Zakup nart. Pytanie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adriano_forever

Zakup nart. Pytanie

Post autor: Adriano_forever » 9 sty 2019, 15:14

Witam. Jako, że mamy okres zimowy, pogoda dopisuje to potrzebuje pomocy w sprawie nart. Mam takie dość nietypowe pytanie dotyczące zakupu i wysyłki.

Czy ktoś z Was wysyłał bądź zamawiał narty z neta? Jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o przesyłkę? Nigdy nie wysyłałem ani nie otrzymałem podobnego gabarytu przesyłki dlatego nie mam pojęcia ile to może kosztować. Jeżeli zamawialiście to w jakim stanie dotarła przesyłka? Bo jak wiadomo paczki, które wysyłamy traktowane są różnie.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Mora
Kontakt:

Re: Zakup nart. Pytanie

Post autor: Mora » 9 sty 2019, 18:21

https://przesylarka.pl/node/2371853

Na dole masz tabelkę z orientacyjną ceną, w 20 zł powinieneś się zmieścić. Narty mają nietypowy kształt, ale nie są ciężkie, a to ciężar towaru zawyża cenę. Ja za komplet felg 17" wraz z oponami zapłaciłem bodajże 50 zł wysyłki.

Towar najlepiej sprawdź w obecności kuriera, ale firmy zajmujące się sprzedażą tego typu sprzętu w 99% przypadków bardzo dobrze zabezpieczają towar.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...

Awatar użytkownika
Adriano_forever

Post autor: Adriano_forever » 9 sty 2019, 21:05

Mora pisze:
9 sty 2019, 18:21
https://przesylarka.pl/node/2371853

Na dole masz tabelkę z orientacyjną ceną, w 20 zł powinieneś się zmieścić. Narty mają nietypowy kształt, ale nie są ciężkie, a to ciężar towaru zawyża cenę. Ja za komplet felg 17" wraz z oponami zapłaciłem bodajże 50 zł wysyłki.

Towar najlepiej sprawdź w obecności kuriera, ale firmy zajmujące się sprzedażą tego typu sprzętu w 99% przypadków bardzo dobrze zabezpieczają towar.
No i to jest konkret odpowiedź. Dzięki wielkie. Teraz się nie dam wrobić w wysyłkę kurierem za 90 zł :D

Valrin

Post autor: Valrin » 13 sty 2019, 17:16

Ja zamawiałem, nie pamiętam ile płaciłem za to, ale stan był ok. Pozatym, żeby uszkodzić nartę, to trzeba sie naprawde postarać. ;)
Interista since 1997

ODPOWIEDZ