Relacje

Remis w towarzyskim starciu | Betis 1-1 Inter (18)

Autor:
Źródło: en.inter.it
ponad 3 lata temu
3358
18

Inter w towarzyskim spotkaniu zremisował z Realem Betis 1-1. Jedyną bramkę dla Nerazzurrich w tym starciu zdobył Matteo Darmian. 

 

BETIS (4-2-3-1): 1 Bravo; 24 Ruibal, 19 Luiz Felipe, 6 Victor Ruiz, 15 Moreno; 18 Guardado, 37 Dani Perez; 11 Luiz Henrique, 8 Fekir, 28 Rodri; 9 Iglesias.

Rezerwowi: 13 Rui Silva, 25 Dani Martin, 37 Fran Delgado, 3 Edgar, 35 Felix, 33 Miranda, 40 Enrique, 17 Joaquin, 38 Marchena, 7 Juanmi, 12 Willian Josè, 29 Loren.

Trener: Manuel Pellegrini.

 

INTER (3-5-1-1): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 15 Acerbi, 95 Bastoni; 12 Bellanova, 23 Barella, 20 Calhanoglu, 5 Gagliardini, 8 Gosens; 22 Mkhitaryan; 9 Dzeko.

Rezerwowi: 21 Cordaz, 55 Nascimento Brazao, 14 Asllani, 32 Dimarco, 36 Darmian, 42 Curatolo, 45 Carboni, 47 Fontanarosa, 50 Stankovic, 52 Di Pentima, 53 Biral, 56 Pelamatti, 58 Zuberek.

Trener: Simone Inzaghi.

Zobacz też

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.12.2022 o 22:01 przez Piotrekfci
+6
Piotrekfci
Wszystko pięknie ale jak ja widzę takiego gage w pierwszym gdzie wiadomo że robi OUT zaraz to żyg zbiera się na samą myśl !! ! Gdzie do qrwy nędzy Asllani ?? ? Niech boska ręką ich ukaże jeżeli mają jeszcze jakiekolwiek nadzieję że ten amator akurat w jednym dwóch meczach się pokaże i przedłuża z tym qurewskim amatorem kontrakt. OUT !! ! Dawać Fabbiana - jeżeli kolejnego młodego rozmienia za drobne to już będzie dramat. Bez sensu mieć szkólke w którą się nie wierzy !
17.12.2022 o 21:05 przez Seba
+9
Seba
Inzaghi wpuszczając młodych w 90 minucie w meczu o pietruszkę tylko ich ośmiesza.
17.12.2022 o 21:32 przez kontousuniete
+2
kontousuniete
Kuriozalne. Inzaghi chyba myśli, że to nagroda.
17.12.2022 o 21:32 przez Cny
+3
Cny
Daj chłopu spokój. On pewnie jest przekonany, że ich buduje ;)
17.12.2022 o 23:39 przez Piekarz
+4
Piekarz
A warto dodać, że ośmieszanie leszczy z prymawery to tylko jedna z wielu zalet pana trenera
17.12.2022 o 20:42 przez Piekarz
Piekarz
W dupie mam mecze towarzyskie
17.12.2022 o 19:58 przez jacodj
jacodj
Forza INTER ⚫🔵
Darmian nie pokrył ale po minucie poprawił błąd i strzelił gola !
17.12.2022 o 20:38 przez Adi03
Adi03
Jaki wynik ?
17.12.2022 o 18:01 przez kontousuniete
-1
kontousuniete
Roberto, prowadź! 😁😄
17.12.2022 o 17:51 przez Pilek22
Pilek22
Można gdzieś obejrzeć meczyk?
17.12.2022 o 17:25 przez bobogol
+1
bobogol
co za kretynizm z tym RG5
ps. dajcie tego Żuberka dla hecy :)
17.12.2022 o 17:08 przez XyzIM
+2
XyzIM
Gagliardini, którego pewnie nie będzie już w styczniu (miejmy nadzieje) wychodzi w pierwszym składzie… Ma sens 🙃
17.12.2022 o 17:10 przez maverik
+3
maverik
Nikt się nie będzie zabijał o Gagliardiniego z półrocznym kontraktem, więc na 100% zostanie do lata.
17.12.2022 o 17:17 przez XyzIM
+1
XyzIM
Nawet jeśli zostanie, to jaki jest sens dawanie jemu szansy zamiast jakiemuś perspektywicznemu zawodnikowi ? Jest praktycznie bezużyteczny, w następnym sezonie go napewno tu nie będzie, więc nie widzę w tym sensu by grał kosztem np. Asllaniego
17.12.2022 o 17:22 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Gaglia jest mózgiem tej pomocy pod nieobecność Brozo.
17.12.2022 o 17:24 przez maverik
-1
maverik
Ma taki sens, że każdy zawodnik który dostaje w miarę regularnie minuty (czyli praktycznie każdy poza Primavera) potrzebuje ogrania, czucia piłki, nawet takie drewno jak Gagliardini. Mkhitaryan gra wyżej, Brozo nie ma, można było jedynie wyjść Asllanim na 6, a Hakan na 8, ale Inzaghi zdecydował, że woli tak ustawić. To tylko mecz towarzyski i zapewne po przerwie już będzie inny skład ;)
17.12.2022 o 17:34 przez XyzIM
+1
XyzIM
No rozumiem, że każdy potrzebuje ogrania, ale skoro odchodzi to można byłoby mniej korzystać z jego „usług”, a dawać szanse innym. On jest częściej wartością dodaną dla przeciwnika, niż dla nas
18.12.2022 o 02:39 przez maverik
maverik
Ale to, że on odchodzi za pół roku to nie znaczy, że ma iść do klubu kokosa. Przyspawanie Gagli do ławki paradoksalnie mogłoby nam tylko zaszkodzić, a nie pomóc. W razie kontuzji któregoś pomocnika bądź dwóch lub pauzy za kartki, nagle Gagliardini musi zagrać, jak sobie wyobrażasz żeby wchodził na boisko po kilku tygodniach czy nawet miesiącach bez jakiejkolwiek gry? Jest zawodnikiem seniorskiej kadry i zadaniem trenera jest przygotowanie każdego zawodnika do gry, nieważne czy się nazywa Barella czy Gagliardini. To jest tylko mecz towarzyski, skład jak i wynik nie ma żadnego znaczenia.

Shoutbox

Claudio 28.06.2026 09:49

w el.MŚ Kolumbia wygrała i zremisowała z Argentyną.

Claudio 28.06.2026 09:48

Będzie beka jak argentyna odpadnie z tą Kolumbią

Piotrek85 28.06.2026 09:31

Jednak dobrze. Argentyna -Kolumbia ,taki mozliwy ćwierćfinał.

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Źle spojrzałem

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Przepraszam pomylka

Piotrek85 28.06.2026 09:28

A że nie potrafią wygrać z Kolumbia czy Kongo to już inny temat

Piotrek85 28.06.2026 09:28

Gdyby Portugalia wygrała grupę to byłaby rywalem Argentyny w ćwierćfinale.

Claudio 28.06.2026 09:25

Drabinka i faza grupowa to jakaś patologia. Pierwszy poważny rywal ze ścisłego topu Argentyny, która jakoś nie zachwyca też swoją grą może być dopiero w polfinale.

Claudio 28.06.2026 09:23

Niech Portugalia wygra ten smieszny turniej

Piotrek85 28.06.2026 09:15

Kto czarnym koniem? Maroko,Norwegia , Kolumbia?

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625714

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się