Pozostałe

4-2-3-1 po powrocie Sneijdera? (24)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 14 lat temu
246
24

Wszystko wskazuje na to, że Wesley Sneijder jest coraz bliższy powrostu na boisku. Wiadomo, że Stramaccioni nie będzie w stanie znaleźć dla niego miejsca w taktyce 4-3-3, więc będzie musiał poszukać nowego rozwiazania.

 

Stramaccioni to trener, który kładzie duży nacisk na sprawy taktyczne i formację swojej drużyny. Sneijder jest typoweym ofensywnym pomocnikiem, a zatem w taktyce 4-3-3, która obecnie stosuje Inter, ciężko będzie mu się odnaleźć. Zatem Stramaccioni prawdopodobnjie zdecyduje się na grę 4-2-3-1, w tej formacji Sneijder czuje się najlepiej i będzie mógł swobodnie napędzać ataki Nerazzurrich.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.04.2012 o 12:18 przez SlimShady
SlimShady
Czekałem na ta taktykę od lat, znaczy lat Mou.
06.04.2012 o 00:42 przez el_loco
el_loco
nasz wojny elektron <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.04.2012 o 10:55 przez dodo_IM
dodo_IM
W sobotę się nie przekonamy po Wes wróci najszybciej na Udinese. A wiadomo kiedy w końcu wyleczy się Alvarez?
05.04.2012 o 00:13 przez Kusy
Kusy
nie ma co gdybać, przekonamy się w sob<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.04.2012 o 23:20 przez peace
peace
Jak ja lubie te newsy o ustawieniach i taktyce... nigdy sie nie sprawdzaja <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
04.04.2012 o 22:28 przez n29
n29
trzeba znalezc miejsce dla wes zeby moratti nie wpadl na glupi pomysl i nie sprzedal go w lecie ktos musi ciagnac ten zespol do ataku a on ma talent i potencjal a w szczegolnosci checi do gry, idealny zawodnik na kapitana...
04.04.2012 o 21:55 przez Michuj
Michuj
------------ Milito ------------<br />
- Alvarez - Sneijder - Zarate --<br />
--------- Poli - Guarin --------<br />
04.04.2012 o 21:55 przez andyvdm
andyvdm
O co chodzi w tym newsie? A gdzie grał Sneijder za Mourinho jak nie w ustawieniu 4-3-3?
04.04.2012 o 21:53 przez interlegia
interlegia
#12 popieram. trojka z przodu, Sneijder + dwoch napadziorow
04.04.2012 o 21:47 przez stubek
stubek
Tylko nie ktorzy tu chyba zapomnieli ze Alvarez ma kontuzje ;/ Chociaż bardzo chciałbym go zobaczyc. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.04.2012 o 21:23 przez samum
samum
jesli tak to ustawi to bedzie ok.a sklad bym widzial taki castelazzi-maicon(faraoni) zaba wally yuto/juan-alwarez obi(guarin) cou-wes-zarate milito i jedziemy ze wszystkimi<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> a lawka jc forlan livaja lucio kielbasso pazzo
04.04.2012 o 21:17 przez sampam
sampam
Nagle to cudowna taktyka, nagle mamy silny sklad? Co tu sie dzieje<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
04.04.2012 o 21:05 przez inter_21
inter_21
Akurat za Mou graliśmy 4 3 3 i jakoś się odnajdywał, przecież to jest typowe ustawienie pod rozgrywającego więc nie rozumiem newsa
04.04.2012 o 20:21 przez polakThomas
polakThomas
W fifie mam taki<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.04.2012 o 20:17 przez Internalista93
Internalista93
A terazz taką taktyką to wystawił bym taki skład: J.Cesar- Maicon, Samuel, Rano, Yuto/Chivu- Poli, Zanetti- Alvarez, Sneijder, Guarin- Milito <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> a na zmianie jest zawsze Cambiasso, Obi, Faraoni, Lucio, Juan, Zarate, Forlan i Pazzo <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> jest w kim wybierać<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.04.2012 o 20:13 przez Internalista93
Internalista93
J.Cesar- Faraoni, Rano, Juan, Yuto- Obi, Poli- Alvarez, Cou, Guarin- Luc to było by piękne tylko Luc z przodu musiał by pokazywać klase a jak nie ob to jakiś nowy Napastnik z naciskiem na DOBRY napastnik.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
04.04.2012 o 20:09 przez kulfon32
kulfon32
JC-Maicon-Samuel-Lucio-Zanetti-Camb-Guar&shy;in-WES-Zarate-Forlan-Milito i JEDZIEMY<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
04.04.2012 o 19:39 przez Drago194
Drago194
Tak więc w pomocy będzie asekuracja tyłów przez Cambiasso i Guarina a z przodu na rozegraniu Wes, obok niego jako &quot;fałszywi&quot; skrzydłowi Alvarez i Cou. Z przodu Milito na zmianę z Zarate. W ten oto sposób mamy najlepszą ofensywę w Serie A i jedną z lepszych w Europie. Jeżeli Strama tak ich ułoży to nie potrzebni nam ani Boas ani Blanc ani nawet Mourinho.
04.04.2012 o 19:36 przez Gomez
Gomez
wszystko moze wrocic na tory, bo jest trener który widzi że to pomoc decyduje o charakterze drużyn
04.04.2012 o 19:34 przez Francisco
Francisco
Pomoc po powrotach z kontuzji może być świetna;<br />
<br />
Sneijder, Alvarez, Poli, Guarin, Obi, Cambiasso, do tego jeszcze wróci Cou - to śmiem stwierdzić że byłaby to najbardziej wybuchowa pomoc w Serie A. A nasi byli trenerzy cały czas opierali grę na Stankoviciu, młodzież nie miała prawa głosu, a już widzimy teraz jak świetne występy pokazują młodzi. Strama może to ogarnąć, z Milito w ataku i Zarate niech robi postępy to i tak potrzebny będzie ktoś pokroju Eto'o w następnym sezonie żeby wznosić Inter na szczyty. Obrona jest w miarę jak będzie grał Ranocchia i Juan/Samuel na środku. No mówię jeden porządny transfer napastnika i dobra trenerka może zdziałać cuda w następnym sezonie. Problem w tym że ani Poli ani Guarin nie są jeszcze wykupieni, nie mówiąc już o Zarate, który jeszcze ma w sumie szansę na rezurekcję.
04.04.2012 o 19:31 przez tytusek25
tytusek25
Wes najprawdopdobniej odejdzie,tak ze wzajemną korzyscią bedzie jesli wroci do jak najlepszej dyspozycji na koniec sezonu i na mercato po euro.
04.04.2012 o 19:24 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Już teraz widać, że ten trener myśli i układa taktykę pod zawodników, nie tak jak to robił Gasperini (3-4-3) i Ranieri (4-4-2). Poza tym wprowadza młodych zawodników, którzy posiadają szybkość i motywację. Oby tak dalej, chciał bym go zobaczyć w następnym sezonie na ławce Interu, z kilkoma transferami do pierwszego składu i jedziemy.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.04.2012 o 19:23 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
wraca do zdrowia nie do formy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.04.2012 o 19:21 przez sneijderos
sneijderos
dobrze , że wraca do formy.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> ...

Shoutbox

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Piotrek85 28.06.2026 10:42

Ndicka i Solet to jest optymalne zestawienie ,ale nie wydarzy się że względów finansowych. Mancini lepszym

AveCaesar 28.06.2026 10:39

Zwlekamy z Soletm czyli może być opcją rezerwową lub coś z nim nie tak. Obaj z Romy są dużo lepszym wyborem niż Fracuz. Norweg może zagrać centralnie więc w naszej wystuacji również byłby rozsądniejszym wyjściem.

Claudio 28.06.2026 10:37

Repubblica (Rzym) – Inter zainteresowany Ndicką: Gasperini nie chce go oddać, ale klub potrzebuje pieniędzy. Inter nie rezygnuje z Ndicki. Środkowy obrońca nadal figuruje w planach „nerazzurri”, którzy zdają sobie sprawę z zobowiązań finansowych ciążących na Romie do 30 czerwca. Gasperini zgłosił sprzeciw, ale transakcja może dojść do skutku za kwotę poniżej 35 milionów, łącznie z premiami.

Piotrek85 28.06.2026 10:36

Myślałem,że jest lepszy. Na mś nawet minuty nie zagral

Piotrek85 28.06.2026 10:35

Ndicka to będzie więcej kosztował niż Solet

AveCaesar 28.06.2026 10:34

Ndicka/Mancini i Ostigard sprawiliby, że obrona byłaby kompletna. Pytanie czy któregoś wydębimy od Romy.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625720

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się