Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:27

Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach

Kredence 23.06.2026 22:27

Jak każdy klub

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:27

tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów

Kredence 23.06.2026 22:27

Mamy czerwiec dopiero

inter30 23.06.2026 22:26

tyle czasu a tu Soleta za 20-25 baniek nadal tu nie ma, jakby to był jakiś wymagający ruch stulecia :D

Kredence 23.06.2026 22:26

Można cisnąć za takiego Dioufa bo to był transfer idiotyczny

inter30 23.06.2026 22:26

co do Paza to ten błazen nie załatwiłby tego transferu nawet jakby Real na siłę go nam wpychał

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:26

a najgorsze jest to, że dla byle średniaka z Anglii to jak splunąć

Kredence 23.06.2026 22:26

No ale serio cisnąć dyrektorów o to

Kredence 23.06.2026 22:26

Wiadomo że każdy jest niezadowolony

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:25

oczywiście, że to był kosmos

Kredence 23.06.2026 22:25

Znawca, ale bądźmy uczciwi, już te 50 mln to był kosmos, nie udało się , życie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:25

wiadome było to, że takie wpadki będą odbijać się na transferach

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:25

Dlatego miałem bekę z ludzi, którzy w dupie mieli odpadnięcie z Bodo, bo liczy się Serie A

inter30 23.06.2026 22:25

znowu dumny Inter nie dał się wnamewrowac w przepłacanie dumnie sięgnie po jakąś gówno alternatywę z dupy za którą i tak przepłaci :D

Kredence 23.06.2026 22:24

Gdyby nie te kampanie w LM byłoby jeszcze gorzej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:24

Kredens, nic już nas nie złamie w żadne mercato, za dużo przeżyliśmy żebyśmy żałowali to wiele tygodni

Kredence 23.06.2026 22:24

No ale Ty musisz zrozumieć że po Zhangu my się będziemy jeszcze lata odkręcać

Rebelde 23.06.2026 22:24

Ale nas ten Palestra załatwil

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:24

Ale my też musimy zrozumieć, że rynek teraz wygląda inaczej Kredens, a niektórzy nawet na SB nie rozumieją czemu ktoś może być wart 50 mln tylko po jednym sezonie

Kredence 23.06.2026 22:23

Emocje opadną i życie będzie toczyć się dalej

Kredence 23.06.2026 22:23

Nic nie poradzisz Znawca

Kredence 23.06.2026 22:23

Stary dawaliśmy 45+5 mln za gościa po jednym dobrym sezonie w Cagliari. Zrobili co mogli. Targujemy się o każde euro bo tak wygląda rzeczywistość włoskiej piłki. Atalanta przeciągała transfer, bo wiedziała że Chelsea go chce

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:23

poza tym kupowanie c :cenzor: wie kogo za śmieszne 20 mln rozwala budżet klubu i nasi nadal tego nie rozumieją, bo robią to co mercato i większość tych zawodników to zwykły paździerz, a nie realne wzmocnienie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:22

druga sprawa, że my targujemy się o każde euro (już nie będę wnikał w to czy to dobrze, czy źle), ale może jakbyśmy wcześniej podnieśli ofertę to już dawno byłby u nas

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:21

Zależy Kredens na ile prawdziwe są te kwoty. Bo ja czytałem tylko o +50 mln czyli niekoniecznie to jest 60 mln + bonusy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:21

f Palestra goes to Chelsea, it’s because Inter fumbled it. Because the sums being discussed are not out of Inter’s reach. Tonali, Lookman, Bremer, Palestra etc: it’s becoming a trend. Marotta & Ausilio are great at what they do but we can’t pretend they don’t make mistakes.

Kredence 23.06.2026 22:20

Idiota

Kredence 23.06.2026 22:20

No mógł dać 70 mln i 6 mln Palestrze

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:17

Ausilio znów nas wszystkich oszukał

Chuchu 23.06.2026 22:08

Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał

Kredence 23.06.2026 22:00

Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Claudio 23.06.2026 21:39

przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato

Claudio 23.06.2026 21:38

dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła

martins2000 23.06.2026 21:36

kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę

martins2000 23.06.2026 21:34

Ausilio zaraz się wypowie że okres przejściowy

HB 23.06.2026 21:33

pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

martins2000 23.06.2026 21:33

:brawo:

Orzeu 23.06.2026 21:32

Provedel

Orzeu 23.06.2026 21:32

trafi trafi

martins2000 23.06.2026 21:31

10 dni temu pisałem że z tej listy mercato jak 1 zawodnik trafi do nas to będzie i tak mega

Claudio 23.06.2026 21:26

wyszłoby nawet lepiej. Ale ciezko bedzie o Paza mimo wszystko

Claudio 23.06.2026 21:25

Di Marzio - Ora tutte le strade sembrano portare a Nico Paz. L’Inter potrebbe mettere i soldi, immaginati nell'affare Palestra, per provare ad arrivare al calciatore argentino.

Tifosinho 23.06.2026 21:25

Prawą*

Tifosinho 23.06.2026 21:25

I Carvajal na lewą 😁

Tifosinho 23.06.2026 21:25

No to teraz Nico Paz all in

Claudio 23.06.2026 21:23

Mam nadzieję, że nasi nauczą się w końcu, że nie traci się czasu na negocjacje z "przyjaciółmi" z Atalanty

Tifosinho 23.06.2026 21:23

I tak szok, że zdobyliśmy się na taką ofertę

Tifosinho 23.06.2026 21:21

Licytowanie się z Chelsea nie ma najmniejszego sensu

Claudio 23.06.2026 21:18

FabrizioRomano - Inter nie poprawi swojej oferty za Marco #Palestrę po tym, jak zaoferował €45m plus €5m w bonusach… a Chelsea zaoferuje pakiet znacznie przekraczający €50m. Chelsea zaoferuje również więcej Atalancie i zawodnikowi, Inter czeka na ostateczną odpowiedź po tym, jak Palestra zapewnił priorytet przez tygodnie…

Claudio 23.06.2026 21:17

DiMarzio - #Inter zaproponował 2,5 netto #Palestrze zgodnie z jego parametrami. Chelsea przebiło stawkę i wyprzedziło Inter: 5 milionów plus bonusy dla zawodnika, 55 milionów stałych plus bonusy dla Atalanty. Inter jest pesymistyczny i uważa, że Palestra trafi do Chelsea.

martins2000 23.06.2026 21:16

o już od lat wiadomo

martins2000 23.06.2026 21:16

Soleta to nie chce Marotta

Claudio 23.06.2026 21:15

Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu? :D

martins2000 23.06.2026 21:14

od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO

Claudio 23.06.2026 21:13

Bremer tez Interowi obiecal...

HB 23.06.2026 21:13

a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro

Orzeu 23.06.2026 21:12

Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje

Claudio 23.06.2026 21:10

Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?

Claudio 23.06.2026 21:10

Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik

Claudio 23.06.2026 21:10

mimo wszystko kwota ogromna

Claudio 23.06.2026 21:09

doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic

martins2000 23.06.2026 21:09

czyli pewnie DODO

HB 23.06.2026 21:09

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga

martins2000 23.06.2026 21:09

nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah

Claudio 23.06.2026 21:08

ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.

Orzeu 23.06.2026 21:08

słuchaj MAteo głupio wyszło...

martins2000 23.06.2026 21:06

telefon do Darmiana

Orzeu 23.06.2026 21:06

teraz pełen gaz po Paza

Claudio 23.06.2026 21:06

Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie :D

Orzeu 23.06.2026 21:05

pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.

martins2000 23.06.2026 21:03

za 60 mln

Orzeu 23.06.2026 20:59

tzw cykl życia Włocha w Serie A

Orzeu 23.06.2026 20:59

amen Piekarz :D

Piekarz 23.06.2026 20:58

czyli przyjdzie do nas na wypożyczenie za rok z opcją wykupu za 20 mln

Jaworeq 23.06.2026 20:58

:cenzor: angole

Claudio 23.06.2026 20:58

ale numer odyebał xD podobnie jak leoniemu kasa się zaświeciła

Claudio 23.06.2026 20:57

Gds - Palestra dice sì al Chelsea! Inter spiazzata, dal voltafaccia dell’agente. L’esterno azzurro guadagnerà 6 milioni di euro a stagione.

rafalik93 23.06.2026 20:53

Palestra podobno blisko chelsea

martins2000 23.06.2026 20:52

Palestra idzie do Chelsea

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 23:06

Strzały RPA też w kosmos

Claudio 28.06.2026 22:58

oni nawet nie potrafili dobrze przyjmowac pilki czy dobrze rozegrac na solidnym poziomie. Strasznie się to ogladalo, a ogladalem tylko 2 polowe

Claudio 28.06.2026 22:57

takiego gówna jak rpa-kanada to nie pamietam w fazie pucharowej MŚ

El_Imprezatore 28.06.2026 21:49

Już mam

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625755

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się