Archiwum shoutboksa

FENDI_SOSA 06.06.2026 16:59

Właśnie bez sensu to jedno odłamanie bo nim zwaliła mi handicap co na live dałem -4.5

Bartosh 06.06.2026 16:49

wielka SZKODA

Bartosh 06.06.2026 16:48

żadnego zaskoczenia

Bartosh 06.06.2026 16:45

honor uratowany 😄

Bartosh 06.06.2026 16:39

honorowy gem na pożegnanie

Bartosh 06.06.2026 16:11

faworyt bliżej triumfu

Bartosh 06.06.2026 16:09

szkoda

timon 06.06.2026 15:45

Imrahil widze oburzony na nowe ustawy z 68 roku

Bartosh 06.06.2026 15:40

tenis w wykonaniu kobiet, serwis nie ma znaczenia 😉

Bartosh 06.06.2026 15:34

putin na razie trochę lepszy

Xucatlan 06.06.2026 15:28

Gaz piperzowy w UK jest nielegalny od czasów wprowadzenia Firearms Act w latach 60', więc tu już okolice 60 rocznicy. Słabo tu pasuje zwrot 'coraz ciekawiej' ;)

Bartosh 06.06.2026 15:25

goń tego putina 🤢🤮

Bartosh 06.06.2026 15:24

Forza Maja 🖖

acmilanowek 06.06.2026 15:22

W Anglii szybciej kose zarobisz niz bedziesz w stani otworzyc gebe poraz drugi xd

Imrahil 06.06.2026 14:58

czy chcesz dokładną rekomendację, jak szybko pysk puchnie

Imrahil 06.06.2026 14:55

na zjebów to mi lisc wystarczy, rozumiesz?

Cny 06.06.2026 12:06

uuuuuuu

HB 06.06.2026 11:59

Imra opisz obecny stan swoich zapasów gazu pieprzowego i ewentualne rekomendacje co treningów jego użycia.

Imrahil 06.06.2026 11:27

ponoć w uk co raz to ciekawiej, czytalem ze nawet gazu pieprzowego bez pozwolenia nie kupisz xD

martins2000 06.06.2026 11:23

Juventus rozważa kandydaturę Guglielmo Vicario. Pensja Dibu Martineza w tym momencie jest uznawana za zbyt wysoką. [Longari]

rchemik 06.06.2026 11:21

Stankovic to urodzony w klubie Interista. Jego poziom zaangażowania będzie zawsze większy od najemnika. Takich właśnie powinniśmy trzymać blisko

martins2000 06.06.2026 10:58

nie ma budżetu by go zastąpić więc poprosili by został

martins2000 06.06.2026 10:57

to samo zrobili z de Vrij

Cny 06.06.2026 10:45

dawanie my nawet 15 minut przy prowadzeniu 2-0 to strata tych 15 minut kosztem każdego innego gracza w kadrze. doświadczenia jak na Włochy mamy aż nadto, również w Europie całej kadrze go nie brak. nie jesteśmy jakimś Lazio żeby się posiłkować takim graczem. topalovic w 15 z bologna zrobił asystę której Miki nie jest w stanie dać od dwóch sezonów

Cny 06.06.2026 10:44

zostawienie Ormianina kosztem stanko nawet by zanotować zysk to istna tragedia. w żadnym że scenariuszy zostawienie Ormianina nie jest dobre. on w tym sezonie na 38 meczów zrobił cokolwiek w jednym, z Lecce.

Cyrax 06.06.2026 08:20

Stanko na sprzedaż przy korzystnej ofercie, aby sfinansowac inne transfery. Juz wiadomo czemu Mikiego przedłużyli

martins2000 06.06.2026 07:30

Chiesa" Curtis Jones has asked me what it's like to live in Italy. I told him it's great and the weather is better than Liverpool's. Curtis is really strong technically, Inter is doing well to consider him".

pluto11 05.06.2026 23:48

Daniel niestety Miki już został na kolejny sezon, teraz to się tylko modlić żeby grał jak najmniej

danielinter 05.06.2026 23:03

22 graczy podstawowy plus zmiennik plus 3 bramkarz i ewentualnie ktoś czasem z primavery niż żeby tym 24 czy 25 były dziady jak Darmian czy w przyszłym Mkhitaryan

danielinter 05.06.2026 23:01

Zamiast zostawiać starego Ormianina to lepiej przesunąć Augusto na typowego zmiennika Bastioniego lub na odwrót żeby był zmiennikiem Dimarco i sprowadzić pół lewego obrońcę na zmianę lepsze to niż 7 środkowy pomocnik którym był Diouf

Cny 05.06.2026 22:45

oby to nie był jedyny ruch w pomocy. i oby mikiego nie było tu od lipca

Cny 05.06.2026 22:43

ktoś dobrze pisał. powtórka akcji z Pio. Media "piszą" o dużych ofertach ale silny Inter odrzuca by pokazać jak cudnie buduje drużynę ;)

pluto11 05.06.2026 22:42

To było by chore mają mega talent już trochę oszlifowany który jest wychowankiem i z całego serca kocha Inter

danielinter 05.06.2026 22:27

Słowa marotty tylko potwierdzaja informacje mediów że za 40 pewnie go sprzedadzą co jest abdurdem

pluto11 05.06.2026 21:31

Jak go sprzedadzą to będą idiotami, mam nadzieję że Chivu to zablokuje

martins2000 05.06.2026 21:14

Marotta non chiude a nessuno scenario per il futuro di Aleksander Stanković: “Il riscatto era un’operazione necessaria e dovuta, ha fatto una grande stagione ed era importante tutelarsi dal punto di vista patrimoniale. Quello che accadrà dal punto di vista progettuale lo vedremo”.

pluto11 05.06.2026 18:58

Po co im kolejny skrzydłowy

pluto11 05.06.2026 18:58

Pewnie że idą po pomocnika z PSG

martins2000 05.06.2026 18:40

Vitinha

acmilanowek 05.06.2026 18:19

juz widze jak ustawia sie kolejka do wskoczenia na poklad lajby bez kierunku podrozy i celem ale bez konkretnego planu jego osiagniecia. Chyba tylko po to zeby na koniec dostac w czape od balkanskiego szweda z wielkim ego. Chociaz taki Glasner nie ma nic do stracenia bo trenuje sredniaki a gdyby mu calkiem niezle poszlo w Milanie to mialby szanse na angaz przez wielkie kluby moze.

Klinsi64 05.06.2026 17:46

pewnie kolejnego murzyna z getta

Klinsi64 05.06.2026 17:45

ciekawe kogo może im brakować po odejsciu Kroosa i Modrica?

jaszczomb 05.06.2026 17:18

To oczywiste, ze chodzi o wspanialego bombera ac melin znanego jako santiago g

martins2000 05.06.2026 17:15

a ja myślę ze chodzi o zawodnika PSG

Rebelde 05.06.2026 17:13

Przecież to "Kieblasa wyborcza" , glosowanie za dwa dni. A jeden obiecuje Olise a drugi obiecuje Hallanda.... oczywiscie obaj dopiero po wyborach.

Cny 05.06.2026 17:03

przecież olise to 100% kapryśny typ jak mbappe i viniciusa. więcej ich tam upchać, więcej!

martins2000 05.06.2026 16:10

Florentino Pérez plans to launch €150m official bid on Tuesday for Michael Olise. Despite denying his name live, the main star in president’s mind is Olise — as @JBurtTelegraph @jfelixdiaz report. Bayern’s Uli Hoeneß said in May “no chance to sell, not even for €200m”.

timon 05.06.2026 15:33

Sytuacja a Milanie i jude pokazuje ile w klubie znaczy ktos taki jak Marotta. Gdyby oni onagle stali przed sytuacją jak my w 2021 z Chinolami, gdzie wlasciciel nie mialby za grosz siana i klub musialby wygenerowac ponad 100mln i jeszcze zarobic na okienko to te druzyny stoczylyby sie jeszcze nizej niz obecnie

smerf1600 05.06.2026 15:09

takiego elegancika potrzebuje Serie A

smerf1600 05.06.2026 15:08

Probierz do Milanu

martins2000 05.06.2026 14:47

Vincenzo Italiano zostanie nowym trenerem Besiktasu. Były trener Bologni właśnie wylatuje do Stambułu. [Cilli / Di Marzio]

HB 05.06.2026 14:45

Witam, szukam chętnych do zarządu oraz na posadę trenera w klubie AC Milan. Bardzo proszę o zgłoszenia.

Lapos 05.06.2026 14:40

A 2 lata temu 50/60 od City odrzucali oczekując 80.

martins2000 05.06.2026 13:59

Andrea Cambiaso bardzo chętnie przeniesie się do Barcelony. Juventus oczekuje co najmniej 30 mln €. [Schira]

Klinsi64 05.06.2026 12:31

HOP HOP DŻONSIE

martins2000 05.06.2026 08:55

Dziś o 18:30 losowanie kalendarza Serie A 2025/26. Sezon rozpocznie się w weekend 22-23 sierpnia i potrwa do 30 maja. Na przełomie września i października 3-tygodniowa przerwa na mecze reprezentacji.

martins2000 05.06.2026 08:54

Chivu podpisuje nowy kontrakt z Interem i woła Jonesa, podczas gdy Gasp zatrzymuje Manciniego. Provedel i Palestra coraz bliżej Interu.

martins2000 05.06.2026 08:54

CORRIERE DELLO SPORT: Sorloth albo Kolo na bis 📌 Poszukiwanie nowej 9-tki staje się priorytetem Comollego i Spallettiego. Juventus negocjuje równolegle z Atletico i PSG. Norweg ma na koncie 44 bramki w 107 meczach, Colchoneros chcą za niego 30M euro. Niełatwe rozmowy z Francuzami w sprawie powrotu Muaniego do Turynu. Goretzka zaoferowany za darmo. 📌 Inter spotyka się z Atalantą w sprawie Palestry: dziś spotkanie Marotty z Percassim w Parmie. Dylematem wysoka cena: 53M euro. 📌 Maignan niepokoi Milan: bez Allegriego i Tare przyszłość bramkarza ponownie staje pod znakiem zapytania. 📌 Gasperini: "Chcę zatrzymać wszystkich zawodników. Mancini nigdzie się stąd nie ruszy". Giallorossi pracują nad transferem Greenwooda. 📌 Italiano podpisuje 2-letni kontrakt z Besiktasem: pensja 6M euro i od razu eliminacje do Ligi Europy. 📌 De Laurentiis: "Napoli nie stawia sobie granic. Nie mogę jeszcze ogłosić nazwiska nowego trenera. Lukaku i De Bruyne? Zobaczymy, co o nich sądzi ten, który tutaj przyjdzie". 📌 Pio śladami Meazzy i Rivery: rekordowa średnia w reprezentacji - 4 gole w 8

martins2000 05.06.2026 08:52

GAZZETTA DELLO SPORT: Mój wiecznie głodny Inter 📌 Wywiad z Chivu, który przedłuża kontrakt z Interem. "Potrzebujemy odpowiednich zawodników. Palestra to odpowiedni profil. Liga Mistrzów nie jest naszą obsesją. Będę bronił swoich do śmierci. Obawiałem się, że zostanę zwolniony, ale zarząd klubu stanął po mojej stronie". 📌 Ultimatum Rangnicka: Milan dalej z Glasnerem. Trwa rewolucja Cardinale. 📌 Juventus po Sorlotha z pieniędzmi... Vlahovicia. Bianconeri pracują nad wzmocnieniami dla Spallettiego

martins2000 04.06.2026 22:30

First the renewal until 2028 with Udinese, then Oumar Solet is ready to join Inter on a paid loan with obligation to buy for a total of €25m.

Tifosinho 04.06.2026 22:09

No i mi pasuje

martins2000 04.06.2026 21:18

Gasperini: "Inter want Mancini? He is not leaving and I have already told him that. Inter can do whatever they want but if he wants to stay, he stays."

martins2000 04.06.2026 16:47

Marco Palestra è stato ritenuto indisponibile per il match con la Grecia e ha lasciato il raduno in accordo con il club.

Adriano_forever 04.06.2026 16:41

dajmy szanse darmianowi

Adriano_forever 04.06.2026 16:41

60 mln? nie no żart

Klinsi64 04.06.2026 16:39

Domenico De Coco przyszłość włoakiej piłki

martins2000 04.06.2026 16:16

Cocchi passa nell’agenzia di Lucci, stessa di Palestra!

ZnawcaCalcio 04.06.2026 15:44

Nie wiadomo czy na nich zagra

ZnawcaCalcio 04.06.2026 15:44

Paolo92 04.06.2026 14:31 No lepiej tak by było dla nas. Gdy mu się powiedzie na MŚ to jego wartość strzeli w górę jeszcze bardziej i będzie całkowicie poza naszym zasięgiem. Choć i tak marne szanse mamy na Paza

Ojciec SB 04.06.2026 15:42

zadnych interesow z atalanta i specjalnie jeszcze wpieprzac sie w ich okienko by podbijac ceny ich celą transferowym

Ojciec SB 04.06.2026 15:41

to my puszczamy jak janusze biznesu atalancie Zalewskiego za praktycznie darmo, by oni nas dymali xD

broda4991 04.06.2026 15:28

Widzę Atalanta już z 45mln za palestre zrobiło się dziś 60mln. odpuścić.

Paolo92 04.06.2026 14:31

No lepiej tak by było dla nas. Gdy mu się powiedzie na MŚ to jego wartość strzeli w górę jeszcze bardziej i będzie całkowicie poza naszym zasięgiem. Choć i tak marne szanse mamy na Paza

broda4991 04.06.2026 14:28

Może nie powinienem tak mówić ale dla nas lepiej żeby paz nie pojechał na ten mundial

martins2000 04.06.2026 13:06

noo racja

martins2000 04.06.2026 13:06

Juventus pracuje nad transferem Sorlotha, jak donosi wiele dziennikarzy. Jeśli Norweg zaakceptuje ofertę Juve, klub zaproponuje Atletico wymianę za Nico Gonzaleza. [De Blasis]

Klinsi64 04.06.2026 12:31

co 5 minut narrację zmieniaja

martins2000 04.06.2026 11:42

5 gol a Cagliari e un debutto in Nazionale non valgono 50M. L'Atalanta gioca al rialzo, ma l' #Inter non può abboccare per #palestra ​La valutazione reale non supera i 35M. l'Inter , non deve ipervalutare il potenziale. A queste cifre, Palestra resta a Bergamo o va in 🇬🇧

martins2000 04.06.2026 11:24

TS - #Inter, se sfuma #Palestra si torna su Ndoye: il punto

ragnar 04.06.2026 11:09

Jones też by kosztował 50, ale jednak długość umowy wpływa na wycene

Jacenty 04.06.2026 11:03

Czyli Roma chce 50+ za Kone. Jones prawie 2 razy tańszy...

martins2000 04.06.2026 10:58

Są tacy, którzy mówią o Interze zainteresowanym połową składu Romy: Kone, N'Dicką, Mancinim i Soule. Ofert jednak brak. W zasadzie, jest jedna: 45M euro za Manu. Złożona przez Atletico Madryt i odrzucona przez Romę. Tymczasem klub pracuje nad zyskami operacyjnymi, by zadowolić UEFA

martins2000 04.06.2026 10:55

Marco nie chce wyprowadzać się za granicę. Atalanta wycenia go na 53M euro, Inter oferuje 42M plus bonusy. Marotta i Ausilio pracują nad uzupełnieniem luki po odejściu Dumfriesa, który już przeszedł badania przed transferem do Realu. Obrońca azzurrich wybrał Inter i chce stworzyć silny duet wahadłowych z Dimarco. 📌 Napoli: Rios dla Maxa. Przyszłość Anguissy pod znakiem zapytania, pod lupą kolumbijski pomocnik Benfiki. 📌 Roma: Greenwood odejdzie z Marsylii. Kosztuje 50M euro i jest priorytetem Gaspa. Na liście również Alajbegović. 📌 Milan zmienia oblicze: Glasner i Slot na ostatniej prostej wyścigu. Cardinale i Ibra podzieleni co do wyboru trenera. W planie 15 operacji transferowych pomiędzy zakupami i odejściami. 📌 Lazio: dwa problemy Gattuso - Romagnoli i Provedel. Alessio przechodzi do Al-Sadd, niepewna przyszłość bramkarza. Rino na kolacji z Lotito. 📌 Koniec przygody Vlahovicia w Juventusie. Serb nie podpisze nowego kontraktu i odejdzie z Juve. Na liście życzeń pojawia się Sorloth.

martins2000 04.06.2026 09:17

Juventus zaproponował Jonathan David Crystal Palace w ramach wymiany za Jean-Philippe Mateta, ale David nie chce przeprowadzać się do Anglii.

Nerazzurro90 04.06.2026 01:21

andyvdm całe życie pod spódnica żony trzeba mu wybaczyć

FENDI_SOSA 04.06.2026 00:46

andy co za przestrzeleniec haha

pluto11 04.06.2026 00:01

U niego nie ma że ktoś gra za zasługi

pluto11 04.06.2026 00:00

Z tym co tam się dzieje to Mou jako jeden z niewielu będzie potrafił ich usadzić na dupie

Cny 03.06.2026 23:41

moi w realu bo Perez ma początki demencji. najpierw oddał drużynę w ręce małp a teraz wpadł na pomysł z jose

Piekarz 03.06.2026 23:23

a mogłeś zesrać

andyvdm 03.06.2026 23:17

Spociłem się czytając te zdania poniżej

FENDI_SOSA 03.06.2026 23:09

i moze dobrym aspektem byloby wlasnie w sytuacji chivu wkrecenie konkret dioufa now by na to wahadlo pofrunal

FENDI_SOSA 03.06.2026 23:08

ale tez i wiek i widac ze nieco kontuzjogenny sie zrobil

FENDI_SOSA 03.06.2026 23:08

niz dumfriego ale no polubilem koziego.. nawet pisalem podczas sezonu z wyczekiwaniem kiedy on wroci wlasnie.. ze go ostro na pewnym pulapie sezonu w naszej grze braklo

FENDI_SOSA 03.06.2026 23:07

napewno wole pozostanie Króla young from IT Basto perspektywicznego

FENDI_SOSA 03.06.2026 23:07

ciao dumfri..

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625143

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się