Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach
Jak każdy klub
tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów
Mamy czerwiec dopiero
tyle czasu a tu Soleta za 20-25 baniek nadal tu nie ma, jakby to był jakiś wymagający ruch stulecia
Można cisnąć za takiego Dioufa bo to był transfer idiotyczny
co do Paza to ten błazen nie załatwiłby tego transferu nawet jakby Real na siłę go nam wpychał
a najgorsze jest to, że dla byle średniaka z Anglii to jak splunąć
No ale serio cisnąć dyrektorów o to
Wiadomo że każdy jest niezadowolony
oczywiście, że to był kosmos
Znawca, ale bądźmy uczciwi, już te 50 mln to był kosmos, nie udało się , życie
wiadome było to, że takie wpadki będą odbijać się na transferach
Dlatego miałem bekę z ludzi, którzy w dupie mieli odpadnięcie z Bodo, bo liczy się Serie A
znowu dumny Inter nie dał się wnamewrowac w przepłacanie dumnie sięgnie po jakąś gówno alternatywę z dupy za którą i tak przepłaci
Gdyby nie te kampanie w LM byłoby jeszcze gorzej
Kredens, nic już nas nie złamie w żadne mercato, za dużo przeżyliśmy żebyśmy żałowali to wiele tygodni
No ale Ty musisz zrozumieć że po Zhangu my się będziemy jeszcze lata odkręcać
Ale nas ten Palestra załatwil
Ale my też musimy zrozumieć, że rynek teraz wygląda inaczej Kredens, a niektórzy nawet na SB nie rozumieją czemu ktoś może być wart 50 mln tylko po jednym sezonie
Emocje opadną i życie będzie toczyć się dalej
Nic nie poradzisz Znawca
Stary dawaliśmy 45+5 mln za gościa po jednym dobrym sezonie w Cagliari. Zrobili co mogli. Targujemy się o każde euro bo tak wygląda rzeczywistość włoskiej piłki. Atalanta przeciągała transfer, bo wiedziała że Chelsea go chce
poza tym kupowanie c
wie kogo za śmieszne 20 mln rozwala budżet klubu i nasi nadal tego nie rozumieją, bo robią to co mercato i większość tych zawodników to zwykły paździerz, a nie realne wzmocnienie
druga sprawa, że my targujemy się o każde euro (już nie będę wnikał w to czy to dobrze, czy źle), ale może jakbyśmy wcześniej podnieśli ofertę to już dawno byłby u nas
Zależy Kredens na ile prawdziwe są te kwoty. Bo ja czytałem tylko o +50 mln czyli niekoniecznie to jest 60 mln + bonusy
f Palestra goes to Chelsea, it’s because Inter fumbled it. Because the sums being discussed are not out of Inter’s reach. Tonali, Lookman, Bremer, Palestra etc: it’s becoming a trend. Marotta & Ausilio are great at what they do but we can’t pretend they don’t make mistakes.
Idiota
No mógł dać 70 mln i 6 mln Palestrze
Ausilio znów nas wszystkich oszukał
Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał
Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉
Może tak być ale to nie nasz problem
on w anglii zginie, zobaczycie
A nam pozostaje szukać alternatywy
Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta
Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli
Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego
50 to już było niesamowicie dużo
A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd
akurat to Interowi wychodzi najlepiej
Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy
umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie
50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD
Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej
jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz
no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje
Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬
tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli
HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a
Givaio Read to jedyne słuszne wyjście
przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato
dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła
kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę
Ausilio zaraz się wypowie że okres przejściowy
pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a
Provedel
trafi trafi
10 dni temu pisałem że z tej listy mercato jak 1 zawodnik trafi do nas to będzie i tak mega
wyszłoby nawet lepiej. Ale ciezko bedzie o Paza mimo wszystko
Di Marzio - Ora tutte le strade sembrano portare a Nico Paz. L’Inter potrebbe mettere i soldi, immaginati nell'affare Palestra, per provare ad arrivare al calciatore argentino.
Prawą*
I Carvajal na lewą 😁
No to teraz Nico Paz all in
Mam nadzieję, że nasi nauczą się w końcu, że nie traci się czasu na negocjacje z "przyjaciółmi" z Atalanty
I tak szok, że zdobyliśmy się na taką ofertę
Licytowanie się z Chelsea nie ma najmniejszego sensu
FabrizioRomano - Inter nie poprawi swojej oferty za Marco #Palestrę po tym, jak zaoferował €45m plus €5m w bonusach… a Chelsea zaoferuje pakiet znacznie przekraczający €50m. Chelsea zaoferuje również więcej Atalancie i zawodnikowi, Inter czeka na ostateczną odpowiedź po tym, jak Palestra zapewnił priorytet przez tygodnie…
DiMarzio - #Inter zaproponował 2,5 netto #Palestrze zgodnie z jego parametrami. Chelsea przebiło stawkę i wyprzedziło Inter: 5 milionów plus bonusy dla zawodnika, 55 milionów stałych plus bonusy dla Atalanty. Inter jest pesymistyczny i uważa, że Palestra trafi do Chelsea.
o już od lat wiadomo
Soleta to nie chce Marotta
Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu?
od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO
Bremer tez Interowi obiecal...
a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro
Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje
Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?
Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik
mimo wszystko kwota ogromna
doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic
czyli pewnie DODO
Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga
nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah
ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.
słuchaj MAteo głupio wyszło...
telefon do Darmiana
teraz pełen gaz po Paza
Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie
pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.
za 60 mln
tzw cykl życia Włocha w Serie A
amen Piekarz
czyli przyjdzie do nas na wypożyczenie za rok z opcją wykupu za 20 mln
angole
ale numer odyebał xD podobnie jak leoniemu kasa się zaświeciła
Gds - Palestra dice sì al Chelsea! Inter spiazzata, dal voltafaccia dell’agente. L’esterno azzurro guadagnerà 6 milioni di euro a stagione.
Palestra podobno blisko chelsea
Palestra idzie do Chelsea