Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Cambiasonie nie przekonuje ale innych realnych opcji nie ma za wiele
no do tego Stankovic i Provedel i jest ok
a tak się cieszyli wszyscy z awansu COmo do LM....
Cambiaso, Jones, Stones, Solet i okienko będzie przyzwoite i tak
Solet jak ma problemy z kolanami to bym w to nie szedł
to teraz pytanie...ilu zawodnikow sprzeda Como by nie wpasc w FFP
nie ma nic w tweetach Romano o ffp
szybko się telenowela skończyła
niech już nasi nie myślą o zawodnikach na literę "P"
Czyli jeszcze się okno nie zaczęło a my już mamy po strategii
niech się skupią na Solecie Stonesie Molinie i Curtisie Jonesie
a teraz Romano najpewniej pisze w drugą stronę
najlepsze jest to, że to Romano pisał, że Como ze względu na FFP nie wykupi Paza xD
Plus jakiś pokemon z francji
no szybko poszło. Tyle dobrego z tego ze nie bedzie telenoweli
Ta, Dodo wilkomen
Pora zająć się normalnymi celami
Dobrze, że to tak szybko dogadali to przynajmniej nikt naszych nie kręcił do sierpnia
No to tyle z Paza
wiem że nie mieli ale już poznałem mentalność kibiców na Twitterze