Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Cny 17.06.2026 22:52

nie no co ty, za stary

Cienty 17.06.2026 22:52

Perisic to jest gość mimo wieku

El_Imprezatore 17.06.2026 22:52

o tak perysiak na zmiane z dimarco

VVujek 17.06.2026 22:52

Dobry mecz

Ojciec SB 17.06.2026 22:51

Perysek wbijaj do Interu

minus09 17.06.2026 22:51

moze by wzial tego perisiaka na wahadełko

tytusek25 17.06.2026 22:50

iq 3000

tytusek25 17.06.2026 22:50

pieknie Perysiak

tytusek25 17.06.2026 22:49

to ociera sie o sabotaz

tytusek25 17.06.2026 22:49

dziwie sie De Laurentisowi ze zatrudnila takiego patalacha

tytusek25 17.06.2026 22:49

Pieknie Allegr zezlomowal Modrica

tytusek25 17.06.2026 22:44

:)

tytusek25 17.06.2026 22:44

chyba ze bedzie pandemia to sorry

tytusek25 17.06.2026 22:44

po 60 latach

tytusek25 17.06.2026 22:44

juz za samo to bym mu dal

Claudio 17.06.2026 22:42

jakby Angole wygrali MS to Kane ZP

Cny 17.06.2026 22:42

ten vuskovic to odlot totalny typek. 19 lat, niedawno Radomiak a tu mundial środek obrony

tytusek25 17.06.2026 22:42

wszyscy wiedza jak gra, co gra, ale powstrzymac sie go nie da. Cecha wielkich pilkarzy

tytusek25 17.06.2026 22:41

wow , Kane rzadzi i dzieli

Claudio 17.06.2026 22:41

nie no ale Sucic kapitalnie to zrobil. Poniekąd jego bamka.

tytusek25 17.06.2026 22:40

modric po roku w Milanie skutecznie wykastrowany

martins2000 17.06.2026 22:39

dla Marotty był za drogi

tytusek25 17.06.2026 22:39

obojetnie jaki

tytusek25 17.06.2026 22:38

to jest niepojete ze tak topimy hajs

tytusek25 17.06.2026 22:38

ludze sie ze geriatryk zagra tyle co Darmian w zeszlym sezonie

tytusek25 17.06.2026 22:37

wez mi nawet nie mow

tytusek25 17.06.2026 22:37

:)

Cny 17.06.2026 22:37

sucic kocur.... cieszę się że Miki będzie dostawał jego minuty

tytusek25 17.06.2026 22:36

brawo

tytusek25 17.06.2026 22:35

aleeeeee brama

tytusek25 17.06.2026 22:34

rok wypozyczenia wiecej nie trzeba

tytusek25 17.06.2026 22:33

jeszcze z naszym stylem gry

tytusek25 17.06.2026 22:33

do odrestaurowania

tytusek25 17.06.2026 22:33

najlepsza opcja

tytusek25 17.06.2026 22:33

nie wiem czemu po niego nie idziemy

tytusek25 17.06.2026 22:32

Arnolda nie ma na mundialu.... zart

tytusek25 17.06.2026 22:30

:D

tytusek25 17.06.2026 22:30

drugi zart to mimo obecnosci curacao i innych zielonych przyladkow nas nie ma :()

tytusek25 17.06.2026 22:30

oczywiscie. moj blad

Claudio 17.06.2026 22:29

pucharowej*

tytusek25 17.06.2026 22:29

ile to bedzie 1/64 ?? :)

tytusek25 17.06.2026 22:29

mundial zacznie sie od fazy grupowej

tytusek25 17.06.2026 22:29

masz racje. poziom grupowy na tym mundialu to poziom eliminacji

Claudio 17.06.2026 22:29

te wszystkie rozgrywki zatracily na atrakcyjnosci i prestizu

Claudio 17.06.2026 22:28

przez te granie w dziwnych godzinach czlowiek ma wywalone narazie na te mecze. Może się coś zacznie ciekawego jak bedzie pucharowa. Tutaj trzecie druzyny (8 z 12 grup) z 4 zespolowych grup wychodzą nawet. To jest takie gowno jak faza ligowa LM

tytusek25 17.06.2026 22:27

jeszcze wygrali po bramce ktorej nie bylo :)

tytusek25 17.06.2026 22:27

to chyba taka tradycja frytkozercow

tytusek25 17.06.2026 22:26

Arsenal drugi :)

tytusek25 17.06.2026 22:26

od chyba 60 lat

tytusek25 17.06.2026 22:26

kadry mieli po drodze galaktycznne i jedno wielki gowno wygrali :)

tytusek25 17.06.2026 22:25

Angole to chyba najwieksza trauma w takich turniejach

tytusek25 17.06.2026 22:25

a tydzien graja po 3-4 mecze dziennie

tytusek25 17.06.2026 22:24

a no tak. :)

Jaworeq 17.06.2026 22:24

2 mecz bo Brazylia Maroko tez poważne ekipy

tytusek25 17.06.2026 22:23

nie dziwie mu sie

tytusek25 17.06.2026 22:23

nawet mlody woli siate

tytusek25 17.06.2026 22:23

za stary juz jestem na te gownowynalazki

tytusek25 17.06.2026 22:22

kiedys to byla norma

tytusek25 17.06.2026 22:22

zart

tytusek25 17.06.2026 22:22

teraz jest pierwszy mecz angole zchorwatami gdzie sa 2 powazne ekipy

tytusek25 17.06.2026 22:22

kiedys to byl turnirj premium. teraz starczy ze masz trampki

tytusek25 17.06.2026 22:21

o to chodzi infantino :cenzor: wuju

tytusek25 17.06.2026 22:20

pol swiata na turnieju i polowa meczy poziom ekstraklasy

tytusek25 17.06.2026 22:20

nastepny niech zrobia wogole bez eliminacji

broda4991 17.06.2026 22:20

Kartka dla Messiego spalony gol Szwajcarów. 21 wiek taka technologia i takie błędy. Jak tam var ma tak działać na takim poziomie rozrywkowym to wolne żeby wgl go nie było. Przynajmniej by nie było pretensje do człowieka ze pewnych rzeczy nie mógł widzieć. Skoro mają kamery powtórki a i tak nie widzą wtedy boli bardziej

tytusek25 17.06.2026 22:19

ogolnie ten mundial wujem smierdzi

tytusek25 17.06.2026 22:19

a tak smrod pozostal

tytusek25 17.06.2026 22:19

i wszyscy by sie rozeszli

tytusek25 17.06.2026 22:18

Messi wiadomo goat, ale zolta to bylo minimum

broda4991 17.06.2026 22:18

W meczu Szwajcaria katar gol że spalonego bez powtórek fifa tłumaczyła się że w tym czasie była awariq systemu i przepraszają. :cenzor: dramat.

tytusek25 17.06.2026 22:17

bo Messiemu wolno :)

tytusek25 17.06.2026 22:17

jak Messi faulowal

tytusek25 17.06.2026 22:17

Marciniak wczoraj tez obsral zbroje

broda4991 17.06.2026 22:17

Wszystko oki jeśli było by to uczciwie pokazane.

tytusek25 17.06.2026 22:16

bezduszny sport sie z tego robi

broda4991 17.06.2026 22:16

Ta fifa jeszcze bardziej wałuje na tym varze niż Włosi. W dzisiejszej dobie tyłu kamer to powinno być pokazane czarno na białym pewna powtórka skoro takiej niema nie powtarzamy karnego. A tak tylko budowanie kontrowersji

tytusek25 17.06.2026 22:16

rozumien mjakby wyszedl pol metra ale serio... bez jaj

tytusek25 17.06.2026 22:15

zgodnie z duchem gry

tytusek25 17.06.2026 22:15

umarzac

tytusek25 17.06.2026 22:15

takie nieistotne przeklamania powinien na varze umatzac sedzia glowny

El_Imprezatore 17.06.2026 22:14

dlaczego była powtórka karnego jak z ten var ninc nie pokazał w tv

ragnar 17.06.2026 22:13

Chore te karne, powtórka niby za wcześnie bramkarz rzucił się...ale już rozbieg z zatrzymaniem to ok

tytusek25 17.06.2026 22:12

dudek dance nie mialby prawa dzis zaistniec

tytusek25 17.06.2026 22:12

apteka sie robi pomalu z tego sportu

tytusek25 17.06.2026 22:12

jaja z tym karnym

Cny 17.06.2026 22:01

sucic w podstawie

Cny 17.06.2026 22:00

tez się jaram jak biały francuz na trybunach w USA z dumą patrzący na efekty polityki kolonialnej

HB 17.06.2026 21:45

bardzo dobry kierunek

HB 17.06.2026 21:45

wymiana białego wyrobnika Acerbiego na czarnego ogiera

HB 17.06.2026 21:45

Oumar Solet czysta, francuska krew, potomek takich mistrzów jak Victor Hugo czy Claude Monet w Interze, ależ to mnie cieszy

ragnar 17.06.2026 21:35

Anglia Chorwacja chyba 1 hit z prawdziwego zdarzenia

ragnar 17.06.2026 21:35

Hary Magłaja :)

El_Imprezatore 17.06.2026 21:33

będzie Magłajer

Cny 17.06.2026 21:18

zaraz nam tu Djimitsiego za darmo ściągną:p

Cny 17.06.2026 21:16

dopiero olise przesunięty na rozegranie to że ogarnal

Cny 17.06.2026 21:15

no czy tak spokojnie... w pierwszej połowie byli fatalni, szczęście dopisalo

martins2000 17.06.2026 21:15

💥 L'#Inter si è mossa sottotraccia per mettere a fuoco il possibile sostituto di De Vrij, già individuato e presente nei fascicoli dei nerazzurri. La pista è top secret, con un budget inferiore rispetto a quello che sarà necessario per l'acquisto di Solet. ⚫️🔵

HB 17.06.2026 21:12

Francja na spokojnie już 3-1 zrobiła

ragnar 17.06.2026 21:10

Dramat...liczyłem, że Kongo strzeli w koncowce

Claudio 17.06.2026 21:08

tylko, że te druzyny pewnie szykują formę na fazę pucharową. Z grupy i tak wyjdą

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

rchemik 25.06.2026 19:43

Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

rchemik 25.06.2026 19:42

wiesz, tu chodzi aby chłopaka urobić. Pwnie, moze Totenham czy inny everton wywalic kasę i dać mu nawet 8-10 mln za sezon gry. Z tym że to nie będzie ani LM ani prestiżowy klub, tylko jeden wielki pociąg do kasy.

Claudio 25.06.2026 19:41

po akcji z Palestrą to boję się nawet jakiegos Bournemouth....

rchemik 25.06.2026 19:40

no to wóz albo przewóz. Nie będziemy bliżej takiego talentu jeszcze na takiej pozycji przez następne 10 lat, więc tu powinna być walka o każdy mln euro. zastawmy jak farsa nawet nazwę stadionu XD

Claudio 25.06.2026 19:40

Na prawdę twierdzisz, że Como bedzie poswiecalo swoja kadrę dla Paza przed LM?

Claudio 25.06.2026 19:39

tutaj problemem są kluby angielskie. Bo wiadomo już, że Real chce kasy na swoje transfery i Jose już go skreslil, a COmo nie stac na niego.

rchemik 25.06.2026 19:39

za chwile popchają kilku za 30-50 mln i będą prawie na 0

Claudio 25.06.2026 19:38

ale co Como da jak ogranicza ich FFP?

rchemik 25.06.2026 19:38

jeśli damy tyle ile como, to wybierze como

Claudio 25.06.2026 19:38

Como tutaj nie jest problemem

rchemik 25.06.2026 19:37

namieszały nam Mylan i Jufki dając miejsce Como w LM i teraz Paziowi się pewnie zachciało chociaż 1 sezon grać z nimi w Lm.

Claudio 25.06.2026 19:37

No tak tak....bo Marotta z Perezem ostatnio rozmawiali sobie tylko o meczu legend w Madrycie. Inter dokładnie wie na czym stoi i czeka czy wskoczy jakas oferta nie do odrzucenia z Anglii dla Realu czy będą mogli na poważnie brać transfer Paza. Dyrdymały tych wszystkich pismaków to jak informacje z jakiegoś pudelka i "interes się kręci i są wyświetlenie"

Claudio 25.06.2026 19:35

„Inter w swoich życzeniach chce włączyć Nico Paza jako mezzalę w ustawieniu 3-5-2. Tu w siedzibie panuje całkowita cisza i szacunek dla sytuacji, gdy tylko pozna rzeczywistą cenę, można zacząć rozmawiać. Inter ma dwa atuty w rękawie: relacje między Marottą a Florentino Perezem oraz przyjacielską relację między tatą Nico Paza a Zanettim” @MatteoBarzaghi

martins2000 25.06.2026 18:57

Como pyta o Antonio Vergara,Napoli chce 30 mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625466

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się