brawo
aleeeeee brama
rok wypozyczenia wiecej nie trzeba
jeszcze z naszym stylem gry
do odrestaurowania
najlepsza opcja
nie wiem czemu po niego nie idziemy
Arnolda nie ma na mundialu.... zart
drugi zart to mimo obecnosci curacao i innych zielonych przyladkow nas nie ma :()
oczywiscie. moj blad
pucharowej*
ile to bedzie 1/64
mundial zacznie sie od fazy grupowej
masz racje. poziom grupowy na tym mundialu to poziom eliminacji
te wszystkie rozgrywki zatracily na atrakcyjnosci i prestizu
przez te granie w dziwnych godzinach czlowiek ma wywalone narazie na te mecze. Może się coś zacznie ciekawego jak bedzie pucharowa. Tutaj trzecie druzyny (8 z 12 grup) z 4 zespolowych grup wychodzą nawet. To jest takie gowno jak faza ligowa LM
jeszcze wygrali po bramce ktorej nie bylo
to chyba taka tradycja frytkozercow
Arsenal drugi
od chyba 60 lat
kadry mieli po drodze galaktycznne i jedno wielki gowno wygrali
Angole to chyba najwieksza trauma w takich turniejach
a tydzien graja po 3-4 mecze dziennie
a no tak.
2 mecz bo Brazylia Maroko tez poważne ekipy
nie dziwie mu sie
nawet mlody woli siate
za stary juz jestem na te gownowynalazki
kiedys to byla norma
zart
teraz jest pierwszy mecz angole zchorwatami gdzie sa 2 powazne ekipy
kiedys to byl turnirj premium. teraz starczy ze masz trampki
o to chodzi infantino
wuju
pol swiata na turnieju i polowa meczy poziom ekstraklasy
nastepny niech zrobia wogole bez eliminacji
Kartka dla Messiego spalony gol Szwajcarów. 21 wiek taka technologia i takie błędy. Jak tam var ma tak działać na takim poziomie rozrywkowym to wolne żeby wgl go nie było. Przynajmniej by nie było pretensje do człowieka ze pewnych rzeczy nie mógł widzieć. Skoro mają kamery powtórki a i tak nie widzą wtedy boli bardziej
ogolnie ten mundial wujem smierdzi
a tak smrod pozostal
i wszyscy by sie rozeszli
Messi wiadomo goat, ale zolta to bylo minimum
W meczu Szwajcaria katar gol że spalonego bez powtórek fifa tłumaczyła się że w tym czasie była awariq systemu i przepraszają.
dramat.
bo Messiemu wolno
jak Messi faulowal
Marciniak wczoraj tez obsral zbroje
Wszystko oki jeśli było by to uczciwie pokazane.
bezduszny sport sie z tego robi
Ta fifa jeszcze bardziej wałuje na tym varze niż Włosi. W dzisiejszej dobie tyłu kamer to powinno być pokazane czarno na białym pewna powtórka skoro takiej niema nie powtarzamy karnego. A tak tylko budowanie kontrowersji
rozumien mjakby wyszedl pol metra ale serio... bez jaj
zgodnie z duchem gry
umarzac
takie nieistotne przeklamania powinien na varze umatzac sedzia glowny
dlaczego była powtórka karnego jak z ten var ninc nie pokazał w tv
Chore te karne, powtórka niby za wcześnie bramkarz rzucił się...ale już rozbieg z zatrzymaniem to ok
dudek dance nie mialby prawa dzis zaistniec
apteka sie robi pomalu z tego sportu
jaja z tym karnym
sucic w podstawie
tez się jaram jak biały francuz na trybunach w USA z dumą patrzący na efekty polityki kolonialnej
bardzo dobry kierunek
wymiana białego wyrobnika Acerbiego na czarnego ogiera
Oumar Solet czysta, francuska krew, potomek takich mistrzów jak Victor Hugo czy Claude Monet w Interze, ależ to mnie cieszy
Anglia Chorwacja chyba 1 hit z prawdziwego zdarzenia
Hary Magłaja
będzie Magłajer
zaraz nam tu Djimitsiego za darmo ściągną:p
dopiero olise przesunięty na rozegranie to że ogarnal
no czy tak spokojnie... w pierwszej połowie byli fatalni, szczęście dopisalo
💥 L'#Inter si è mossa sottotraccia per mettere a fuoco il possibile sostituto di De Vrij, già individuato e presente nei fascicoli dei nerazzurri. La pista è top secret, con un budget inferiore rispetto a quello che sarà necessario per l'acquisto di Solet. ⚫️🔵
Francja na spokojnie już 3-1 zrobiła
Dramat...liczyłem, że Kongo strzeli w koncowce
tylko, że te druzyny pewnie szykują formę na fazę pucharową. Z grupy i tak wyjdą
Portugalia remis ,Hiszpania remis z Wyspami Zielonego Przylądka. Słabo faworyci narazie . Tylko Argentyna zdecydowane zwycięstwo.
Gdzie Thuram do Realu. On co najwyżej nadaje się do Atletico a nie do Realu. To jakieś bzdury
Ja pyerdole na te mecze się patrzeć nie da
Mourinho zawsze preferował typowe 9-tki, Thuram byłby raczej powielenie ich problemów. W mediach bliskich Realowi mówi się, że zakupią jeszcze dwóch piłkarzy - środkowy obrońca i środkowy pomocnik
Oficjalnie - Inter ma już wszystkie tematy z FFP pozamykane. Unormowane wszystkie ugody.
Asllani bedzie wypchniety z Interu. Chivu to nie Inzaghi, by sobie wciskać tyle miernot.
Daję 0 procent na transfer Thurama do Realu. Za cienki jest na Real
Real chce pół Interu
a Inter pół realu.... po prostu się wymieńmy
doman dorzucam się na benzynę!
Asslani zastępujący Fratta i przedłużenie mikiego. mokry sen mercato by się spełnił xd
Here we go Provedel
Asllani ma zastąpić Davide
jakby to byla prawda to sam go zawioze do madrytu swoja osobowka
TO JEST MOCNE! 🇨🇵 Marcus Thuram jest podobno nowym głównym ofensywnym celem Realu Madryt! 🤯 Królewscy prawdopodobnie są gotowi zapłacić za niego 70 milionów euro, których oczekuje Inter Mediolan! W końcu na Bernabéu zawitałby napastnik! 🔥 ℹ️ La Gazetta dello Sport
Lautaro wygral MS, dwa razy copa america, raz zostal krolem strzelcow copa. Jest na 4 miejscu wsrod najlepszych strzelcow w historii Argentyny a pewnie wbije nie dlugo na drugie, a tu jakis Oster otwierajac Harnasia pisze, ze chlop sie do reprezentacji nie nadaje
z tym ze lautaro wcale nie gral gorszego meczu, poprostu messiemu wyszedl lepszy mecz
Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas
Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.
Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.
🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.
Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt
Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim
Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄
Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej
Messi hat trick
xD
pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...
100% racji. zamiast zostać mistrzem świata (całkiem prawdopodobne) to mógł sobie zostać w mediolanie
optymistyczna teza