Pozostałe

4-2-3-1 po powrocie Sneijdera? (24)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 14 lat temu
243
24

Wszystko wskazuje na to, że Wesley Sneijder jest coraz bliższy powrostu na boisku. Wiadomo, że Stramaccioni nie będzie w stanie znaleźć dla niego miejsca w taktyce 4-3-3, więc będzie musiał poszukać nowego rozwiazania.

 

Stramaccioni to trener, który kładzie duży nacisk na sprawy taktyczne i formację swojej drużyny. Sneijder jest typoweym ofensywnym pomocnikiem, a zatem w taktyce 4-3-3, która obecnie stosuje Inter, ciężko będzie mu się odnaleźć. Zatem Stramaccioni prawdopodobnjie zdecyduje się na grę 4-2-3-1, w tej formacji Sneijder czuje się najlepiej i będzie mógł swobodnie napędzać ataki Nerazzurrich.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.04.2012 o 12:18 przez SlimShady
SlimShady
Czekałem na ta taktykę od lat, znaczy lat Mou.
06.04.2012 o 00:42 przez el_loco
el_loco
nasz wojny elektron <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.04.2012 o 10:55 przez dodo_IM
dodo_IM
W sobotę się nie przekonamy po Wes wróci najszybciej na Udinese. A wiadomo kiedy w końcu wyleczy się Alvarez?
05.04.2012 o 00:13 przez Kusy
Kusy
nie ma co gdybać, przekonamy się w sob<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.04.2012 o 23:20 przez peace
peace
Jak ja lubie te newsy o ustawieniach i taktyce... nigdy sie nie sprawdzaja <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
04.04.2012 o 22:28 przez n29
n29
trzeba znalezc miejsce dla wes zeby moratti nie wpadl na glupi pomysl i nie sprzedal go w lecie ktos musi ciagnac ten zespol do ataku a on ma talent i potencjal a w szczegolnosci checi do gry, idealny zawodnik na kapitana...
04.04.2012 o 21:55 przez Michuj
Michuj
------------ Milito ------------<br />
- Alvarez - Sneijder - Zarate --<br />
--------- Poli - Guarin --------<br />
04.04.2012 o 21:55 przez andyvdm
andyvdm
O co chodzi w tym newsie? A gdzie grał Sneijder za Mourinho jak nie w ustawieniu 4-3-3?
04.04.2012 o 21:53 przez interlegia
interlegia
#12 popieram. trojka z przodu, Sneijder + dwoch napadziorow
04.04.2012 o 21:47 przez stubek
stubek
Tylko nie ktorzy tu chyba zapomnieli ze Alvarez ma kontuzje ;/ Chociaż bardzo chciałbym go zobaczyc. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.04.2012 o 21:23 przez samum
samum
jesli tak to ustawi to bedzie ok.a sklad bym widzial taki castelazzi-maicon(faraoni) zaba wally yuto/juan-alwarez obi(guarin) cou-wes-zarate milito i jedziemy ze wszystkimi<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> a lawka jc forlan livaja lucio kielbasso pazzo
04.04.2012 o 21:17 przez sampam
sampam
Nagle to cudowna taktyka, nagle mamy silny sklad? Co tu sie dzieje<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
04.04.2012 o 21:05 przez inter_21
inter_21
Akurat za Mou graliśmy 4 3 3 i jakoś się odnajdywał, przecież to jest typowe ustawienie pod rozgrywającego więc nie rozumiem newsa
04.04.2012 o 20:21 przez polakThomas
polakThomas
W fifie mam taki<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.04.2012 o 20:17 przez Internalista93
Internalista93
A terazz taką taktyką to wystawił bym taki skład: J.Cesar- Maicon, Samuel, Rano, Yuto/Chivu- Poli, Zanetti- Alvarez, Sneijder, Guarin- Milito <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> a na zmianie jest zawsze Cambiasso, Obi, Faraoni, Lucio, Juan, Zarate, Forlan i Pazzo <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> jest w kim wybierać<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.04.2012 o 20:13 przez Internalista93
Internalista93
J.Cesar- Faraoni, Rano, Juan, Yuto- Obi, Poli- Alvarez, Cou, Guarin- Luc to było by piękne tylko Luc z przodu musiał by pokazywać klase a jak nie ob to jakiś nowy Napastnik z naciskiem na DOBRY napastnik.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
04.04.2012 o 20:09 przez kulfon32
kulfon32
JC-Maicon-Samuel-Lucio-Zanetti-Camb-Guar&shy;in-WES-Zarate-Forlan-Milito i JEDZIEMY<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
04.04.2012 o 19:39 przez Drago194
Drago194
Tak więc w pomocy będzie asekuracja tyłów przez Cambiasso i Guarina a z przodu na rozegraniu Wes, obok niego jako &quot;fałszywi&quot; skrzydłowi Alvarez i Cou. Z przodu Milito na zmianę z Zarate. W ten oto sposób mamy najlepszą ofensywę w Serie A i jedną z lepszych w Europie. Jeżeli Strama tak ich ułoży to nie potrzebni nam ani Boas ani Blanc ani nawet Mourinho.
04.04.2012 o 19:36 przez Gomez
Gomez
wszystko moze wrocic na tory, bo jest trener który widzi że to pomoc decyduje o charakterze drużyn
04.04.2012 o 19:34 przez Francisco
Francisco
Pomoc po powrotach z kontuzji może być świetna;<br />
<br />
Sneijder, Alvarez, Poli, Guarin, Obi, Cambiasso, do tego jeszcze wróci Cou - to śmiem stwierdzić że byłaby to najbardziej wybuchowa pomoc w Serie A. A nasi byli trenerzy cały czas opierali grę na Stankoviciu, młodzież nie miała prawa głosu, a już widzimy teraz jak świetne występy pokazują młodzi. Strama może to ogarnąć, z Milito w ataku i Zarate niech robi postępy to i tak potrzebny będzie ktoś pokroju Eto'o w następnym sezonie żeby wznosić Inter na szczyty. Obrona jest w miarę jak będzie grał Ranocchia i Juan/Samuel na środku. No mówię jeden porządny transfer napastnika i dobra trenerka może zdziałać cuda w następnym sezonie. Problem w tym że ani Poli ani Guarin nie są jeszcze wykupieni, nie mówiąc już o Zarate, który jeszcze ma w sumie szansę na rezurekcję.
04.04.2012 o 19:31 przez tytusek25
tytusek25
Wes najprawdopdobniej odejdzie,tak ze wzajemną korzyscią bedzie jesli wroci do jak najlepszej dyspozycji na koniec sezonu i na mercato po euro.
04.04.2012 o 19:24 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Już teraz widać, że ten trener myśli i układa taktykę pod zawodników, nie tak jak to robił Gasperini (3-4-3) i Ranieri (4-4-2). Poza tym wprowadza młodych zawodników, którzy posiadają szybkość i motywację. Oby tak dalej, chciał bym go zobaczyć w następnym sezonie na ławce Interu, z kilkoma transferami do pierwszego składu i jedziemy.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.04.2012 o 19:23 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
wraca do zdrowia nie do formy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.04.2012 o 19:21 przez sneijderos
sneijderos
dobrze , że wraca do formy.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> ...

Shoutbox

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Claudio 23.06.2026 21:39

przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato

Claudio 23.06.2026 21:38

dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła

martins2000 23.06.2026 21:36

kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę

martins2000 23.06.2026 21:34

Ausilio zaraz się wypowie że okres przejściowy

HB 23.06.2026 21:33

pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

martins2000 23.06.2026 21:33

:brawo:

Orzeu 23.06.2026 21:32

Provedel

Orzeu 23.06.2026 21:32

trafi trafi

martins2000 23.06.2026 21:31

10 dni temu pisałem że z tej listy mercato jak 1 zawodnik trafi do nas to będzie i tak mega

Claudio 23.06.2026 21:26

wyszłoby nawet lepiej. Ale ciezko bedzie o Paza mimo wszystko

Claudio 23.06.2026 21:25

Di Marzio - Ora tutte le strade sembrano portare a Nico Paz. L’Inter potrebbe mettere i soldi, immaginati nell'affare Palestra, per provare ad arrivare al calciatore argentino.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625198

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się