Relacje

Bezbramkowy remis i podział punktów na Meazza (22)

Autor:
Źródło: inf. własna
8 miesięcy temu
2611
22
Lukaku Dzeko Roma Vecino Godin

Mimo kilku bardzo klarownych sytuacji, grający przed własną publicznością Inter zremisował ostatecznie z Romą 0:0. Jeszcze przed gwizdkiem oznaczającym zejście zawodników na przerwę, z boiska musiał zejść broniący barw Romy, Davide Santon. 

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 8 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic, 34 Biraghi; 9 Lukaku, 10 Lautaro.
Ławka: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia, 16 Politano, 18 Asamoah, 19 Lazaro, 21 Dimarco, 30 Esposito, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio, 95 Bastoni.
Trener: Antonio Conte.

ROMA (4-2-3-1): 83 Mirante; 18 Santon, 23 Mancini, 6 Smalling, 11 Kolarov; 21 Veretout, 42 Diawara; 77 Mkhitaryan, 7 Pellegrini, 8 Perotti; 22 Zaniolo.
Ławka:  45 Cardinali, 63 Fuzato, 5 Juan Jesus, 9 Dzeko, 15 Cetin, 17 Under, 19 Kalinic, 24 Florenzi, 37 Spinazzola, 48 Antonucci.
Trener: Paulo Fonseca.

Sędzia: Calvarese.
Asystenci: Alassio, Ranghetti.
Arbiter techniczny: Maresca.
VAR: Mazzoleni, Paganessi.

 

sklad

 

udostępnij

Zobacz też

Eriksen Getafe

Zwycięstwo i awans do ćwierćfinału! | Inter 2:0 Getafe (63)

05.08
19:58
Bologna Brozovic Eriksen

Kompromitująca porażka | Inter 1-2 Bologna (80)

05.07
16:07

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.12.2019 o 00:15 przez Woo-cash
Woo-cash
Kurna szkoda tego remisu jak diabli. Dzięki pomocy Lazio była realna szansa odskoczyć choć troche Juve.
08.12.2019 o 09:47 przez szmaloo
+2
szmaloo
Wielka szkoda, bardzo dużo niewykorzystanych okazji, byłoby 4 pkt nad tymi turyńskim klaunami
08.12.2019 o 00:54 przez pluciek
pluciek
NIe chcę być samolubem, ale od teraz oglądam Juve (co włonczam mecz juvepaniakow to nie wygrywają :) ) A co do Szczęsnego mmożna zacytować "Operacja się udała, ale pacjęt zmarł !! !. Foraza INTER !! !!
07.12.2019 o 23:54 przez jacodj
+3
jacodj
Już przestało boleć. Lazio. Dziękuję. Avanti Fratelli! Forza Inter ⚫ 🔵
07.12.2019 o 18:28 przez jacodj
jacodj
Boli mnie ten remis jeszcze dziś....
07.12.2019 o 12:59 przez cuba
cuba
Tyle czasu chciałem pozbyć się ikardiego i jego głowy że takie małe coś zrobiło jak widać wielką różnicę :) przyznam że Conte bałem się że tak ma we krwi juwe może zrobić coś na Nie drużynie ale biję się w pierś i wiem że to profesjonalizm pełną gębą i wierze że ta presja na juwe fizyczna,psychiczna,..juwe się wykrwawi i wierzę w mistrzostwo :) czy to szalony optymizm... Napoli nie zrobiło takiej presji jak My teraz :)
07.12.2019 o 10:32 przez cuba
cuba
Najbardziej bolą te niewykorzystane 100 ,to już któryś mecz i to boli ale przyznam że graliśmy też z drużyną nie z łapanki ,trochę szkoda ale teraz juwe niech się marwi ,wjechaliśmy im na ambicję i teraz jeśli chcą potwierdzić coś muszą wygrać,trzeba też dodać że tak dawno nie cieszyliśmy się z takiego obrotu sprawy w lidze że to teraz juwe i reszta muszą Nas, najwarzniejsze że nie ma konfliktów w drużynie czego brakowało,spokoju ducha,wiary w drużyę,każdy każdego szanuje w sumie wszysko na plus ,możemy też wygrać z Barceloną nawet powiedziałbym że to my jesteśmy faworytem,gdyby też jednak się nie udało to po tylu latach chociaż można być myślę spokojnym o grę w następnym sezonie w LM a w tym ... myślę że śmiało możemy walczyć o mistrzostwo :)
07.12.2019 o 09:53 przez Damianos
+1
Damianos
ale mimo tego z taką pomocą dobrze graliśmy i sporo okazji było :)
07.12.2019 o 09:34 przez maestro177
maestro177
Aj ten Zaniolo by u nas teraz...
07.12.2019 o 09:28 przez Dyl87
+2
Dyl87
Najgorsi są Ci komentatorzy z Eleven jeżeli tak bardzo kochają milanese to po co komentują Inter ?? ?? Cały czas nad oczerniali i zamiast komentować mecz to opowiadali rzeczy z życia piłkarzy Dumanowski i ten drugi w brodzie są najgorsi i strasznie słabo wykonują swoją prace , sędzia wczoraj tez za roma
07.12.2019 o 10:27 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
Zgadzam się - już w pewnym momencie tego się po prostu słuchać nie dało. Niestety, ale bezstronność w przypadku tych Panów nie jest na zbyt wysokim poziomie.
07.12.2019 o 07:07 przez ragnar
+1
ragnar
skuteczność zdecydowała
- obroniony strzał Lukaku
- mega pudło Brozovica
- sam na sam Vecino, który zmaiast strzelać podawał, obroniony strzał Vecino po asyscie Borjy
- zablokowany strzał LM ( ten co po bloku była ręka), nie trafienie w piłkę a może interwencja Manciniego po wyłożeniu piłki z bocznego sektora boiska

6 super okazji,, może było więcej, te pamiętam, 3 bramki, a 2 na pewno powinny wpaść
Roma oprócz strzału Zaniolo bez groźnej akcji

szkoda
07.12.2019 o 01:40 przez danielinter
+1
danielinter
Ten mecz pokazal niestety ze oprocz Lautaro , Lukaku i wiecznie kontuzjowanego Sensiego nie mamy w składzie bramkostrzelnych pilkarzy.Jak napastnicy nie strzela to jest dramat.Vecino , a zwłaszcza Brozovic zmarnowali super okazje dodatkowo Conte zamiast wpuścić Politano i zagrac 343 czy od poczatku zamiast fatalnego Valero czy pod koniec za fatalnego Biraghiego to byl zbyt statyczny nasz trener co pewnie będzie kosztować strate lidera ze slaba dzis Roma.
07.12.2019 o 00:46 przez Nerazzurri 1908
-1
Nerazzurri 1908
Widziałem tylko skrót więc sie nie rozpisuje ale po tym co zobaczylem to Roma powinna sie cieszyc i to bardzo bo mielismy swoje sytuację wręcz takie setki i przynajmniej jedna z powinna wpasc bez 2 zdań, ogolnie mecz bez historii, lecimy dalej.
07.12.2019 o 00:33 przez Orrin
Orrin
przy takiej pomocy cieszy mnie jeden punkt
06.12.2019 o 23:42 przez Dyl87
Dyl87
W końcu musiał się zdarzyć mecz bez gola .
06.12.2019 o 23:37 przez el_loco
+3
el_loco
Byliśmy zdecydowanie lepsi, zabrakło więcej szczęścia przy wykańczaniu akcji.
Dla mnie Skriniar MVP meczu.
06.12.2019 o 23:05 przez SETE
+2
SETE
W tym meczu na plus zasługuje cała defensywa gdyz Roma w ciągu 90 min nie zagroziła bramce Handy
Niestety z taka linia pomocy gdzie jest Vecino i Borja to o kreowanie akcji ciężko. Mieliśmy 3 mega okazje ale brak wykończenia . Remis był dzisiaj prawdopodobny i tak się stało ale niedosyt jest .
06.12.2019 o 23:00 przez Rebelde
Rebelde
Remis na własne życzenie. Niby cały czas kontrolowaliśmy grę, ale za dużo finezji to nie widziałem w tym meczu. Prosta buła do przodu, ewentualnie wrzutka z boku. Strasznie tęsknie za Sensi i Barellą, bo nie mogę patrzeć na dwóch drewniaków w środku,panów V&V. Do tego Biraghi, który przekonał mnie że jest zwykłym przeciętniakiem i jego pozycja to ława.
06.12.2019 o 22:59 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Psy doczłapały w tym meczu do końca z pomocą sedziny. 2 bezcenne pkty stracone z tymi leszczami. Sorry ale jak nie strzela się chyba z 2 czy 3 set to qwa chocby nie wiem co to się nie wygra. Lukaku w tym meczu poza przeblyskami w 1 połowie nie istniał. Tak chwalony ostatnimi czasy Lazaro zagrał jakby miał jakiś kołek w dpie. Asamoah jako statyw. I do tego wszystkiego jeszcze ten ich bramkarz chyba z meczem sezonu. Qwa Mac!
06.12.2019 o 22:58 przez Krisu
Krisu
Wynik poszedł w świat. Mimo tych wszystkich kontuzji Roma się bała konfrontacji z nami i uciekała do gry rozgrywania piłki. Handanovic zero pracy. Obrona robi robotę. Godin super mecz- przynajmniej pierwsza połowa. DeVrij profesor. Skriniar super mecz, pewny w obronie + crossowe podania. Wszyscy wiemy jakie problemy mamy w drugiej linii. Swoje szanse dziś mieliśmy, których się nie udało wykorzystać. W sumie to każdy zagrał na swoim poziomie. Jedynym pozytywem jest to, że przy takich brakach w środku nasza siła rażenia i tak jest ogromna. Obiektywnie to oczekiwałem dziś więcej od Asamoah, który nic nie wniósł oraz większej odwagi Lazaro na tej prawej stronie z graniem 1vs1 oraz łamaniem do środka (a'la Cancelo). Karawana jedzie dalej. Forza Inter (byle by do stycznia).
06.12.2019 o 22:46 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Pośmiewisko mecz wygrany to my się ośmieszamy na własne życzenie Jak się nie potrafi takich setek wykorzystać to się remisuje 😠😠😠😠😠

Shoutbox

Alfa 10.08.2020 12:41

ALBO tak na fantazji troche, zhang dogadal krula do konca LE, a potem wpada max/poczet i dlatego ndombele przychodzi ;)

Alfa 10.08.2020 12:22

nie ma zadnych oficjalnych wzmianek dzony

Kazam 10.08.2020 12:15

Jak Antek chce tego Ntombele czy jak mu tam, to dac mu. Nie bedzie wymoweek. Tski bakajoko w Anglii obsrany byl a w Milanie odzyl

Dzonyy 10.08.2020 12:14

w te poziome pasy ?

Dzonyy 10.08.2020 12:14

a juz wiadomo jaki bedzie ?

Orzeu 10.08.2020 12:03

3 komplet pewnie się rozejdzie jak świeże bułeczki

Alfa 10.08.2020 12:02

kurla not bad cena ale chyba wstrzymam sie do 3ciego kompletu

Alfa 10.08.2020 12:01

no wlasnie mialem pisac

Dzonyy 10.08.2020 12:01

ja sie cieszyłem jak przychodził bo liczylem, ze sie u nas odbuduje

Orzeu 10.08.2020 12:01

Alfa 374 z kodem

Dzonyy 10.08.2020 12:01

Tam skisnal strasznie

Dzonyy 10.08.2020 12:01

Mvila mial dobra renome zanim poszedl do rosjii

Alfa 10.08.2020 11:58

meczowka Interu za 430 na zgoda

Alfa 10.08.2020 11:54

no

WTC 10.08.2020 11:52

co by nie mówić to jednak Mvilla nigdy nie miał takiej renomy jak ten Ndombele w Lyonie

WTC 10.08.2020 11:51

kaliber grajków też był raczej na niższym poziomie

Alfa 10.08.2020 11:50

wiec nie porownywalbym tamtych czasow do tego co niby ma byc teraz z krulem

Alfa 10.08.2020 11:49

w tamtym czasie zmienialismy trenerow czesciej niz baba rekawiczki wiec ten brak stabilnosci tez negatywnie wplywal na grajkow

WTC 10.08.2020 11:46

chyba bliny z kawiorem za mocno mu weszły

Archiwum shoutboxa
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26895

Liczba newsów: 37217