
W rozmowie z Radiem Sportiva, Ciccio Colonnese opowiedział o walce o Scudetto. Pomimo siedmiopunktowej przewagi, były obrońca Interu radzi, aby nie tracić czujności.
- Posiadanie takiej przewagi w lidze jest oczywiście pozytywnym aspektem dla Interu. Muszą jednak pozostać bardzo skupieni w meczu z Salernitaną, aby pewnie wygrać i utrzymać swoją przewagę. - powiedział Włoch.
- Liga Mistrzów? Dostarcza zupełnie innych emocji. Na Inter czeka mecz przeciwko solidnej, mocnej, dobrze wyszkolonej drużynie. Atletico będzie ciężko pokonać, ponieważ Simeone to świetny trener. Jest jednym z najlepszych na świecie, wie o tym, że Inter jest lepszy pod względem piłkarskim i jakościowym. Będzie próbował znaleźć luki i wykorzystać każdy błąd Nerazzurrich. - zakończył Collonese.
Komentarze (2)