Pozostałe

Ashley Young zarażony koronawirusem! (26)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
6 miesięcy temu
2877
26
Ashley Young

Ashley Young otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Badanie zostało przeprowadzone w dniu wczorajszym. Anglik został odizolowany od reszty drużyny. Poinformował portal FcInternews.it.

Tym samym doświadczony obrońca dołączył do Milana Skriniara, Alessandro Bastoniego, Radji Nainggolana, Ionuta Radu oraz Roberto Gagliardiniego, którzy również zarazili się Covid-19. Wszyscy wymienieni przebywają na kwarantannie domowej i ich występ w najbliższym spotkaniu derbowym z Milanem jest wykluczony.

 

Zobacz też

Czwarty komplet strojów

Nowe stroje zbanowane przez władze ligi (1)

10.04
21:12
Luca Pairetto

Obsada sędziowska na mecz Inter - Cagliari (0)

08.04
17:31

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.10.2020 o 20:39 przez interista1987
+1
interista1987
Za 24 banki rocznie Conte powinien rozedrzec ten smieszny milan na strzepy nawet polowa podstawowego skladu
11.10.2020 o 19:47 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Powoli krsytalizuje sie jedenastka covidowcow. Jeszcze kogoś na prawe wahadło dwóch napastników i dwoch pomocników i moga sobie zagrać... w fife na kwarantannie 😜
11.10.2020 o 19:39 przez HB
HB
A w Juve i Atalancie zero zachorowań? Ale my mamy pecha.
11.10.2020 o 16:44 przez Czarson
+1
Czarson
Sprawa się komplikuje, drugim skladem na Milan to może się wywrócić.
11.10.2020 o 16:19 przez Riva
+1
Riva
Nie zagrają w maseczkach 😁 Podobno nie zaraża się w tedy innych😁
11.10.2020 o 15:38 przez danielinter
+1
danielinter
Napoli by tego meczu nie zagralo
11.10.2020 o 15:35 przez Chuchu
Chuchu
Jak tak dalej pójdzie to na derby Primavera wyjdzie.
11.10.2020 o 15:16 przez inter30
inter30
Dzień, dwa przed meczem powinien być test-losowanie, jak negatywny to gra normalnie i tyle, bo równie dobrze może być "chory" od jakiegoś czasu i za chwile będzie" zdrowy"
11.10.2020 o 15:12 przez pluto11
+1
pluto11
Jeżeli mają wynik pozytywny ale są bez objawowi a zapewne tak jest to powinni grać kwarantanne powinni mieć ci co mają objawy
11.10.2020 o 15:37 przez Loon
+2
Loon
no debil
12.10.2020 o 18:21 przez Damianos
Damianos
Nie ma czegoś takiego jak bezobjawowy wirus jprd
11.10.2020 o 13:47 przez Seba.
+4
Seba.
Ten sezon nie będzie miał nic wspólnego z rywalizacją sportową. To będzie loteria.
11.10.2020 o 13:37 przez Claudio
+2
Claudio
Ilu nam jeszcze brakuje do przełożenia meczu? Chyba 4 zawodników.
Dramat.
11.10.2020 o 13:35 przez Damianos
+5
Damianos
Je....ać te Testy Jedna Pani zrobiła sobie 16 razy połowabyła negatywna a połowa była pozytywna Beka w Ch..j
11.10.2020 o 13:31 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Napoli odwołali przy 2 pozytywach, u nas jest już 6... Słabo to wygląda. Oby mecz przełożyli bo obrona z kolarovem i dambrosio albo Ranocchia brzmi jak nie śmieszny żart. Fiorentina każdą ich słabość pokazała.
11.10.2020 o 13:27 przez Omen
+1
Omen
Chłop się pewnie czuje dobrze ale ma zakaz wychodzenia z domu. Paranoja. Mamy jeszcze piłkarzy, którzy są w stanie pokonać Milan ale co będzie jak odpadnie jeszcze 3-4 z naszych gwiazd? Nawet się nie chce już denerwować tą całą koronaściemą. Czeka nas pewnie i tak drugi lockdown.
11.10.2020 o 13:18 przez Ploretariusz
+4
Ploretariusz
Niech przestaną robić te testy, bo nam cała drużynę zamkną.
11.10.2020 o 13:15 przez Mendjolan
+3
Mendjolan
Dajcie spokój, szkoda strzępić ryja na to wszystko.
11.10.2020 o 13:15 przez SETE
+3
SETE
Nie No ok , wypada szósty gracz. Do przeżycia , problem będzie jak w ciągu najbliższego tygodnia wypadnie np kolejnych 6 i wtedy nam wszystkim zmieni się optyka czy taki mecz powinien zostać rozegrany.
11.10.2020 o 13:06 przez Lopez
+2
Lopez
Rano pisali, że wszystkie testy były negatywne.

Do derbów na pewno odpadną też inni. Wielu jeszcze ze zgrupowań kadr nie wróciło.
11.10.2020 o 12:57 przez Rebelde
+4
Rebelde
Plan się nie zmienia, trzeba obić ten Milan
11.10.2020 o 12:52 przez Yascarr
Yascarr
Jak czuje się dobrze to powinien zagrać. Tak samo reszta zarażonych.
11.10.2020 o 12:43 przez boniunio
+3
boniunio
Podejrzewam że to jeszcze nie koniec ... w takim przypadku rozegranie Derbów będzie wypaczeniem wyniku i wielkim skandalem bo to nie jest pojedyncze zakażenie i nie można tego traktować jako "Kontuzja" zawodnika a jak władze ligi tak chcą to interpretować to mieć to w dupie i Inter niech wystawi tych zawodników do meczu.
11.10.2020 o 12:55 przez Wyzyskiwacz
Wyzyskiwacz
Bez przesady, mamy po prostu pecha że w terminarzu wypadają akurat derby a nie jakieś Crotone, ale nie bawmy się w De Laurentisów
11.10.2020 o 13:03 przez boniunio
+4
boniunio
Tu już nie chodzi o mecz z Milanem czy Crotone czy nawet Spezią tylko o to że to już 6 zawodnik który wypada z gry to co zrobimy jak za tydzień będzię 15 zawodników zakażonych też powiesz nie bądzmy Napoli zagrajmy Primaverą ??
11.10.2020 o 17:23 przez Wyzyskiwacz
Wyzyskiwacz
Nie powiem, bo jeśli liczba zarażonych przekroczy 10 to nam przełożą mecz o ile zarząd będzie tego chciał. Po prostu uważam, że nie jest to wielki skandal, bo wszystkie drużyny muszą się liczyć z taką ewentualnością, a akurat na Inter spadło to teraz. Inną sprawą jest już natomiast wiarygodność tych testów

Shoutbox

Kamiliusz1908 10.04.2021 23:58

ja jeden bym wysłał na Powiatowy Zespół Szkół w Ledzinach

Waldini 10.04.2021 23:31

oczywiście wcześniej bym zadzwonił przestrzec, by nikt nie przychodził, aby uniknąć ofiar w ludziach

Waldini 10.04.2021 23:30

Jak miałbym do dyspozycji dwa bombowce i dwa cele do zbombardowania to jeden wysłałbym na Santiago Bernabeu a drugi na Camp Nou

Waldini 10.04.2021 23:29

el klasiko, czyli Farsa kontra kurewscy

pablo77 10.04.2021 22:58

ale Barcelona stała się tym dla Realu czym Milan dla Interu :D

HB 10.04.2021 22:47

Zlatan jest zwyrolem, który strzela do zwierząt dla zabawy

Tifosinho 10.04.2021 22:44

Brejtłejt jak zanurkował

ANIOL 10.04.2021 22:28

Ale napierdyla żabami w Madrycie

domin98 10.04.2021 22:24

Aniol :zolta:

ANIOL 10.04.2021 22:03

Zayebany dzikus cygańsko bośniackie ścierwo !! ! Ptfu !!

Endru 10.04.2021 21:50

Ja nienawidze ibry, a za to ze zastrzelil lwa jeszcze bardziej

Tifosinho 10.04.2021 21:46

Milik gol

Kamiliusz1908 10.04.2021 21:43

Witam. Czyli co, Milan is Back i walczą o scudetto ?

Ojciec SB 10.04.2021 21:42

za co cygan karrtke wylapal?

ANIOL 10.04.2021 20:38

Ej na serio mam tak samo...hehe

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

bo robi mi sie wstyd po prostu

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

ale szczerez mowiac jak ogladam ten wywiad to wylaczam po pierwszej wypowiedzi

ANIOL 10.04.2021 20:35

Norma

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Środa, 07 kwietnia

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    SSC Napoli

Sobota, 10 kwietnia

  • FT

    Spezia

    3 - 2

    Crotone

  • FT

    Parma

    1 - 3

    AC Milan

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Torino

Niedziela, 11 kwietnia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Atalanta

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Parma

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    29

    71

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    29

    59

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Napoli

    29

    56

  • 6

    Lazio

    Lazio

    28

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27156

Liczba newsów: 39274