Wywiady z trenerami

Conte: Decyzję ogłoszę w czerwcu (10)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
5 miesięcy temu
1084
10
Antonio Conte

Nie milkną echa związane z potencjalnymi przenosinami Antonio Conte do Interu. Były trener Chelsea ostatnio wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

- Wciąż nie wiem na pewno, gdzie będę pracował w przyszły sezonie. Jednak wiem, że będzie to klub, który przekona mnie swoim projektem. Moją decyzję ogłoszę w czerwcu, wtedy wszystkiego się dowiecie.

- Na razie mieszkam w Londynie i chcę, aby moja córka skończyła tutaj szkołę angielskiego. Jednak kiedy odwożę ją na zajęcia w Cobham, mijam ośrodek treningowy Chelsea, a to ciągle przypomina mi o miłości do piłki i chęć powrotu do trenowania jest coraz większa, więc na pewno chcę iść tam, gdzie będę mógł się realizować zawodowo.

Conte odniósł się do sytuacji między Jose Mourinho, a kibicami Juventusu w meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Starą Damą, a Manchesterem United:

- Jose wygrał potrójną koronę i odniósł wiele sukcesów z Chelsea, więc miał prawo do użycia tego gestu (trzy palce symbolizujące Tripletę zdobytą z Interem), jednak uważam, że powinien szanować kibiców, także kibiców rywali. Z drugiej strony publiczność powinna szanować również jego. Ale wcale nie dziwi mnie to, co zrobił. Mourinho, to Mourinho.

 

 

 

Zobacz też

Gianpiero Gasperini

Gasperini: Inter pomylił się co do mojej osoby (11)

15.09
11:37
Antonio Conte

Pomeczowa wypowiedź Antonio Conte (5)

15.09
07:05

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.04.2019 o 22:26 przez AveCaesar
AveCaesar
Ja uważam, że Spalletti zostanie. Jak będzie to się okaże.
18.04.2019 o 21:10 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Oby nie do nas omijaj nas szerokim a to bardzo szerokim łukiem.Zaden Włoch tylko Jose Mourinho może nas wyciągnąć z tego bagna !! !!
18.04.2019 o 20:59 przez kibix
kibix
Ja już wolę przemeczyc się ze Spaghettim. Da nam LM,troche lipa, że to trener na remis, ale cóż... może po nast. sezonie będzie inny trener do wzięcia. Conte będzie nas męczył jedną swoją taktyką, które pewnie do końca życia nie zmieni. Trochę trener bez przyszłości jak się nie zmieni. A za rok będziemy bulic jemu i Spaghettiemu. Po za tym to jufek, jeden już wystarczy proszę, przecież są ludzie niezrzeszeni z tym smutnym czarno-białym klubem, którzy też znają się na piłce.
18.04.2019 o 21:23 przez AveCaesar
AveCaesar
Każdy trener jest betonem, który męczy jedną taktykę z tym, że jednemu wychodzi to lepiej, a innemu gorzej. Są słabi trenerzy, którzy mają swoją chwilę bo akurat w jakimś klubie udało im się dobrać gości do swojej taktyki, a później długo długo nic. Są też tacy, którzy umieją to robić dlatego wygrywają.
18.04.2019 o 19:10 przez MMaterazzi
+3
MMaterazzi
Juventino mam nadzieję że Inter nie przekona Cię swoim projektem, nie pasujesz do niego. Mou wróci i będziemy znowu potęgą.
18.04.2019 o 21:02 przez kibix
+4
kibix
Mou nie Mou, byle nie Conte czy ten Alergia obsrany
18.04.2019 o 22:01 przez piper
piper
Mou i potęga do siebie nie pasują, on już zdziadział do reszty.
18.04.2019 o 17:18 przez IlCapitano
-5
IlCapitano
Czekam na Ciebie KRÓLU, uszczęśliw mnie swym przybyciem do Interu rozumisz to gościu czy nie
18.04.2019 o 20:56 przez IlCapitano
-3
IlCapitano
Minusowicze się znaleźli, wyznawcy Muryniaka typowi, zaklinacie rzeczywistość to typowe
19.04.2019 o 07:55 przez kusy
kusy
Grzeczniej, bo będziesz potem przepraszal wielkiego Jose Mourinho <3

Shoutbox

Nitrogen 16.09.2019 18:21

Kucharki zdemolowany

IlCapitano 16.09.2019 18:21

UUUŁAAAJ

IlCapitano 16.09.2019 18:21

Krzysztof Stanowski ‏ @K_Stanowski 16 godz.16 godzin temu WięcejKrzysztof Stanowski podał/a dalej Oskar Preczinger W nocy mam czas dla Czarków. Za dnia muszę pracować i zajmować się poważnymi sprawami.

Lopez 16.09.2019 18:21

ale dajcie dokładnie link

IlCapitano 16.09.2019 18:21

Moja szkoła

Dzonyy 16.09.2019 18:21

pokazcie :D

IlCapitano 16.09.2019 18:21

Podręcznikowo

IlCapitano 16.09.2019 18:21

Ależ wysapał

Nitrogen 16.09.2019 18:20

*sprawy

Nitrogen 16.09.2019 18:20

Jakiś prawne spray

Nitrogen 16.09.2019 18:20

Demoluje Kucharskiego

Nitrogen 16.09.2019 18:20

Otóż nie

Kredence 16.09.2019 18:19

ide obczaić

Kredence 16.09.2019 18:19

o

Kredence 16.09.2019 18:19

znowu i Zielinskiego?

Nitrogen 16.09.2019 18:18

Stanowski znów robi dymy na TT xD

Kredence 16.09.2019 18:13

dobrze ze ten Sensi ma poukładane w głowie bo inaczej mogłoby mu odbić od tej ilosci komplementów xD

VVujek 16.09.2019 18:10

Calcio Truck https://www.youtube.com/watch?v=grSK6flOWIw

VVujek 16.09.2019 18:07

i na tym zakończmy

VVujek 16.09.2019 18:07

WirtuozTaktyki 16.09.2019 17:31 jak czarny obraża się na odgłosy małp, to znaczy że czuje się małpą WirtuozTaktyki 16.09.2019 17:31 no i VVuja wychodzi Twoja pokrętna logika - to nie moja pokrętna logika tylko twój wymysł , to nie ja pisałem , o tym że jak czarny reaguje na odgłosy małp to czuje się małpą

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Torino

    Torino

    2

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 14 września

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Juventus

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

Niedziela, 15 września

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Atalanta

  • FT

    Brescia

    3 - 4

    Bologna

  • FT

    Parma

    1 - 3

    Cagliari

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Roma

    4 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    0 - 1

    Milan

Poniedziałek, 16 września

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Udinese był:

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28419

Liczba newsów: 34703