Relacje

Zwycięstwo nad Cagliari! (34)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad rok temu
5450
34
Romelu Lukaku z Cagliari

Inter pokonał w starciu na Sardegna Arena drużynę Cagliari 2-1. Bramki dla mediolańskiego zespołu zdobyli Lautaro Martinez oraz Romelu Lukaku.

Zawodnicy dowodzeni przez Antonio Conte od początku starali się przejąć inicjatywę i ułożyć sobie mecz na swoich warunkach. W wyprowadzanych akcjach brakowało jednak dokładności i zdecydowania na połowie rywala. Nerazzurri w 25. minucie objęli prowadzenie. Dobre dośrodkowanie na bramkę strzałem głową zamienił Lautaro Martinez. Gol początkowo nie został uznany, ponieważ sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej Argentyńczyka. Ostatecznie po kilku minutach niepewności i sprawdzenia sytuacji w systemie VAR, sędzia Maresca wskazał na środek boiska. Obraz gry nie zmienił się i ciekawych akcji z obu stron było jak na lekarstwo. Gospodarze najbliżej wyrównania byli w 41. minucie, ale strzał Alberto Cerriego minął słupek bramki strzeżonej przez Samira Handanovicia.

Druga część gry rozpoczęła się pod dyktando Isolanich, którzy przejęli inicjatywę i szybko doprowadzili do wyrównania. Po dośrodkowaniu z prawej strony Nahitana Nandeza, do piłki w polu karnym najwyżej wyskoczył Joao Pedro i mierzonym strzałem głową pokonał bramkarza Nerazzurrich. Inter po straconej bramce starał się uspokoić grę. Bardzo bliski bramki był Stefano Sensi, ale jego strzał z rzutu wolnego w 60. minucie odbił się od poprzeczki. Zespół dowodzony przez Antonio Conte wyszedł na prowadzenie kilkanaście minut później. Dobre podanie do Sensiego z głębi pola posłał Romelu Lukaku, włoski pomocnik wpadł na pełnej szybkości w pole karne gospodarzy i przy próbie ominięcia rywala ruletką, został sfaulowany. Arbiter bez wahania użył gwizdka i wskazał na jedenasty metr, a po krótkiej konsultacji z VARem podtrzymał swoją decyzję. Piłkę na wapnie ustawił Lukaku i pewnym strzałem z lewej nogi dał prowadzenie Interowi. Cagliari w ostatnim kwadransie próbowało rzucić wszystkie siły do ataku, ale goście spokojnie kontrolowali boiskowe wydarzenia, mogąc jeszcze podwyższyć swoje prowadzenie. Dobre okazje w końcówce zmarnowali jeszcze Lukaku i Politano. W drużynie Interu zadebiutował w tym spotkaniu Diego Godin, który na ostatnie minuty meczu zmienił Antonio Candrevę. Po pięciu doliczonych minutach do regulaminowego czasu pan Fabio Maresca odgwizdał koniec spotkania, co oznaczało, że komplet punktów powróci do Mediolanu, a Inter po 2. kolejce będzie liderował w tabeli Serie A.

 

 

CAGLIARI (3-5-2): 90 Olsen; 19 Pisacane (75' 29 Castro), 23 Ceppitelli, 15 Klavan; 18 Nandez, 6 Rog, 4 Nainggolan (85' 8 Cigarini), 21 Ionita, 33 Pellegrini; 10 Joao Pedro, 9 Cerri (46' 99 Simeone)

Ława rezerwowych: 1 Rafael, 20 Aresti, 2 Pinna, 3 Mattiello, 14 Birsa, 17 Oliva, 22 Lykogiannis, 26 Ragatzu, 56 Romagna

Trener: Rolando Maran

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 13 Ranocchia, 37 Skriniar; 87 Candreva (79' 2 Godin), 8 Vecino (69' 23 Barella), 77 Brozovic, 12 Sensi, 18 Asamoah; 10 Lautaro Martinez (78' 16 Politano), 9 Lukaku

Ławka rezerwowych 27 Padelli, 46 Berni, 5 Gagliardini, 11 Sanchez, 19 Lazaro, 20 Borja Valero, 21 Dimarco, 30 Esposito, 95 Bastoni

Trener: Antonio Conte

Sędzia: Fabio Maresca

Żółte kartki: Brozovic (I), Asamoah (I), Nainggolan (C), Ceppitelli (C), Pisacane (C), Ionita (C), Ranocchia (I), Nandez (C)

 

 

udostępnij

Zobacz też

Achraf Hakimi AS Roma

Rozczarowujący remis | Roma 2-2 Inter (100)

10.01
11:12
Stefan de Vrij Sampdoria

Porażka i koniec zwycięskiej passy Interu (79)

06.01
13:50

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.09.2019 o 17:03 przez IRT
IRT
Ciężki i trudny do oglądania mecz. Najważniejsze, że zdobyliśmy trzy punkty. Regularność będzie najważniejsza.
02.09.2019 o 13:27 przez Pallas
Pallas
Gra Lautaro porażka ehhh
02.09.2019 o 13:17 przez iss84
+1
iss84
Gra wyglądała słabo ale z przodu, środek i obrona w miarę poprawnie. Lukaku nie dostawał w ogóle piłek, cały czas rozkładał ręce i pokazywał, że był wolny. Gdy dostał piłkę do nogi od razu było zagrożenie (głową słabo mu szło). Jedno zgranie do Lautaro i asysta (idealna)do Sensiego. Nie wiem czemu mu nie dogrywają, przeciez może sie zastawić i zagrać do wbiegającego a olewali go strasznie. Inna sprawa że nie wykorzystał 100% sytuacji, gdyby nie to miałby już 3 trafienia. Lautaro dużo nie widziałem wcześniej ale dla mnie na razie boiskowy egoista.
02.09.2019 o 10:23 przez Est
+2
Est
Nie wyglądało to już tak dobrze jak w meczu z Lecce. Może dlatego, że rywal był jednak bardziej wymagający. Gdzieś było widać zagubienie w grze i powróciły najgorsze z możliwych zagrań - wycofywanie piłki z ataku aż do bramkarza. Oby to był tylko mecz na przetarcie i dalej było tylko lepiej. Jak zwykle Sensi rewelacyjnie, Politano po wejściu też narobił solidnego wiatru.
02.09.2019 o 08:59 przez WTC
WTC
Sporo niedokładności w naszych szeregach. Vecino notoryczne zagrania za plecy, Candreva niestety tym razem słabo, podobnie DD. Mam nadzieję, że w następnym spotkaniu zobaczymy Barellę i Godina w wyjściowym składzie, a jak wynik pozwoli to w drugiej połowie i Lazaro. Na plus zdecydowanie Sensi, Asamoah i Ranocchia.
Warto też wspomnieć o postawie sędziów, która jest zdecydowanie na plus tak jak napisał wcześniej ragnar. Przy bramce Lautaro sam miałem duże wątpliwości na początku, jednak sędzia bardzo przytomnie, a zarazem szybko weryfikował wszelkie kontrowersje.
02.09.2019 o 07:53 przez koniar
koniar
Sensi to najlepszy transfer tego okna. Mam nadzieje że Lukaku się ogarnie bo narazie jest mega kiepsko, na chwile obecną, zero dryblingu, brak gry głową,na chwile obecną porusza się jak słoń w składzie porcelany. Dobrze że sędzie na Brozo nie odgwizdał reki :) ufff. A nasza obrona to petarda... To był naprawdę ciężki mecz widać różnice przeciwników.
02.09.2019 o 06:48 przez ragnar
+2
ragnar
Sensi mistrz, ale najważniejsza postacią na boisku był sędzia

Pamiętacie ile razy były gwizdane przypadkowe ręce na naszą niekorzyść itp

Var nie było spalonego gol uznany.

Ręka Brozo, widać że uciekał z nią, miał przy ciele, karnego nie ma.

Faul na Sensim i karny.


Brawo....
01.09.2019 o 23:34 przez Pader88
+1
Pader88
Sensi znów sensacyjny a kusa chearliderka ikarurusa ssie
01.09.2019 o 23:33 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Było ciężko, ale udało się wywieźć 3 pkt. z trudnego terenu i to najważniejsze, a Sensi to Przekozak! ⚫️🔵
01.09.2019 o 23:27 przez aro
+3
aro
Sensi Mistrz
01.09.2019 o 23:16 przez Weo
+2
Weo
Ciężki mecz ale najważniejsze że wygrany. Owszem nie wyglądło to tak dobrze jak w ostatnim meczu ale graliśmy przeciwko dużo lepszej niż Lecce. Nam trzeba ogrania więc powinno być tylko lepiej. Sensi pracuje dla całej drużyny jak mrówka. Vecino powinien powoli opuszcać pierwszą 11 na rzecz Barelli. Dobrze że Lautaro strzelił, doda mu to pewności siebie. Lukaku nie doczekał się kilku podań w polu karnym np. przy szarżach Politano w końcówce, bo tak pewnie miał by więcej bramek na koncie. Ogólnie mimo wszystko byliśmy lepsi dlatego wynik moim zdaniem sprawiedliwy. Czekam na mecz w którym Lukaku i Esposito zagrają razem, widać że się zaprzyjaźnili. Pozdrawiam
01.09.2019 o 23:10 przez SETE
+1
SETE
Ważne 3 pkt przed jakże ważna dla nas przerwa na repre. Powiem tak, ze Cagliari wyprowalo sobie żyły w tym meczu niebywale ale mam wrażenie ze w odpowiednim momencie jak była potrzeba nacisnąć na wynik to tak się działo. Podobało mi się dzisiaj Cagliari ale mecz oglądałem raczej spokojnie. Na plus Sensi , Asamoah i Rano , najsłabsi Candreva , Vecino i DD . Lautaro obronił gol.
01.09.2019 o 23:07 przez Czarson
Czarson
bolesne zwyciestwo
01.09.2019 o 23:03 przez ciechan
ciechan
Szału nie ma. Dupy mi nie urwało, ale punktujemy na bardzo trudnym terenie. Dostaliśmy ich w dobrym momencie sezonu, kiedy to na dobrą sprawę za bardzo nie są zorganizowani (jak my). No ale wkrótce Cagliari odpali i zacznie na potęgę wyrywac punkty czołówce.

PS: sensi to jest jakaś przesada. Przecież to jest magik
01.09.2019 o 23:02 przez jacodj
jacodj
Bałem się bałem ale w głębi duszy czułem że musi być zwycięstwo! Forza Inter ⚫ 🔵
Pójdziemy jak czołg po mistrzostwo!
01.09.2019 o 23:02 przez domin98
+1
domin98
Sensi jest wybitny. Dziękuję, dobranoc
01.09.2019 o 22:59 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Brawa mimo przeciętnego meczu w naszym wykonaniu. Dalej sporo nerwowości, braku dokładności i pomysłu na grę z przodu. Vecino zauważyłem dopiero jak zszedł z boiska. Candreva bardzo przeciętnie. Lukaku gdyby nie wykorzystany karny to bardzo bardzo przeciętnie. Dużo strat i jak narazie słabe zgranie w szczególności z Lautaro. Daliśmy poszaleć przeciwnikowi może z 10-15 minut i od razu była kara. Czyli to samo co widzieliśmy z poprzednich sezonach. Oby Conte udało się to jak najszybciej zmienic bo cały sezon z drużynami z drugiej części tabeli nie będziemy grali. Forza!
01.09.2019 o 22:55 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Mecz w naszym wykonaniu był słabiutki.Dobrze mamy Stefano on tak naprawdę wygrał nam mecz Lukaku bardzo słaby mecz dobrze że strzelił tego karnego Ważne że my to wygrali bo takie mecze są naj ważniejsze żeby osiągnąć sukces i walczyć o majstra,oby tak dalej 💪💪💪💪💪💪
01.09.2019 o 22:53 przez Snake86
+1
Snake86
Ciężki mecz. Sporo niezłych prób i dobrych podań, mimo wszystko solidnie w obronie. Godin ładnie się pokazał, solidny mecz Lukaku - ma dobry odbiór i haruje jak wół, Martinez też pracowity i aktywny. Sensi naprawdę imponuje, za to Barella po wejściu na boisko zniknął. Politano jest dobry na takie końcówki przez swoją szybkość, tylko mógłby albo częściej podawać albo poćwiczyć strzelanie bo ładuje w środek zbyt często. Mimo tego dobrze, że go nie sprzedaliśmy. Jestem ciekaw co dalej, szczególnie jak Godin i De Vrij wejdą w skład to powinno być jeszcze lepiej, no i ciekawe też co pokaże Sanchez.
01.09.2019 o 22:50 przez danielinter
+1
danielinter
Za Spalla takie mecze przegrywalismy co najwyżej remisowalismy i wlasnie po to przyszedl Conte zeby takie mecze nawet po slabej grze wygrywać.To co zrobil Stefan wywalczajac karny to by nikt nawet nie wymyślił nie mowiac juz o wykonaniu.Przy okazji fajnie ze zamknelismy gemby zalosnych kibicow z wysepki , ktorzy caly mecz tylko gwizdali i gwizdali.
01.09.2019 o 22:49 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Szkoda, że Politano nie przypieczętował ale są ważne 3 pkt.
01.09.2019 o 22:48 przez Kebo
+1
Kebo
Cięższy rywal trochę objawił nasze braki, ale ważne, że wygraliśmy mecz na styku. Na plus tak jak ostatnio Sensi, dobry mecz Asamoah i profesora Ranocchi. Najgorzej prawa strona czyli DD i Candreva - wraca do optymalnej dyspozycji. Mocno czekam na Godina bo widać, że jest kilka poziomów wyżej do gry w trójce z tyłu, z Udinese musi zacząć od początku. Ważne 3 pkt. Forza!
01.09.2019 o 22:48 przez jaszczomb
+2
jaszczomb
Ciężki mecz, ale takie punkty trzeba zgarniać aby na koniec sezonu być vvysoko vv tabeli
01.09.2019 o 22:47 przez Bonhart25
Bonhart25
Brzydko dla oka, no ale 3 pkt. piechotą nie chodzą :)
01.09.2019 o 22:45 przez Bartez
Bartez
Brawo! Ciężki mecz, ale jest zwycięstwo. Sensi to nasz nowy Sneijder :)
01.09.2019 o 22:43 przez Seba.
Seba.
Stefano "Zidane" Sensi.
01.09.2019 o 21:57 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Hmmm
01.09.2019 o 21:40 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Z fartem bo Cerri mógł to mocno skomplikować ale patrząc na to, że w poprzednich latach nice nie graliśmy i było w dupe tak tym razem jest do przodu więc chyba idzie nam dobrze ;)
01.09.2019 o 20:12 przez Kebo
+2
Kebo
Optymalny skład sprzed tygodnia, grajmy swoje i liczę na pewne 3 punkty.
01.09.2019 o 20:12 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Walczyć Panowie !!

Shoutbox

oster 23.01.2021 22:14

Nicolas w przerwie powinno zejść dwóch statystów czyli Young i Vidal którzy nie uczestniczyli w tym meczu, argentyński Milik jak zwykle zmarnował setkę, szkoda że na treningach ćwiczy przewrscanie się zamiast strzałów...

nicolas80 23.01.2021 21:39

Nie mam zastrzeżeń do trenera wystawił najlepszy sklad zrobił zmiany i był z drużyną do końca aż dostał kartkę

pablo77 23.01.2021 21:34

ja oczekiwałbym wiecej od Conte ktory czekal do 70 min i zrobil zmiany 1 do 1 ktory nie zmienily obrazu gry, zero ryzyka, zero zaskoczenia. Bezicznie remis dowieziony

Luki165 23.01.2021 21:32

W 1 połowie była jedna okazja i to po błędzie Udine

nicolas80 23.01.2021 21:32

Też liczyłem że szybko strzelimy i będzie się grało lepiej ale tak się nie stało i później było coraz trudniej

Luki165 23.01.2021 21:32

Ja oczekiwałem ze wyjdziemy na ten mecz i zamkniemy ten mecz w 1 połowie. Bo wiadomo bylo że czym później w las tym trudniej i tak było.

pablo77 23.01.2021 21:31

no tak nicolas80 oczekiwałem, ze druzyna ktora sie broni przez 90 min i nie jest zainteresowana gra w pilke bedzie bombardowana strzalami i sytuacjami, a u nas nic nie wynikalo z posiadania pilki zero zagrozenia

pablo77 23.01.2021 21:30

to tak jakbym gdybal, ze bylaby sytuacja gdyby Barella okiwal 3 i strzelil i szkoda ze nie strzelil xD

pablo77 23.01.2021 21:29

nicolas to nie sa sytuacje. Sytuacje to byly z juve gdzie Lautaro 3 razy nie trafil w bramke a tu jest gdybanie, gdyby lepiej podal to nie jest sytuacja zeby tego zalowac

nicolas80 23.01.2021 21:29

Ale co wy poważnie oczekiwaliście że z Udine będzie pełno sytuacji i łatwość w kreowaniu

pablo77 23.01.2021 21:28

dokladnie tu mogla byc dobra okazja ale to nie byla sytuacja bo nawet nie doszlo do strzalu

nicolas80 23.01.2021 21:27

Hakimi maila 3 lub 4 okazję jeżeliby lepiej podał było sytuacja 100%

Luki165 23.01.2021 21:27

Bo to powinno być dopieszczone

Luki165 23.01.2021 21:27

Jedna akcja to źle podanie Hakimiego do Lukaku

pablo77 23.01.2021 21:27

zrobil*

pablo77 23.01.2021 21:26

ale tu moim zdaniem zrobilem dobrze uderzyl mocno przy slupku bramkarz wyciagnal trudno zdarza sie

nicolas80 23.01.2021 21:26

Było kilka okazji w których brakowało ostatniego podania

Luki165 23.01.2021 21:26

Nazwany akcja :)

pablo77 23.01.2021 21:26

była jedna sytuacja Lautaro po bledzie obroncy

Luki165 23.01.2021 21:26

No ten przypadek Lautaro

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Udinese?

Polls answer

Wyniki Serie A

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • 90+2'

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Napoli

    17

    34

  • 6

    Juventus

    Juventus

    17

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27118

Liczba newsów: 38476