Relacje

Nerazzurri wicemistrzem Włoch! | Atalanta 0:2 Inter (45)

Autor:
Źródło: inf. własna
13 dni temu
3483
45
Gagliardini D'Ambrosio Young

Inter wicemistrzem Włoch. Na razie trzeba zadowolić się tylko tym tytułem. W ostatniej kolejce Serie A sezonu 2019/2020, Atalanta przegrała z Interem 0-2. Bramki strzelali Danilo D’Ambrosio oraz Ashley Young.

Mecz rozpoczął się fantastycznie dla Nerazzurich. W pierwszej akcji meczu Inter stworzył sobie groźną sytuację, po której wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie, dośrodkowanie Younga i wykończenie głową Danilo D’Ambrosio. Już w 1’ minucie zespół Antonio Conto wyszedł na prowadzenie. Gracze Interu nie zamierzali odpuścić i konsekwentnie dążyli do strzelenia następnej bramki. Przed wznowieniem gry do środka boiska, bramkarz Atalanty, Pierluigi Gollini, musiał zostać zmieniony z powodu kontuzji przez Marco Sportiello. W 20’ minucie po zejściu do środka i precyzyjnym strzale obok słupka, Ashley Young podwyższył wynik na 0-2 dla Nerazzurrich. Do końca pierwszej części meczu zawodnicy z Mediolanu mieli kilka obiecujących sytuacji, w których zabrakło ostatniego podania.

W drugiej połowie Nerazzurri dalej mieli mecz pod kontrolą. Swoje bardzo dobre okazje zmarnowali Godin i Lukaku, a Alexis Sanchez strzelił bramkę, która słusznie nie została uznana po ewidentnym spalonym Chilijczyka. Atalancie zabrakło skuteczności, ponieważ w końcówce spotkania zaczęła ona stwarzać sobie niezłe sytuacje.

Jest to z pewnością pozytywny akcent na zakończenie zmagań w tym sezonie Serie A. Wiele głupio wypuszczonych punktów kosztowało Inter zaprzepaszczeniem szans na Scudetto. Przed ekipą Conte pozostaje wciąż Liga Europy. Mecz z Getafe odbędzie się już w środę. 

ATALANTA (3-4-2-1): 95 Gollini; 2 Toloi, 3 Caldara, 19 Djimsiti; 21 Castagne, 15 De Roon, 11 Freuler, 8 Gosens; 10 Gomez, 88 Pasalic; 91 Zapata.

REZERWOWI: 31 Rossi, 57 Sportiello, 4 Sutalo, 5 Tameze, 7 Czyborra, 9 Muriel, 16 Guth, 18 Malinovskyi, 20 Da Riva, 22 Bellanova, 33 Hateboer, 90 Colley.

TRENER: Gasperini.

 

INTER (3-5-2): 1Handanovic; 2 Godin, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 33 D'Ambrosio, 23 Barella, 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 15 Young; 9 Lukaku, 10 Lautaro.

REZERWOWI: 27 Padelli, 46 Berni, 7 Sanchez, 11 Moses, 13 Ranocchia, 20 Borja Valero, 24 Eriksen, 30 Esposito, 32 Agoumé, 34 Biraghi, 37 Skriniar, 87 Candreva.

TRENER: Conte.

 

Zobacz też

Inter Napoli - Lautaro gol

Wygrana w ważnym i prestiżowym spotkaniu! | Inter 2-0 Napoli (45)

28.07
20:49
Eriksen Getafe

Zwycięstwo i awans do ćwierćfinału! | Inter 2:0 Getafe (63)

05.08
19:58

Komentarze (45)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.08.2020 o 19:09 przez cuba
cuba
Atalanta na kolanach :D :D
02.08.2020 o 11:15 przez boniunio
boniunio
Piękne te ostatnie mecze, vice mistrzostwo jestem mega dumny było blisko ale też wiadomo że jufki odpuścili ostatnie mecze więc nie ma co gdybać bo gdyba babcia miła wąsy była by dziadkiem :D Przy sprzedaży najsłabszych i wzmocnieniach w przyszłym sezonie może być jeszcze piękniej FORZA INTER :inter: :inter: :inter:
02.08.2020 o 11:02 przez Czarson
Czarson
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, podobnie jak z Napoli. Daje to nadzieję na to by mierzyc wysoko w LE. Dajcie ten puchar nam.
02.08.2020 o 09:47 przez Kondzik
+3
Kondzik
No i brawo tego każdy z nas oczekiwał, nie obsrania się. Trochę nie smak pozostał bo glupie błędy wykluczyły nas z walki o mistrza. Oby na przyszły rok była lepsza, szersza kadra i możemy toczyć bój z jude. Teraz czas na LE i ugrać jak najwięcej się da. Forza Inter !!
02.08.2020 o 08:04 przez Kaniol
+4
Kaniol
Nie spodziewałem się takiego zakończenia mecz pod kontrolą i Atalanta odprawiona z kwitkiem. Właśnie tak powinniśmy zakończyć ten dziwny sezon, wieże że teraz nastroje przed LE są dużo lepsze i można pokusić się o zwycięstwo w LE
02.08.2020 o 05:15 przez ragnar
+2
ragnar
O Jezu co ja czytam, liczyłem na jakiś remis A tu 2 0,mecz pod kontrolą
No niestety praca na działce mnie wykończyła i padłem jak zabity przed meczem, najważniejsze że wygraliśmy
02.08.2020 o 03:02 przez danielinter
+4
danielinter
Niesamowicie to wyglada tylko 1 pkt straty do Juve.Gdyby Gagliardini trafil z Sassuolo , gdyby Lautaro z Bologna, gdyby Lukaku z Fiora gdyby gdyby gdyby gdyby
02.08.2020 o 00:08 przez HB
HB
Pandemia pomogła nam i Milanowi, a de facto pozbawiła scudetto Lazio. Ciekawe co tam się stało w Rzymie.
01.08.2020 o 23:38 przez Rafał 1976
-21
Rafał 1976
Już mam dość wiecznie oglądania pleców tych ku.w z Turynu do kur.y nędzy czy w tym klubie ma ktoś trochę honoru i zrobi porządek w tym klubie i wypi...li 80% Tych pierd...nych najemników 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠
02.08.2020 o 00:50 przez Bumper
+6
Bumper
[quote=Rafał 1976]Cieszycie się z tego drugiego miejsca tak jak bymy zdobyli mistrzostwo 😠😠😠 sezon znowu z du.y 😠😠Czyste frajerstwo.LM tylko wstydu my sobie narobiliśmy ❗❗ Została LE a w niej też długo nie pogramy.[/quote] Generalnie jestem nadwyraz niekomentującym użytkownikiem forum, ale za to wiernym kibicem tego klubu, ale Ty człowieku przechodzisz ludzkie pojęcie. Gramy NAJLEPSZY sezon od prawie 10 lat, mamy NAJLEPSZĄ zdobycz punktową od niepamiętnych (przynajmniej mi) czasów, tracimy do dominatora tej ligi 1pkt a Ty dalej coś narzekasz? Chyba tylko niewiarygodni optymiści mogli mówić o takiej postawie NASZEJ drużyny. Owszem po pierwszej części sezonu można było marzyć o Scudetto, ale to jakie podejście masz Ty, a jakie ma cała reszta forum do tego zespołu zna już chyba każdy. Idąc w inny temat, gratulacje dla Conte, dla Marotty jak i całej społeczności, bo to dla nas bardzo dobry rok, szkoda tych potknięć bo to był rok na przełamanie tej cholernej dominacji, ale co by nie mówić mamy jeszcze LE i liczmy wszyscy na to, że będzie to nasz pierwszy puchar od prawie 10 lat. FORZA INTER, Chwała Conte, Chwała Marotta. Dobranoc, świętujmy bardzo dobry sezon z lekkim niedosytem.
02.08.2020 o 08:07 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
Ale ty jesteś debilem gościu, masakra jakaś
02.08.2020 o 10:12 przez Pader88
+4
Pader88
Rafalalą jaka ty czerstwa jesteś, sklej już pyzde na amen najlepiej. I ciesz się bo jest z czego.
02.08.2020 o 14:36 przez Pjerun
+2
Pjerun
Rocznik 76, ale głupszy niż 10-letnie dziecko :( Masakra
01.08.2020 o 23:33 przez Rafał 1976
-22
Rafał 1976
Cieszycie się z tego drugiego miejsca tak jak bymy zdobyli mistrzostwo 😠😠😠 sezon znowu z du.y 😠😠Czyste frajerstwo.LM tylko wstydu my sobie narobiliśmy ❗❗ Została LE a w niej też długo nie pogramy.
02.08.2020 o 06:52 przez timon
+2
timon
Oho Vandall multikonto odpalił 😂
01.08.2020 o 23:33 przez Recoba
+2
Recoba
bardzo dobry mecz, silna Atalanta stała się przeciętna.
na tyle jej pozwoliliśmy.
koncentracja i ostry pressing przez cały mecz. widać było zaangażowanie.
pytanie brzmi: czy tych graczy stać tylko na pojedyncze przebłyski, które potrafią utrzymać przez cały mecz czy niestety tracą tą zdolność w większości meczy?
przecież dzisiaj KAŻDY za.p.i.erda.lał po boisku tak jak powinien.nasz czarny misiu czasami wykazywał brak sił
1pkt do Jude, można gdybać, liczą się fakty.
MVP sezonu : Stefan De Vrij.
opaska kapitana dla tego Pana się należy w przyszłym sezonie.
powalczmy w LE i finał z MU realny.
FORZA INTER!💙💙💙
01.08.2020 o 23:02 przez jaca1983
+8
jaca1983
Conte i caly Inter potwierdzili progress, ktory spora czesc forumowiczow neguje. Oczywiscie zgadzam sie z opinia ze Interowi jeszcze duzo brakuje do oczekiwanego poziomu jednakze nalezy sie cieszyc kazdym postepem a tego roczny jest znaczacy (pierwsze podium od chyba 8 lat!) ...

Teraz czekamy na:
1/ jak najlepsza postawe w LE
2/ rozsadne transfery, aktywacje Eriksena (ja dalej wierze w jego umiejetnosci), pozbycie sie sabotazysty Galiardiniego i ruszamy z nowym sezonem z optymizmem i wiarą.

Gratulacje dla Juve za kolejne scudetto (dominacja musi wzbudzac podziw i szacunek), powodzenia dla Atalanty w LM (cholernie szkoda Ilicicia)

Pozdrawiam Wszystkich
01.08.2020 o 22:58 przez davi23
+2
davi23
Dobre zakończenie, to może wygrajmy Lige Europy? !! :-)
01.08.2020 o 22:58 przez Dyl87
+4
Dyl87
Jakby to powiedział Conte Szklanka jest do połowy Pełna , mimo wielu problemów i graniem Gagsem i Valero plus niezbyt świeże wahadła wynik końcowy cieszy czas na Europe 😎
01.08.2020 o 22:57 przez HB
+1
HB
Swietny mecz Interu.
Najlepsi DD (gol, dobrze rozgrywał, przechwytywał, walczył, nawet jakieś zwody były), de Vrij i Young (czemu on tak mało gra?).
Najgorsi Gaglia (gorszy od niego jest tylko Valero), Lautaro i Lukaku.
Problemem pozostaje słaba dyspozycja z przeciwnikami na poziomie (dzisiejszy mecz to wyjątek) i punktowanie głównie z podrzędnymi klubami.
01.08.2020 o 22:57 przez Ibra1908
+4
Ibra1908
Szkoda tych wszystkich remisów, ale jest ewidentny postęp! Pazza Inter Amala!
01.08.2020 o 22:55 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
Bardzo ładne zakończenie sezonu, oby to był dobry prognostyk przed nowym sezonem SerieA, Forza Inter !! 👊🏻⚫🔵
01.08.2020 o 22:54 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Jest super ale patrząc na końcowy układ tabeli mogło być lepiej. Gratulacje mimo wszystko 💪💪
01.08.2020 o 22:55 przez armin22
+1
armin22
do braku końcowego sukcesu zabrakło nam zdrowego Sensiego
01.08.2020 o 23:45 przez Dyl87
+5
Dyl87
I zdrowego Sancheza
01.08.2020 o 22:50 przez Rebelde
+4
Rebelde
Widać że Inter odrobił zadanie domowe, wypunktował Atalante pod każdym względem. Bardzo dobry mecz.
01.08.2020 o 22:55 przez Dyl87
+7
Dyl87
Czas stracić żydów z piedestału ;-)
02.08.2020 o 10:58 przez Czarson
Czarson
A przed meczem skład sugerował, że zostało jeszcze dużo tej pracy domowej a pani Atalanta da jedynkę.
01.08.2020 o 22:50 przez Dyl87
+5
Dyl87
Siwol ma zamknięte usta ;-) Czekam na kolejny sezon z uzupełniona kadra ! ;)
02.08.2020 o 10:29 przez Pader88
+1
Pader88
Hakimi, Tonali, Kumbula do tego jakiś kozak na lewe wahadło i ⛺️
02.08.2020 o 10:32 przez Dyl87
+1
Dyl87
Plus zmiennik dla Lukaku
01.08.2020 o 22:21 przez Ploretariusz
+1
Ploretariusz
Wgl rogal Younga to ja nie mam pytań
02.08.2020 o 05:19 przez ragnar
ragnar
Young ładne strzela bramki, dotychczas same z woleja, dobrze nogę do strzałów ma ułożona
01.08.2020 o 22:18 przez Ploretariusz
+3
Ploretariusz
Niech wszyscy w Europie to widzą i wiedzą. INTER POWRÓCIŁ I IDZIE PO EUROPĘ!
01.08.2020 o 21:42 przez armin22
+5
armin22
Cóż za konkurencja na lewym wahadle XD Biraghi i Young grają jak maszyny pod koniec sezonu, chyba jednak nie musimy szukać nowego zawodnika :D , gol DD i Younga, tak mają grać wahadła.
Gagliardini dziś świetny z 5 podań do tyłu, z 5 niedokładnych i kilka do przeciwnika. wirtuoz, za to Barella co za gość nie ma dla niego straconej piłki, mój ulubiony zawodnik.
Gramy na 0:4 niech gasperini pała poniesie konsekwencje swich przedmeczowych słów.
pozdrawiam
01.08.2020 o 21:46 przez Krisu
+2
Krisu
Inter + Gagliardini. Bardzo ładna gra Interu, Gagson już niestety mniej. Oby tak dalej. Zakończyć sezon z przytupem!
01.08.2020 o 21:41 przez Orrin
+1
Orrin
jestem pozytywnie zaskoczony grą mogło już być 3-0 ale jest dobrze
01.08.2020 o 20:45 przez minus09
+1
minus09
czyś ty postradał zmysły conte
01.08.2020 o 20:39 przez Odet
+1
Odet
Jezu wystawił Gagsa...
najlepszy mecz po przerwie to ten z Napoli, jedyny bez Gagsa...
Pozdr.
01.08.2020 o 20:39 przez Damianos
+1
Damianos
Dziś gaga czerwoną dostanie :P
01.08.2020 o 20:23 przez pluto11
+2
pluto11
Co za beton, masakra chyba nie ma co oglądać bo baty dostaniemy. Jak można wystawić Gagliardiniego z niego taki sam pożytek jak z Valero czyli nijaki zero asyst zero gry do przodu i pudrowania z 2 metrów ot cały Valero i Gags
01.08.2020 o 20:17 przez ANIOL
ANIOL
Conte to jest ułom z zabetonowanym mózgiem.....ja pie....
01.08.2020 o 20:10 przez taboret
taboret
8 finałów Eriksena na ławce.

Shoutbox

Piter 14.08.2020 14:51

maniek ale w końcu trzeba odpuścić i odstawić kreche to co wtedy

maniekfci 14.08.2020 14:49

kusy jak ma chwilę przeciętności po wypiciu samemu 1,5 l czystej dobrze zmrożonej substancji to wali krechę z dupy jakiejś Riley Reid i poziom endorfinek się zgadza

IlCapitano 14.08.2020 14:49

O 9 ja bym usnął a on wydał komendę CHO NA ROWER GOŚCIU

Piter 14.08.2020 14:49

potem rower po lesie

IlCapitano 14.08.2020 14:48

Zbudziłby mnie o 6 rano we mieszkaniu socjalnym, postawił 2 litry czystej na blat i rozkazał PIJEMY

maniekfci 14.08.2020 14:48

masakra

IlCapitano 14.08.2020 14:48

Nie odważyłbym się melanżować z Kusym

IlCapitano 14.08.2020 14:47

No z Mariuszem to nie ma żartów

Piter 14.08.2020 14:46

mój ulubiony bokser

IlCapitano 14.08.2020 14:46

Lekko łapeczka w górę leci

Piter 14.08.2020 14:42

lepiej chadowi niż jakiemuś adamowi

maniekfci 14.08.2020 14:41

ok, czyli nie chciało się jej na Ciebie czekać i da innemu chadowi

Piter 14.08.2020 14:40

więc pewnie 2018 rocznik lekko

Piter 14.08.2020 14:40

@maniekfci wysłała mi snapa jak jedzie jakimś volkswagenem gdzie liczniki to był juz komputer

Dzonyy 14.08.2020 14:38

Kusy ma taka wielką głowe, że może sobie na to pozwolić. Jest ttak zwanym genetycznym freakiem.

maniekfci 14.08.2020 14:38

witam @Piter jak tam destrukcja waginy @Mai

Piter 14.08.2020 14:37

kusy to lekko melanż robi 3 dni bez snu i podejrzany katar później wystepuje

Dzonyy 14.08.2020 14:36

bo jemu wódka najbardziej o 7 rano smakuje

Archiwum shoutboxa

Sonda

Inter awansował dalej w LE, kto był najlepszy przeciwko Bayerowi?

Polls answer
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26929

Liczba newsów: 37249