Plotki transferowe

Bogate mercato: plany Interu (19)

Autor:
Źródło: różne
ponad 2 lata temu
148
19
fcinter serwisowe

Dzisiejsze dzienniki La Gazzetta dello Sport oraz Corriere della Sera donoszą o planach Interu na nowy sezon. Wygląda na to, że w Interze szykuje się mała rewolucja, a w mediach wręcz huczy na temat coraz to nowych celów transferowych.

 

 

 

Pierwszą ważną wiadomością jest ta dotycząca trenera: Stefano Pioli zostanie trenerem Interu również w następnym sezonie. Jego dobra praca przekonała Suning, że jest on odpowiednią osobą do poprowadzenia nowego, znacznie wzmocnionego Interu. Po zmianach w zarządzie (o których piszemy tu) właściciele Interu zainwestują znaczne środki mające wzmocnić skład. Celem numer jeden na nowy sezon będzie powrót na szczyt w Europie i we Włoszech tak szybko jak to możliwe. 

 

 

Kia Joorabchian w Mediolanie

Wczoraj w Mediolanie gościł doradca Suning, Kia Joorabchian, z którym omawiane były strategie ściągnięcia do Interu głównych celów: Najważniejszym celem będzie próba ściągnięcia Marco Verrattiego, czyli młodego, Włoskiego pomocnika, zawodnika idealnie pasującego do strategii Interu. Następnie budżet 150 mln euro ma być przeznaczony na ważnych zawodników z Włoch: kogoś z dwójki Berardi / Bernardeschi oraz doświadczonego w Serie A zawodnika z trójki Strootman, Manolas i De Vrij. 

Gazetta dello Sport sugeruje natomiast, że Inter odpuści sobie takie nazwiska jak Aubameyang oraz Sanchez, głównie ze względu na ich wysokie wymagania płacowe. Bardzo prawdopodobne jest natomiast, że włodarze Interu spróbują ściągnąć kogoś z dwójki Di Maria / Mertens. Bardzo prawdopodobny jest też transfer do Interu Schicka, który ma zostać ściągnięty do Interu najszybciej jak to będzie możliwe. 

 

 

Jeśli chodzi o obronę, to najbardziej prawdopodobnym wzmocnieniem jest De Vrij. Oprócz niego celami pozostają Manolas i Rudiger. Oferta za Holenderskiego obrońcę Lazio ma zostać wysłana już na dniach i wyniesie ona 15-18 mln euro. Na lewą obronę przyjdzie prawdopodobnie będący w zaawansowanych rozmowach z Interem Ricardo Rodriguez. 

W pomocy prawdopodobne jest odejście Brozovicia i Banegi, natomiast takie nazwiska jak Gagliardini, Kondogbia i Joao Mario mają status nie na sprzedaż. Ostatnim ze wzmocnień ma być Strootman, w przypadku problemów ze ściągnięciem Holendra alternatywami są Grzegorz Krychowiak i Marco Benassi. 

 

Zobacz też

Giroud

Inter odpuści Giroud z powodu Sancheza? (10)

05.12
07:53
Gabriel Barbosa Gabigol

Barbosa nie chce wracać do Interu (4)

07.12
19:00

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.03.2017 o 18:35 przez interista28
interista28
Banega i odejscie ?Po takim dobrym ostatnim jego meczu z Atalanta !
15.03.2017 o 10:09 przez AveCaesar
AveCaesar
Jakby rzeczywiście było tak, że Verratti + 150 mln to bajeczka. Verratti,Manolas,RR,Vrsaljko,Bernardeschi,Barardi i mieścimy się w tych 150 mln + Verratti (+ jeszcze coś tam ze sprzedaży naszych asów). Jeżeli nie trudno odpuścic sobie Marco i ściągnąć innego ŚP. Handa,Berni,Carrizo/Medel,Miranda,Murillo,Manolas,Andreolli/DD,Ansaldi,Vrsaljko,RR/Verratti(?),Kondo,Gaglia,Brozo,Banega,JM/Perisic,Candreva,Berna,Berardi,Barbosa,Eder,Icardi :D
15.03.2017 o 08:40 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
"wogule" ;/
15.03.2017 o 00:27 przez meinnameistlothar
meinnameistlothar
Verratti, Krychowiak, Sanchez, James, Ricardo Rodriguez, Berardi, Bernardeschi i powinno byc scudetto,
15.03.2017 o 00:21 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Co za brednie szkoda wogule to komentowac
14.03.2017 o 22:40 przez Orzeu
Orzeu
Sempre z tego wychodzi, że koszt Verrattiego + dodatkowo 150 mln na mercato ;)
14.03.2017 o 21:56 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Skoro budżet jest zaplanowany na 150M € to na pewno nie przyjdzie Verratti, Sanchez (zarobki rzekomo chce 330 GBP tygodniówki !! ! tyle co pokpa z MU), Auba.
Verratti ok 70 baniek żeby przyszedł więc na jednego zawodnika byśmy stracili połowę budżetu, a to nie jest pozycja która najbardziej kuleje.
Manolas lub de Vrij - koszt 40-45M €, RR z WfL +/- 22M, Bernardeschi (Berardi) 40/50M € = 102(117M)
Przy sprzedaży muchołapa Brzozowicza za 25/30M mamy około 60 baniek na jakiegoś koksa ... choć racjonalniej będzie sprowadzić Strootmana. Verratti zarabia 7.5M € netto w Paryżu. NIe sądzę, że Suning będzie chciało zaburzyć hierarchię zarobków, kosztem Icardiego.
Może zatem Strootman i jakiś vice Icardi - Muriel bądź Schick, a Eder i Palacio out?

Jedno jest pewne Ausilio nie w ciemię bity i kilka nazwisk 'zasłon dymnych' typu Mertens , na pewno pojawi się w doniesieniach prasowych.

W mojej opinii powinien przyjść środkowy obrońca (Manolas lub de Vrij), 2 bocznych lecz przyjdzie RR z WfL, a zostanie DD. Brozowić powinien zostać sprzedany, w jego miejsce jakiś sprawdzony w Serie A pomocnik, marzeniem pozostaje Ninja z Rzymu oraz Verratti. Fajnie jakby nasi załatwili zmienników dla Candrevy oraz Ivana. Tutaj w prasie pojawiają się głównie Berardi oraz Bernardeschi, choć marzeniem od czasów gry z di Natale w Udine pozostaje Sanchez :D
14.03.2017 o 19:25 przez interista1987
interista1987
Nie wyobrazam sobie sprzedazy Banegi. Zwlaszcza jakby mial przyjsc ten Strootman w jego miejsce. Czemu by to sluzylo?
Jesli nie przyjdzie Verratti to ok niech przyjdzie Holender ale za Brozovia. Chorwat jest daremny.
Odpuscic Di Marie a brac Bernardeschiego.
Tacy zawodnicy jak Rudiger to nie jest zadne wzmocnienie linii defensywnej.
Rodriguez to mus na lato.
14.03.2017 o 18:02 przez Claudio
Claudio
Ale głupoty...pismaki pisza by ludzie czytali,a nie podpieraja sie faktami
14.03.2017 o 17:58 przez Kujon
Kujon
Benassiego kupić? A PO CO? Z takimi ludźmi będziemy dalej grać o 4 miejsce w serie a. Są Chińczycy, jest kasa to mamy brać zawodników którzy zrobią różnice, lepiej 3 kozaków niż 8 uzupełnień.
14.03.2017 o 17:05 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Sprzedać Brozo , kupic Marco B. i zostawic Banege.
14.03.2017 o 16:01 przez veryhaj
veryhaj
http://qm.ee/95563612 jak chcecie sobie dorobic to dobra sprawa pare funtow na paypal strona dzila tylko w uk
14.03.2017 o 15:56 przez rezun
rezun
@sempre Inter naprawde chcesz mnie przekonac argumentem ze ty gdzies tam na orliku w polsce zjadasz obecnych 18 latkow?!?

Spójrzmy obiektywnie candreva bazuje na dynamice tj. szybkosc, bieganie od czasu do czasu jakis zwod. Z wiekiem najszybciej traci sie wlasnie wydolnosc a co za tym idzie szybkosc. To nie jest przyklad Pirlo ktory bazowal na niesamowitej wizj gry, technice uzytkowej. Koles jest po 30 fakt statystyki go jeszcze bronia (nabijane glownie w meczach z ogorkami) jednak w meczach gdzie faktycznie trzeba pokazac klase zawiodl na calej lini. Oceny i komentarze gry Candrevy w meczach z Juve i Roma:

SempreInter.:

Roma - Candreva 4.5 – Cant pass, cant cross, cant shoot properly. He got one good cross in that Rudiger headed out. Then took a shot instead of passing and that’s about it. Dissapointment (jeden z dwoch najgorszych zawodnikow na boisku)

Juve - Candreva – 5 Candreva has been off the boil for quite some time now. Doesn’t look like a big money signing, ineffective in attack and keeps making backward passes

Pewnie w meczach z Sasuolo, Atalanta, Palermo wyglada na boisku niezle, ale do cholery to nie jest wyczyn to jest obowiazek !! !!

Osobiscie uwazam ze jezeli przyszlaby oferta o jakiej sie mowi tj. 30 baniek z CFC to nalezy go sprzedac bo to nie jest zawodnik ktory sie rozwini, zdecydowanie bardziej prawdopodobny jest juz regres jego formy mniejszy badz wiekszy w koncu ma juz ponad 30 lat i gra na pozycji w ktorej wiek wychodzi najszybciej. Tymbardziej ze na jego pozycje akurat graczy conajmniej porownywalnych jest calkiem sporo.

Co do handanowicza? to byla luzna mysl, nie kwestionuje jego umiejetnosci, chociaz uwazam ze czasami moglby sie bardziej postarac i wyjac cos ekstra. Jednak jak ktos slusznie zauwazyl ma 32 lata nieuchronnie zblizamy sie do mo0mentu w ktorym trzeba bedzie go kims zastapic i czas sie powoli zaczac rozgladac za takim bramkarzem bo na naszych, wychowankow oczywisci nie ma co liczyc ze dostana szanse.

Również uważam ze Banega jezeli nie chcemy pozyskac na jego miejsce np. Isco to nie powinien zostac sprzedany.

Pełna zgoda że transfery które musimy zoribć to prawy obronca, lewy obronca, srodkowy obronca i chyba jednak zastepstwo dla Icardiego przy czym Schick wydaje sie byc niezlym pomyslem.

Moje typy: R. Rodriguez, Vrsjalko, Manolas, R. Martinez/Schcick
14.03.2017 o 14:58 przez Speaker
Speaker
Banera obecnie także nie na sprzedaź
14.03.2017 o 14:42 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
dla rezuna , który ma 13 lat, osoba mająca 30 lat to dinozaur :)
ja sam mam bliżej 40 niż 30, a na orliku - oczywiście zachowując proporcje :D - zjadam 18 latków wybieganiem i zaangażowaniem, także określenie Candrevy, którego bronią też statystyki, starym dziadem, jest nie tylko nie =na miejscu, ale nad wyraz krzywdzące ...

plotek będzie dużo zw wgl. również na prowadzone negocjacje, skoro każdy klub rzekomo wie o naszym niebotycznym budżecie to i ceny będą windować w górę, więc są też potrzebne zasłony dymne w postaci Mertensa, żeby potencjalne cele transferowe Brernardeschi bądź Berardi nie kosztowali zbyt dużo, czyli innymi słowy zbić cene.
14.03.2017 o 14:08 przez piotrekninter
piotrekninter
wszystko pięknie ładnie byle nie Strotman,nie lubie go, koles po poważnych kontuzjach,nasza pomoc jest najlepszą formacją, jak ma ktoś odejść to tylko Brozovic,wtedy brać Verattiego,a jak nie to Isco, wtedy na pozycje ofensywnego nie konkurowaliby Mario Ever,a Ever i Isco,a Mario grałby za gaglie albo Kondo
obrona RR i Manolas/De Vrij i jest ok
Schick na alternetywe Icara spoko
brak Sancheza też ok, aby nie było kominów płacowych
14.03.2017 o 13:59 przez ramber
ramber
rezun
Handa jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. Jeśli Suning ma pieniądze i nie obowiązuje nas FFP to na cholerę sprzedawać jedno z najlepszych naszych ogniw. To samo sie tyczy Candrevy. Powinniśmy wzmacniać skład, a sprzedawać tych, którzy nic nie wnoszą. To ze ktoś ma 30 lat nie znaczy, że przestanie biegać...
14.03.2017 o 13:43 przez Odin91
Odin91
Sprzedaż Handanovica? On ma raptem 32 lata i jest w ścisłej czołówce najlepszych bramkarzy na świecie - osobiście, top 3. Za nikogo bym go nie zamieniał przez kolejne 4 lata. No, ewentualnie Neuer'a by można było wziąć, ale wiadomo, że Bayern go nigdy nie puści.
14.03.2017 o 13:32 przez rezun
rezun
Ok Pioli zostaje bo nikogo lepszego nie jestesmy bez LM w stanie wyrwac. Simeone wszystko na to wskazuje kladzie na anas lache, Conte to kaczka dziennikarska.

Odnosnie transferow:
1. RR na lewa to obowiazek.
2. Prawy obronca na poziomie przynajmniej RR na lewej
3. Srodkowy obronca, najchetniej MAnolas, deVrij moze byc naszym Stamem ale moze byc tez totalnym niewypalem.
4. Sprzedaz Banegi bez wzmocnienia ofensywnym srodkowym pomocnikiem to bezsens.
5. Ze srodkowych tylko wychowanek Benassi zadne tam Strootmany czy Krychowiaki
6.Sunning zapowiadal ze nie bedzie inwestowal w graczy po 30 roku zycia, wiec dac dupie siana z Mertensem, mamy juz starzejacego sie Candreve
7. Berardi jako alternatywa dla Candrewy jak najbardziej na tak, Bernardeshi to ciezko kawalek chcleba ale tez bardzo pożądany pilkarz

Odejścia:
1. poza oczywiscie nagatomo, sainsburym,ranocchiapewnie odejdzie Gabigol
2. powaznie nalezy sie zastanowic nad sprzedaza Handanovicza ktory mlodszy nie bediza a w dlaszym ciagu mozna uzyskac dobre pieniadze za niego, trzeb by tylko znalezc dobrego perspektywicznego brmkarza co robi tez Juventus szukajac nastepcy Buffona

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Na studiach też masz wf

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Studia?

bitels10 08.12.2019 00:13

nie musisz odpowiadać :)

bitels10 08.12.2019 00:11

24 lata i wf? kiblowałeś trochę?

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:07

wątpię, bo to było z 2 tyg. temu a ja mam już 24 lata :/

bitels10 08.12.2019 00:07

a w ogóle to beka z sędziego że najpierw dał cuadrademu zółć a dopiero po varze czerwo

bitels10 08.12.2019 00:04

gdybyś trafił wtedy gola to pewnie ktoś by Cię zauważył i dziś mógłbyś grać na najwyższym poziomie

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:04

Ja tak strzeliłem prawie na wf, ale bramkarz obronił :(

bitels10 08.12.2019 00:02

Suarez jaki gol wow

Piter 07.12.2019 23:52

no lepiej sobie odpocząć i przeznaczyć czas na regenerację niż 2 piwa na mieście pić i do domu

kusy 07.12.2019 23:51

Tyle hajsu z boksu, że mogę sobie pozwolić

Piter 07.12.2019 23:50

co kamil dziś na spokojnie widzę

kusy 07.12.2019 23:50

Dobra, trzeba obejrzeć skrót Lazio juve w końcu

Skepta 07.12.2019 23:50

tego bym sie w zyciu nie spodziewal

Skepta 07.12.2019 23:49

no nie przewidzialem ze sedzia pomoze lazio

Piter 07.12.2019 23:49

i co skepta kurło jedna srałeś że lazio anusa wypięło

kusy 07.12.2019 23:48

Typowe, pić trzeba umieć jak capitano, jego zabrakło

Piter 07.12.2019 23:48

mecz, dwa piwa i do domu, żenada co

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Luis Muriel

    9

  • 4

    Joao Pedro

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29005

Liczba newsów: 35355