Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
ruszamy po alternatywy
Mówimy o realiach włoskich
50 to powinien być absolutny max, być może nawet za dużo
równie dobrze Alonso może ogarnąć ten bajzel i zrobi mistrza
Był bardzo dobry i potencjał ogromny
bez znaczących liczb
to jest loteria
on ma za sobą jeden w miare przyzwoity sezon w obsranym Cagliari
i młody zostanie na lodzie
ok Alonso będzie grał 3-5-2 ale tam gościa może nie być równie dobrze w listopadzie jak to stado cudaków się z nim pokłóci
Wiadomo że szkoda, ale łańcuch pokarmowy europejskiej piłki jest dla Włochów brutalny a ta przepaść będzie tylko narastać
tylko razi mnie jego naiwność
zdecydowanie za dużo
I udało się spektakularnie bo liczby o których się pisza są chore i nieadekwatne jednak
więc włoski wahadłowy pasuje tam, no ale mimo wszystko wybrać kontakt w cyrku jakim jest Chelsea (oni mają jakieś puchary w przyszłym sezonie?) zamiast budowania długiej kariery w Interze to głupota z jego strony
za Palestre z desek to i tak dużo było te 50 baniek
Witam Cny. Sytuacja po analizie wygląda tak, że Lucci czyli gość, który też sprzedał Tonalego do Anglii wraz z Atalanta użyli nas do podbicia ceny
zapytać o tego Ndoye'a
tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2
tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto