
Dario Baccin był obecny na spotkaniu finałowym Copa Libertadores pomiędzy Fluminense a Boca Juniors. Dyrektor Interu poleciał do Ameryki Południowej, aby obserwować tam piłkarzy, którzy mogliby w niedalekiej przeszłości wzmocnić włoski klub.
Pod specjalną obserwacją był zawodnik Boca Juniors, Valentin Barco. 19-latek występuje na pozycji lewego obrońcy/wahadłowego. Argentyńczyka obserwuje według La Gazzetty dello Sport pół Europy.
Kolejnym piłkarzem, którego przyjechał śledzić Baccin jest Agustin Giaya z San Lorenzo. 19-latek występuje na pozycji prawego obrońcy/wahadłowego. Argentyńczyk wrócił na boisko po poważnej kontuzji i prezentuje się na nim na tyle dobrze, że Włosi widzą w nim idealnego kandydata do gry na prawym wahadle zespołu Simone Inzaghiego. Aby go pozyskać Inter musiałby wyłożyć na niego 6 mln euro. Jego obecny kontrakt obowiązuje do 2025 roku.
Komentarze (2)