Pozostałe

Balotelli znów na meczu Milanu (30)

Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
689
30

Mario Balotelli po raz kolejny podkreślił swoją miłość do barw zespołu AC Milan. Gracz był widziany na San Siro podczas wczorajszego spotkania Ligi Mistrzów.

 

Napastnik oglądał mecz w miejscu przeznaczonych dla VIP-ów wraz z Amantino Mancinim. Rossoneri przegrali pierwsze starcie z Manchesterem United 2:3.

 

Nie jest tajemnicą, że gracz kibicuje drużynie lokalnych rywali. Super Mario oglądał w tym sezonie także spotkanie Coppa Italia, w którym podopieczni Leonardo podejmowali Novarę. Spekuluje się, że to kolejny sygnał dla Mourinho, że gracz zastanawia się nad zmianą otoczenia. Zawodnik nie jest w najlepszych kontaktach z portugalskim szkoleniowcem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.02.2010 o 23:30 przez SlimShady
SlimShady
Widze Amantino na stałe zagrzał sobie to miejsce, specjalne siedzenie na trybunach na San Siro <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> Co za kolo, chyba facet jest skończony <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
Co do Mario to mam go gdzieś <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
17.02.2010 o 21:50 przez Radan
Radan
Dokladnie. Co w tym zlego. Kazdy lubi obejrzec meczyk dwoch duzych firm europejskich. Pozatym nie siedzial na curva sud.
17.02.2010 o 20:35 przez Pazzesco
Pazzesco
no i co w tym złego... tak jak napisał 'pingfin'. Gra, trenuje, strzela a to, że kibicuje Milanowi to raczej nic nie oznacza...
17.02.2010 o 19:15 przez Czarson
Czarson
on chce zeby przez jakis czas bylo o nim glosno , zeby sie o nim mowilo ...
17.02.2010 o 17:43 przez Mate1908
Mate1908
Niech kibicuje komu chce, byle tylko to kibicowanie nie odbijało się negatywnie na jego grze i zaangażowaniu w sprawy Interu.
17.02.2010 o 16:53 przez tytusek25
tytusek25
I co z tego? Serio nie rozumie tych lamentow.To nie jest przeciez jakas nasza klubowa ikona tylko ktos w rodzaju pracownika i trzeba przyznac jest dosc pozyteczny jak na razie.Pozatym to byl jego CZAS WOLNY.Nie kazdy musi &quot;kochac&quot; swoje miejsce pracy .Starczy ze je szanuje a jak na razie u Balotellego nie zauwazylem zeby w jakis sposob zniewazyl Inter.Poki mamy z niego bramki i asysty jak dla mnie moze se kupic nawet karnet na Juve.<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.02.2010 o 16:26 przez bunny11
bunny11
<img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
17.02.2010 o 16:23 przez krzysztof
krzysztof
Wymienić za Pato i będzie spokój ;)
17.02.2010 o 16:10 przez Dzyl
Dzyl
Jak chce odejść do Milanu to niech idzie, ale wtedy musiał by do nas przyjść Pato <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.02.2010 o 15:54 przez Pavlo
Pavlo
jak tak bardzo chce to niech ciśnie i to szybko <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.02.2010 o 15:44 przez Dzonyy
Dzonyy
Gdyby Mario się zachowywał jak normalny człowiek i grał na wysokim poziomie to niech sobie kibicuje Milanowi, ważne żeby zachowywał się jak profesjonalista.
17.02.2010 o 15:44 przez Kubusa10
Kubusa10
Już nie wiem co o tym mysleć
17.02.2010 o 15:25 przez pingfin
pingfin
A co złego w tym, że sobie poszedł na mecz? Nie wymagajmy od każdego piłkarza, żeby był kibicem Interu. Nawet jeśli jest milanistą... co w tym złego? Gra, trenuje, strzela. Ja nic więcej od niego nie wymagam...
17.02.2010 o 15:02 przez adi1908
adi1908
ech szkoda gadać mnie to się osobiście w głowie nie mieści ... czemu jak był młody tzn jak zaczynał z piłką nie poszedł do Milanu tylko do największego wroga ... rozumiem gdybysmy go kupili i byłby kibicem Milanu ale on jest naszym wychowankiem ...<br />
dla mnie to coś tu smierdzi i mam wraenie że Jose wraz z Mario roią sobie jaja z mediów bo gdzies nie chce mi się w to wierzyć
17.02.2010 o 14:59 przez Bloom99
Bloom99
Gowniarz! Z samego szacunku dla kolegow nie powinnien chodzic na mecze milanu.oddac go
17.02.2010 o 14:56 przez Omen
Omen
A może przypuszcza że w następnej rundzie zmierzymy się z Manchesterem i był tylko w roli szpiega?<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Szczerze Mario powinien nas opuścić.
17.02.2010 o 14:47 przez Kaniol
Kaniol
a może wymiana z arsenalem za fabregasa <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
17.02.2010 o 14:31 przez filip85
filip85
i bardzo dobrze, że był bo jak przejdziemy Chelsea i trafimy na MU to Mario będzie wiedział jak grają
17.02.2010 o 14:24 przez Andruś
Andruś
Damian7 czy gra na 100% czy tez, tego nigdy nie bedziesz pewien. Moze taki on juz jest, moze u niego wiele zalezy od dobrego wejscia w mecz, udanej pierwszej akcji etc. Zaskakujący jest fakt, ze Mario w meczach ważnych z trudnymi rywalami jest lepiej, co oznacza ze adrenalina go motywuje. A swoją drogą ma prawo sie czuc troszke zły, skoro gra dosc duzo w Serie A, a w meczu z Chelsea prawdopodobnie zagra ogony. A co by było gdyby zagrał w takim meczu<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Tego nie wie nikt, ale raczej zagrałby dobrze
17.02.2010 o 14:21 przez adriano:)
adriano:)
Jeśli będzie grał na 100% w Interze to może nawet kosić trawę w Turynie przed meczem Juve. Jak nie będzie się starał itp. to wtedy jak najbardziej go sprzedać.
17.02.2010 o 14:17 przez Damian7
Damian7
Jeśli to prawda to trzeba się go jak najszybciej pozbyć!Poza tym to nie rozumiem Mario , u nas nie gra na 100% a nie mówi też otwarcie o tym że chce odejść
17.02.2010 o 14:12 przez Filip©
Filip©
@zzz-v1, a pamiętasz jak niegdyś Zac powiedział, że w Turynie jest tylko jedna drużyna - Torino <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.02.2010 o 14:08 przez KaraJunior
KaraJunior
Bardzo ładny mecz , aż szkoda było patrzeć jak anglicy leją włochów , Milan bardzo dobrze zagrał początek i końcówkę meczu , mam nadzieje za na Old Traford sie nie poddadza i wyeliminuja Man Utd<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.02.2010 o 14:04 przez Janosv360
Janosv360
ja też bym z chęcią zobaczył ten meczyk <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> &lt;na stadionie&gt; bo w tv oglądałem <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale co do meczu to było świetne widowisko <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.02.2010 o 13:54 przez piotrekninter
piotrekninter
a niech robi co chce , moze nawet na randki z amałrim chodzic,...wazne zeby w kladal serce do gry i robil jak najwiecej dla interu, na poczatek niech przestanie sie przewracac i styka a co robi w wolnym czasie to juz jego sprawa
17.02.2010 o 13:53 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
ja tak samo <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.02.2010 o 13:42 przez snuffy
snuffy
Milan-Man w LM oglądałem wczoraj w tv tzn. że jestem ich fanem <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Na San Siro tym chętniej bym go zobaczył<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.02.2010 o 13:40 przez Filip©
Filip©
jakbym mieszkał w Mediolanie też bym poszedł na ten mecz, ale w celu obejrzenia ciekawego widowiska...<br />
<br />
Kiedyś wspominałem, że UEFA zmieniła formułę LM dla Mario, żeby mógł obejrzeć mecz Milanu i zagrać w swoim meczu ;)
17.02.2010 o 13:39 przez KochamInter
KochamInter
MARIO WON!
17.02.2010 o 13:38 przez KaraJunior
KaraJunior
No cóż , bywanie na meczech przeciwnika to jeszcze nie grzech , tu troche się dziennikarze czepiają <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się