Relacje

Bezbramkowy remis i podział punktów na Meazza (22)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 6 lat temu
3681
22

Mimo kilku bardzo klarownych sytuacji, grający przed własną publicznością Inter zremisował ostatecznie z Romą 0:0. Jeszcze przed gwizdkiem oznaczającym zejście zawodników na przerwę, z boiska musiał zejść broniący barw Romy, Davide Santon. 

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 8 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic, 34 Biraghi; 9 Lukaku, 10 Lautaro.
Ławka: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia, 16 Politano, 18 Asamoah, 19 Lazaro, 21 Dimarco, 30 Esposito, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio, 95 Bastoni.
Trener: Antonio Conte.

ROMA (4-2-3-1): 83 Mirante; 18 Santon, 23 Mancini, 6 Smalling, 11 Kolarov; 21 Veretout, 42 Diawara; 77 Mkhitaryan, 7 Pellegrini, 8 Perotti; 22 Zaniolo.
Ławka:  45 Cardinali, 63 Fuzato, 5 Juan Jesus, 9 Dzeko, 15 Cetin, 17 Under, 19 Kalinic, 24 Florenzi, 37 Spinazzola, 48 Antonucci.
Trener: Paulo Fonseca.

Sędzia: Calvarese.
Asystenci: Alassio, Ranghetti.
Arbiter techniczny: Maresca.
VAR: Mazzoleni, Paganessi.

 

sklad

 

udostępnij

Zobacz też

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.12.2019 o 00:15 przez Woo-cash
Woo-cash
Kurna szkoda tego remisu jak diabli. Dzięki pomocy Lazio była realna szansa odskoczyć choć troche Juve.
08.12.2019 o 09:47 przez szmaloo
+2
szmaloo
Wielka szkoda, bardzo dużo niewykorzystanych okazji, byłoby 4 pkt nad tymi turyńskim klaunami
08.12.2019 o 00:54 przez pluciek
pluciek
NIe chcę być samolubem, ale od teraz oglądam Juve (co włonczam mecz juvepaniakow to nie wygrywają :) ) A co do Szczęsnego mmożna zacytować "Operacja się udała, ale pacjęt zmarł !! !. Foraza INTER !! !!
07.12.2019 o 23:54 przez jacodj
+3
jacodj
Już przestało boleć. Lazio. Dziękuję. Avanti Fratelli! Forza Inter ⚫ 🔵
07.12.2019 o 18:28 przez jacodj
jacodj
Boli mnie ten remis jeszcze dziś....
07.12.2019 o 12:59 przez cuba
cuba
Tyle czasu chciałem pozbyć się ikardiego i jego głowy że takie małe coś zrobiło jak widać wielką różnicę :) przyznam że Conte bałem się że tak ma we krwi juwe może zrobić coś na Nie drużynie ale biję się w pierś i wiem że to profesjonalizm pełną gębą i wierze że ta presja na juwe fizyczna,psychiczna,..juwe się wykrwawi i wierzę w mistrzostwo :) czy to szalony optymizm... Napoli nie zrobiło takiej presji jak My teraz :)
07.12.2019 o 10:32 przez cuba
cuba
Najbardziej bolą te niewykorzystane 100 ,to już któryś mecz i to boli ale przyznam że graliśmy też z drużyną nie z łapanki ,trochę szkoda ale teraz juwe niech się marwi ,wjechaliśmy im na ambicję i teraz jeśli chcą potwierdzić coś muszą wygrać,trzeba też dodać że tak dawno nie cieszyliśmy się z takiego obrotu sprawy w lidze że to teraz juwe i reszta muszą Nas, najwarzniejsze że nie ma konfliktów w drużynie czego brakowało,spokoju ducha,wiary w drużyę,każdy każdego szanuje w sumie wszysko na plus ,możemy też wygrać z Barceloną nawet powiedziałbym że to my jesteśmy faworytem,gdyby też jednak się nie udało to po tylu latach chociaż można być myślę spokojnym o grę w następnym sezonie w LM a w tym ... myślę że śmiało możemy walczyć o mistrzostwo :)
07.12.2019 o 09:53 przez Damianos
+1
Damianos
ale mimo tego z taką pomocą dobrze graliśmy i sporo okazji było :)
07.12.2019 o 09:34 przez maestro177
maestro177
Aj ten Zaniolo by u nas teraz...
07.12.2019 o 09:28 przez Dyl87
+2
Dyl87
Najgorsi są Ci komentatorzy z Eleven jeżeli tak bardzo kochają milanese to po co komentują Inter ?? ?? Cały czas nad oczerniali i zamiast komentować mecz to opowiadali rzeczy z życia piłkarzy Dumanowski i ten drugi w brodzie są najgorsi i strasznie słabo wykonują swoją prace , sędzia wczoraj tez za roma
07.12.2019 o 10:27 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
Zgadzam się - już w pewnym momencie tego się po prostu słuchać nie dało. Niestety, ale bezstronność w przypadku tych Panów nie jest na zbyt wysokim poziomie.
07.12.2019 o 07:07 przez ragnar
+1
ragnar
skuteczność zdecydowała
- obroniony strzał Lukaku
- mega pudło Brozovica
- sam na sam Vecino, który zmaiast strzelać podawał, obroniony strzał Vecino po asyscie Borjy
- zablokowany strzał LM ( ten co po bloku była ręka), nie trafienie w piłkę a może interwencja Manciniego po wyłożeniu piłki z bocznego sektora boiska

6 super okazji,, może było więcej, te pamiętam, 3 bramki, a 2 na pewno powinny wpaść
Roma oprócz strzału Zaniolo bez groźnej akcji

szkoda
07.12.2019 o 01:40 przez danielinter
+1
danielinter
Ten mecz pokazal niestety ze oprocz Lautaro , Lukaku i wiecznie kontuzjowanego Sensiego nie mamy w składzie bramkostrzelnych pilkarzy.Jak napastnicy nie strzela to jest dramat.Vecino , a zwłaszcza Brozovic zmarnowali super okazje dodatkowo Conte zamiast wpuścić Politano i zagrac 343 czy od poczatku zamiast fatalnego Valero czy pod koniec za fatalnego Biraghiego to byl zbyt statyczny nasz trener co pewnie będzie kosztować strate lidera ze slaba dzis Roma.
07.12.2019 o 00:46 przez Nerazzurri 1908
-1
Nerazzurri 1908
Widziałem tylko skrót więc sie nie rozpisuje ale po tym co zobaczylem to Roma powinna sie cieszyc i to bardzo bo mielismy swoje sytuację wręcz takie setki i przynajmniej jedna z powinna wpasc bez 2 zdań, ogolnie mecz bez historii, lecimy dalej.
07.12.2019 o 00:33 przez Orrin
Orrin
przy takiej pomocy cieszy mnie jeden punkt
06.12.2019 o 23:42 przez Dyl87
Dyl87
W końcu musiał się zdarzyć mecz bez gola .
06.12.2019 o 23:37 przez el_loco
+3
el_loco
Byliśmy zdecydowanie lepsi, zabrakło więcej szczęścia przy wykańczaniu akcji.
Dla mnie Skriniar MVP meczu.
06.12.2019 o 23:05 przez SETE
+2
SETE
W tym meczu na plus zasługuje cała defensywa gdyz Roma w ciągu 90 min nie zagroziła bramce Handy
Niestety z taka linia pomocy gdzie jest Vecino i Borja to o kreowanie akcji ciężko. Mieliśmy 3 mega okazje ale brak wykończenia . Remis był dzisiaj prawdopodobny i tak się stało ale niedosyt jest .
06.12.2019 o 23:00 przez Rebelde
Rebelde
Remis na własne życzenie. Niby cały czas kontrolowaliśmy grę, ale za dużo finezji to nie widziałem w tym meczu. Prosta buła do przodu, ewentualnie wrzutka z boku. Strasznie tęsknie za Sensi i Barellą, bo nie mogę patrzeć na dwóch drewniaków w środku,panów V&V. Do tego Biraghi, który przekonał mnie że jest zwykłym przeciętniakiem i jego pozycja to ława.
06.12.2019 o 22:59 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Psy doczłapały w tym meczu do końca z pomocą sedziny. 2 bezcenne pkty stracone z tymi leszczami. Sorry ale jak nie strzela się chyba z 2 czy 3 set to qwa chocby nie wiem co to się nie wygra. Lukaku w tym meczu poza przeblyskami w 1 połowie nie istniał. Tak chwalony ostatnimi czasy Lazaro zagrał jakby miał jakiś kołek w dpie. Asamoah jako statyw. I do tego wszystkiego jeszcze ten ich bramkarz chyba z meczem sezonu. Qwa Mac!
06.12.2019 o 22:58 przez Krisu
Krisu
Wynik poszedł w świat. Mimo tych wszystkich kontuzji Roma się bała konfrontacji z nami i uciekała do gry rozgrywania piłki. Handanovic zero pracy. Obrona robi robotę. Godin super mecz- przynajmniej pierwsza połowa. DeVrij profesor. Skriniar super mecz, pewny w obronie + crossowe podania. Wszyscy wiemy jakie problemy mamy w drugiej linii. Swoje szanse dziś mieliśmy, których się nie udało wykorzystać. W sumie to każdy zagrał na swoim poziomie. Jedynym pozytywem jest to, że przy takich brakach w środku nasza siła rażenia i tak jest ogromna. Obiektywnie to oczekiwałem dziś więcej od Asamoah, który nic nie wniósł oraz większej odwagi Lazaro na tej prawej stronie z graniem 1vs1 oraz łamaniem do środka (a'la Cancelo). Karawana jedzie dalej. Forza Inter (byle by do stycznia).
06.12.2019 o 22:46 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Pośmiewisko mecz wygrany to my się ośmieszamy na własne życzenie Jak się nie potrafi takich setek wykorzystać to się remisuje 😠😠😠😠😠

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się