Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Tifosinho 18.06.2026 11:59

Ponoć Real będzie chciał rozwiązać kontrakt z Ceballosem

Jacenty 18.06.2026 11:31

nie mieliśmy szans na jego pozyskanie

Jacenty 18.06.2026 11:31

Konate będzie zarabał w Realu 10mln/rok

HB 18.06.2026 11:16

Mike maignan witamy w Interze :forza:

Paolo92 18.06.2026 09:46

Mohamed Salah szuka nowego klubu i preferuje dalszą grę w Europie. La Stampa informuje, że o piłkarzu marzy Juventus. Egipcjanin jest otwarty na grę w barwach Starej Damy ze względu na osobę trenera.

AveCaesar 18.06.2026 09:01

To na pewno się uda

AveCaesar 18.06.2026 09:00

A Ibra sobie komentuje mecze na MŚ.

pluto11 18.06.2026 08:59

Takie 3 prezenty będą już dobra podstawa. Ale trzeba będzie się pozbyć zgniłych jabłek jak Asllani czy Pavard, nie i jeżeli Vrij nie przedłuży to szukać okazji

Tifosinho 18.06.2026 08:09

Asllani 😈

Tifosinho 18.06.2026 08:09

Zapomniałeś o największym prezencie

martins2000 18.06.2026 07:54

Palestra, Provedel i Solet: trzy prezenty dla Chivu z okazji nowego kontraktu. Dziś ogłoszenie przedłużenia współpracy z trenerem do 2028 roku, następnie przyspieszenie na mercato: nerazzurri podnoszą ofertę za gracza Atalanty do 50M euro.

martins2000 18.06.2026 07:53

Roma musi wysilić się w staraniach o Greenwooda: Marsylia odrzuca ofertę 40M i żąda 55M euro z bonusami.

martins2000 18.06.2026 07:53

Rossoneri w szczerym polu: 12 lipca rusza zgrupowanie, tymczasem Krosche i Hardung nie dołączą do klubu, a bez dyrektora technicznego i sportowego mercato Milanu pozostaje zablokowane. W klubie brakuje struktur zarządczych, by działać zgodnie z planem. Tymczasem Modrić nie przedłuża kontraktu, a Mike i Rafa chcą odejść.

ragnar 18.06.2026 00:04

Kane mvp'

ragnar 18.06.2026 00:04

Modric tragedia, straty, zrobił karnego, Gvardiol też słabo, jak ruszył do ataku to nie wracał do obrony,Sucic ok asysta, kilka odbiorów...ten Pasalic co wszedł trochę namieszał ..Znane mvp, 2 gole, kilka odbiorów, nawet obronił strzał Gvardiola

Ojciec SB 17.06.2026 23:50

chyba w koncu te angole mocne, cos tam w koncu zaczeli grac w ta pilke

ragnar 17.06.2026 23:45

Mógł lepszy strzał oddać Sucic

tytusek25 17.06.2026 23:23

Kane

tytusek25 17.06.2026 23:23

pol tej ekipy to

Claudio 17.06.2026 23:22

58min i Modric pierwszy do zmiany...czas biegnie nieublaganie

tytusek25 17.06.2026 23:21

sztos

tytusek25 17.06.2026 23:21

swietny jest ten Kane. Rzogrywa, podaje strzela

ragnar 17.06.2026 22:58

Sucic ładna asysta

Cny 17.06.2026 22:55

Zimą to był transfer idealny, teraz nie ma najmniejszego sensu

VVujek 17.06.2026 22:54

Wolę CA zostawić niż brać dziadka

El_Imprezatore 17.06.2026 22:53

opylić CA i brać perysiaka i do palestry sie dołoży

Cny 17.06.2026 22:53

LH lepszy już się rozkręcał

Samsewybierz 17.06.2026 22:52

Szybkości wgl nie ma

Cny 17.06.2026 22:52

po co on nam był zima

Cny 17.06.2026 22:52

nie no co ty, za stary

Cienty 17.06.2026 22:52

Perisic to jest gość mimo wieku

El_Imprezatore 17.06.2026 22:52

o tak perysiak na zmiane z dimarco

VVujek 17.06.2026 22:52

Dobry mecz

Ojciec SB 17.06.2026 22:51

Perysek wbijaj do Interu

minus09 17.06.2026 22:51

moze by wzial tego perisiaka na wahadełko

tytusek25 17.06.2026 22:50

iq 3000

tytusek25 17.06.2026 22:50

pieknie Perysiak

tytusek25 17.06.2026 22:49

to ociera sie o sabotaz

tytusek25 17.06.2026 22:49

dziwie sie De Laurentisowi ze zatrudnila takiego patalacha

tytusek25 17.06.2026 22:49

Pieknie Allegr zezlomowal Modrica

tytusek25 17.06.2026 22:44

:)

tytusek25 17.06.2026 22:44

chyba ze bedzie pandemia to sorry

tytusek25 17.06.2026 22:44

po 60 latach

tytusek25 17.06.2026 22:44

juz za samo to bym mu dal

Claudio 17.06.2026 22:42

jakby Angole wygrali MS to Kane ZP

Cny 17.06.2026 22:42

ten vuskovic to odlot totalny typek. 19 lat, niedawno Radomiak a tu mundial środek obrony

tytusek25 17.06.2026 22:42

wszyscy wiedza jak gra, co gra, ale powstrzymac sie go nie da. Cecha wielkich pilkarzy

tytusek25 17.06.2026 22:41

wow , Kane rzadzi i dzieli

Claudio 17.06.2026 22:41

nie no ale Sucic kapitalnie to zrobil. Poniekąd jego bamka.

tytusek25 17.06.2026 22:40

modric po roku w Milanie skutecznie wykastrowany

martins2000 17.06.2026 22:39

dla Marotty był za drogi

tytusek25 17.06.2026 22:39

obojetnie jaki

tytusek25 17.06.2026 22:38

to jest niepojete ze tak topimy hajs

tytusek25 17.06.2026 22:38

ludze sie ze geriatryk zagra tyle co Darmian w zeszlym sezonie

tytusek25 17.06.2026 22:37

wez mi nawet nie mow

tytusek25 17.06.2026 22:37

:)

Cny 17.06.2026 22:37

sucic kocur.... cieszę się że Miki będzie dostawał jego minuty

tytusek25 17.06.2026 22:36

brawo

tytusek25 17.06.2026 22:35

aleeeeee brama

tytusek25 17.06.2026 22:34

rok wypozyczenia wiecej nie trzeba

tytusek25 17.06.2026 22:33

jeszcze z naszym stylem gry

tytusek25 17.06.2026 22:33

do odrestaurowania

tytusek25 17.06.2026 22:33

najlepsza opcja

tytusek25 17.06.2026 22:33

nie wiem czemu po niego nie idziemy

tytusek25 17.06.2026 22:32

Arnolda nie ma na mundialu.... zart

tytusek25 17.06.2026 22:30

:D

tytusek25 17.06.2026 22:30

drugi zart to mimo obecnosci curacao i innych zielonych przyladkow nas nie ma :()

tytusek25 17.06.2026 22:30

oczywiscie. moj blad

Claudio 17.06.2026 22:29

pucharowej*

tytusek25 17.06.2026 22:29

ile to bedzie 1/64 ?? :)

tytusek25 17.06.2026 22:29

mundial zacznie sie od fazy grupowej

tytusek25 17.06.2026 22:29

masz racje. poziom grupowy na tym mundialu to poziom eliminacji

Claudio 17.06.2026 22:29

te wszystkie rozgrywki zatracily na atrakcyjnosci i prestizu

Claudio 17.06.2026 22:28

przez te granie w dziwnych godzinach czlowiek ma wywalone narazie na te mecze. Może się coś zacznie ciekawego jak bedzie pucharowa. Tutaj trzecie druzyny (8 z 12 grup) z 4 zespolowych grup wychodzą nawet. To jest takie gowno jak faza ligowa LM

tytusek25 17.06.2026 22:27

jeszcze wygrali po bramce ktorej nie bylo :)

tytusek25 17.06.2026 22:27

to chyba taka tradycja frytkozercow

tytusek25 17.06.2026 22:26

Arsenal drugi :)

tytusek25 17.06.2026 22:26

od chyba 60 lat

tytusek25 17.06.2026 22:26

kadry mieli po drodze galaktycznne i jedno wielki gowno wygrali :)

tytusek25 17.06.2026 22:25

Angole to chyba najwieksza trauma w takich turniejach

tytusek25 17.06.2026 22:25

a tydzien graja po 3-4 mecze dziennie

tytusek25 17.06.2026 22:24

a no tak. :)

Jaworeq 17.06.2026 22:24

2 mecz bo Brazylia Maroko tez poważne ekipy

tytusek25 17.06.2026 22:23

nie dziwie mu sie

tytusek25 17.06.2026 22:23

nawet mlody woli siate

tytusek25 17.06.2026 22:23

za stary juz jestem na te gownowynalazki

tytusek25 17.06.2026 22:22

kiedys to byla norma

tytusek25 17.06.2026 22:22

zart

tytusek25 17.06.2026 22:22

teraz jest pierwszy mecz angole zchorwatami gdzie sa 2 powazne ekipy

tytusek25 17.06.2026 22:22

kiedys to byl turnirj premium. teraz starczy ze masz trampki

tytusek25 17.06.2026 22:21

o to chodzi infantino :cenzor: wuju

tytusek25 17.06.2026 22:20

pol swiata na turnieju i polowa meczy poziom ekstraklasy

tytusek25 17.06.2026 22:20

nastepny niech zrobia wogole bez eliminacji

broda4991 17.06.2026 22:20

Kartka dla Messiego spalony gol Szwajcarów. 21 wiek taka technologia i takie błędy. Jak tam var ma tak działać na takim poziomie rozrywkowym to wolne żeby wgl go nie było. Przynajmniej by nie było pretensje do człowieka ze pewnych rzeczy nie mógł widzieć. Skoro mają kamery powtórki a i tak nie widzą wtedy boli bardziej

tytusek25 17.06.2026 22:19

ogolnie ten mundial wujem smierdzi

tytusek25 17.06.2026 22:19

a tak smrod pozostal

tytusek25 17.06.2026 22:19

i wszyscy by sie rozeszli

tytusek25 17.06.2026 22:18

Messi wiadomo goat, ale zolta to bylo minimum

broda4991 17.06.2026 22:18

W meczu Szwajcaria katar gol że spalonego bez powtórek fifa tłumaczyła się że w tym czasie była awariq systemu i przepraszają. :cenzor: dramat.

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się