Pozostałe

Arnautović odejdzie już w styczniu? (23)

Autor:
ponad 16 lat temu
389
23

Wszystko wskazuje na to, że po zaledwie sześciu miesiącach pobytu w Mediolanie przygoda Marko Arnautovica w drużynie Interu dobiegnie końca. Austriak już wkrótce najprawdopodobniej powróci do Twente Enschede, skąd został wypożyczony do zespołu Mistrza Włoch.

 

Informacje te potwierdził agent FIFA, Renzo Contratto – Szanse na to, że Arnautović pozostanie w Interze są bliskie zeru. Nie znajduje się on w planach trenera Jose Mourinho. Czy zagra w innym zespole, niż Twente? Zobaczymy, ale to bardzo możliwe rozwiązanie.

 

Wydaje się, że czarę goryczy przelało zachowanie piłkarza podczas zgrupowania w Abu Dhabi, gdzie Arnautović spóźniał się na treningi zespołu i nie repektował reguł ustalonych na czas przygotowań w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Z tego właśnie powodu został pominięty przez Mourinho przy ustalaniu składu na mecz towarzyski przeciwko drużynie Al Hilal.

 

20-letni Austriak przybył do Mediolanu latem minionego roku, na zasadzie wypożyczenia. W tym czasie nie zaliczył ani jednego występu w oficjalnym meczu Interu, grając jedynie w spotkaniach sparingowych.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.01.2010 o 14:15 przez AstronomCKR
AstronomCKR
Od poczatku mowilem ze to zly pomysl...inter to jednak za wysokie progi dla niego...
04.01.2010 o 12:21 przez SlimShady
SlimShady
Wiedziałem, ze będą z tego kluski.<br />
szkoda tylko jego talentu, możliwe, ze u nas go nie pokazał, a za parę lat będzie z niego drugi Ibra.
04.01.2010 o 12:16 przez ksiazewi
ksiazewi
Nie wiem zupełnie po co go wogóle wypożyczali na pół sezonu skoro miał kontuzję<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Trzeba było mu dać się wyleczyć w Twente i poczekać później co z nim będzie...Być może okazałby się później świetnym zawodnikiem, a tak wydaje mi się że spaliliśmy mosty jeśli chodzi o tego zawodnika...
04.01.2010 o 09:39 przez BoDzIo
BoDzIo
Kontuzja którą miał przez spory czas na pewno nie pomaga mu w pokazaniu umiejętności. Do tego dochodzi ostatnio jeszcze olanie treningów, przez co Mou nie wziął go do &quot;obrusów&quot;. Szkoda mi go, ale koszulke z jego nazwiskiem będe nosił!
04.01.2010 o 07:37 przez blo
blo
no pewnie nie dal sobie rady gdzie to widzieliscie na treningach? jakos go na boisku nie widzialem takze jak mogl sobie dac rade? szkoga gadac stracil pol roku
04.01.2010 o 02:40 przez ZalewaDuzy
ZalewaDuzy
hmmm za wysokie progi w takim Twente idealnie pasuje ale nie w Interze za słaby
04.01.2010 o 01:46 przez QuaRiS UC
QuaRiS UC
Nie dał sobie rady <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
03.01.2010 o 22:09 przez krystianeczek
krystianeczek
nie wiem po co go ściągaliśmy
03.01.2010 o 21:40 przez Piekarz
Piekarz
Od początku nie widziałem żadnego sensu i nawet logiki w sprowadzaniu go. Chciałem, ale się nie pomyliłem. Przynajmniej całe zajście miało mały format. Teraz oddać go gdziekolwiek i zapomnieć o całej sprawie. Dziękujemy za te dwa gole, których nie zarejestrowała żadna kamera xP
03.01.2010 o 21:32 przez mati1908
mati1908
szkoda
03.01.2010 o 21:12 przez dichu
dichu
Zapomnieli w złotym bidonie chyba o nim bo byśmy mieli kolejny sukces<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
03.01.2010 o 21:04 przez tytusek25
tytusek25
Tak sie konczą kaprysy transferowe prezesow<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Romek tez tego probowal z Szewczenką na duzo wiekszą skale, ale skonczylo sie to podobnie dla zawodnika<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.01.2010 o 20:13 przez Seba
Seba
Hit transferowy tego lata <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.01.2010 o 20:13 przez slipdog
slipdog
,,Szkoda że Jose nie dał mu szans&quot; ......człowieku to zdanie powinno brzmieć - Szkoda że Arnautović nie dał szans Jose. Aby grać trzeba trenować i byćw formie. No chyba że pod nazwą ,,profesjonalny zawodnik&quot; mieści ci się pojęcie że zawodnik nie przychodzi na treningi itp ?
03.01.2010 o 20:03 przez Kubusa10
Kubusa10
Szkoda że Jose nie dał mu szans
03.01.2010 o 19:40 przez szybki
szybki
szkoda go:(<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
03.01.2010 o 19:31 przez cesc1233
cesc1233
I dobrze spadaj
03.01.2010 o 19:29 przez Mirek11
Mirek11
Zmarnowaliśmy czy nie zmarnowaliśmy, o to jest pytanie. Ja bym powiedział tak: Arna przychodząc do nas wiedział, że jest Milito, Eto'o , Balotelli oraz Suazo. Sam miał kontuzje i chyba wziął pod uwage, że gdy wyleczy sie nie bedzie dostawał szans na tyle ile by chciał gdyż nie przeszedł okresu przygotowawczego. Jak dla mnie jest zawodnikiem nijakim. Bardziej mi sie podoba Destro czy Napoli bo są to nasi wychowankowie i może takim graczom powinno dawać sie szanse...
03.01.2010 o 19:18 przez Andruś
Andruś
Arnautovic to wymysł tylko i wyłącznie Morattiego. Tak więc do Mourinho nie można mieć pretensji, że nie daje mu szans. Widocznie nie pasuje do Jego wizji
03.01.2010 o 19:14 przez Biały
Biały
Poprawione <img src="/files/emoticons/32" alt=";p" /> nie wiem o czym myślałem <img src="/files/emoticons/32" alt=";p" />
03.01.2010 o 19:13 przez adriano:)
adriano:)
Nie wiem poco przychodził skoro Jose nie miał go w planach na nowy sezon.
03.01.2010 o 19:08 przez Gracjan
Gracjan
nie szczęściu tylko sześciu <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
03.01.2010 o 19:02 przez siemanko94
siemanko94
szkoda że tak się skończyło<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> zmarnowaliśmy chłopakowi pół roku, albo jak był słaby to on nam <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />

Shoutbox

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się