Manchester City cały czas szuka nowego bramkarza ponieważ ich obecny goalkeeper popełnia ostatnio bardzo dużo błędów. Nie tak dawno czytaliśmy o tym, że City chcą Handanovicia, jednak cena za Słoweńca wydawała się dla działaczy Manchesteru wygórowana.
Z tego powodu pojawiło się kilka alternatyw dla bramkarza Interu Mediolan. Teraz na celowniku pojawili się tacy piłkarze jak: Caballero z którym obecny trener City pracował w Maladze oraz Julio Cesar. Bardziej prawdopodobny wydaje się transfer tego drugiego ponieważ Brazylijczyk chce przenieść się do większego klubu by móc lepiej przygotować się do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Były bramkarz Interu Mediolan zgodziłby się zmienić barwy i przejść do The Citizens gdyby tylko pojawiła się oficjalna oferta.
Czy Cesar od stycznia będzie bronił bramki Manchesteru City okaże się dopiero gdy zimowe okienko transferowe zostanie otwarte.
Komentarze (5)