Pozostałe

Ausilio pożegna się z Interem?! (51)

Źródło: fedenerazzurra.net
11 miesięcy temu
2355
51
Piero Ausilio

Beppe Marotta według portalu Indiscreto.info nie jest zadowolony z efektów pracy Piero Ausilio. Nowy dyrektor Interu uważa, że tylko dwa transfery przeprowadzone podczas letniego okienka transferowego przez Ausilio można uznać za trafione. Mowa tutaj o transferach Politano oraz De Vrija.

W związku z tym możliwe, że wraz z końcem sezonu Piero Ausilio zostanie zwolniony z zajmowanego stanowiska.  Wymieniony wcześniej portal, a także włoska gazeta Il Giornale, zgodnie podają nazwisko ewentualnego następcy Ausilio. Ma nim zostać pełniący obecnie obowiązki dyrektora generalnego Empoli, Riccardo Pecini. Pecini były współpracownik Marotty, uważany jest przez ekspertów za człowieka, z wyjątkowym „nosem” do młodych talentów. To właśnie on, gdy pracował w Sampdorii sprowadził do Genui min. Icardiego, Skrinara oraz Schicka. Na ile prawdziwe są te doniesienia przekonamy się wraz z końcem obecnego sezonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też

Cagliari

Kadra Cagliari na mecz z Interem (0)

13.01
19:41
Juve Vs Inter

La Repubblica o rywalizacji Juventusu z Interem na rynku transferowym (4)

07.01
12:07

Komentarze (51)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.02.2019 o 18:45 przez AveCaesar
AveCaesar
A i Gaglia też był do nas wypożyczony z przymusem wykupu (chyba) więc Atalanta poszła nam na rękę. Nie za darmo raczej.
09.02.2019 o 23:39 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Wara od Ausilio. Zwolnienie go, byłoby niesamowitym błędem
09.02.2019 o 18:52 przez AveCaesar
AveCaesar
@Endru o jakich grubych hajsach ty mówisz ? :D
09.02.2019 o 19:02 przez Endru
Endru
Dalbert, Lautaro czy Ninja to dosc kosztowne operacje. Gaglia czy Vecino do najtanszych rowniez nie nalezeli zwazywszy na nasza sytuacje finansowa mega wpadki
10.02.2019 o 18:40 przez AveCaesar
AveCaesar
Jeżeli oceniasz Lautaro jako wpadkę to już możemy zakończyć dyskusję. Tym bardziej jeżeli nazywasz to grubymi hajsami. No i kwota też jakoś rozłożona na raty oraz liczne bonusy zbijające jednorazową zapłatę. Dalbert spoko tylko, że z tego co pamiętam to jest to wymysł Sabatiniego :D Naiggolanowi coś się pojebało po przyjściu do nas ale myślę, że się jeszcze ogarnie ponieważ jest mega charakternym gościem i wątpię żeby tą sprawę tak zostawił. Z resztą pamiętam jak wszyscy się jarali tym transferem. Też w transfer był zamieszany Santon, którego się pozbył gdzie u nas nikt go nie chciał. Gaglia miał wejście smoka i był ściągany na szybko w styczniu. W momencie kiedy przychodził Vecino było jasne, że musimy wzmocnić środek jak się tylko da lecz nie było szans żeby ktoś konkretny przyszedł do nas i też forma transferu to z tego co pamiętam 2 raty po 12 mln. Na szybko ogarnęliśmy Valero z Vecino od Violi żeby jakoś następny sezon wyglądał. Bez nich byłoby cieniutko. Pozbył się m.in. Nagatomo, Santona. Twoje argumenty dla mnie to inwalidy z dużą dozą autyzmu. Twoje argumenty, nie ty żeby było jasne - nikogo nie obrażam. Skoro nawiązałeś do naszej sytuacji i finansowej i tej związanej z reputacją klubu, która jest do odbudowy to również jesteś świadomy możliwości Piero na rynku oraz tego, że czymś usiał przyciągać tych piłkarzy oraz jakoś nakłaniać kluby żeby zgadzali się wypożyczać z możliwością wykupu czy rozbijać ceny na raty. Przez co piłkarz automatycznie był droższy. Jak oceniasz sprawę czy naszą sytuację to patrz na nią z obu stron ;)
10.02.2019 o 18:45 przez AveCaesar
AveCaesar
A i Gaglia też był do nas wypożyczony z przymusem wykupu (chyba) więc Atalanta poszła nam na rękę. Nie za darmo raczej.
09.02.2019 o 18:51 przez babok23
babok23
Ciężko powiedzieć coś o pracy jaką wykonał bo co nowy trener/ właściciel to inaczej były przeprowadzone transfery. Ogólny chaos w naszych strukturach nie pozwolił chyba w spokoju pracować. Osobiście uważam że miał na przestrzeni tych lat więcej wtop aniżeli trafnych decyzji.
09.02.2019 o 15:15 przez Endru
Endru
Niech Muryn z Marotta zdecyduja z kim chca wspolpracowac
09.02.2019 o 13:05 przez Orzeu
Orzeu
Georgatos napisał:
Marotta przychodząc do judkow miał identyczna sytuację co Ausillio w Interze


bzdura. Juventus nie miał żadnych ugód w sprawie FFP
11.02.2019 o 14:09 przez jackop
+1
jackop
W jego pierwszym sezonie pracy FFP jeszcze nie istniało. Zaczęto je wdrażać od sezonu 11-12, a w formie jakiej występuje obecnie działa co najwyżej od 3-4 lat. Wcześniej można było przekroczyć dopuszczalny deficyt o bodajże 40 mln €, a sankcje nie były egzekwowane natychmiastowo.

Co nie znaczy, że Juventus szastał wtedy kasą na lewo i prawo ;)
09.02.2019 o 09:11 przez Kazam
Kazam
Żeby ocenić rzetelnie BM trzeba cofnąć się do czasów jego pracy w Sampie (tam miał zbliżone warunki do tych, w których pracował Piero). W dzuwe oczywiście mógł sobie pozwolić na znacznie więcej pod względem finansowym, ale jego bilans jest zdecydowanie pozytywny. PA pracował cały czas pod rygorem sankcji i z mocno zakręconym kurkiem z pieniędzmi. Ja bardzo szanuję Piero i myślę, że nie ma sensu się go pozbywać. Jeśli już chcą zmienić go na gościa z Empoli, proponuję pozwolić Piero na przepracowanie ze dwóch okienek we współpracy z BM w "normalnych warunkach", kiedy nie trzeba liczyć każdego euro. Ewaluacja jego wtedy będzie miała głębszy sens
09.02.2019 o 12:17 przez Georgatos
-1
Georgatos
Marotta przychodząc do judkow miał identyczna sytuację co Ausillio w Interze
09.02.2019 o 15:25 przez Kondzik
Kondzik
To oni też mieli FFP i żeby wydać musieli sprzedać? Uswiadom mnie bo chyba jesteś w sporym błędzie
09.02.2019 o 17:46 przez ddamiann17
ddamiann17
Marotta miał nałożone FFP w juve? Musiał spełniać specjalne wymogi i uzyskiwać po kilkadziesiąt milionów euro ze sprzedaży zawodników? Nie wydaje mi się, aby tak było. Piero odwalil kawał dobrej roboty, biorąc pod uwagę wymogi, jakie był zmuszony spełnić
09.02.2019 o 21:30 przez Kazam
Kazam
Mam na myśli, że miał znacznie skromniejsze warunki pracy (BM w Sampie - Piero w Interze). Wiadomo, że Piero miał skrajnie utrudnione warunki, ale chodziło mi o skalę porównawczą. W Sampie się ściąga młodych utalentowanych graczy, nie płacąc za nich kolosalnych kwot. To miałem ma myśli
09.02.2019 o 04:04 przez bobogol
+2
bobogol
Bilans z Beppe na pokładzie zaktualizowany:
– brak patentu na Wande – jak pyszczyła tak pyszczy i to w kluczowym momencie
– brak umów dla kluczowych zawodników – w tym brak pieniędzy dla Skriniara i wobec tego flirt z żenującym Godinem
– zero ruchów w mercato (bicz plis z Cedrikiem)
– brak decyzji cd. Spallettiego

+ teraz podkopanie w pizdu pozycji Piero
09.02.2019 o 09:23 przez CzarodziejCzasu
+2
CzarodziejCzasu
bobogol napisał:
Bilans z Beppe na pokładzie zaktualizowany:
– brak patentu na Wande – jak pyszczyła tak pyszczy i to w kluczowym momencie
– brak umów dla kluczowych zawodników – w tym brak pieniędzy dla Skriniara i wobec tego flirt z żenującym Godinem
– zero ruchów w mercato (bicz plis z Cedrikiem)
– brak decyzji cd. Spallettiego

+ teraz podkopanie w pizdu pozycji Piero


No i co tak stękasz?

"Brak patentu na Wande" - niektórymi ludźmi kierować się nie da. Może w klubie myślą o Icarda wy :cenzor: eniu, czemu przeciwny nie jestem, bo to dobry piłkarz, ale mentalnie gówno.

"Brak umów dla kluczowych zawodników w tym Skriniara" - https://www.fcInternews.it/in-primo-piano/caso-chiuso-skriniar-rinnova-fino-al-2023-ingaggio-da-3m-e-niente-clausola-300195.

Jacy to jeszcze kluczowi zawodnicy poza siejącym ferment Icardim czekają jeszcze na umowy?

" zero ruchów w mercato (bicz plis z Cedrikiem" - a wiesz ekspercie, że mamy na głowie FFP, a w styczniu ciekawych piłkarzy pozyskać się raczej nie da?

" brak decyzji cd. Spallettiego" - a kogo takiego mamy na rynku w tej chwili, żeby Marotta mógł tak po prostu zwolnić łysego? Conte nie przyjdzie tu wcześniej niż latem.

"+ teraz podkopanie w pizdu pozycji Piero" - pier dol pier dol będzie wiosna.
09.02.2019 o 13:27 przez Orzeu
Orzeu
Oczywiście, że mercato zimowe skopał. Najpierw publicznie ogłasza, że Perisić jest na wylocie, każe mu trenować osobno, a później nie pozwala mu odejść - no kompromitacja.
09.02.2019 o 15:48 przez WTC
WTC
Wyjaśnione.
09.02.2019 o 00:22 przez danielinter
-2
danielinter
Branca dno Sabatini dno Ausilio pol dna zobaczymy co Marotta
08.02.2019 o 23:10 przez Cienty
+2
Cienty
Won od Ausilio
08.02.2019 o 23:06 przez Jovetic10
-1
Jovetic10
Grande Beppe
08.02.2019 o 22:48 przez SlimShady
SlimShady
Ausilio to najlepszy detektor transferowy zeszłego roku i bardzo dobrze żyję z Zangami i Zanettim więc ten artykuł jest wysany z palca Marotta nie ma aż takiej władzy.
08.02.2019 o 21:59 przez Endru
+1
Endru
No jak nie wykupimy Keity to juz raczej nikt sie nie nabierze na triki Piotrka, a za grube hajsy to on sprowadza kmioty, fajne jedynie transfery zawodnikow z konczacymi sie kontraktami.
08.02.2019 o 21:03 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Tym bardziej, że wyciągał znane nazwiska na bardzo dobrych dla nas warunkach w czasach gdzie byle szczyl co dobrze kopnął piłkę raptem dwa razy wybrzydzał i kręcił na nas nosem czekając na Real, Barce, City czy chooj wie kogo.
08.02.2019 o 21:03 przez Kondzik
+3
Kondzik
Przy FFP jego ocenianie jest troche nie na miejscu. Jak można upiec chleb bez mąki...
08.02.2019 o 20:55 przez WTC
+2
WTC
1. Ograniczone środki.
2. Kłody pod nogami w postaci FFP.
3. Niepoważny właściciel (Thohir).
5. Wsparcie, które okazywało się balastem (Fassone, Sabatini).


Tak jak SETE napisał, obwiniać Pierro za słabe transfery to jakaś kpina i prowokacja.
08.02.2019 o 21:36 przez Orzeu
Orzeu
Sabatini balastem?
08.02.2019 o 21:38 przez WTC
-1
WTC
W czym niby pomógł? On po napotkaniu trudności podobnych do tych napotkanych przez Ausillo uciekł jak szczur. Ten drugi dzielnie walczy i wykonuje swoją pracę.
09.02.2019 o 08:03 przez Georgatos
Georgatos
Skriniar to niby transfer Sabata więc?
08.02.2019 o 20:34 przez SETE
+4
SETE
Powiem tak , obwiniać Ausilio za nietrafione transfery to co najmniej nie stosowne ... z kilku powodów , takiego Radje chciał Spaletti a kto przypuszczał ze będzie taka padlina , vrsaljko wydawał się latać dziurę po Cancelo i sie połamał , czy to wina Ausilio ? Po 2 jaki inny dyrektor sportowy klubu aspirującego do czołówki miał w swojej pracy taki dyskomfort , No ja nie kojarzę. Finanse ograniczone do minimum i ciagle rozmowy , negocjacje , kombinacje żeby kogoś sprowadzić :/ po prostu żenada.

Jeśli Marotta czyści zaplecze pod siebie , ok , ale niech nie piepsza ze Piero zrobił zła robotę
08.02.2019 o 20:05 przez Georgatos
+1
Georgatos
Lubię gościa, ale tak na prawdę mało jego transferów jest na prawdę trafionych... Choć wydaje mi się, że akurat w tym okienku wykonał na prawdę dobrą robotę, tylko dzban nie potrafi tego wykorzystać
08.02.2019 o 20:35 przez SETE
SETE
Ile mln euro miał do wydania ?
08.02.2019 o 20:53 przez Georgatos
Georgatos
Pirlo, Vidal, Pogba, Barzagli, Tevez, Lichstainer, Llorente, Evra, Khedira, Coman, Mandzukic oni wszyscy razem kosztował koło 50mln, więc można ;) poza tym napisałem, że ostatnie okienko miał na prawdę dobre
08.02.2019 o 21:05 przez WTC
+1
WTC
Można, do klubu regularnie grającego w lidze mistrzów i który dominuje ligę. Inter musiał kusić piłkarzy głównie finansowo. albo ryzykować grajkami z niższej pułki.
08.02.2019 o 21:23 przez Georgatos
Georgatos
ale wiekszosc z nich Marotta kupil gdy judki nie graly w LM, lub zagrały w niej jeden sezon po przerwie
08.02.2019 o 21:45 przez Orzeu
+3
Orzeu
Georgatos napisał:
Pirlo, Vidal, Pogba, Barzagli, Tevez, Lichstainer, Llorente, Evra, Khedira, Coman, Mandzukic oni wszyscy razem kosztował koło 50mln, więc można ;) poza tym napisałem, że ostatnie okienko miał na prawdę dobre


hernanes, krasić, poulsen, matri, elia, isla, gabbiadini, zaza, pjaca, - i wiele by wymieniać.

Ausilio przy małym budżecie potrafi wyciągać perełki, ale i ostro spartolić robotę - ale Marotta też nie jest nieomylny. Druga sprawa, że Ausilio zawsze musiał się mocno nakombinować, MArotta nie.

Nakombinować w tym sensie, że np. Ausilio musiał przez FFP sprzedawać / oddawać takich zawodników jak Kovacić, Coutinho, Shaqiri, Cancelo itp. Marotta miał dużo większe możliwości w Juve.
09.02.2019 o 07:56 przez Georgatos
Georgatos
Wpadki zdarzają się każdemu, ale ilość zawodników, którzy okazali się strzałem w 10 zdecydowanie przeważa. U Ausillio takich wielu nie ma
09.02.2019 o 08:01 przez Georgatos
Georgatos
A Zazy, Matriego czy nawet Krasicia jako pomyłkę bym nie brał, bo każdy z nich dał tyle judka co nam Vecino, który jest uznawany za solidny zakup. Po prostu wśród mistrzów, solidni uważani są za słabych :) a jeżeli chodzi o sprzedaż zawodników to Marotta też to robił, można wymieniać Pogbe, Vidala itd.
09.02.2019 o 10:22 przez Orzeu
Orzeu
Georgatos napisał:
A Zazy, Matriego czy nawet Krasicia jako pomyłkę bym nie brał, bo każdy z nich dał tyle judka co nam Vecino, który jest uznawany za solidny zakup. Po prostu wśród mistrzów, solidni uważani są za słabych :) a jeżeli chodzi o sprzedaż zawodników to Marotta też to robił, można wymieniać Pogbe, Vidala itd.


Czyli co, to że nie potrafił najważniejszych zawodników utrzymać w klubie uznajesz za sukces?

Jeśli chodzi o sprzedaże to przez fanów Juventusu Marotta był oceniany jako człowiek, który nie potrafił dobrze sprzedawać zawodników, Ty natomiast sugerujesz, że był w tym dobry - gdzie leży prawda?
09.02.2019 o 10:52 przez Georgatos
Georgatos
100 baniek za Pogbe to słaby Interes? Poza tym, chodź mi o to, że judki też sprzedawać musiały, nie tylko Ausillio miał ten problem. Próbujesz za wszelką cenę wykazać, że nie ma między nimi dużych różnic, a prawda jest taka, że między nimi jest przepaść jak między Papu Gomezem a Aguero...
09.02.2019 o 13:02 przez Orzeu
Orzeu
Georgatos napisał:
100 baniek za Pogbe to słaby Interes? Poza tym, chodź mi o to, że judki też sprzedawać musiały, nie tylko Ausillio miał ten problem. Próbujesz za wszelką cenę wykazać, że nie ma między nimi dużych różnic, a prawda jest taka, że między nimi jest przepaść jak między Papu Gomezem a Aguero...


bzdura. Juventus nie ma i nie miał żadnych umów ugodowych w sprawie FFP, grał na bieżąco w Lidze Mistrzów i zgarniał ogromne wpływy z tytułu posiadania własnego stadionu.

Finansowo NIE MA PORÓWNANIA i sobie nie próbuj wmówić że jest xd
09.02.2019 o 13:04 przez Orzeu
Orzeu
a zawodnicy odchodzili, bo chcieli odejśc, a nie przez FFP. Przecież człowieku - mówimy o klubie, który potrafił wyłożyć dwa razy w ciągu 2 lat wyłożyć po 100 mln euro za podstarzałych zawodników. I Ty tą sytuację porównujesz do tej Ausilio w Interze, który musi się bawić od kilku lat w wypożyczenia z opcja wykupu :D ?
09.02.2019 o 14:41 przez Georgatos
Georgatos
A Ty pamiętasz początek Marotty w judkach? Przecież przez pierwsze 3 czy 4 sezony nie wydał na nikogo ponad 20mln. Sprawdź ile wydał Marotta przez pierwsze cztery lata na stanowisku dyrektora a ile Ausillio przez podobny okres na analogicznym stanowisku.

Judki grały regularnie w LM? Przecież Marotta objął ich na 7 miejscu w Serie A, w pierwszym jego sezonie również takie miejsce zajęły, więc jakie regularne wpływy? Między innymi zasługa Marotty jest to, że z czasem Juventus mógł pozyskiwać graczy za 100baniek
09.02.2019 o 15:17 przez Orzeu
Orzeu
NO OK, zobaczmy
1-szy sezon 60 mln euro (odchodzi tylko Diego), drugi sezon 100 mln euro ( !! ! nie odszedł nikt!), trzeci sezon 72 mln (nie odszedł nikt!), czwarty 42 mln (nie odszedł nikt kluczowy).

Gościu przez peirwsze 4 sezony miał do dyspozycji łącznie prawie 300 mln euro na transfery i nie musiał przy tym nikogo sprzedawać kluczowego - więc ja pytam o czym Ty pier*** xdd ? Jakie Juventusu problemy z FFP :D ?

Jak niby Ausilio nie mając budżetu transferowego miał podobne warunki xd? Przecież Piero cały czas żeby coś wydać musi najpierw sprzedawać - Marotta tego nie musiał robić!
09.02.2019 o 17:09 przez Georgatos
Georgatos
Widzę, że sprawdzi Marotta potrafiles, ale sprawdzenie Ausillio już Cię przerasta. Piszesz, że Marotta wydał w cztery lata 300mln, problem w tym, że Ausillio wydał podobna kwotę a efekt jaki jest każdy widzi... Polecam sprawdzic zanim się komuś zarzuci,, pierd... ''

Poza tym gdyby czytanie ze zrozumieniem nie było sztuka tajemna, to zauważył byś, że nie jechałem po Ausillio a wręcz go pochwalilem za ten sezon, po prostu śmieszy mnie próba podbicia jego umiejętności, przy jednoczesnym umnejszaniu Marotty. Ausillio to dobry i solidny ligowiec, Marotta to klasa światowa i w tym jest różnica. Myślę, że na tym mogę zakończyć dyskusje z Tobą :)
09.02.2019 o 18:02 przez Orzeu
Orzeu
to co teraz zrobiłeś to jest tzw samozaoranie xd: twierdzisz, że nie czytam ze zrozumieniem a sam masz z tym jak widać problem. Przecież wyraźnie napisałem, że chodzi tu o to, że Marotta nie musiał sprzedawać kluczowych graczy, a Ausilio musiał, więc jeśli już porównywać to trzeba by brać stosunek sprzedaży do zakupów, a wniosek jest taki, że Marotta nie musiał wyprzedawać drużyny, by wzmacniać ją, natomiast Ausilio musiał np. żeby sprowadzić Kondogbię i Perisicia sprzedać Shaqiriego, Kovacicia , Hernanesa i Guarina.

Naprawdę tego nie rozumiesz :D ? Przecież ja już łopatologicznie wykładam Ci sytuację
09.02.2019 o 18:12 przez Orzeu
Orzeu
podsumowując naszą dyskusję porównam transfery wpływy sprzedaż / kupno i wychodzi na to, że Juve od sezonu 2010/11 ma -400 mln euro, natomiast Inter -200 mln euro. Dodać do tego, że Juve nie ma żadnych ugód z UEFA w sprawie FFP + duzo większe przychody Juventusu to daje nam doskonały obraz tego, że całkowicie mylne jest stwierdzenie, że Marotta miał podobne warunki pracy w Juventusie jak Ausilio w Interze.
09.02.2019 o 20:25 przez Georgatos
+1
Georgatos
Hernanes, Guarin, Shaqiri? Serio? Dawno takich bzdur nie czytałem :D jedynie Kovacic był piłkarzem, którego było szkoda. I czemu porownujesz cały okres juve i Interu. Porównaj y pierwsze 3- 4lata jednego i drugiego bo to jest miarodajne. Wyliczenia które pokazałeś idealnie odzwierciedlają to czy judki nie stosował się do FFP, szczególnie te wielkie pieniądze w postaci 42mln na transfery 😂 przez pierwsze cztery lata Marotty stosunek pieniędzy wydanych na transfery i tych zarobionych na sprzedaży był podobny do tego co zrobił Ausillio przez pierwsze cztery lata. Wystarczy spojrzeć na liczby i zakończyć ta dyskusje
09.02.2019 o 23:49 przez Orzeu
Orzeu
xd
11.02.2019 o 13:57 przez jackop
jackop
Orzeu porobiony ;)

Shoutbox

WTC 18.01.2020 10:04

spiseg

WTC 18.01.2020 10:03

Werewolf Dodano: 12 godzin temu | Karma: 3 Pewnie uważacie że Marotta chu j, że jest niepoważny i prowadzi gierki transferowe pełne ukrytych podtekstów, że celowo marnuje czas mercato innym klubom, zwłaszcza bliskiej i najbliższej konkurencji i pewnie wielu sądzi, że cała ta wymiana była od początku skazana na porażkę, bo symultanicznie negocjowano transfer Younga. Wreszcie wielu zapewne powie, że to wszystko i tak małe piwo w stosunku do tego, jak potraktowani zostali w tej sytuacji piłkarze, a zwłaszcza biedny Politano. Wielu pewnie tak właśnie uważa, za to a ja Wam powiem, że ja też

ManOnFire 18.01.2020 10:03

Lazio robi jakieś transfery? Bo jeśli nie spuchna, oni ławki nie mają

IlCapitano 18.01.2020 10:03

Oni naprawdę są jacyś niedorozwinięci, typ nie przeszedł testów a oni problemu szukają, obłęd

IlCapitano 18.01.2020 10:02

Skower; 15 godzin temu Juve jest jakie jest ale jak mamy umowę to wymieniamy nawet z Napoli się dogadaliśmy z wymianą a z Interem zawsze coś im nie pasuję.

IlCapitano 18.01.2020 10:01

Hipokryci zasrani

Imrahil 18.01.2020 10:01

Jedynie lazio i atalanta trzymaja fason

IlCapitano 18.01.2020 10:01

Roma chce Politano to niech 25 baniek daje a nie inwalidów wciska, za Dzeko twardo krzyczeli

IlCapitano 18.01.2020 10:00

Typowe

IlCapitano 18.01.2020 09:59

W Neapolu sobie tatuaże robili a w Rzymie kąpali się w fontannie

IlCapitano 18.01.2020 09:59

XXDDDDDD

WTC 18.01.2020 09:59

ale jakie ambicje takie reakcje

WTC 18.01.2020 09:59

no wyobrażacie sobie Zhanga skaczącego do fontanny po zwycięstwie w ćwierćfinale LM? przecież to jakiś absurd xd

IlCapitano 18.01.2020 09:59

Oni nie muszą wygrywać bo mieli Tottiego XD

Imrahil 18.01.2020 09:58

HAHAHAHAHA roma i scudetto to zawsze bawi

IlCapitano 18.01.2020 09:58

Najlepsze jak tam "ChInter" piszą a sami są hamburgerami od 10 lat i dalej nic nie wygrali i sa pośmiewiskiem a Chińczycy przywracają Interowi wielkość

WTC 18.01.2020 09:58

zostaje tylko wspomnieć czar z odpalenia barcelony w ćwierćfinale

IlCapitano 18.01.2020 09:57

No oni sobie mogą tylko pooglądać z daleka wyścig po Scudetto bo roma nigdy go nie wygra :D

ManOnFire 18.01.2020 09:57

Broda katolik i namawia do przemocy?

broda4991 18.01.2020 09:57

Może zrobimy ustawke z nimi na jakiejś polanie żeby ich wyjaśnić

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w pucharowym starciu z Cagliari był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    18

    42

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29146

Liczba newsów: 35638