Informacje z klubu

4-4-2 lub 4-3-3 na Benevento (16)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
ponad 8 lat temu
1843
16

Jak donosi telewizja Sky Luciano Spalletti nie jest jeszcze pewny co do taktyki jaką zagra w niedzielnym meczu przeciwko Benevento. 

 

Pierwszą z opcji jest formacja 4-4-2, która pozwoliłaby zagrać Ederowi obok Icardiego. Na skrzydłach zagraliby Candreva i Perisić, ze środkiem pomocy Vecino-Valero. Co do obrony to wydaje się, że Dalbert ostatecznie przekonał Spallettiego i nie rozważa się już korzystania z Nagatomo. 

 

 

 

 

Drugą opcją jest formacja 4-3-3 z Joao Mario, Brozoviciem i Gagliardinim w pomocy, a z przodu trio Candreva-Perisić-Icardi. W tym przypadku Eder wylądowałby na ławce. Obie te formacje łączy jedno: pozwalają na przejście w dowolnym momencie meczu na formację 4-2-3-1. 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

TS - Inter czeka na decyzje Mkhitaryana i Dioufa (5)

23.05
11:26

KMŚ 2029 - Inter jedynym klubem z Włoch? (7)

26.05
11:03

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.09.2017 o 11:52 przez Weo
Weo
Mario bez formy, ale myślę że niedługo posiedzi na ławie. Karamoh pewnie jutro dostanie też coś minut ale w pierwszym na pewno nie wyjdzie. Za chwile Cancelo wraca i wtedy będzie szansa zmniejszyć dominację Candrevy w składzie, chyba że Włoch się ogarnie w końcu.
30.09.2017 o 11:52 przez grzybek010
grzybek010
Widać, że niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie napisałem, że Mario grał najgorzej w pomocy - napisałem, że nawet on, mając najwięcej asyst wśród pomocników, nie zdobył ich jako tako "z gry" na 10, tylko po kontrze i z rożnego. Napisałem z kolei, że na tej konkretnej pozycji żaden z naszych zawodników nie czuję się komfortowo, co jest prawdą. Wobec tego właśnie warto byłoby rozważyć na przykład 4-3-3 z Mario ustawionym jako boczny pomocnik. Bo w 4-2-3-1 i tak nie stwarzamy zagrożenia przez środek, tylko cały czas wrzucamy z boku boiska albo dogrywamy płasko na 11 metr. Dodatkowo w tym ustawieniu, niezależnie od tego kto występował na 10, 3 atakujących zawodników z przodu jest za bardzo przyklejonych do linii obrony przeciwnika. Ja akurat jestem przeciwnikiem Candrevy i łapacza much, także kolejne pudło.
30.09.2017 o 09:25 przez inter_21
inter_21
Brozovic 180 minut 0 asyst - pierwszy skład, Candreva 490 minut - 1 asysta - pierwszy skład, Mario 290 minut - 4 asysty - ława bo jest "bez formy", tak wygląda logika w tym klubie. Ps. może nie wszyscy zauważyli ale to on dośrodkował na głowę DD w zeszłym meczu - potrzebował na to 10 minut, Candreva potrzebuje na to kilkadziesiąt dośrodkowań. Ale dalej taki trole jak damian7 będą pisać że Mario bez formy. Znając życie to tych dwóch parodystów coś ukłuje z tymi ogórami (z takimi ogórami to nawet Handa w polu by coś zdziałał więc to o niczym nie świadczy) i zostanie tak jak jest.
"Nie są to głupie pomysły. Mamy problem z pozycją nr 10, bo żaden z wystawianych tam zawodników "dupy nie urwał" ;( Mario ma 3, ale jedną z kontry że Spal, jedną ostatnio z różnego, a 3 sytuacji nie pamiętam, więc nie wynikają one z pozycji)" szkoda nawet tego komentować, to jakby miał 3 asysty z rożnych w meczu to i tak słaby bo nie z akcji tak? z kontry to tez się nie liczy tak?
29.09.2017 o 19:48 przez Odro
Odro
uwolnić Karambola !! !! :D
29.09.2017 o 17:46 przez grzybek010
grzybek010
Nie są to głupie pomysły. Mamy problem z pozycją nr 10, bo żaden z wystawianych tam zawodników "dupy nie urwał" ;( Mario ma 3, ale jedną z kontry że Spal, jedną ostatnio z różnego, a 3 sytuacji nie pamiętam, więc nie wynikają one z pozycji). Przy 4-3-3 na PP mógłby grać Cancelo, a Mario też się chyba lepiej czuje bliżej linii - tylko w takim ustawieniu dużo zależy od formy tego jednego ŚP. 4-4-2 też brzmi ciekawie, zobaczymy na co trener się zdecyduje.
29.09.2017 o 16:22 przez kadrian89
kadrian89
Dać Ederowi zagrać od początku na jego pozycji w końcu. W sparingach grał co najmniej dobrze gdy grał jako napastnik i widać zawsze zaangażowanie u niego. Pomocnicy są pod formą, więc dobra okazja żeby spróbować 442
29.09.2017 o 13:54 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ps. Włochy wyprzedziły Niemców w rankingu. Nic to zbytnio nie zmienia z uwagi na fakt ze i tak 4 drużyny mogą wejść do LM. Szkoda ze tak nie było w zeszłym sezonie - może wtedy nasi nie kompromitowali by się tak pod koniec sezonu wiedząc juz że nie mają szans na lm
29.09.2017 o 13:47 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Wszystko pięknie tylko co tam robi candreva ?? Obym go nie musiał oglądać przez najbliższych parę tygodni - odpoczynek dobrze by mu zrobił. Jeżeli będzie inaczej to znaczy ze grają ci co najwięcej liżą a nie ci co są w lepszej formie. No ale tak już było, jest i będzie w tym klubie. Pupilstwo i wazyliniarstwo - wkurw bierze na to wszytko !!
29.09.2017 o 13:10 przez IRT
IRT
Fajnie byłoby zobaczyć Cancelo. Generalnie, obie opcje są ciekawe. Zobaczymy.
29.09.2017 o 12:45 przez DonDawido
DonDawido
Skład obrony mnie zaskoczył.
29.09.2017 o 12:33 przez SejusFCI
SejusFCI
Dobrze, trzeba zmieniać skoro gra się nie klei, Karamoh za Candreve w 4-4-2, skład chyba najlepszy moim zdaniem
29.09.2017 o 12:29 przez dodo_IM
dodo_IM
Spal mógłby pokazać że nie ma świętych krów w Interze i dałby zagrać Ederowi za Icardiego i Karamohowi za Candreve.
29.09.2017 o 11:21 przez Damian7
Damian7
4~4~2 bo brozovicia nie widze w pierwsZym skladzie a mario bez formy
29.09.2017 o 11:11 przez speaker
speaker
Karamoh w miejsce Candrevy i bardzo ciekawy skład
29.09.2017 o 10:17 przez TomHardy
TomHardy
Widzę, że nie tylko ja pojmuje calcio
29.09.2017 o 10:07 przez KoBa
KoBa
Obie lepsze niż 4-2-3-1

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się