Reprezentacje

Eriksen: Czuję się dobrze [15.06 | 9:10] (81)

Autor:
Źródło: inf. własna
około miesiąca temu
19588
81
Christian Eriksen

Mrożąca krew w żyłach sytuacja z udziałem Christiana Eriksena miała miejsce w meczu EURO2021

 

[15.06]

9:10

Christian Eriksen za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie zwrócił się do wszystkich fanów i osób, które okazały mu wsparcie w ostatnich dniach.

"Cześć wszystkim. Ogromnie dziękuję za Wasze miłe i niesamowite pozdrowienia oraz wiadomości z całego świata. To wiele znaczy dla mnie i dla mojej rodziny. Czuję się dobrze - biorąc pod uwagę okoliczności. Wciąż muszę przejść szereg badań w szpitalu, ale czuję się w porządku.

Teraz będę kibicował moim kolegom z reprezentacji Danii. Grajcie dla wszystkich Duńczyków!

Pozdrawiam Was, Christian".

 

[14.06]

11:55

Christian Eriksen wysłał wiadomość do swoich kolegów z zespołu:

"Dziękuję, nie poddam się! Czuję się lepiej i mam nadzieję niedługo wrócić. Dziękuję wszystkim za to, co zrobili".

 

Najbliższe kilka dni piłkarz spędzi w szpitalu Rigshospitalet, gdzie będzie poddawany kolejnym badaniom.

 

[13.06]

20:30

Oto słowa lekarza duńskiej kadry narodowej, Boesena, z dzisiejszej rozmowy z dziennikarzami:

- Nie było go z nami, więc przeprowadziliśmy resuscytację serca. To było zatrzymanie akcji serca.

- Jak blisko stracenia Christiana byliśmy? Nie wiem.

Lekarz powiedział również, że „po jednym wstrząsie defibrylacyjnym Christian do nas wrócił”, a to jak zauważył jest „dość szybko”.

 

15:30

Wstępne testy Eriksena dały dobre wyniki, ale będzie musiał przejść dalsze testy. Nikt z nas nie wie, co się stało” – słowa Boesena, lekarza kadry narodowej, na konferencji prasowej.

 

11:50

Duńska Unia Piłkarska wydała dziś rano oświadczenie dotyczące Eriksena, potwierdzając, że stan piłkarza jest stabilny.

Dziś rano rozmawialiśmy z Christianem, który przekazał pozdrowienia dla swoich kolegów z zespołu. Jego stan jest stabilny, jednak pozostanie w szpitalu w celu przeprowadzenia kolejnych badań.

Wszyscy członkowie naszego zespołu zostali otoczeni specjalną opieką kryzysową i pozostają zjednoczeni w tym trudnym momencie.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wysyłali wczoraj serdeczne życzenia z głębi serca dla piłkarza - fanom, piłkarzom, Rodzinie Królewskiej, związkom piłkarskim i klubom z całego świata.

Zachęcamy, abyście kierowali te wiadomości, również do nas i zapewniamy, że przekażemy je wszystkie Chrstianowi i jego rodzinie.

 

Christian Eriksen DBU oświadczenie

 

10:45

Lekarz Tottenhamu:

Gdy zobaczyłem całą sytuację pomyślałem: mój Boże, czy w naszych badaniach było coś czego nie zobaczyliśmy? Jednak sprawdziłem dwukrotnie wszelkie rezultaty jego starych badań i wszystkie były perfekcyjne. Od pierwszego dnia jego pracy w Tottenhamie moim zdaniem było badanie go każdego roku. Do 2019 roku jego wyniki były normalne, żadnych problemów sercowych. Mogę brać tą sprawę osobiście, ponieważ sam robiłem te testy. 

 

10:35

Marotta dla Sky:

Najpiękniejszą rzeczą jest to, że Christian wysłał wiadomość na naszym czacie w której zapewnił nas, że czuje się dobrze i ma nadzieję wrócić wkrótce. Dynamika tego co się wydarzyła sugerowała, że dzieje się coś dramatycznego, na szczęście nic takiego się nie stało. Jesteśmy tutaj, aby skomentować popołudnie strachu i niepokoju, które jednak zakończyło się dobrze. Nie chcę i nie mogę wchodzić w szczegóły. Interwencja Kjaera i służb medycznych na boisku była ważna. Świat futbolu w momentach trudności jednoczy się. 

 

00:20

Beppe Marotta: Wszystkich nas przeraziła sytuacja z Christianem. Eriksen nie przechodził COVID19 i nie był zaszczepiony. Zachowanie Lukaku potwierdza, że w naszej drużynie panują wspaniałe relacje. Christian napisał do nas na zespołowym WhatsAppie parę minut temu.

 

[12.06]

20:25

Duńscy piłkarze zgodzili się na dokończenie meczu dopiero po rozmowie telefonicznej z Christianem Eriksenem. Christian miał poprosić swoich kolegów z drużyny o dokończenie meczu. 

 

20:00

Christian jest przytomny i jest w stanie rozmawiać - przekazał Martin Schoots (agent piłkarza)

 

[19:40]

Inter skontaktował się z federacją reprezentacji Danii. Marotta mówi o umiarkowanym optymizmie. 

 

[19:35]

Duńska federacja piłkarska podała, że Eriksen jest obecnie przytomny i czeka na wyniki testów.

 

AKT 19:28

UEFA za pośrednictwem swojego Twittera podała informację, że stan Christiana Eriksena jest stabilny i zawodnik jest hospitalizowany.

 

  

 

Christian Eriksen zemdlał w trakcie meczu z Finlandią. Po kilku minutach akcji ratunkowej, w tym reanimacji, opuścił boisko na noszach. Zawodnik był przytomny.

Prosimy wszystkich fanów piłki nożnej o trzymanie kciuków, modlitwę za zawodnika!

Będziemy informować Was na bieżąco na temat stanu zdrowia piłkarza. 

Zobacz też

Lautaro Martinez

Inter(Nazionale) 06.07 - Italia i Argentyna w finałach! Kolejny gol Lautaro (5)

07.07
10:42
Nicolo Barella

Inter(Nazionale) 2.07 - Interiści strzelają, Włosi grają dalej (5)

03.07
11:20

Komentarze (81)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.06.2021 o 22:24 przez callthelaw
+2
callthelaw
lukas13 napisał:
Panowie pisałem o szczepieniach i wirusie byla nagonka "chlopcow" dzis juz wiadomo Eriksen byl szczepiony Pfizerem 31 maja w wywiadzie dla radio Sportiva dzis wywiad naczelnego medyka Interu chodzi prawdoppdobnie o Piero Volpi
Jedyne co można odpisać na takie g**no, to że jesteś arcy debilem i ignorantem. https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/internauci-eriksenowi-zaszkodzila-szczepionka-prezes-jego-klubu-nie-byl-zaszczepiony,1064295.html
13.06.2021 o 18:04 przez lukas13
-8
lukas13
Panowie pisałem o szczepieniach i wirusie byla nagonka "chlopcow" dzis juz wiadomo Eriksen byl szczepiony Pfizerem 31 maja w wywiadzie dla radio Sportiva dzis wywiad naczelnego medyka Interu chodzi prawdoppdobnie o Piero Volpi
13.06.2021 o 22:35 przez Drago194
Drago194
Boże co za kompromitacja szura totalnego i jeszcze dalej brnie w swoją ignorancję. Takiego kompro to już dawno tutaj nie było
13.06.2021 o 23:58 przez WTC
+4
WTC
Nawet lekarze jeszcze nie wiedzą co spowodowało zatrzymanie akcji serca u Eriksena, ale przygłup taki jak ty wie już doskonale. Jeszcze ten twój protekcjonalny ton, tak jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Najlepiej zamilcz już Doktorze Oetkerze.
14.06.2021 o 00:37 przez Endru
Endru
Nie mieszaj w to dr Oetkera
13.06.2021 o 13:26 przez boniunio
+2
boniunio
Piłkarski świat i Nasz kibiców Interu w tym momencie zatrzymał się :( Przez ten czas nic nie było ważniejszego niż zdrowie i uratowanie Christiana ale i przez te chwile nasuwało się tyle przemyśleń po co to wszystko zwiększanie ilości meczów dodawanie bez sensownych turniejów tylko dla $$$. Kiedyś mecze były celebracją czekało się ten tydzień na kolejny a teraz Niedziela mecz ... Wtorek mecz ... Czwartek mecz i Niedziela mecz. Piłka nożna stała się produktem z którego związki chcą wycisnąć jak najwięcej pieniędzy a piłkarze niewolnikami UEFA FIFA i związków krajowych. Nie tędy droga.
Trzymaj się Christian dużo zdrowia i wsparcia dla Ciebie i Twojej rodziny.
FORZA CHRISTIAN serce
13.06.2021 o 14:59 przez danielWu
danielWu
Dokładnie tak było :) a mecze od przynajmniej 1/4 LM dostarczały emocji,bramek , szybkiego tępa rozgrywania aukcji. A nie w dwumeczu max 2:1. Hajs zmienił ogólnie podejście taktyczne do grania w piłkę na poziomie trenersko/przygotowawczym. Jak i pomieszał w głowach tym tylko "ludziom" z talentem do kopania piłki. Wiem trochę płytko bo niektórzy zostali skreśleni za młodu/ nie spełniali pokładanych w nich nadzieji/ robili wszystko żeby się wybić. Tylko czy to jest więcej niż chłop pracujący w naszym kraju z 2/3 dzieci i kochająca kobietą która wychowuję pociechy. Wątpię żeby było tak adekwatne przełożenie za zasługi .
13.06.2021 o 12:43 przez lapeno86
-6
lapeno86
Forza Christian ale niestety Inter będzie kilkadziesiąt milionów euro stratny ( pensja plus potencjalny transfer).
13.06.2021 o 13:03 przez Gloin1989
Gloin1989
Wierzę że wróci i będzie ważna postacią w nowym sezonie
13.06.2021 o 13:23 przez kibix
+4
kibix
Ty za to jesteś stratny na umyśle jak piszesz takie komentarze
13.06.2021 o 19:03 przez prezes3c
+5
prezes3c
@lapeno86 Sorry chłopie ale głupszego komentarza jeszcze nie widziałem. Jakie mają znaczenie w tym momencie jakieś miliony? Oddałbym wszystkie tytuły Serie A Juventusu i zdegradował klub do okręgówki, jeżeli to by zagwarantowało życie piłkarza jakiegokolwiek klubu.
13.06.2021 o 21:40 przez lapeno86
-2
lapeno86
Analityczne fakty trzeba oddzielić od emocji i empatii. Wielka tragedia chociaż z happy endem ale dodatkowo w tej sytuacji dotkniety będzie Inter, który już jest w kiepskiej sytuacji finansowej a przez stratę kluczowego piłkarza będzie w jeszcze gorszej
15.06.2021 o 07:11 przez timon
timon
Ale co gosc napisał nie tak? Przeciez tam nie ma nic o wywalaniu Eriksena, czy nie respektowaniu kontraktu. Napisał prawdę. Mamy obecnie duże problemy finansowe a zapowiada się, że będzie trzeba jeszcze kupić pomocnika. Zwykła analiza sytuacji. Marotte też będziecie jechać jak znajdzie zastępstwo? Bo przecież jak to? Powinniśmy teraz w ,,10" wychodzić na boisko z szacunku do Eriksena.

Stała się tragedia, trzymamy wszyscy kciuki za Christiana, ale trzeba też myśleć o tym co dalej
13.06.2021 o 10:35 przez ciechan
+1
ciechan
W tej całej sytuacji choć trudno mówić o jakimkolwiek szczęściu to być może Eriksen go odrobinę miał. Dobrze się stało, że zdarzyło się to na boisku i ktoś był w stanie udzielić mu pierwszej pomocy. Trzymaj się Chris! Tylko zdrowie się teraz liczy
13.06.2021 o 10:31 przez bobogol
+3
bobogol
Leczylismy Ronaldo.
Bylismy z Adriano.
Puszczalismy Burdisso na ile tylko potrzebowal.

Blagam, niech ten klub zachowa sie teraz z klasa wobec Christiana (czegokolwiek bedzie potrzebowal i jak dlugo).
13.06.2021 o 11:02 przez forzaragazzi
+1
forzaragazzi
Zawsze zachowywał się z klasą. To nie Legia Warszawa.
13.06.2021 o 11:05 przez Orzeu
+5
Orzeu
wcześniej wyleczyliśmy Kanu, Gnoukouri był z Interem do końca kontraktu, Inter zawsze zachowuje się z klasą.
13.06.2021 o 14:28 przez wrobel1908
wrobel1908
Tak było jak Interem rządził Moratti nie jestem pewien czy tak też zachowają się Azjaci
13.06.2021 o 14:49 przez forzaragazzi
+1
forzaragazzi
@reforma Co mnie minusujesz gościu? Jesteś kibicem Legii? Wiesz jak się zachowali względem np. Tomka Łapińskiego? Potraktowali go jak szmatę jak ten doznał kontuzji. Inter takim klubem nie jest.
13.06.2021 o 15:00 przez reforma
+1
reforma
Tak go traktowali, że trzymali inwalidę na kontrakcie przez 3 sezony. Faktycznie "potraktowali go jak szmatę". Pozdro mordo.
13.06.2021 o 15:43 przez forzaragazzi
+1
forzaragazzi
Łapiński przychodząc do Legii był zdrów jak ryba. Doznał kontuzji na treningu Legii. Klub pisemnie poinformował o zerwaniu kontraktu i przestał płacić mu pensje. Dopiero chyba interwencja PZPN przywołała Legię do porządku. Sam Łapiński: "Kontuzje są wpisane w zawód piłkarza. Trudno przewidzieć komu i kiedy się przytrafią. Nie słyszałem o z byt wielu przypadkach, by z powodu urazu klub odstąpił od wywiązywania się w stosunku do zawodnika z podpisanego z nim wcześniej kontraktu. Ae w Polsce, gdy chodzi o pieniądze, wszystko inne idzie na bok."

Źródło:
https://twitter.com/pn20lat/status/1325167072616222721/photo/1

Masz coś jeszcze do dodania?
14.06.2021 o 11:58 przez bobogol
bobogol
no i to wlasnie mnie tez martwi.
licze, ze nawet jesli zabraknie czynnika ludzkiego, to po prostu ktos im doradzi ze wiecej straca wizerunkowo
13.06.2021 o 00:55 przez danielinter
-10
danielinter
jak tyle czasu lezal to tez bylem bliski wykwitowania gdy przyszla mi mysl o Gagliardinim w 1 składzie co dalej jest mozliwe.O Euro nie ma co gadac tylko teraz szczegolowe badania i oby nie bylo jak z Dziczkiem co 2 razy juz zaslabl i dalej nie wiadomo co mu jest.
13.06.2021 o 01:35 przez Ojciec SB
+13
Ojciec SB
Twój komentarz jest totalnie zbędny jak można w takiej chwili myśleć o naszym składzie i gagliardinim…
13.06.2021 o 02:26 przez Dybuk
+3
Dybuk
Pragmatyk z niego i tyle. Pewnie robi w marketingu, a jeśli nie to powinien się tam znaleźć.
Każda tragedię można wykorzystać i pewnie Inter będzie na niej żerowal pokazując jak wspaniałą grupę piłkarzy ma i jak klub troszczy się o swoich pracowników.
Prywatnie te wszystkie mile gesty Lukaku i Hakimiego (czy....Raspadoriego) mnie bardzo cieszą. Eriksen od kilku miesięcy jak już to zauważyłem jest (może nie on ale ktoś zatrudniony na jego fb, może z klubu) bardzo aktywny, widać, że wziął się za robotę nie tylko na treningach, a jego zaangażowanie rosło wraz z rolą i formą na boisku. Jest dobrym duchem szatni przynajmniej w teorii. Wydaje mi się też, że bierze udział w kaptowaniu Raspadoriego do nas. Tak dobrze znanym z nba...

Nie wiem czy Chris będzie mógł grać zawodowo bez ryzyka. Natomiast dzuekuje mu za majstra, życzę zdrowia i wytrwałości dla całej rodziny.

O całej sytuacji dowiedziałem się gdy już był stabilny. Jak się przebudziłem i zobaczylem nagłówek "Eriksen żyje", to muskałem, że kogoś powaliło. Wchodzę w artykuł i czytam. Płakałem jako dzieciak razem z całą Brazylia przed finałem 98 z powodu Ronaldo, a dziś płakałem jako facet nad zdrowiem krewniaka bo Christian to członek naszej rodziny!

Spokoju i wytrwałości jeszcze raz dla jego małżonki i dzieciaków. A dla Chrisa dużo zdrowia! Czekamy na CIEBIE!

Ważne, że wygrał najważniejszy mecz w dotychczasowym życiu!

Szacunek dla piłkarzy, to było wielkie zachowanie. Kjear być może uratował mu życie. Szacunek!
13.06.2021 o 00:04 przez Kondzik
+12
Kondzik
Wielkie dzięki Simon za uratowanie Eriksena 🙏 to ta pierwsza pomoc jest najważniejsza. Brawo Simon !! Czekamy na Ciebie Christian dasz radę wrócić tak jak wróciłeś do życia 💪⚫🔵
12.06.2021 o 23:41 przez Kamiliusz1908
+4
Kamiliusz1908
Trzymaj się Christian. Wracaj do zdrowia - nie dla gry w piłkę, tylko dla samego siebie.
A ludzie którzy do każdego wydarzenia muszą wrzucać politykę są bezgranicznie żenujący. Wyłączcie na chwile internet i spróbujcie żyć własnym życiem a nie mówić innym jak mają żyć.
12.06.2021 o 22:39 przez Koninstein
+6
Koninstein
Poczekałeś i zostałeś naszym mistrzem. Teraz na zawsze będziesz częścią mojego czarno-niebieskiego serca !! !
12.06.2021 o 22:29 przez ErnestGrandeNerazzurri
+4
ErnestGrandeNerazzurri
Dowiedziałem się podczas pracy. Odebrałem kilka telefonów od znajomych, którzy na bieżąco mnie informowali. Przez te 5-7 minut cały czas się o niego modliłem i były to baardzo długie minuty... Przyznam szczerze, że byłem bliski płaczu, bo nauczony przypadkami Foe, Fehera, Puerty i Astoriego czułem, że zakończy się to tragicznie.
12.06.2021 o 21:42 przez Nerazzurri 1908
+6
Nerazzurri 1908
Najważniejsze że żyje i oby najgorsze było za toba, zdrowia Christian.
12.06.2021 o 21:29 przez Soldier
+1
Soldier
Zdrowia Chris !
12.06.2021 o 21:07 przez keats
+1
keats
bardzo się cieszę , że przeżył , to najważniejsze. Czy zagra jeszcze w piłkę , sądze, że już nie na zawodowym poziomie niestety. Zdrowia Krystian
12.06.2021 o 21:22 przez inter_bitcoin
-5
inter_bitcoin
Mnie się wydaje, że za 4 dni zagra !!
12.06.2021 o 21:33 przez Soldier
Soldier
To nie polska tam go po zawale nikt następnego dnia do domu nie wypisze...
12.06.2021 o 20:58 przez radekksm
+7
radekksm
Czy to ważne co dalej z jego kariera ?? !! nie wiem ale dla mnie jest ważne by z tego wyszedł i wrócił do zdrowia......to tylko praca a zdrowie jest najważniejsze!3MAJ SIE MISTRZU !! !! !!
12.06.2021 o 20:57 przez Pader88
+7
Pader88
😰Wracaj do zdrowia Christian!
12.06.2021 o 20:49 przez Riva
+7
Riva
Pomogłeś w wygraniu mistrza mimo iż wielu Cię skreśliło, teraz my wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki. Żyj, tyle wystarczy a my kibice będziemy za to szczęśliwi. Trzymaj się przyjacielu.
12.06.2021 o 20:42 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Dramat. Bardzo się obawiam o jego dalsza karierę.
12.06.2021 o 20:40 przez inter_bitcoin
inter_bitcoin
20:25 - nie chce mnie się w to wierzyć... No ku*** nie chce...
12.06.2021 o 20:37 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Aktualizacja z 20:25 masakra.
12.06.2021 o 20:36 przez Pjerun
+1
Pjerun
Mimo, że nie jestem jego największym fanem na tej stronie, to mega smutno mi się zrobiło.
Dobrze, że wszystko ok. Życie jest najważniejsze.
12.06.2021 o 20:30 przez Rafał 1976
+3
Rafał 1976
Dzięki Bogu Krystian żyje Dziękuję ci Panie Borze że uratowałeś Krystiana
12.06.2021 o 21:27 przez Stachoo
+9
Stachoo
Żyje dzięki lekarzom, a nie Bogu...

Wielkie dzięki to się należą sztabu medycznemu i lekarzom
12.06.2021 o 23:57 przez HB
HB
A czemu ten pan Borze dopuścił, aby Christiana w ogóle spotkała taka tragedia? Dlaczego go tak ukarał?
12.06.2021 o 23:58 przez Kondzik
+1
Kondzik
Stachoo lekarz pomaga przeżyć. Bóg decyduje czy zostajesz czy nie. Mało kto po takiej akcji przeżył.
13.06.2021 o 01:23 przez HB
+1
HB
Kondzik polecam zabrać alkohol ze stołu.
13.06.2021 o 08:49 przez Kondzik
Kondzik
HB myśl swoje ja swoje bez spiny.
13.06.2021 o 11:04 przez Stachoo
Stachoo
Szkoda, że decyduje w większości o pozostaniu przy życiu psychopatów, alkoholików i morderców, a odbiera życie dobrym ludziom. Dla mnie w takich sytuacjach trzeba dziękować tylko rekom ludzkim, a nie wymysłom ludzkim. Ale ok, nie wnikam w czyjeś wierzenia i szanuje, nie temat do dyskusji w takim momencie. Każdy jest serce m z naszym piłkarzem obecnie.
12.06.2021 o 20:20 przez faninter
+3
faninter
Krystian wracaj do zdrowia i dalej nas prowadz.
12.06.2021 o 20:18 przez Milanista1994
+1
Milanista1994
Nie widziałem co się stało, dopiero przeczytałem o całej akcji. Wracaj do zdrowia Christian
12.06.2021 o 20:09 przez Vela
+4
Vela
Najważniejsze że żyje... trzymaj się Eriksen i wracaj do zdrowia
12.06.2021 o 20:06 przez forzaragazzi
+11
forzaragazzi
Szacunek dla tego pierwszego gracza co pomógł i dla Kjeara.
12.06.2021 o 19:59 przez nazional
+3
nazional
Christian całym serce m z Tobą! Będzie dobrze!
12.06.2021 o 19:59 przez Orrin
+4
Orrin
wracaj do zdrowia Mistrzu
12.06.2021 o 19:58 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Całymi siłami i modlitwami z Naszym Mistrzem - Christian !!
12.06.2021 o 19:55 przez loki69
+2
loki69
Walcz Mistrzu 💪🥺

Shoutbox

WTC 25.07.2021 07:46

xddd

WTC 25.07.2021 07:46

doman 24.07.2021 23:04 to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny doman 24.07.2021 23:03 ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

Skepta 25.07.2021 07:35

ale za to pól nocy bedzie cos sie srał o jakis tlenek grafenu w szczepionce, ktory notabene i tak jest nieprawdą, bo to byl fake news xddd

Skepta 25.07.2021 07:34

typowy doman, wypala rame szlugow dziennie, wciaga nosem jakies specyfiki w ktorych jest cala tablica mendelejewa a jak kasy brak, to wlewa rozpuszczalnik do worka, wklada do niego glowe i sie inhaluje

Saff 24.07.2021 23:10

Gdzie okazało się, że nie tyle jest rtęć, co jakieś związki rtęci, które są utrwalaczami szczepionek

Saff 24.07.2021 23:10

A z samym tym tlenkiem grafenu nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak z rzekomą rtęcią w którychś ze szczepionek na choroby wieku dziecięcego, o których mówiły te oszołomy ze stop-nop

Saff 24.07.2021 23:09

I nie kwestia tego, czy ktoś myśli inaczej tylko faktów i naginania rzeczywistości

Saff 24.07.2021 23:09

Doman, ta strona istnieje już od dawna i ludzie którzy ją prowadzą zajmują się szeroko pojętymi fake newsami, nie tylko odnośnie covida ;)

doman 24.07.2021 23:05

jak to powiedzial moj serdeczny przyjecial , za duzo zenskich hormono w kurczakach i dlatego rodzi sie tyle pedałów:d

doman 24.07.2021 23:04

hormony

doman 24.07.2021 23:04

to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny

doman 24.07.2021 23:03

ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

doman 24.07.2021 23:02

a powaznie .....

doman 24.07.2021 23:02

kamiliusz 1908 i to Cie ma tlumaczyc z tego ze zostales gejem ?

doman 24.07.2021 23:01

jesli wierzysz takiej stronie powolanej specjalnie zeby negowac ludzi ktorzy maja odmienne zdanie nt pandemii to gratuluje

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

GHz*

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

Witam, no ogólnie to ja pamietam ze w 1 klasie mieliśmy szczepienie na tężca tym całym tlenkiem grafenu i po tym czestotliwość taktowania czipu któy mam w mozgu zwiększyłą się o 23000 GHZ

doman 24.07.2021 22:48

podobno to jest w szczepionkach

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27221

Liczba newsów: 40153