martins2000 03.06.2026 16:35 Atalanta żąda 53 milionów
Yebac Atalante
Atalanta żąda 53 milionów
Coś czuję, że Dumfries będzie mega niewypałem w Realu. Do tego Mourinho, który został ze swoim warsztatem daleko w przeszłości. Beka z Realu, to się nie może udac
xD i dobrze
Icardi z sukcesem. Życie zniszczone, ale jednak sądy uznały, ze nie musi płacić biednej pani Wandzie alimentów
Tylko czy pozbycie się Carvajala nie oznacza, ze TAA jest na równi z Dumfiresem w walce o pierwszy skład (Mou chce miec po 2 równorzędnych piłakrzy na każdą pozycję). Wydaje mi sie, że dadzą mu jeszcze jedną szansę. Inaczej musieliby go wypożyczyć i znaleźć forsę na kolejnego prawego obrońcę, a chyba mają poważniejsze wydatki.
już ktoś wpsominał o TAA, ciekawe czy Denzel ma z nim rywalizować, czy Anglik jest skreślony. Na kontrakt nas nie stać, wypożyczenie to mógłby być jakiś plan awaryjny w razie niepowodzenia z Palestrą, zamiast wydawać hajs na jakieś wynalazki. Z Realem warto dobrze żyć.
wypadałoby z Realem dobrze przeprowadzić transfer, urobić grunt pod Paza
jest pio, gdzie tu miejsce dla Vlaho?
nie do końca, bo o ile się nie myle to Thuramnajwięcej bramek strzelił z głowy, w tym sezonie
Vlahović za Thurama oznaczałby powrót do dwóch 9-tek jak z Lautaro i Lukaku, odejmując ówczesną dynamikę Belga. Zyskalibyśmy w grze w powietrzu i długą piłką, ale stracilibysmy na dynamice i nie przyewidywalności, z którą i tak mamy problemy. Nie widzę tego, aczkolwiek doceniam umiejętności Serba. Podobno pan Allegri bardzo chciałby go połączyć z Hojlundem
ta i jeszcze dać mu pensje 20 mln brutto
Tylko za Thuram musiał by ktoś 70-80 położyć a to raczej mało realne
sprzedać thurama i wziąć vlaho
Kiedyś to go człowiek może i chciał ale w naszej sytuacji po co nam grajek który niszczył by atmosferę
i pójdzie do Milanu
Juventus nie osiągnął porozumienia z Dusanem Vlahoviciem. Nie będzie dalszych spotkań, napastnik i klub rozstaną się po zakończeniu sezonu. [Di Marzio]
przypominam o naszym whatsapp Interistów, kto ma ochotę dołączyć to zapraszam, jest już nas prawie 300 osób
Orzeu Kayode
99,9% ludzkości Palestra
Kayode czy palestra opiszcie
Przewidywany skład Włoch na dzisiejszy mecz towarzyski z Luksemburgiem (Sky): 4-3-3: Donnarumma - Favasuli, Comuzzo, Chiarodia, Bartesaghi - Ndour, Lipani, Pisilli - Cherubini, Pio Esposito, Koleosho
na płacę na pewno by nie narzekał, ale jednak nie każdy Włoch chce grać na wyspach. Dla nich to jest olbrzymi przeskok kulturowy, nie dość że pogoda zupelnie inna to również relacje międzyludzkie inne i nie każdemu będzie to pasować. Myślę, że sporo zależy od nastawienia osobistego.
tu nawet nie chodzi o kwote transferu, tylko o płace, u nas dostanie z 3-4 mln za sezon a takie Cipy da mu 8-10 i chłop nie będzie narzekał
Real rozmawia z Interem o przesunięciu transakcji na lipiec ze względów księgowych, za co Hiszpanie mieliby przekroczyć kwotę z klauzuli
podobno Palestra nie chce trafić do Newcastle z uwagi na pozycję ligową, preferuje Inter gdzie z marszu wszedłby do pierwszego sklładu. Ale jest jeszcze Man City, który podobno czeka na impas w negocjacjach
najgorsze że pajace z Atalanty będą przepychać się z nami do połowy sierpnia, po czym sprzedadzą go do anglii za 5mln mniej, a my będziemy szukać zamienników typu dodo czy inna pokraka
Paź stoi w jednym rzędzie z Rubenem Diasem
za czapkę truskawek i proseco ?
za resztę weźmiemy Paza xD
a Paź ?
mamy około 60 mln euro na Jonesa, Soleta i Palestrę
W Anglii robi po 2 asysty na sezon, podczas swojego sezonu we Włoszech zrobił takie same liczby jak Palestra teraz.
Uważacie, że Kayode za 40 mln to lepsza inwestycja ?
Hakimi przychodził z 6 lat temu
no od razu te 50 ci przyniesie xd
Nuno Mendes do PSG: 38 mln Carreras do Realu: 30 mln Frimpong do Liverpoolu: 40 mln Wesley do Romy: 25 mln Pedro Porro do Tottenhamu: 40 mln Hakimi do Interu: 43 mln
Klinsi64 03.06.2026 12:15 takimi pieniedzmi sie obraca w powaznej pilce
czy da tą wielką jakość
takimi pieniedzmi sie obraca w powaznej pilce za 25 masz LH czy innego Fratessiego ktory nawet pilkarzem nie jest
no to wydamy 50 baniek pewnie na tego Palestrę to wrócimy do rozmowy za pół roku czy było warto
policz ile wywalilismy na lazaro i dalberto podobnych kmiotów
TAKICH pieniędzy
Właśnie też bym wolał Ciuffiego. Jest Diouf, LH, damy radę, a jak nie to przecież jeszcze rok może Darmian zostać
ale bardziej mój punkt widzenia jest taki że nie warto AŻ TAKICH pieniędzy wydawać
no ja się zgodzę
Tylko te kontuzje mu na początku mocno przeszkadzały
Może nie robiło się z niego topa, ale w rocznikach juniorskich był jednym z najlepszych piłkarzy we Włoszech
Orzeu 03.06.2026 11:27 z Dimarco się nie robiło jakiegoś topa, to był gościu który był wypożyczany przez lata do słabiakow serie A, nie był też tak kosmicznie wyceniany
idealny
mysle, ze akurat w Interze to on by wypalil idelan na wahadlo dla nas
jesteście absolutnie pewni, że Palestra to taki gwarant jakości?
niby szkoda ale wole zeby rzeznaczyli te pienaidze na PAlestre niz na LH + Diouf w nowym pakiecie
Co ja czytam ponad 50mln za Palestre? Ładna odklejka. Szkoda naszego budżetu transferowego
Nie no 40mln plus Frattesi to odklejka jest. Frattesi te 22-25 nadal jest warty
z Dimarco się nie robiło jakiegoś topa, to był gościu który był wypożyczany przez lata do słabiakow serie A, nie był też tak kosmicznie wyceniany.
ale spełnił oczekiwania
Błąd z Denzelem
no jest jedna różnica: Dimarco nie kosztował 55 mln euro
Klinsi64 03.06.2026 11:12 Dimarco tez był hajpowany
trafili do poukładanego Interu
Bastoniemu tez wrozono przyszlosc
Dimarco tez był hajpowany
już wielu włochów było hajpowanych , z takich nazwisk jak Zaniolo, Scalvini, Leoni, Frattesi, Ricci itp się robiło wielkich piłkarzy
jakie by to miało znaczenie w przypadku wtopy czy spelnienia oczekiwań u Palestry?
40 mln czy 55 to tak naprawde żadna róznica
ograny w Serie A, który potwierdził klasę w Premier League . Gdzie tu ryzyko?
niby go nei chcą, ale chyba Sarri go szanuje
40+ Fratt to nadal dobry deal dla nas
Atalanta nie potrzebuje Cocchiego
40M za Kaoyde to większe ryzyko
jak wynegocjują coś w stylu 35+5+Cocchi + % od sprzedaży to jeszcze można przełknąć
Nie dziwię się chłopakowi, jak mimo wszytsko był pomijany przez Chivu nawet w koncowce sezonu. wachanie getr mikiego i LH go nie rozwienie
nie stać nas na wtopy, więc nie brałbym Palestry za 55 mln
absolutnie się zgadzam
Cny 03.06.2026 11:05 Nie stać nas na wtopy, trzeba dobrze analizować kazdy zakup, profilowac pod klubową kulturę
Cocchi zatrudnił agenta nowego
Nie stać nas na wtopy, trzeba dobrze analizować kazdy zakup, profilowac pod klubową kulturę
wiadomo ale skąd przekonanie że akurat Dumfries jest poukładany a Kayode nie
pilka to nie tlyko umiejetnosci
Gdzie ja już jednak zaznaczałem że piłkarz piłkarzowi nierówny. Thuram jest wykształcony, z bogatego domu, Bisseck to inteligentny gość, Dumfries też raczej poukładany gość. Nie bez przyczyny brayzliscy fawelarze często kończą kiepsko, czy chłopakom wyrwanym z głebokiej biedy rodzinnego domu w jakiś marsylskich slumsach miesza się w głowie gdy zacyznaja zarabiac miliony
przyszedł LH
kayode*
tym bardziej sezon czy dwa temu kayidebyl do wziecia
gdyby palestra nie istniał kayode byłby ok opcją
zebrali owoce
dlaczego real jest teraz zdewastowany. oparli druzyne na kaprysnych mbappe vinim francuskich byczkach, odklejonym rudigerze
klauzule wymogl
chętnych nie było
to tak jakbyś mierzył w Paza by wziać jednak tego Kone z Sassuolo
a już po pierwszym dobrym sezonie marzył o PL
nie udawaj że nie wiesz o co chodzi
a no dobra no dekada to to nie jest
no ale siedział tu jednak 5 lat a nie chwilę
Cny 03.06.2026 10:58 i ie ma dumfrisa
subtelne roznice Orle
barella i absto nie maja