Pozostałe

Atalanta chce grać mecze Ligi Mistrzów na Meazza (11)

Źródło: sempreinter.com
prawie 2 lata temu
1629
11
San Siro Giuseppe Meazza Liga Mistrzów

Atalanta chce rozgrywać mecze domowe w Lidze Mistrzów na Giuseppe Meazza i poprosiła Inter i Milan o zgodę na taki ruch - pisze La Gazzetta dello Sport.

Bergamczycy wywalczyli awans do najbardziej elitarnych rozgrywek Starego Kontynentu po raz pierwszy w historii, jednak ich stadion Atleti Azzurri d'Italia nie spełnia wymogów licencyjnych UEFA.

Dyrektor generalny Atalanty, Luca Percassi, spotkał się w zeszłym tygodniu z burmistrzem Mediolanu, Giuseppe Salą i otrzymał pozytywną na odpowiedź na pytanie o możliwość korzystania z obiektu w dzielnicy San Siro.

Teraz klub z Bergamo czekać musi na aprobatę dwóch mediolańskich klubów. Włoskie media donoszą, że Steven Zhang nie ma nic przeciwko temu. Atalanta ma nadzieję otrzymać w ciągu 48 godzin oficjalną odpowiedź zarówno z Interu, jak i Milanu.

 

 

 

Zobacz też

Czwarty komplet strojów

Nowe stroje zbanowane przez władze ligi (1)

10.04
21:12
Lautaro Martinez Torino

Lautaro: Moim marzeniem jest pozostanie w Interze (7)

09.04
10:22

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.07.2019 o 09:30 przez jacqueline-pawel-christ-dudek
jacqueline-pawel-christ-dudek
*przyszlosci
10.07.2019 o 09:30 przez jacqueline-pawel-christ-dudek
jacqueline-pawel-christ-dudek
Zobaczymy jak atalanta zachowa Sie gdy w przyszlosciowy bedziemy chcieli kogos od nich kupic.
10.07.2019 o 08:33 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
No i bardzo dobrze, ilość klubów grających na Meazza w LM jak za dawnych, dobrych lat, a do tego oba w ładniejszych barwach ;)
10.07.2019 o 07:42 przez fred
+1
fred
Bardzo dobra opcja na ocieplenie stosunków.
Myślę, że nikt nie powinien robić problemów.
10.07.2019 o 01:53 przez GianniVersace
+1
GianniVersace
Oh shiet już dawno nie widziałem newsu z takimi nice komentarzami (aż polajkowalem wszystkie ;o)
09.07.2019 o 19:55 przez Kusy
+1
Kusy
kibice Milanu chociaż LM sobie obejrzą częściej xd
09.07.2019 o 19:40 przez kamil13216
+2
kamil13216
O prosze, widzę tutaj sami bezwzględni biznesmeni, ładnie, ładnie.
09.07.2019 o 19:37 przez jaszczomb
+1
jaszczomb
Pokrycie kosztów użytkowania + oczywiście dodatkowe profity (np część zysków z dnia meczowego) albo wypad z baru.
09.07.2019 o 19:06 przez zemaria
+1
zemaria
Chyba , że będą przywozić swoją murawę z Bergamo... Jeśli finansowo Inter na tym nie skorzysta to nie widzę żadnych korzyści
09.07.2019 o 18:57 przez intermed1
+1
intermed1
Niech sypną kasą i opcja pierwokupu największych talentów. Inaczej wypad.
09.07.2019 o 18:13 przez wegorz
+1
wegorz
Niech grają... Trzeba robić podwaliny pod Interesy, a z drugiej strony fajnie by było, gdyby przez conajmniej całą fazę grupową, Mediolan był czarno-niebieski... :)

Shoutbox

Waldini 10.04.2021 23:31

oczywiście wcześniej bym zadzwonił przestrzec, by nikt nie przychodził, aby uniknąć ofiar w ludziach

Waldini 10.04.2021 23:30

Jak miałbym do dyspozycji dwa bombowce i dwa cele do zbombardowania to jeden wysłałbym na Santiago Bernabeu a drugi na Camp Nou

Waldini 10.04.2021 23:29

el klasiko, czyli Farsa kontra kurewscy

pablo77 10.04.2021 22:58

ale Barcelona stała się tym dla Realu czym Milan dla Interu :D

HB 10.04.2021 22:47

Zlatan jest zwyrolem, który strzela do zwierząt dla zabawy

Tifosinho 10.04.2021 22:44

Brejtłejt jak zanurkował

ANIOL 10.04.2021 22:28

Ale napierdyla żabami w Madrycie

domin98 10.04.2021 22:24

Aniol :zolta:

ANIOL 10.04.2021 22:03

Zayebany dzikus cygańsko bośniackie ścierwo !! ! Ptfu !!

Endru 10.04.2021 21:50

Ja nienawidze ibry, a za to ze zastrzelil lwa jeszcze bardziej

Tifosinho 10.04.2021 21:46

Milik gol

Kamiliusz1908 10.04.2021 21:43

Witam. Czyli co, Milan is Back i walczą o scudetto ?

Ojciec SB 10.04.2021 21:42

za co cygan karrtke wylapal?

ANIOL 10.04.2021 20:38

Ej na serio mam tak samo...hehe

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

bo robi mi sie wstyd po prostu

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

ale szczerez mowiac jak ogladam ten wywiad to wylaczam po pierwszej wypowiedzi

ANIOL 10.04.2021 20:35

Norma

ANIOL 10.04.2021 20:35

Dzien jak codzien . Notma

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    29

    71

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    29

    59

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Napoli

    29

    56

  • 6

    Lazio

    Lazio

    28

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27156

Liczba newsów: 39274