
Tuttosport informuje, że Andrea Belotti rozważa nowy kierunek w swojej karierze. Przyszłość napastnika w Torino zdaje się być bardzo niepewna.
Wraz z końcem przyszłego sezonu piłkarzowi wygasa kontrakt z obecnym klubem. Obecny pracodawca Belottiego chce negocjować przedłużenie umowy, jednak sam Włoch myśli nad różnymi innymi możliwościami, chcąc spełnić swoje ambicje gry w Lidze Mistrzów. Zainteresowanie piłkarzem wyraziło już kilka klubów, w tym Inter Mediolan.
Belotti gra w Torino od 2015 roku. Koszulkę La Granaty założył 199 razy, 98 razy świętując zdobycie bramki, a 21 razy przyczyniając się do bramki kolegów z zespołu. W tym sezonie jest w świetnej formie, rozegrywając 7 spotkań i zdobywając w nich 6 bramek oraz 2 asysty.
Komentarze (7)