Wywiady z piłkarzami

Bayern po meczu (27)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: różne
ponad 15 lat temu
272
27

Van Gaal: Jesteśmy bardzo rozczarowani tą porażką. Kolejny raz w tym sezonie przegrywamy na własne życzenie. Niczego się nie nauczyliśmy. Musimy zaakceptować porażkę, co jest bardzo trudne, ponieważ nie można powiedzieć, że Inter był lepszy. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji. Teraz musimy wyjść z dołka, naszym celem jest teraz miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.

 

Rummenige: Inter wbił nóż w moje serce. Ta porażka jest bolesna, bolesna dla całego klubu. Byliśmy zbyt naiwni w drugiej połowie. Teraz musimy ratować naszą sytuację w lidze.

 

Gomez: Przez 65 minut graliśmy doskonale, możemy winić tylko siebie, ta porażka boli. Byliśmy zbyt bierni w  końcówce, przerzucaliśmy się odpowiedzialnością.

 

Robben: Znowu przegrywamy tak samo, znowu i znowu! Powinniśmy prowadzić 4:1, a zamiast tego tracimy trzy gole u siebie, to nie do pomyślenia.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.03.2011 o 14:56 przez luuki
luuki
mógl szwajn coś dorzucić <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.03.2011 o 07:52 przez Odet
Odet
cóż, przegrali na własne życzenie<br />
i pięknie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Pozdr.
16.03.2011 o 17:48 przez anett
anett
Hahaha! Wiadomo, że szczęście sprzyja lepszym<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.03.2011 o 17:03 przez mati1908
mati1908
napewno nie raz serce miałem w gardle,ale nie zmienia to faktu ze szczescie jest z lepszymi <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
16.03.2011 o 16:56 przez Fqrve
Fqrve
za bardzo pewni siebie byli zapomnieli ze w Interze gdzie nie dotra nogi dotrze serce <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.03.2011 o 16:29 przez microsoft666
microsoft666
no widzisz Robben zmien druzyne,tylko nie na milan<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
16.03.2011 o 16:02 przez deathrider89
deathrider89
a tacy byli pewni siebie grande inter<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.03.2011 o 15:52 przez intermilito
intermilito
FOOOOOORZA INTER FFFFFFOOOOOORRRRRZZZZAAAA<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
16.03.2011 o 15:50 przez DeMBoL
DeMBoL
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> i tak ma byc!
16.03.2011 o 15:47 przez inter352
inter352
Zamknąć mordy szwaby pierdolone . Forza INTER . !
16.03.2011 o 15:31 przez Greg4Inter
Greg4Inter
na San Siro spotkanie bylo wyrownane, na Alianz w I polowie lepszy byl Bayern a w II my. wedlug mnie 180min wyrownane. gora znow okazal sie nasz Inter<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> a i warto zaznaczyc, ze te 3 bramki dla Bayernu bardzo fuksiarskie ;]<br />
Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
16.03.2011 o 15:24 przez Kebo
Kebo
Kubusa10 jeszcze przed tym meczem zarząd powiedział że po sezonie wylatuje
16.03.2011 o 15:21 przez Kubusa10
Kubusa10
Chyba zwolniliśmy Van Galla już teraz
16.03.2011 o 15:15 przez Kebo
Kebo
Faktycznie nasza gra nie napawa optymizmem bo Bayern sprezentował nam ten mecz w ćwierćfinale musimy zagrać dużo lepiej żeby liczyć na awans
16.03.2011 o 14:44 przez kolus
kolus
Walsnei ludziska robben ma duzo racji bo po 1 polowie juz moglo byc po meczu
16.03.2011 o 14:19 przez fmlyhm
fmlyhm
Ranocchia ładnie wygarnął z linii, myślałem, że zejdę na zawał jak to widziałem jak się kulała ta piłka<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.03.2011 o 13:43 przez Keleris
Keleris
Bayern przegrał na własne życzenie. Dostali 3 prezenty od Interu, bo nie ma co ukrywać że wszystkie 3 gole padły po beznadziejnych błęach naszych piłkarzy, powinni to wykorzystać. Ale dali nam 25 minut na odrobienie strat ico się stało każdy widział.
16.03.2011 o 13:38 przez Wujas
Wujas
akurat z tym ze moglo byc 4-1 czy nawet 5-1 do polowy sie zgodze, z tym ze od pewnego momentu nasza bramka byla jak zaczarowana, no i nalezy dodac do tego swietnego wczoraj Riberego ktory za wszelka cene chcial strzelic bramke i nie widzial lepiej ustawionych kolegow.<br />
a Ty #2 nie mow ze nie potrafia grac bo jak dla mnie byli druzyna zdecydowanie lepsza, a my po prostu mielismy wczoraj, farta 3 strzaly 3 gole. Bo dobrze wcale nie gralismy, podania nie celne wychodzace na aut, kiwanie sie lucio z 2 zawodnikami pod naszym polem karnym, blad Julio i wiele innych. Niezmienia to faktu ze zwyciestwo bardzo cieszy i szczerze mam nadzieje na mecz z Barcelona <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
16.03.2011 o 13:31 przez Michal_fci
Michal_fci
duzo szczescie melismy my i oni wiec nie nie gadaj robbenie ze 4-1
16.03.2011 o 13:23 przez Laikos
Laikos
Ja do tej pory nie wiem jak wy weszliscie do tego ćw. 3 strzały celne i trzy razy wpadła do siatki jak wy to wczoraj zrobiliscie to ja nie wiem
16.03.2011 o 13:22 przez cyrkiel
cyrkiel
@FCI_Knighter<br />
To Ty chyba oglądałeś inny mecz. Mogli spokojnie prowadzić 4:1 bo mieli przynajmniej dwie 100% sytuacje już w pierwszej połowie <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Na szczęście ich nie wykorzystali bo by było po meczu <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
16.03.2011 o 13:10 przez szymon1337
szymon1337
Nie liczy się, ile razy piłka odbiła się od słupka czy poprzeczki, ile było sytuacji sam na sam... Liczy się to, kto te sytuacje wykorzystuje.<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
16.03.2011 o 13:09 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Haha, narzekajcie i płaczcie szwabki <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> .
16.03.2011 o 13:09 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Rooben chyba grał w innym meczu..4:1<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
16.03.2011 o 13:08 przez szymon1337
szymon1337
Van Gaal, ile jeszcze razy musisz przegrać z Interem, żeby uznać naszą wyższość? Zarówno na San Siro jak i Alianz Arena Inter był drużyną lepszą. To, że stworzyliście sobie sytuacje, nic nie znaczy, a jakość Waszych snajperów właśnie świadczy o tym, kto tu jest lepszy, a kto gorszy.
16.03.2011 o 13:08 przez krzycho1
krzycho1
grac sie nie umie to tak jest <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ))
16.03.2011 o 13:08 przez miczel192
miczel192
Teraz to już wpadli tak głęboko, że są w samej dupie<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

Borgen 26.06.2026 08:39

I chyba to jedyny możliwy układ, żeby Paz do nas trafił... Kupno bez opcji odkupu przez Real w mojej ocenie odbiera nam możliwości w walce z klubami z Anglii, bo tam ktoś rzuci nieosiągalną dla nas sumę...

Borgen 26.06.2026 08:38

Jak go nie odkupi, bo wartość rynkowa będzie w granicach 60-80 mln, a będą mieli lepszych zawodników na tej pozycji (w ich ocenie) co akurat jest bardzo prawdopodobne to jest szansa, że zyskamy zawodnika na dłużej, a może i na stałę... Ryzyko wydaje się niewielkie dla nas mimo wszystko.

Borgen 26.06.2026 08:37

Osobiście poszedłbym chyba na układ 60 mln z opcją odkupu za 80 mln... Czy Real to zadowoli trudno powiedzieć, ale nie musiałaby być to jakaś bardzo zła opcja dla nas. Jak wystrzeli z formą i będą chętni dać 100 mln to Real go odkupi, wtedy mamy zawodnika na np. rok plus jak na nasze realia dużą kasę...

Borgen 26.06.2026 08:35

Jest Anglia i dwa kluby w Hiszpanii (w zasadzie aktualnie finansowo może bardziej jeden) plus ewentualnie PSG... Kluby, które gwarantują mu grę o najwyższe cele, kasę i rozpoznawalność (co daje jeszcze większą kasę chociazby z reklam).

Borgen 26.06.2026 08:33

Co do Paza też mam podobne obawy... Wydaje mi się, że zna już trochę realia włoskiej piłki i nawet Inter nie jest jego szczytem jego marzeń...

AveCaesar 26.06.2026 08:31

Bo wie, że będzie to dla niego koniec przygody w barwach Królewskich.

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625478

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się