Plotki transferowe

CdS - Inter wyda latem 200 mln euro? (31)

Autor:
około 12 lat temu
1061
31

Według dzisiejszego wydania Corriere dello Sport Inter planuje wydać na letnie wzmocnienie około 200 mln euro.

 

Dziennikarze CdS podobno dotarli do informacji, że indonezyjski właściciel Interu Erick Thohir planuje latem rozbić bank. Na letnią rewolucje kadrową w Mediolanie może przeznaczyć nawet 200 mln euro. Tak kwota finansowa mogłaby wystarczyć na odpowiednie wzmocnienie każdej pozycji w drużynie Nerazzurri. Pierwszym gotówkowym transferem Thohira w letnim okienku ma być ktoś z dwójki Alex Song albo John Obi Mikel.

Tagi: Alex Song
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (149)

26.06
08:05
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.04.2014 o 01:38 przez sutil50
sutil50
el_loco a ja wieRZe w te krzywe wieŻe ;)
31.03.2014 o 13:14 przez el_loco
el_loco
Również w to nie wieżę. Ale jeśli chodzi o dwójkę w/w to zdecydowanie wolę Songa.
31.03.2014 o 00:51 przez pepe2501
pepe2501
suchy tekst... -.-
30.03.2014 o 23:21 przez Kruq
Kruq
źródło - tuttojuve.com :) acha
30.03.2014 o 23:20 przez Kruq
Kruq
200 baniek.. pierwsze co mi przyszło na myśl to to że stadion stawiają :)
30.03.2014 o 21:45 przez Claudio
Claudio
źródło: tuttojuve.com.

Przeciez wszystko co zwiazane z juve jest kłamstwem tak jak ten news.
30.03.2014 o 21:22 przez hQ
hQ
Dzeko marzenie, ale czy on będzie chciał odejść? Ostatnio gra bardzo dobrze.
30.03.2014 o 21:22 przez mikruzzo
mikruzzo
:lol2::lol2: Widzę że niektórzy redaktorzy CdS, mogliby pisać scenariusze do dalszych części Hobbita
30.03.2014 o 21:19 przez niproxdk
niproxdk
piotrekkninter zgadzam się z toba w 100%
30.03.2014 o 20:29 przez piotrekninter
piotrekninter
hQ dobrze napisane
grunt to pozegna c emerytow plus szrot jak Munda Mariga Kuzman
kupic 3 nowych np tego Songa Javiera H, i bocznego obronce
uzupelnic kadre mlodzieza Mbaye napewno,moze Olsen/Duncan i kadra gitara, dac Mazzariemu ultimatum, 3 miejsce albo won
30.03.2014 o 19:35 przez Vancore
Vancore
Wymienic cala pomoc lacznie z bokami. Tak jak sie patrzy na nasz srodek to niby wyglada to ok ale Alvarez Guarin czy Taider nie umieja rozgrywac i poruszac sie bez pilki. Umie to Hernanes i Kova ale pierwszy jest w beznadziejnej formie a drugi wcale nie gra. Song to powinien priorytet nawet ponad napastnikiem. Boki jakie sa takie sa ale nikt w Serie a nie ma lepszych :D No jesli chodzi o liczby :P Quadrado w Violi gra w ataku czesciej niz na wahadle ale taki gracz to +200% do jakosci w prorwnaniu do naszych graczy. Dzeko 28 lat wiec wiek idealny, strzal z obu nog bardzo zacny, glowa tez. Hernandez typowy wykonczeniowiec i urywacz ze spalonych. Tez dobry ale nie wiem czy do nas bedzie pasowal ze wzgledu na ujemna liczbe prostopadlych podan od naszych pomocnikow. I nie trzeba do tego 200 baniek. Nawet wliczajac pensje.
30.03.2014 o 18:56 przez Kilbil
Kilbil
tuttojuve.com ok....wszystko jasne :D
30.03.2014 o 18:28 przez mackra7
mackra7
Deja vu Malagi i Man City. Wątpię, żeby było to aż 200 milionów. Najprawdopodobniej będzie dużo, ale nie aż taka kosmiczna kwota. Powinniśmy się zamknąć w 80-90 milionach i po LM w nastepnym sezonie! :D
30.03.2014 o 18:27 przez yoda79
yoda79
Mając do dyspozycji taką gotówkę - najpierw wymiana trenera na fachowca. A potem 2 napadziorów, koks do pomocy i prawy obrońca.
30.03.2014 o 18:24 przez hQ
hQ
Przede wszystkim uszczuplić kadrę nie przedłużając kontraktów. Zakładając, że Zbyszek będzie dusił 352 to w obronie mamy: Ranocchię, Juana, Vidicia, Rolando, Andreollego i Campagnaro - jak dla mnie wystarczająco silna szóstka.

Kluczowe pozycje to skrzydła. Jeśli odszedłby Wallace i Zanetti to zostaje nam Jonathan, Nagatomo i Dambrosio. Wraca Mbaye. Niemniej jest to czwórka zawodników godna gry w Cagliari, a nie w Interze i tutaj są potrzebne wzmocnienia po obu stronach. Na prawą na pewno marzeniem byłby Cuadrado, na lewą szczerze nie mam kandydatów.

Pozycję Cambiasso mógłby zastąpić ktoś z dwójki Song/Fernando. Jeden i drugi kapitalnie odbiera piłkę i potrafi oddać strzał z dystansu. Potrafią też dać coś z przodu, w przeciwieństwie do takiego Mikela.

Środek w postaci Hernanesa, Guarina, Alvareza, Kovacicia i Taidera też wydaje się być na tyle solidny, że nie potrzebne nam są tutaj wzmocnienia. Liczę, że odejdzie Kuzma, Mariga i Gabi.

Atak to kluczowa pozycja, prócz skrzydeł, którą powinniśmy wzmocnić. Realnym celem wydaje się być Hernandez i Gomis. Ciekawym zawodnikiem jest Finnbogason z Heerenveen, któremu kończy się za rok kontrakt, a gościu młóci w holenderskiej aż miło. Samym Palacio i Icardim daleko nie zajdziemy.
30.03.2014 o 18:12 przez Odet
Odet
bajki, nawet jeśli miałby taką kwotę, to o wiele lepiej wpakować ją w nowy stadion.
Pozdr.
30.03.2014 o 17:41 przez Gajdzik
Gajdzik
Cały czas powtarza, że nie chce dużych sum wydawać, więc nie wierze że aż tyle kasy by sypnął
30.03.2014 o 17:41 przez montenegros
montenegros
Jak by to była prawda,to najpierw bym zatrudnił porządnego trenera.Skoro Erick byłby w stanie wyłożyć taką gotówkę na transfery,to nie powinien szczędzić grosza na konkretnego trenera z górnej półki.Do lata dużo może się zmienić,będzie większe pole manewru ze szkoleniowcami do "wyciągnięcia".
30.03.2014 o 17:27 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Marzenia
30.03.2014 o 17:25 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Shaqiri, Song, Hernandez indwoch bocznych obrońców.
30.03.2014 o 17:24 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Coentrao przereklamowany. Kogoś lepszego i tańszego mozna znalezc
30.03.2014 o 17:23 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Song bije Mikela. Nawet nie ma co sie zastanawiać.
30.03.2014 o 17:21 przez interfann
interfann
za 200mln mozna stadion zaczac budowac. trzeba od tego zaczac a kasa sie znajdzie
30.03.2014 o 17:20 przez kontousuniete
kontousuniete
W zupełności wystarczyłoby wydać 50 mln, oprócz tego zarobić i zaoszczędzić, pozbywając się niepotrzebnych piłkarzy i niektórych jakich można sprzedać za niezłą gotówkę, a u nas nie spełniają do końca oczekiwań. Wtedy Spokojnie możemy wzmocnić się czteroma, pięcioma piłkarzami na dobrym poziomie oraz dwoma, trzema młodymi, czemu nie z naszej akademii ? :)
Budżet zupełnie nie
30.03.2014 o 17:10 przez Pawel1992
Pawel1992
za 200 mln to można całą dobry skład kupić. Myślę , że tyle nam nie potrzeba wydać by mieć optymalny zespół. Kilka transferów na odpowiednie pozycje i jest dobrze. Resztę przeznaczyć na spłatę długów.
30.03.2014 o 17:06 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nierealne. Już lepiej za te 200 mln spłacić długi żeby wyjść na zero i wtedy można się bawić.

#Van Dall - popieram.
30.03.2014 o 17:05 przez Van Dall
Van Dall
Niech zacznie od trenera, bo na transfery dla Wodeckiego złamanego grosza szkoda.
30.03.2014 o 17:05 przez wesley87
wesley87
Alex Song lepszy, Mikel jest dobry w odbiorze ale z przodu nic nie daje,a Song dobry w odbiorze i ma dobre prostopadle,jakis dobry napadzior(Chicarito,Dzeko),jakis lewy obronca np.Coentrao byloby wspaniale
30.03.2014 o 17:04 przez piotrekninter
piotrekninter
po co komu 200 mln
:P
nam potrzeba napadziora np Dzeko albo Hernandez okolo 15-20 mln
prawy boronca powiedzmy 10 mln, i Dm powiedzmy 15 mln, i kadra jest ok
czyli jakies 50 mln i LM powina byc
30.03.2014 o 17:03 przez Nen
Nen
Niechby to w połowie była prawda...

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625673

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się