Były obrońca Interu Mediolan Beppe Bergomi, który obecnie para się pracą eksperta w telewizji Sky mówił o zmianach, jakie zachodzą w Interze w ostatnich dniach.
- Massimo Moratti spędził z klubem niezliczone dni swojego życia. Zawsze był blisko drużyny: na obozach szkoleniowych, przed meczami, op meczach. On naprawdę zawsze był obecny. Zmiana zarządu nie odbije się na występach drużyny. Byłem świadkiem dwóch zmian własnościowych i pamiętam, kiedy Fraizzoli nie mógł kontynuować, przybył Pellegrini. Czas mija i zawsze musimy patrzeć w przyszłość, dlatego mówię, że Moratti zrobił dobrą robotę.
bernardo Silva też bez kontraktu :p z reszta z Anglii zawsze ktoś jest do wyciągnięcia. no ale Ałzyljo i ołkitri wola pokemony z Francji za 25M
Komentarze (0)