Wywiady z dziennikarzami

Biasin: Mercato będzie kolejnym latem poświęceń (26)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 4 lata temu
2642
26

Podczas audycji w Radiu TMW Fabrizio Biasin wypowiedział się na temat kolejnego mercato Interu.

Oto wypowiedź dziennikarza:

Mercato będzie kolejnym latem poświęceń. Celem jest przyniesienie oszczędności i trochę zysków kapitałowych. Pensje Vidala i Sancheza powinny pozwolić osiągnąć pierwszy cel, jakim jest obniżka płac o 15%. Możliwe też, że jeden z ważnych zawodników będzie musiał zostać poświęcony. Wielu mówi, że będzie to Lautaro, jednak Marotta tak nigdy nie powiedział. Beppe ma jasny pomysł co do Dybali: to może się stać, jednak tylko w przypadku, gdy właściciel nie poprosi o poświęcenie Martineza w zamian. Na chwilę obecną Dybala rozmawia często ze swoim "sportowym ojcem"*, zobaczymy co stanie się dalej.

 

*sportowy ojciec - tu oczywiście mowa o Marottcie.

 

 

Zobacz też

F. Biasin: Hakan zostaje i wypełni swój kontrakt (8)

17.04
11:21

Di Marzio: Bastoni odejdzie tylko na warunkach Interu. Barella i Calhanoglu zostają. Thuram... (1)

21.04
08:08

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.04.2022 o 17:52 przez tytusek25
tytusek25
Prawda jest taka że w temacie kiedy, kogo i za ile guzik wie Blasin i guzik wiedzą kibice.
05.04.2022 o 16:17 przez Seba
+4
Seba
Jeśli Inter ma poświęcić de Vrija i np. Martineza, aby pozyskać Dybalę, Bremera, Scamacce/Frattesiego, to nie jest to poświęcenie, tylko genialny deal i kolejny krok naprzód w celu podniesienia poziomu drużyny. Tylko zawistni ślepcy będą widzieć tutaj negatywy i kolejny argument, aby skrytykować klub. Brozovic kolejny frustrat, który podpisał kontrakt z bankrutami :D Jest już w ogóle jakiś nowy termin rozpadu klubu? Bardzo długo się coś to ciągnie. Nie ma to jak zarządzać cudzymi pieniędzmi. Zawsze można przerzucić się na PSG i City. Tam lubią takich kibiców.
05.04.2022 o 17:24 przez AveCaesar
+4
AveCaesar
No właśnie jeśli odejdą De Vrij, Martinez, Vidal i Sanchez, a w ich miejsce przyjdą Bremer, Frattesi, Scamacca I Dybala to wciąż nie wiem o co ten cały płacz.
05.04.2022 o 18:32 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Dybala/Scamacca znów nie da nam szybkości w lini ataku.
05.04.2022 o 18:34 przez Kebo
Kebo
Gdyby miał to być dobry deal to de Vrij i Martinez by zostali, a pozostali przyszli, żeby zwiększyć konkurencyjność w drużynie i poprawić jakość ławki. Przecież to jest śmieszne, żeby co roku robić samofinansujące się okienka xd. Poziom mistrza (jeszcze) tej ligi mówi o niej wszystko.
05.04.2022 o 19:48 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
To wyłóż hajs na któregoś z nich nie widzę problemu.
05.04.2022 o 15:35 przez timon
-4
timon
Niestety te wszystkie vvujki, orły, nicolasy to nie są użytkownicy najwyższych lotów, wiec trzeba na nich z przymrużeniem oka patrzeć ;)
05.04.2022 o 14:36 przez Guarin
-3
Guarin
orzełki i inne wujki dalej z uporem maniaka będę wmawiać reszcie, że nie musieliśmy sprzedawać Lukaku i że w ogóle wszytko jest zajebiscie. [dalsza treść usunięta, BAN - komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu]
05.04.2022 o 14:58 przez Dzonyy
+2
Dzonyy
guarin jak zwykle w formie.
05.04.2022 o 14:22 przez timon
timon
Ale jak to? Przecież z kasą jest podobno bardzo dobrze, a z transferu Lukaku mamy jeszcze pieniądze, które przyjdą w ratach xd
05.04.2022 o 14:36 przez Orzeu
-2
Orzeu
timon napisał:
Ale jak to? Przecież z kasą jest podobno bardzo dobrze, a z transferu Lukaku mamy jeszcze pieniądze, które przyjdą w ratach xd


no i co, że jest lepiej? to oznacza, że klub ma zostawiać Vidala i Sancheza z najwyższymi pensjami na kolejny sezon? to oznacza, że nie mają wymieniać 30-letniego De Vrija na młodszego Bremera? Plotki przed latem pokazują, że będzie to rozsądne i ciekawe okienko, które nas znacznie wzmocni.
05.04.2022 o 15:27 przez timon
timon
Ale zdajesz sobie sprawę, że wymiana Bremer- De Vrij zysku nam nie przyniesie i z innych transferów będzie trzeba zyskać 50mln? Zdajesz sobie sprawę, że za rok będzie trzeba załatwić kasę na Gosensa i ewentualnie na wykup Scamacci, że kolejne okienko zaczniemy z minus 60-70mln? Jeżeli nawet przyjdzie Scamacca to będzie to kosztem Lautaro, wiec o jakich wzmocnieniach Ty piszesz? Vidal i Sanchez out i myślisz, że kasa z ich kontraktów pojdzie na innych zawodnikow, skoro cały czas się pisze, że musimy zejść z wynagrodzeń? Żyjesz w jakiejś dziwnej Chińskie bajce i umiejętność racjonalnego myślenia kompletnie w niej nie występuje
05.04.2022 o 15:35 przez Orzeu
Orzeu
timon napisał:
i z innych transferów będzie trzeba zyskać 50mln?


ale o jakich 50 mln mówisz? Tak sobie teraz wymyśliłeś?


timon napisał:
jeżeli nawet przyjdzie Scamacca to będzie to kosztem Lautaro, wiec o jakich wzmocnieniach Ty piszesz?


gdzieś to przeczytałeś czy tak sobie teraz wymyśliłeś?


timon napisał:
Vidal i Sanchez out i myślisz, że kasa z ich kontraktów pojdzie na innych zawodnikow, skoro cały czas się pisze, że musimy zejść z wynagrodzeń?


przecież ani ja, ani cytowany news nie napisał, że cała ta kwota pójdzie w całości na wynagrodzenia dla zawodników, no czego tu nie rozumiesz :D


timon napisał:
Żyjesz w jakiejś dziwnej Chińskie bajce i umiejętność racjonalnego myślenia kompletnie w niej nie występuje


no skomentowałem, że "no ja myślę, że to De Vrij będzie tym poświęconym. De Vrij, Vidal, Sanchez out". Wytłumacz mi co w tym jest nieracjonalnego? I nie życzę sobie takich wycieczek personalnych jak w przedostatnim komentarzu. Chcesz się powyzywać to wbijaj na wasze kółko wzajemnej adoracji na messengerze.
05.04.2022 o 15:51 przez timon
-1
timon
Myślę, że akurat Ty jesteś ostatnią osobą mogącą pisać o kółkach wzajemnej adoracji, bo to właśnie stworzyłeś na SB. Bierzesz widzę przykład z Twoich Chińskich idoli- oni też w kilka miesięcy rozwalili kilkuletnią pracę
05.04.2022 o 20:54 przez domin98
domin98
Z SB pewni osobnicy wykluczyli się akurat sami
05.04.2022 o 11:08 przez danielinter
danielinter
Tak naprawde to w tym momencie za wszelka cene zostawilbym Skriniara, Bastoniego, Dumfriesa, Barelle, Brozo, Calha, Perka i Gosensa po calej reszcie plakal nie bede
05.04.2022 o 10:38 przez zemaria
+5
zemaria
typowe, z chińskimi gołodupcami
05.04.2022 o 10:34 przez Kebo
+2
Kebo
Vidal i Sanchez to pewniaki do odejście celem zredukowania pensji. Do tego koniecznie sprzedać pokemona i de Vrija, w ich miejsce Dybala, Scamacca i Bremer.
05.04.2022 o 10:02 przez cuba
+2
cuba
Prócz czystek oczekuje na Bremera
05.04.2022 o 10:01 przez SETE
SETE
Sprzedaz Lautaro i zaliczenie sporego zysku kapitalowego , do tego wziecie Dybali za free zeby zamydlic troche oczy kibicom jest wg mnie bardzo prawdopodobne.
Bron Boze nie jestem przeciwny Dybali , ale zeby go sciagnac to przeciez wystarczy zejsc z pensji Vidala i Vecino tak naprawde , no ale kluczowe moga byc te niepopularne sprzedaze aby latac dziure jednak. Czas pokaze
05.04.2022 o 09:41 przez zoniek
+2
zoniek
Nie będę płakał po De Vriju, Vidalu, Sanchezie, Dżeko, Lautaro, Gagliardinim, Vecino, Hakanie, Correi, Handanovicu tak więc jest na kim zarobić i oszczędzić.
05.04.2022 o 09:24 przez Orzeu
+2
Orzeu
no ja myślę, że to De Vrij będzie tym poświęconym. De Vrij, Vidal, Sanchez out
05.04.2022 o 09:39 przez Fanatyczny
+2
Fanatyczny
Co roku będziemy składać te poświęcenia i ofiary do póki właścicielami będzie Suning. Ty i tak pewnie znajdziesz pozytywną stronę tej sytuacji 😃
05.04.2022 o 10:41 przez Orzeu
+2
Orzeu
dziwię się, że Ty nie znajdujesz pozytywów w fakcie wymiany dwóch 35 latków na zawodników o 10 lat młodszych :D
05.04.2022 o 14:24 przez timon
-2
timon
Za De Vrija dostaniemy 20, a podobno potrzebne 50 więc o czym Ty bredzisz? Weź już się chłopie nie kompromituj bo z całkiem inteligętnego gościa przemieniłeś się w największego błazna tej strony
05.04.2022 o 14:34 przez Orzeu
+1
Orzeu
błazen to płakał o tym że Brozovic na pewno z tonącego statku ucieknie

Shoutbox

Cny 22.06.2026 17:59

oczywiście że tak. maksymalna przewidywalność plus bramkarz ręcznik. to były przyczyny większości porażek. palestra i paź z dryblingiem to tlen dla naszej drużyny

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:48

Jakiś czas temu to samo bym napisał, ale naszym najsłabszym elementem jest wolna, przewidywalna gra, tak przegralismy wszystkie mecze z czołowymi rywalami, bezowocene bujanie od prawej do lewej, kontra rywali i strata bramki

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625114

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się