Pozostałe

Buon Compleamo MiRas (19)

Autor:
ponad 18 lat temu
554
19
Dziś swoje dwudzieste pierwsze urodziny obchodzi założyciel FCInter.pl - MiRas.

Z tej okazji chciałbym złożyć solenizantowi w imieniu całej redakcji życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności. Wielu sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Mam również nadzieję, że sukcesy jakie w najbliższym czasie będzie osiągał Inter pozwolą, by uśmiech z jego twarzy nigdy nie znikał.

Chciałbym również podziękować za wszystko, co zrobił dla rozsławienia Intreru w Polsce.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.03.2008 o 21:28 przez Darek
Darek
że też ominął mnie taki dzień... Wszystkiego najlepszego Baniorze <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
21.03.2008 o 00:42 przez Dzonyy
Dzonyy
Sto lat mirasku :D :D Niech CI stoi do starośći <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 23:29 przez ksiazewi
ksiazewi
Wszystkiego najlepszego:-) Great Work. Keep goin';-D<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 23:19 przez Radzisz_IM
Radzisz_IM
Buon Compleanno Maestro! :D <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> spełnienia Marzeń! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 22:58 przez MiRas.
MiRas.
Dziękować wszystkim ;D <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 22:52 przez Magiq
Magiq
Wszystkiego najlepszego<img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 22:50 przez jax
jax
Wszystkiego najlepszego !! <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 21:56 przez Internazionalista
Internazionalista
Ojcze wszystkiego najlepszego <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 21:55 przez blo
blo
Wszystkiego naj :D <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" /> zycze nastepnych super newsow;d<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 21:51 przez Ocheck
Ocheck
Mirasku...Mireczku moj Ty przyjacielu zyczyles mi alkomatu do 20 promili ja Ci zycze takiego do 100 promili i duzo makowca i abys zawsze mial przy sobie otwieracz :D :D . STO LAT MIREK <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 21:14 przez ibra!!
ibra!!
Wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> i na zawsze Z Interem<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 21:06 przez buso
buso
NAJLEPSZEGO <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 20:57 przez Kielben
Kielben
wszystiego najlepszego MiRas ;] <br /> 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <br /> ciekawe kto sie załapie na torta urodzinowego <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/images/emots/lovdev.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 20:54 przez Pestario
Pestario
Wszystkiego najlepszego <img src="http://fcinter.pl/images/emots/yes.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 20:49 przez Seba
Seba
Takza przyłączam sie do życzen <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Najlepszego<img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 20:46 przez MiRas.
MiRas.
Dzięki Panowie ;D <br /> <br /> Czy wybacze.. nooo niech będzie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> A teraz rozdam 21 darmowych banów.. ;D Potraktujcie to jak kawałki tortu urodzinowego ;D ;*
20.03.2008 o 20:33 przez adriano:)
adriano:)
Wszystkiego najlepszego MiRas<img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 20:33 przez Lamatico
Lamatico
Sory mistrzu, że dopiero teraz życzonka... mam nadzieję, że nam wybaczysz <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" />
20.03.2008 o 20:32 przez dani7
dani7
Wszystkiego najlepszego

Shoutbox

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Rebelde 26.06.2026 23:04

U nas płacz był jak pisali o 50mln za Palestra, a Milan kupuje rezerwowego PSG za 74mln :D

HB 26.06.2026 23:02

BÓG DEMBELE

broda4991 26.06.2026 22:51

Ciekawe ile liverpoool by za friemponga krzyczal

Claudio 26.06.2026 22:50

milan w swojej sytuacji brakow kadrowych placacy tyle kasy na jednego zawodnika i to takiego....widac ze tam nie ma dyrektorow

Cny 26.06.2026 22:49

armorim

Cny 26.06.2026 22:49

armie tam zrobi większy bajzel niż fąseka i konsejsało razem wzieci

martins2000 26.06.2026 22:48

ten Ostigard ponoć super zawody rozegrał

martins2000 26.06.2026 22:40

Romano: "The transfer fee for Gonçalo Ramos to AC Milan: €74m fixed plus add-ons to Paris Saint-Germain."

martins2000 26.06.2026 22:23

Atalanta i Everton są zainteresowane pomocnikiem Parmy, Mandelą Keitą, którego wartość tego lata szacuje się na 20–25 mln euro.

martins2000 26.06.2026 22:19

prawy obrońca z Sevilla

martins2000 26.06.2026 22:19

Zarówno Fiorentina, jak i Atalanta zwróciły się o informacje dotyczące możliwości pozyskania Juanlu Sancheza tego lata.

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625621

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się