Football Manager

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wybraniec

Re: Football Manager

Post autor: Wybraniec »

Polecam ustawienie najniższej licencji i braku doświadczenia jako piłkarz i trener i zaczęcie kariery jako bezrobotny lub trener podrzednego teamu. Ja zacząłem Górnikiem Zabrze, potem z braku ofert kadra Bośni, a teraz po uratowanie ŁKS przed spadkiem w ostatnich 5 kolejkach walczę o awans do LE, 3 miejsce w połowie sezonu. Na INTER trzeba zapracować.
Stachoo

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 26 mar 2020, 08:30 Polecam ustawienie najniższej licencji i braku doświadczenia jako piłkarz i trener i zaczęcie kariery jako bezrobotny lub trener podrzednego teamu. Ja zacząłem Górnikiem Zabrze, potem z braku ofert kadra Bośni, a teraz po uratowanie ŁKS przed spadkiem w ostatnich 5 kolejkach walczę o awans do LE, 3 miejsce w połowie sezonu. Na INTER trzeba zapracować.
Dokładnie kolego. Ja kiedyś od serie c ciągnąłem Lecce i Sassuolo, aż do wygranej w LM po 10 - 15 sezonów. Fortuna Dusseldorf od 2. Bundesligi też była. Leeds od 3 ligi.
Dzonyy

Post autor: Dzonyy »

Wybraniec pisze: 26 mar 2020, 08:30 Polecam ustawienie najniższej licencji i braku doświadczenia jako piłkarz i trener i zaczęcie kariery jako bezrobotny lub trener podrzednego teamu. Ja zacząłem Górnikiem Zabrze, potem z braku ofert kadra Bośni, a teraz po uratowanie ŁKS przed spadkiem w ostatnich 5 kolejkach walczę o awans do LE, 3 miejsce w połowie sezonu. Na INTER trzeba zapracować.
No ja teraz jak gram to Catania i druga kariere Sunderlandem. Gra Interem szybko zaczyna nudzić.
DonDawido

Post autor: DonDawido »

Ja z reguły miałem trzy-cztery save'y, które odpalałem epizodycznie, w zależności od ochoty.
Typowy for-fun, zero zmartwień poza tym jak ogarnąć rotację przepchanego składu: PSG.
Podyktowany sercem: Inter.
Ambicjonalny: W zależności od edycji gry: Parma, Palermo, Catania, Benevento, Salernitana.
Cichociemny: Juventus albo Barcelona i rozpierdalałem klub. :D
Awatar użytkownika
Mora
Kontakt:

Post autor: Mora »

DonDawido pisze: 26 mar 2020, 13:34 Cichociemny: Juventus albo Barcelona i rozpierdalałem klub. :D
Zuch.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Awatar użytkownika
Wybraniec

Post autor: Wybraniec »

Chciałby ktoś pograć w FM online? Zróbmy jakaś ligę w tych chujowych czasach.
Stachoo

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 18 kwie 2020, 15:21 Chciałby ktoś pograć w FM online? Zróbmy jakaś ligę w tych chujowych czasach.
Nie
Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze: 19 kwie 2020, 08:58
Wybraniec pisze: 18 kwie 2020, 15:21 Chciałby ktoś pograć w FM online? Zróbmy jakaś ligę w tych chujowych czasach.
Nie
dokl
Dzonyy

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 20 kwie 2020, 10:43
Stachoo pisze: 19 kwie 2020, 08:58
Nie
dokl
Ja też nie, ale znam kogoś kto też nie.
Karpik

Post autor: Karpik »

Szanowni koledzy i koleżanki. Od wczoraj do 24.09 dostępny jest Football Manager 2020 ZA DARMO na stronie Epic Games. Wystarczy założyć konto, ściągnąć ich program do pobierania i kupić grę za 0 zł. Co więcej, gra jest już na stałe waszą własnością. I choć serwery są mocno obciążone, to serdecznie polecam:

https://www.epicgames.com/store/pl/prod ... dated=true
IlCapitano

Post autor: IlCapitano »

No i co, tak po prostu sobie pobieram za darmo i gram? Weź no mi to opisz gościu ale tak w trybie fast, objaśnij mi momentalnie te zagadnienie typie rozumisz, ja to muszę pojąć.
Saff

Post autor: Saff »

Po stylu posta wnoszę, że nie pojmiesz więc odpuść.
IlCapitano

Post autor: IlCapitano »

Ja to muszę rozgryźć, inaczej przepadnę, obłęd jakiś po prostu i tyle.
ODPOWIEDZ