22:42

wszyscy wiedza jak gra, co gra, ale powstrzymac sie go nie da. Cecha wielkich pilkarzy

tytusek25 17.06.2026 22:41

wow , Kane rzadzi i dzieli

Claudio 17.06.2026 22:41

nie no ale Sucic kapitalnie to zrobil. Poniekąd jego bamka.

tytusek25 17.06.2026 22:40

modric po roku w Milanie skutecznie wykastrowany

martins2000 17.06.2026 22:39

dla Marotty był za drogi

tytusek25 17.06.2026 22:39

obojetnie jaki

tytusek25 17.06.2026 22:38

to jest niepojete ze tak topimy hajs

tytusek25 17.06.2026 22:38

ludze sie ze geriatryk zagra tyle co Darmian w zeszlym sezonie

tytusek25 17.06.2026 22:37

wez mi nawet nie mow

tytusek25 17.06.2026 22:37

:)

Cny 17.06.2026 22:37

sucic kocur.... cieszę się że Miki będzie dostawał jego minuty

tytusek25 17.06.2026 22:36

brawo

tytusek25 17.06.2026 22:35

aleeeeee brama

tytusek25 17.06.2026 22:34

rok wypozyczenia wiecej nie trzeba

tytusek25 17.06.2026 22:33

jeszcze z naszym stylem gry

tytusek25 17.06.2026 22:33

do odrestaurowania

tytusek25 17.06.2026 22:33

najlepsza opcja

tytusek25 17.06.2026 22:33

nie wiem czemu po niego nie idziemy

tytusek25 17.06.2026 22:32

Arnolda nie ma na mundialu.... zart

tytusek25 17.06.2026 22:30

:D

tytusek25 17.06.2026 22:30

drugi zart to mimo obecnosci curacao i innych zielonych przyladkow nas nie ma :()

tytusek25 17.06.2026 22:30

oczywiscie. moj blad

Claudio 17.06.2026 22:29

pucharowej*

tytusek25 17.06.2026 22:29

ile to bedzie 1/64 ?? :)

tytusek25 17.06.2026 22:29

mundial zacznie sie od fazy grupowej

tytusek25 17.06.2026 22:29

masz racje. poziom grupowy na tym mundialu to poziom eliminacji

Claudio 17.06.2026 22:29

te wszystkie rozgrywki zatracily na atrakcyjnosci i prestizu

Claudio 17.06.2026 22:28

przez te granie w dziwnych godzinach czlowiek ma wywalone narazie na te mecze. Może się coś zacznie ciekawego jak bedzie pucharowa. Tutaj trzecie druzyny (8 z 12 grup) z 4 zespolowych grup wychodzą nawet. To jest takie gowno jak faza ligowa LM

tytusek25 17.06.2026 22:27

jeszcze wygrali po bramce ktorej nie bylo :)

tytusek25 17.06.2026 22:27

to chyba taka tradycja frytkozercow

tytusek25 17.06.2026 22:26

Arsenal drugi :)

tytusek25 17.06.2026 22:26

od chyba 60 lat

Shoutbox

Kredence 26.06.2026 09:36

Dumfries podpisał kontrakt z klauzula we wrześniu 2024, więc te kilka lat o których pisze Orzeu sprowadza się do jednego okienka letniego w roku 2025. Przyszło drugie okno i real wpłaca klauzulę

inter30 26.06.2026 09:32

wiec trzeba szukać takich rozwiązać i schowac dumę do kieszenie bo ten klub na rynku nie ma żadnej dumy

inter30 26.06.2026 09:32

ale oczywiście że to jedyne rozwiazanie, na rynku transferowym na tle czołówki europy jestesmy nikim i takie są realia

Orzeu 26.06.2026 09:09

Dumfries miał 20 i nikt go przez kilka lat nie wziął

Orzeu 26.06.2026 09:09

daj spokój 80 mln euro to jest kupa kasy

Orzeu 26.06.2026 09:09

timon 26.06.2026 08:51 Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

timon 26.06.2026 08:54

Tak mala roznica spowoduje, ze w zaden sposob nie bedziemy mogli budowac wokol niego druzyny a dla niego trzeba by bylo zmodyfikowac taktyke

timon 26.06.2026 08:53

Zagra jeden dobry sezon w LM i kluby uk wyloza ponad 100mln. 40 i odkup za 80 lub 60 i 100. Watpie, ze ktos sie zgodzi na 60 z odkupem za 80

timon 26.06.2026 08:51

Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

Borgen 26.06.2026 08:39

I chyba to jedyny możliwy układ, żeby Paz do nas trafił... Kupno bez opcji odkupu przez Real w mojej ocenie odbiera nam możliwości w walce z klubami z Anglii, bo tam ktoś rzuci nieosiągalną dla nas sumę...

Borgen 26.06.2026 08:38

Jak go nie odkupi, bo wartość rynkowa będzie w granicach 60-80 mln, a będą mieli lepszych zawodników na tej pozycji (w ich ocenie) co akurat jest bardzo prawdopodobne to jest szansa, że zyskamy zawodnika na dłużej, a może i na stałę... Ryzyko wydaje się niewielkie dla nas mimo wszystko.

Borgen 26.06.2026 08:37

Osobiście poszedłbym chyba na układ 60 mln z opcją odkupu za 80 mln... Czy Real to zadowoli trudno powiedzieć, ale nie musiałaby być to jakaś bardzo zła opcja dla nas. Jak wystrzeli z formą i będą chętni dać 100 mln to Real go odkupi, wtedy mamy zawodnika na np. rok plus jak na nasze realia dużą kasę...

Borgen 26.06.2026 08:35

Jest Anglia i dwa kluby w Hiszpanii (w zasadzie aktualnie finansowo może bardziej jeden) plus ewentualnie PSG... Kluby, które gwarantują mu grę o najwyższe cele, kasę i rozpoznawalność (co daje jeszcze większą kasę chociazby z reklam).

Borgen 26.06.2026 08:33

Co do Paza też mam podobne obawy... Wydaje mi się, że zna już trochę realia włoskiej piłki i nawet Inter nie jest jego szczytem jego marzeń...

AveCaesar 26.06.2026 08:31

Bo wie, że będzie to dla niego koniec przygody w barwach Królewskich.

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625485

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się