
Andres Blasquez, CEO Genoi, udzielił wywiadu dla TeleNord, w którym mówił na temat przenosin Josepa Martineza z Genoi do Interu Mediolan. 26-letni były bramkarz RB Lipsk oraz Las Palmas ma zasilić szeregi Nerazzurrich po otwarciu okienka transferowego.
- Myślę, że nasz bramkarz jest wart więcej niż ta kwota. Czasem to nie zależy od nas. To nie jest więzienie. Rozumiem, że zawodnicy mają krótkie okienka karierowe. Jeśli przykładowo taki zawodnik jak Dragusin mówi nam, że chce zdobyć doświadczenie za granicą gdzie może zarobić więcej to nie możemy wchodzić mu w drogę.
- Jeśli zawodnik trafia do Genoi to będzie tutaj zawsze szczęśliwy. Wie, że może zbudować swoją karierę tutaj lub gdziekolwiek indziej.
Komentarze (4)