Pozostałe

Conte badał grunt pod pracę w Juventusie? (aktualizacja) (21)

Autor:
Źródło: football-italia.net
6 miesięcy temu
4064
21
Antonio Conte

Dzisiejszy dzień został zdominowany przez wieści o możliwej zmianie na ławce trenerskiej Interu Mediolan. Media zaczęły kręcić karuzelą nazwisk możliwych następców Antonio Conte, a podobno on sam również nie tracił czasu w kontekście planowania swojej przyszłości.

Dziennikarz La Repubblica Franco Vanni donosi, że Conte od kilku tygodni utrzymuje kontakt ze środowiskiem Juventusu, tj. z menedżerami, zawodnikami oraz byłymi zawodnikami Starej Damy, wypytując o pozycję Maurizio Sarriego oraz możliwe zastąpienie go na ławce trenerskiej. Na potwierdzenie swoich słów Vanni podaje argument, że Conte starał się o powrót do Juve już rok temu, jednak włodarze Mistrza Włoch nie byli chętni na zatrudnienie aktualnego trenera Interu. Sytuacja może się rozwinąć w zależności od wyniku ekipy Sarriego w Lidze Mistrzów, bowiem mimo zdobycia Scudetto, zakończony sezon ligowy nie był satysfakcjonujący dla zarządu Starej Damy.

Dalej idzie La Gazzetta Dello Sport, która mówi, że uczucie Conte do Juventusu trwa, co widać w wywiadach, w których były selekcjoner Włoch przytacza klub z Turynu jako idealny model prowadzenia klubu. 

Antonio Conte swoją emocjonalną wypowiedzią przekreślił podobne szanse na pozostanie w Interze. Jego przyszłość zdaje się być poza Mediolanem, a głównymi kandydatami do jego zastąpienia są Massimiliano Allegri i Mauricio Pochettino.

 

Aktualizacja: Antonio Conte w rozmowie z ANSA odnosi się do plotek, które łączyły go z pracą w Juventusie.

- Kategorycznie zaprzeczam plotkom mówiącym, że interesuję się powrotem do Juventusu. Pozwę autora tego artykułu, redaktora oraz wszystkich związanych z tym czasopismem. 

- Jestem związany z Interem 3-letnim kontraktem i jak zawsze w swoim życiu będę dawał z siebie wszystko, będę ciężko pracował i wykorzystam wszystko, co mam, by aby projekt, który realizuję, był zwycięski.

Zobacz też

Daniele Doveri

Obsada sędziowska Derbów Włoch (4)

14.01
13:11
Ivan Perisic

Rezerwowi Interu najbardziej kosztowni w lidze (5)

14.01
08:20

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.08.2020 o 16:54 przez cuba
cuba
Kiedyś pisałem żeby nie robił nic czasem pod jude i te uwielbiane mibusy :D ja już go tu nie widzę z takim ego żebu był wyżej niż klub,przereklamowany trener ,inwazja minusów :D starczy Conte
03.08.2020 o 20:32 przez Dynia...
Dynia...
Paszoł won !! Zawsze go nie lubiłem, śmierdzi żydentusem i tyle.
03.08.2020 o 20:07 przez Pader88
-1
Pader88
-Pozwę autora tego artykułu, redaktora oraz wszystkich związanych z tym czasopismem.
Zabije tez twoja zone, matke, babke, prababke, dziadka...
- nie mam dziadka
- To pradziadka a potem spale Twoj dom rozumiesz?
- mieszkam w bloku
- a wiec ucierpia niewinni, jak sie nazywasz?
- Franco Vanni
- Zabije wszystki Vannich w Italii - jesli jeszcze raz Cie tu zobacze zabije wszystkich na litere V!
03.08.2020 o 19:17 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
03.08.2020 o 18:38 przez inter30
inter30
Nie sądzę żeby był tak głupi, to by za bardzo zniszczyło jego reputację, a Inter mógłby go posądzić o działanie na szkodę i zerwać kontrakt. Sam teraz widzi do czego doprowadza publiczne wyciąganie brudów, chciał spokoju i ochrony w mediach, a będzie miał teraz dopiero przesrane, będzie sięteraz procesował z każdym dziennikarzem, który będzie pisał takie pierdoły ?Jedno jest niestety pewne chłop jest niestabilny emocjonalnie i sam sobie szkodzi
03.08.2020 o 17:39 przez AveCaesar
+7
AveCaesar
Ponoć Conte już zdementował i zapowiedział proces przeciw dziennikarzowi.
03.08.2020 o 18:18 przez Kondzik
+2
Kondzik
Dokładnie sprawa ma być w sądzie. Tym samym udzielił wywiadu że nie ma zamiaru odchodzić z Interu
03.08.2020 o 17:19 przez kamil13216
+1
kamil13216
A po cholere Conte Juventusowi ? Juve chce wygrać Ligę Mistrzów, z Conte nie jest to możliwe i nigdy nie bedzie, a żeby wygrywać rok w rok Serie A starczy im Sarri, nie potrzeba Conte za 12 baniek. Z resztą nawet jakby Conte chciał iść do Juve to co w tym dziwnego że chłop chce/chciał iśc do lepszego klubu ? Che - niech idzie, płakać przecież za nim nie bede i nie położę się pod meblościanką z roztarganą koszulką Interu xd
03.08.2020 o 16:47 przez Dyl87
+2
Dyl87
Gazety znalazły sobie temat tak samo z Messim było niedawno pompowanie balonika ciąg dalszy byle nakład się zgadzał i wyświetlenia ostatnio IlCapitano napisał na SB że Conte skupia cała uwagę na sobie przed LE żeby zespół mógł się dobrze przygotować coś w tym może być ;)
03.08.2020 o 16:46 przez Guarin
+2
Guarin
ten news powstał żeby takie osoby jak jaszczomb i reszta mogła sobie poużywać do woli
03.08.2020 o 16:52 przez Seba.
+1
Seba.
Przyznaję się bez bicia. Kompletnie nie wierzę w te doniesienia, ale jeśli jest okazja pojechać krula, który szkaluje dobre imię księcia Zhanga, to robię to z ogromną satysfakcją.
03.08.2020 o 17:22 przez jaszczomb
jaszczomb
A w jaki sposób sobie używam jak to napisałeś :) ?
03.08.2020 o 16:36 przez Ploretariusz
+1
Ploretariusz
Ostatni akapit sugeruje, że Conte ma większe szanse na pracę w Juve niż zostanie w Interze. Proponuję pomijać więc ten artykuł. Pozdrawiam.
03.08.2020 o 16:27 przez Rebelde
+2
Rebelde
Tego typu newsy, trzeba czytać z mocnym przymrożeniem oka. Dziennikarze będą wymyślać teorie o Conte. Nie wierze że nagle zaczął się ze wszystkimi z Juve kontaktować, a dopiero teraz wszyscy musieli pochwalić się tym dziennikarzowi z La Repubblica. Bzdury totalne.
03.08.2020 o 16:16 przez Orzeu
+1
Orzeu
to już by było przegięcie
03.08.2020 o 16:18 przez Orzeu
+2
Orzeu
myślę że to nie prawda
03.08.2020 o 16:09 przez Czarson
+1
Czarson
Na 9 z 10 takich pytań zadawanych w nagłówkach odpowiedz brzmi nie.
03.08.2020 o 16:03 przez GianniVersace
+1
GianniVersace
Fuu, zaczyna mi sie chcieć rzygać tą jego osobą..
Brałbym pocchetino
03.08.2020 o 15:58 przez Seba.
+1
Seba.
Sukin i syn.
03.08.2020 o 15:52 przez jaszczomb
+6
jaszczomb
Jeśli faktycznie tak było i nie jest to wymysł pismaków to wypindolić w podskokach. Jak tak bardzo mu do torunia spieszno to droga wolna. Mimo progresu jaki zrobiła drużyna nie może tak być tak, że Conte za plecami Interu romansuje z jude. Oczywiście tak jak napisałem na wstępie o ile to prawda a nie prześciganie się mediów w wysrywach celem zwiększenia wyświetleń czy też sprzedaży.
03.08.2020 o 15:46 przez CzarodziejCzasu
+3
CzarodziejCzasu
Maniekfci tradycyjnie szuka sensacji i tworzy scenariusze science-ficton, typowe.

Shoutbox

Ojciec SB 15.01.2021 22:40

typa powinnismy oddac nawet za darmo byle zniknal z listy plac

Ojciec SB 15.01.2021 22:39

przeciez nikt za niego 5tki nie rzuci

Ojciec SB 15.01.2021 22:39

HAHAHHAHAHA

Ojciec SB 15.01.2021 22:39

Calciomercato.com – Inter sprzeda Ivana Perisicia tylko w wypadku, gdy ktoś zaoferuje za niego 15 mln euro.

Endru 15.01.2021 22:14

Brawo Lazio, a my musielismy zremisowac z sroma

Chuchu 15.01.2021 22:12

Alberto

Chuchu 15.01.2021 22:12

gool

Endru 15.01.2021 21:27

Wysoka intensywnosc w derbach rzymu dobrze sie to oglada

Endru 15.01.2021 21:21

Ja uwazam ze prawidlowy gol

Seba. 15.01.2021 21:17

a dałbym sobie rękę uciąć, że była ręka, a pozniej spalony Caicedo

Seba. 15.01.2021 21:16

dziwne, że nie pokazują powtorki drugiej bramki

Endru 15.01.2021 21:14

Beton inzaghi rozwala elastycznego fonsece oby w ndz tez beton wygral

Endru 15.01.2021 21:12

To juz jest pozytywny wynik

Seba. 15.01.2021 21:11

a jednak nie

Seba. 15.01.2021 21:11

chyba bydzie var

Claudio 15.01.2021 21:10

ale Lazzari się bawi Ibanezem

Endru 15.01.2021 21:10

Roma gowniana w obronie jak my

Endru 15.01.2021 21:10

Lazio wyjasnia

Endru 15.01.2021 21:03

Ciro to jest gosc

Gloin1989 15.01.2021 21:01

Ale brama

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 09 stycznia

  • FT

    Benevento

    1 - 4

    Atalanta

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Torino

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Roma

    2 - 2

    Inter

  • FT

    Hellas Verona

    2 - 1

    Crotone

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • 12:30

    SSC Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 4

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

  • 6

    Napoli

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38412