Pozostałe

Conte chce 10 mln euro (39)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około 7 lat temu
4546
39

Antonio Conte określił swoje wymagania płacowe - podała La Gazzetta dello Sport.

Włoski trener jest faworytem do objęcia Interu po sezonie i według raportów dziennikarzy żąda od Interu pensji w wysokości 10 mln euro na sezon (kwota netto). 49-latek nie jest do końca przekonany co do powrotu do Serie A, jednak na jego zatrudnienie mocno naciska zarowno Beppe Marotta, jak i Steven Zhang. 

Conte nie chce zarabiać mniej, niż zarabiał w Chelsea po wygraniu Premier League w 2017 roku. Jeżeli Inter zdecydowałby się na usługi Włocha to tym samym Antonio Conte stałby się najlepiej zarabiającym trenerem w Serie A (zarabiałby 3 mln euro więcej niż trener Juventusu Max Allegri). Dodatkowymi kosztami w tym przypadku byłyby koszta zwolnienia Luciano Spallettiego i całego jego sztabu - a wyniosłyby one ponad 20 mln euro. 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.04.2019 o 11:19 przez LukeInter
LukeInter
Ja bym wolał dobrego zawodnika lub dwóch, generalnie mądrego mercato a wtedy nawet spal da radę kontynuować, bo nie można kasy wywalać tak w błoto, bo za odstępne dla spala to można dobrego lewoskrzydłowego za persica sprowadzić.
10.04.2019 o 10:14 przez Mendjolan
Mendjolan
Jak mamy za cała imprezę zapłacić 60 mln € i przez to nie móc zrobić transferu, to wole poczekać jeszcze sezon z betonowym spalem, decyzji i tak już praktycznie żadnych nie podejmuje, przemęczyć się i skończyć kolejny sezon znów w pierwszej 4 i wtedy myśleć o kimś powaznym, bo skończy się to tak, ze będziemy płacić i łysemu i conte za rok bo nic nie osiągnie. Łysy idiota, ale w tej czwórce chyba się uda fartem być kolejny sezon. Sprzeda się żao mariów, kandrewów, kupi kogoś poważnego w tym oknie to i spaletti nie będzie przeszkadzał zawodnikom w przyszłym sezonie.
10.04.2019 o 09:51 przez Imrahil
Imrahil
trochę za dużo
09.04.2019 o 21:33 przez Rafał 1976
+5
Rafał 1976
Żaden Conte i inny Włoch tylko Jose Mourinho
09.04.2019 o 20:05 przez maverik
+5
maverik
20 milionów albo więcej brutto + 25 milionów odprawy Spalla. Lepiej przeznaczyć ten hajs na klasowego zawodnika. Po roku góra dwóch będziemy kolejnego trenera opłacać tak jak to robi Chelsea. Podziękuje.
09.04.2019 o 17:03 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Tak mocno sapiecie na te 10 baniek, a myślicie, że za ile tu przyjdzie pracować trener z topu? Muryń sobie krzyknie tak samo jak nie więcej, a jak wam nie pasi to zawsze może przyjść Giampaolo albo inny Di Francesco i robić za 1,5 mln rocznie, tylko potem nie szkalujcie, że amator i beton przegryw średniak włoski itp itd
09.04.2019 o 17:31 przez Kondzik
Kondzik
Cap dla niektórych Conte to też beton włoski. Tu czekają na Pepa chyba. Mou pójdzie do Francji bo tam jeszcze nie zdobył majstra, czas się obudzić
09.04.2019 o 18:50 przez piotrekninter
piotrekninter
PSG nie zwolni trenera, co prawda odpadli z LM,ale lige rozwalili
Mou powinien iść do Bayernu, tam by spokojnie majstra zgarnał
09.04.2019 o 20:03 przez Kondzik
Kondzik
Ale to nie w stylu Mou iść do ligi gdzie grasz z samym sobą jeśli chodzi o Bayern. Ponoć ma oferte Monaco i tam akurat jest co robić. Lyonu nie stać już prezydent zapowiedział
09.04.2019 o 16:52 przez Piekarz
+2
Piekarz
Dać.
09.04.2019 o 16:57 przez kibix
kibix
I pomnik Ikardjemu
09.04.2019 o 16:42 przez inter30
inter30
3-5-2 u nas się nigdy nie sprawdziło i nie sprawdzi, ciekawe kto będzie biegał na tych wahadłach
09.04.2019 o 16:57 przez Kondzik
Kondzik
Nigdy się nie sprawdziło bo nie mamy wahadlowych? Do tego trzeba mieć odpowiednich graczy A nie z łapanki
09.04.2019 o 15:51 przez Czarson
+2
Czarson
Nie jest tyle wart
09.04.2019 o 14:58 przez Endru
+6
Endru
Brac Mourinho za 8 mln
Stop wloskim betonom
09.04.2019 o 14:40 przez Drakan83
+4
Drakan83
Zrobię to za 6 mln, z Waszym wsparciem, nie może się nie udać :D
09.04.2019 o 13:38 przez AveCaesar
AveCaesar
Chyba nikt się nie spodziewał, że padnie mniejsza kwota. Jeżeli są jakieś negocjacje to może uda nam się zejść do 8 - 9 mln. Dochodzi do tego jeszcze rekompensata dla Spallettiego do końca kontraktu. Mam nadzieję, że Zhangowie dobrze to wszystko liczą.
09.04.2019 o 13:26 przez Luki165
+6
Luki165
Plus takiej wiadomości jest taki, że jeżeli nie obniży swoich żądań to do Interu nie przyjdzie. Za taką pensje to mogą pracować tylko najlepsi. On do nich się nie zalicza.
09.04.2019 o 14:45 przez Orzeu
Orzeu
Luki165 napisał:
Plus takiej wiadomości jest taki, że jeżeli nie obniży swoich żądań to do Interu nie przyjdzie. Za taką pensje to mogą pracować tylko najlepsi. On do nich się nie zalicza.


amen
09.04.2019 o 13:24 przez coalmeluck
+4
coalmeluck
Niech ktos to powstrzyma
09.04.2019 o 13:23 przez Orrin
Orrin
wynagrodzenie spoko bo taki Simeone bierze ponad 40mln euro
09.04.2019 o 15:54 przez Kondzik
+1
Kondzik
40mln brutto chyba wiesz jaki jest podatek w Hiszpanii, także tego ... zawodnicy niektórzy mają po 20mln rocznie więc co dziwić że trener woła na rękę 10mln
09.04.2019 o 13:16 przez KoBa
KoBa
Nie, za 1 mln będzie pracował.
09.04.2019 o 13:16 przez Kondzik
+1
Kondzik
Łączny koszt przy zatrudnieniu Conte plus out Spala przez 2 lata wyniesie 60 mln
09.04.2019 o 13:16 przez IlCapitano
IlCapitano
Za jakość trzeba płacić zrozumcie. Przybywaj KRÓLU razem z Orialim i rozkazujcie
09.04.2019 o 13:26 przez coalmeluck
+5
coalmeluck
Widze, ze nie masz dosc burdelu w szatni. W jego slowniku nie ma czegos takiego jak 'dbora atmosfera'. Toksyczna postac. Juventino. Merda.
09.04.2019 o 13:12 przez Kondzik
Kondzik
A co mysleliscie że Conte przyjdzie za 6 mln? Jak się chce trenera z topu to trzeba liczyć się z kosztami. My za to nie płacimy więc mi to powiewa
09.04.2019 o 13:09 przez danielinter
danielinter
Niestety za dobrego trenera trzeba płacic , a to ze Spall ma kontrakt do 2021 to absurd i kolejny debilizm Ausilio.Po poprzednim sezonie nigdy w zyciu bym nie przedluzyl mu kontraktu o 2 lata.
09.04.2019 o 17:37 przez coalmeluck
coalmeluck
Dobrego? Popatrz na jego osiagniecia. 1 puchar wiecej od lysego. 0 sukcesow miedzynarodowych.
09.04.2019 o 13:07 przez Kusy
Kusy
może jeszcze frytki do tego i kontrakt na 5 lat?
09.04.2019 o 16:01 przez Kondzik
Kondzik
Pamietaj kolego że Jose jest gotów zejść też do 10 mln. I co dla niego już kwota jest odpowiednia? Kto by z nich nie przyszedł trzeba zapłacić.
09.04.2019 o 16:55 przez kibix
kibix
Do 8 Jose gotów zejść według doniesień
09.04.2019 o 13:05 przez bomba
bomba
Ja bym umowę zapisał tak: 1 miejsce w lidze 10mln, 2 miejsce 8mln,3 miejsce 6mln
09.04.2019 o 14:44 przez Max_Nerazzurro
+1
Max_Nerazzurro
Ty byś podpisał - problem jest taki, że żaden inteligentny trener by się na to nie zgodził
09.04.2019 o 13:03 przez Nasir
+1
Nasir
fryzjer drogi w mediolanie
09.04.2019 o 13:03 przez Luki165
Luki165
hah a może frytki do tego ?
09.04.2019 o 12:47 przez Adriano_forever
-1
Adriano_forever
Spora kwota nie ma co się oszukiwać. No i do tego ta kwota dla Spala i reszty przeraża. Ciekawe ile Mou by chciał za sezon, pewnie też coś koło tego.
09.04.2019 o 13:08 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ponoć mógłby zejść do 10mln
09.04.2019 o 13:33 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Podobno Mou jest skłonny zejść do 8 mln.

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625154

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się