Pozostałe

Burdisso: „Wygramy z Interem” (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
322
28

Obrońca Romy, Nicolas Burdisso, który przebywa w Rzymie na zasadzie wypożyczenia z Interu Mediolan, jest przekonany, że jego obecny klub jest w stanie wygrać sobotnią potyczkę obu zespołów i na dobre włączyć się do walki o scudetto.

 

- Będzie to dla mnie wyjątkowy mecz, ponieważ po raz pierwszy odkąd odszedłem z Mediolanu zagram przeciwko Interowi – stwierdził stoper z Argentyny – Inter jest bardzo silny, jednak postaramy się ich pokonać. Z pewnością nie są nie do pokonania. Chcemy wygrać to spotkanie i walczyć o najwyższą pozycję w tabeli – zakończył.

 

Burdisso trafił do Interu w 2004 roku. W ciągu pięciu lat pobytu w Mediolanie zagrał w 93 meczach, w których zdobył 4 bramki.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.03.2010 o 17:03 przez 1+8
1+8
No co ja mam ci Burdisso powiedzieć chyba to że jak zagrasz w pierwszym składzie Romy to raczej my wygramy<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
27.03.2010 o 09:04 przez mati1908
mati1908
otoz nie koleszko,wygra INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.03.2010 o 08:14 przez adriano:)
adriano:)
Dzisiaj zobaczymy na ile stać Rome.
27.03.2010 o 01:33 przez Omen
Omen
Nigdy nie lubiłem tego ciamajdy
26.03.2010 o 23:32 przez konradosmen
konradosmen
wescie sie tak na niego nie dasajcie co wy chcecie ze powie mediom ze strzeli samobója zeby Inter wygrał
26.03.2010 o 21:41 przez adi1908
adi1908
niech gada gada wolno mu ale gadanie to jedno a pojedynki na boisku to drugie jak go E2 z Milito zakręcą pare razy to nie bedzie taki pewny siebie
26.03.2010 o 21:20 przez Chuchu
Chuchu
Nicolasa zawsze bardzo lubiłem, szkoda, że mu trochę umiejętności brakowało u nas <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
26.03.2010 o 21:09 przez Rufus
Rufus
Mylisz się Burdisso. Będzie 3-2 dla Interu ;d
26.03.2010 o 20:45 przez Radek86
Radek86
Profesionalne podejście naszego bylego zawodnika.Jest zawodnikiem Romy i nie dziwmy się jego słowom-choć nigdy nie przepadałem za nim,Kojarzy mi sie z meczu z ub sezonu w LM z Cypryjczykami,dwie jego bramki,,,
26.03.2010 o 20:27 przez inter18
inter18
Burdisso jak przegra to będzie przepraszać na kolanach że tak mówił <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
26.03.2010 o 17:43 przez Castaignos
Castaignos
Burdisso, obyś się tylko mylił<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
26.03.2010 o 17:04 przez Grajas
Grajas
Prowokacyjne tytuły,nie mające wiele wspólnego z wypowiedzią to standard na tej stronie-ostatnio było to samo.
26.03.2010 o 16:24 przez dodo_IM
dodo_IM
Jeszcze nie wie co go czeka <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
26.03.2010 o 16:09 przez zanetti22
zanetti22
Dobry zawodnik, teraz w Interze nie przebiłby się pewnie do składu. Nie dziwie się jego wypowiedzi. Gra w Romie zatem ewentualna przegrana będzie też jego winą.
26.03.2010 o 15:59 przez Odet
Odet
chcą wygrać i wcale im się nie dziwię.<br />
Zawsze go lubiłem: gracz b.dobry pod warunkiem że regularnie gra.<br />
Pozdr.
26.03.2010 o 15:58 przez miczel192
miczel192
Nie no, nie dokłodej Nicolas <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
26.03.2010 o 15:35 przez Kubusa10
Kubusa10
Grabisz sobie<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
26.03.2010 o 15:28 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
nigdy go nie lubiłem jakoś
26.03.2010 o 15:10 przez tytusek25
tytusek25
Również uważam że wypowiedź Nicolasa nie jest wcale buńczuczna w przeciwieństwie do cytatu z tytułu newsa.
26.03.2010 o 15:09 przez Mate1908
Mate1908
Szczerze powiedziawszy jakoś nie obawiam się tego spotkania. Jak już niejednokrotnie w tym sezonie nasi pokazali, że potrafią grać świetnie w bardzo ważnych spotkaniach i man nadzieję że tym razem będzie identycznie. Zobaczymy jak Burdi wypowie się po meczu <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
26.03.2010 o 15:03 przez snuffy
snuffy
W którym miejscu warczy czy szczeka <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Poziom niektórych wypowiedzi jest naprawdę żenujący. Jest obecnie zawodnikiem Romy i tyle oby po meczu nie miał powodu do zadowolenia.
26.03.2010 o 14:56 przez Kermitt
Kermitt
gdzie pan Burdisso mówi że wygrają z Interem ? według mnie zupełnie bezsensowny tytuł, jak każdy zawodnik mobilizuje swoich mówiąc że Inter JEST do pokonania, a nie że ich pokonają
26.03.2010 o 14:52 przez IBRA2880
IBRA2880
Oj nie ładnie na swoich szczekać;/Tylko pilnuj się na obronie bo duet MILITO-ETO'O bedzie grożny<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
26.03.2010 o 14:48 przez NiCoLaS
NiCoLaS
na swoich warczysz <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
26.03.2010 o 14:47 przez Raffal
Raffal
4 bramki i chyba wszystkie w CI <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
26.03.2010 o 14:44 przez piotrekninter
piotrekninter
oj bo mi Burdisso podpadniesz<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
26.03.2010 o 14:35 przez Hush
Hush
Zobaczymy... już do główki nie podskoczy naszym filarom obrony <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Za niski <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
26.03.2010 o 14:31 przez Seba
Seba
Nie lubię takich tytułów. &quot;Wygramy&quot;, a &quot;postaramy się wygrać&quot; to dwie różne rzeczy.

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 22:00

Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625202

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się