Archiwum shoutboksa

Orzeu 03.06.2026 16:41

martins2000 03.06.2026 16:35 Atalanta żąda 53 milionów

Cyrax 03.06.2026 16:40

Yebac Atalante

martins2000 03.06.2026 16:35

Atalanta żąda 53 milionów

Pjerun 03.06.2026 15:46

Coś czuję, że Dumfries będzie mega niewypałem w Realu. Do tego Mourinho, który został ze swoim warsztatem daleko w przeszłości. Beka z Realu, to się nie może udac

Imrahil 03.06.2026 15:02

xD i dobrze

Jacenty 03.06.2026 14:53

Icardi z sukcesem. Życie zniszczone, ale jednak sądy uznały, ze nie musi płacić biednej pani Wandzie alimentów

Jacenty 03.06.2026 14:50

Tylko czy pozbycie się Carvajala nie oznacza, ze TAA jest na równi z Dumfiresem w walce o pierwszy skład (Mou chce miec po 2 równorzędnych piłakrzy na każdą pozycję). Wydaje mi sie, że dadzą mu jeszcze jedną szansę. Inaczej musieliby go wypożyczyć i znaleźć forsę na kolejnego prawego obrońcę, a chyba mają poważniejsze wydatki.

Cny 03.06.2026 14:45

już ktoś wpsominał o TAA, ciekawe czy Denzel ma z nim rywalizować, czy Anglik jest skreślony. Na kontrakt nas nie stać, wypożyczenie to mógłby być jakiś plan awaryjny w razie niepowodzenia z Palestrą, zamiast wydawać hajs na jakieś wynalazki. Z Realem warto dobrze żyć.

Cny 03.06.2026 14:41

wypadałoby z Realem dobrze przeprowadzić transfer, urobić grunt pod Paza

Cny 03.06.2026 14:38

jest pio, gdzie tu miejsce dla Vlaho? ;)

ragnar 03.06.2026 14:29

nie do końca, bo o ile się nie myle to Thuramnajwięcej bramek strzelił z głowy, w tym sezonie

Jacenty 03.06.2026 14:08

Vlahović za Thurama oznaczałby powrót do dwóch 9-tek jak z Lautaro i Lukaku, odejmując ówczesną dynamikę Belga. Zyskalibyśmy w grze w powietrzu i długą piłką, ale stracilibysmy na dynamice i nie przyewidywalności, z którą i tak mamy problemy. Nie widzę tego, aczkolwiek doceniam umiejętności Serba. Podobno pan Allegri bardzo chciałby go połączyć z Hojlundem

ragnar 03.06.2026 13:59

ta i jeszcze dać mu pensje 20 mln brutto :)

pluto11 03.06.2026 13:58

Tylko za Thuram musiał by ktoś 70-80 położyć a to raczej mało realne

HB 03.06.2026 13:53

sprzedać thurama i wziąć vlaho

pluto11 03.06.2026 13:50

Kiedyś to go człowiek może i chciał ale w naszej sytuacji po co nam grajek który niszczył by atmosferę

ragnar 03.06.2026 13:42

i pójdzie do Milanu :)

martins2000 03.06.2026 13:26

Juventus nie osiągnął porozumienia z Dusanem Vlahoviciem. Nie będzie dalszych spotkań, napastnik i klub rozstaną się po zakończeniu sezonu. [Di Marzio]

MBartman 03.06.2026 13:15

przypominam o naszym whatsapp Interistów, kto ma ochotę dołączyć to zapraszam, jest już nas prawie 300 osób :)

Klinsi64 03.06.2026 13:13

Orzeu Kayode

Klinsi64 03.06.2026 13:13

99,9% ludzkości Palestra

broda4991 03.06.2026 13:09

Kayode czy palestra opiszcie

martins2000 03.06.2026 12:55

Przewidywany skład Włoch na dzisiejszy mecz towarzyski z Luksemburgiem (Sky): 4-3-3: Donnarumma - Favasuli, Comuzzo, Chiarodia, Bartesaghi - Ndour, Lipani, Pisilli - Cherubini, Pio Esposito, Koleosho

Jacenty 03.06.2026 12:48

na płacę na pewno by nie narzekał, ale jednak nie każdy Włoch chce grać na wyspach. Dla nich to jest olbrzymi przeskok kulturowy, nie dość że pogoda zupelnie inna to również relacje międzyludzkie inne i nie każdemu będzie to pasować. Myślę, że sporo zależy od nastawienia osobistego.

rchemik 03.06.2026 12:44

tu nawet nie chodzi o kwote transferu, tylko o płace, u nas dostanie z 3-4 mln za sezon a takie Cipy da mu 8-10 i chłop nie będzie narzekał

Jacenty 03.06.2026 12:44

Real rozmawia z Interem o przesunięciu transakcji na lipiec ze względów księgowych, za co Hiszpanie mieliby przekroczyć kwotę z klauzuli

Jacenty 03.06.2026 12:43

podobno Palestra nie chce trafić do Newcastle z uwagi na pozycję ligową, preferuje Inter gdzie z marszu wszedłby do pierwszego sklładu. Ale jest jeszcze Man City, który podobno czeka na impas w negocjacjach

rchemik 03.06.2026 12:33

najgorsze że pajace z Atalanty będą przepychać się z nami do połowy sierpnia, po czym sprzedadzą go do anglii za 5mln mniej, a my będziemy szukać zamienników typu dodo czy inna pokraka

Jacenty 03.06.2026 12:32

Paź stoi w jednym rzędzie z Rubenem Diasem ;)

rchemik 03.06.2026 12:32

za czapkę truskawek i proseco ? :D

Orzeu 03.06.2026 12:32

za resztę weźmiemy Paza xD

rchemik 03.06.2026 12:31

a Paź ? :D

Orzeu 03.06.2026 12:31

:D

Orzeu 03.06.2026 12:31

mamy około 60 mln euro na Jonesa, Soleta i Palestrę

AveCaesar 03.06.2026 12:30

W Anglii robi po 2 asysty na sezon, podczas swojego sezonu we Włoszech zrobił takie same liczby jak Palestra teraz.

AveCaesar 03.06.2026 12:26

Uważacie, że Kayode za 40 mln to lepsza inwestycja ?

Klinsi64 03.06.2026 12:16

Hakimi przychodził z 6 lat temu

Klinsi64 03.06.2026 12:16

no od razu te 50 ci przyniesie xd

Orzeu 03.06.2026 12:16

Nuno Mendes do PSG: 38 mln Carreras do Realu: 30 mln Frimpong do Liverpoolu: 40 mln Wesley do Romy: 25 mln Pedro Porro do Tottenhamu: 40 mln Hakimi do Interu: 43 mln

Orzeu 03.06.2026 12:15

Klinsi64 03.06.2026 12:15 takimi pieniedzmi sie obraca w powaznej pilce

Orzeu 03.06.2026 12:15

czy da tą wielką jakość

Klinsi64 03.06.2026 12:15

takimi pieniedzmi sie obraca w powaznej pilce za 25 masz LH czy innego Fratessiego ktory nawet pilkarzem nie jest

Orzeu 03.06.2026 12:15

no to wydamy 50 baniek pewnie na tego Palestrę to wrócimy do rozmowy za pół roku czy było warto

Klinsi64 03.06.2026 12:14

policz ile wywalilismy na lazaro i dalberto podobnych kmiotów

Klinsi64 03.06.2026 12:14

TAKICH pieniędzy

AveCaesar 03.06.2026 12:12

Właśnie też bym wolał Ciuffiego. Jest Diouf, LH, damy radę, a jak nie to przecież jeszcze rok może Darmian zostać :P

Orzeu 03.06.2026 12:09

ale bardziej mój punkt widzenia jest taki że nie warto AŻ TAKICH pieniędzy wydawać

Orzeu 03.06.2026 12:08

no ja się zgodzę

ZnawcaCalcio 03.06.2026 12:04

Tylko te kontuzje mu na początku mocno przeszkadzały

ZnawcaCalcio 03.06.2026 12:03

Może nie robiło się z niego topa, ale w rocznikach juniorskich był jednym z najlepszych piłkarzy we Włoszech

ZnawcaCalcio 03.06.2026 12:03

Orzeu 03.06.2026 11:27 z Dimarco się nie robiło jakiegoś topa, to był gościu który był wypożyczany przez lata do słabiakow serie A, nie był też tak kosmicznie wyceniany

acmilanowek 03.06.2026 11:56

idealny

acmilanowek 03.06.2026 11:56

mysle, ze akurat w Interze to on by wypalil idelan na wahadlo dla nas

Orzeu 03.06.2026 11:54

jesteście absolutnie pewni, że Palestra to taki gwarant jakości?

acmilanowek 03.06.2026 11:53

niby szkoda ale wole zeby rzeznaczyli te pienaidze na PAlestre niz na LH + Diouf w nowym pakiecie

Claudio 03.06.2026 11:52

Co ja czytam ponad 50mln za Palestre? Ładna odklejka. Szkoda naszego budżetu transferowego

timon 03.06.2026 11:42

Nie no 40mln plus Frattesi to odklejka jest. Frattesi te 22-25 nadal jest warty

Orzeu 03.06.2026 11:27

z Dimarco się nie robiło jakiegoś topa, to był gościu który był wypożyczany przez lata do słabiakow serie A, nie był też tak kosmicznie wyceniany.

Klinsi64 03.06.2026 11:22

ale spełnił oczekiwania

Mateusz17 03.06.2026 11:16

Błąd z Denzelem

Orzeu 03.06.2026 11:14

no jest jedna różnica: Dimarco nie kosztował 55 mln euro :D

Orzeu 03.06.2026 11:14

Klinsi64 03.06.2026 11:12 Dimarco tez był hajpowany

Klinsi64 03.06.2026 11:13

trafili do poukładanego Interu

Klinsi64 03.06.2026 11:12

Bastoniemu tez wrozono przyszlosc

Klinsi64 03.06.2026 11:12

Dimarco tez był hajpowany

Orzeu 03.06.2026 11:10

już wielu włochów było hajpowanych , z takich nazwisk jak Zaniolo, Scalvini, Leoni, Frattesi, Ricci itp się robiło wielkich piłkarzy

Klinsi64 03.06.2026 11:08

jakie by to miało znaczenie w przypadku wtopy czy spelnienia oczekiwań u Palestry?

Klinsi64 03.06.2026 11:07

40 mln czy 55 to tak naprawde żadna róznica

Orzeu 03.06.2026 11:07

ograny w Serie A, który potwierdził klasę w Premier League . Gdzie tu ryzyko?

Cny 03.06.2026 11:07

niby go nei chcą, ale chyba Sarri go szanuje

Cny 03.06.2026 11:07

40+ Fratt to nadal dobry deal dla nas

Cny 03.06.2026 11:06

Atalanta nie potrzebuje Cocchiego

Cny 03.06.2026 11:06

40M za Kaoyde to większe ryzyko

Orzeu 03.06.2026 11:06

jak wynegocjują coś w stylu 35+5+Cocchi + % od sprzedaży to jeszcze można przełknąć

Cny 03.06.2026 11:06

Nie dziwię się chłopakowi, jak mimo wszytsko był pomijany przez Chivu nawet w koncowce sezonu. wachanie getr mikiego i LH go nie rozwienie :D

Orzeu 03.06.2026 11:05

nie stać nas na wtopy, więc nie brałbym Palestry za 55 mln

Orzeu 03.06.2026 11:05

absolutnie się zgadzam

Orzeu 03.06.2026 11:05

Cny 03.06.2026 11:05 Nie stać nas na wtopy, trzeba dobrze analizować kazdy zakup, profilowac pod klubową kulturę

Orzeu 03.06.2026 11:05

Cocchi zatrudnił agenta nowego

Cny 03.06.2026 11:05

Nie stać nas na wtopy, trzeba dobrze analizować kazdy zakup, profilowac pod klubową kulturę

Orzeu 03.06.2026 11:05

wiadomo ale skąd przekonanie że akurat Dumfries jest poukładany a Kayode nie

Cny 03.06.2026 11:04

pilka to nie tlyko umiejetnosci

Cny 03.06.2026 11:04

Gdzie ja już jednak zaznaczałem że piłkarz piłkarzowi nierówny. Thuram jest wykształcony, z bogatego domu, Bisseck to inteligentny gość, Dumfries też raczej poukładany gość. Nie bez przyczyny brayzliscy fawelarze często kończą kiepsko, czy chłopakom wyrwanym z głebokiej biedy rodzinnego domu w jakiś marsylskich slumsach miesza się w głowie gdy zacyznaja zarabiac miliony

Cny 03.06.2026 11:01

przyszedł LH

Cny 03.06.2026 11:01

kayode*

Cny 03.06.2026 11:01

tym bardziej sezon czy dwa temu kayidebyl do wziecia

Klinsi64 03.06.2026 11:01

gdyby palestra nie istniał kayode byłby ok opcją

Cny 03.06.2026 11:01

zebrali owoce

Cny 03.06.2026 11:00

dlaczego real jest teraz zdewastowany. oparli druzyne na kaprysnych mbappe vinim francuskich byczkach, odklejonym rudigerze

Cny 03.06.2026 11:00

klauzule wymogl

Cny 03.06.2026 10:59

chętnych nie było

Klinsi64 03.06.2026 10:59

to tak jakbyś mierzył w Paza by wziać jednak tego Kone z Sassuolo

Cny 03.06.2026 10:59

a już po pierwszym dobrym sezonie marzył o PL ;)

Klinsi64 03.06.2026 10:59

nie udawaj że nie wiesz o co chodzi

Orzeu 03.06.2026 10:58

a no dobra no dekada to to nie jest

Orzeu 03.06.2026 10:58

no ale siedział tu jednak 5 lat a nie chwilę

Orzeu 03.06.2026 10:58

Cny 03.06.2026 10:58 i ie ma dumfrisa :D

Cny 03.06.2026 10:58

subtelne roznice Orle

Cny 03.06.2026 10:58

barella i absto nie maja

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:48

Jakiś czas temu to samo bym napisał, ale naszym najsłabszym elementem jest wolna, przewidywalna gra, tak przegralismy wszystkie mecze z czołowymi rywalami, bezowocene bujanie od prawej do lewej, kontra rywali i strata bramki

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625114

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się