Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Cambiaso, Jones, Stones, Solet i okienko będzie przyzwoite i tak
Solet jak ma problemy z kolanami to bym w to nie szedł
to teraz pytanie...ilu zawodnikow sprzeda Como by nie wpasc w FFP
nie ma nic w tweetach Romano o ffp
szybko się telenowela skończyła
niech już nasi nie myślą o zawodnikach na literę "P"
Czyli jeszcze się okno nie zaczęło a my już mamy po strategii
niech się skupią na Solecie Stonesie Molinie i Curtisie Jonesie
a teraz Romano najpewniej pisze w drugą stronę
najlepsze jest to, że to Romano pisał, że Como ze względu na FFP nie wykupi Paza xD
Plus jakiś pokemon z francji
no szybko poszło. Tyle dobrego z tego ze nie bedzie telenoweli
Ta, Dodo wilkomen
Pora zająć się normalnymi celami
Dobrze, że to tak szybko dogadali to przynajmniej nikt naszych nie kręcił do sierpnia
No to tyle z Paza
wiem że nie mieli ale już poznałem mentalność kibiców na Twitterze
Fabrizio Romano to dobre zrodlo
Tylko jedno źródło podaje, że Como go wykupi. Poczekajmy
akurat tu nic nie mieli do gadania.