Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
A to akurat bym szczerze chciał zobaczyć... On ma ciąg na bramkę, ja bym go na tej pozycji widział, chociaż na próbę
Moliny mialo byc
Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć
i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.
Śmiej się... to samo chciałem napisać
XD
Diufa
kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?
Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz
zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka
XD
Ale wszyscy wiemy jak będzie
Tak szczególnie ten brak pośpiechu przy Palestrze pomógł, a nie czekaj.....
Teraz Provedel powinien być załatwiony do wieczora a Solet jutro do południa.
Przynajmniej nie stracimy całego okienka na Paza żeby go finalnie nie kupić
wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.
co typ bredzi xD
Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.
gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą
Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08