Wywiady z trenerami

Conte: Decyzję ogłoszę w czerwcu (10)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
2 miesiące temu
1057
10
Antonio Conte

Nie milkną echa związane z potencjalnymi przenosinami Antonio Conte do Interu. Były trener Chelsea ostatnio wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

- Wciąż nie wiem na pewno, gdzie będę pracował w przyszły sezonie. Jednak wiem, że będzie to klub, który przekona mnie swoim projektem. Moją decyzję ogłoszę w czerwcu, wtedy wszystkiego się dowiecie.

- Na razie mieszkam w Londynie i chcę, aby moja córka skończyła tutaj szkołę angielskiego. Jednak kiedy odwożę ją na zajęcia w Cobham, mijam ośrodek treningowy Chelsea, a to ciągle przypomina mi o miłości do piłki i chęć powrotu do trenowania jest coraz większa, więc na pewno chcę iść tam, gdzie będę mógł się realizować zawodowo.

Conte odniósł się do sytuacji między Jose Mourinho, a kibicami Juventusu w meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Starą Damą, a Manchesterem United:

- Jose wygrał potrójną koronę i odniósł wiele sukcesów z Chelsea, więc miał prawo do użycia tego gestu (trzy palce symbolizujące Tripletę zdobytą z Interem), jednak uważam, że powinien szanować kibiców, także kibiców rywali. Z drugiej strony publiczność powinna szanować również jego. Ale wcale nie dziwi mnie to, co zrobił. Mourinho, to Mourinho.

 

 

 

Zobacz też

Luciano Spalletti

Spalletti: To zaszczyt, że mogłem trenować Inter (15)

15.06
15:26
Fabio Capello

Capello: Conte powinien ignorować niektórych kibiców (0)

17.06
14:36

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.04.2019 o 22:26 przez AveCaesar
AveCaesar
Ja uważam, że Spalletti zostanie. Jak będzie to się okaże.
18.04.2019 o 21:10 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Oby nie do nas omijaj nas szerokim a to bardzo szerokim łukiem.Zaden Włoch tylko Jose Mourinho może nas wyciągnąć z tego bagna !! !!
18.04.2019 o 20:59 przez kibix
kibix
Ja już wolę przemeczyc się ze Spaghettim. Da nam LM,troche lipa, że to trener na remis, ale cóż... może po nast. sezonie będzie inny trener do wzięcia. Conte będzie nas męczył jedną swoją taktyką, które pewnie do końca życia nie zmieni. Trochę trener bez przyszłości jak się nie zmieni. A za rok będziemy bulic jemu i Spaghettiemu. Po za tym to jufek, jeden już wystarczy proszę, przecież są ludzie niezrzeszeni z tym smutnym czarno-białym klubem, którzy też znają się na piłce.
18.04.2019 o 21:23 przez AveCaesar
AveCaesar
Każdy trener jest betonem, który męczy jedną taktykę z tym, że jednemu wychodzi to lepiej, a innemu gorzej. Są słabi trenerzy, którzy mają swoją chwilę bo akurat w jakimś klubie udało im się dobrać gości do swojej taktyki, a później długo długo nic. Są też tacy, którzy umieją to robić dlatego wygrywają.
18.04.2019 o 19:10 przez MMaterazzi
+3
MMaterazzi
Juventino mam nadzieję że Inter nie przekona Cię swoim projektem, nie pasujesz do niego. Mou wróci i będziemy znowu potęgą.
18.04.2019 o 21:02 przez kibix
+4
kibix
Mou nie Mou, byle nie Conte czy ten Alergia obsrany
18.04.2019 o 22:01 przez piper
piper
Mou i potęga do siebie nie pasują, on już zdziadział do reszty.
18.04.2019 o 17:18 przez IlCapitano
-5
IlCapitano
Czekam na Ciebie KRÓLU, uszczęśliw mnie swym przybyciem do Interu rozumisz to gościu czy nie
18.04.2019 o 20:56 przez IlCapitano
-3
IlCapitano
Minusowicze się znaleźli, wyznawcy Muryniaka typowi, zaklinacie rzeczywistość to typowe
19.04.2019 o 07:55 przez kusy
kusy
Grzeczniej, bo będziesz potem przepraszal wielkiego Jose Mourinho <3

Shoutbox

Orzeu 27.06.2019 14:20

United odrzuciło tą ofertę

Vancore 27.06.2019 14:20

dawać go fast w takim razie

kulfon32 27.06.2019 14:16

Ponoc MU jest zaInteresowane taką ofertą ofertą za Lukaku. wypożyczenie na dwa lata za 10 baniek i obowiązek wykupu za 60

Klinsi64 27.06.2019 14:12

tylu kretynow co tam komentuje to jakis koszmar

Klinsi64 27.06.2019 14:12

nie wiem czy widzieliscie komenty na im.com odnosnie marotty w turynie :D

zemaria 27.06.2019 12:58

ciężki gnój

kusy 27.06.2019 12:56

Trzy na każdą rodzinę w Turynie

InteristaNagato 27.06.2019 12:56

38k chyba

zemaria 27.06.2019 12:55

ile tych karnetów poszło XD ?

Kazam 27.06.2019 12:48

10/10

Kazam 27.06.2019 12:48

o jezu

InteristaNagato 27.06.2019 12:48

ponad 90% kurnika z turynu

Vancore 27.06.2019 12:48

na koniec jeszcze nam wcisna cuadrado i de sciglio

Kazam 27.06.2019 12:48

xDDD

Vancore 27.06.2019 12:48

to na pewno spisek juwenduzu najpier marotta w zarzadzie teraz conte na lawce a nastepnym krokiem jest wykupienie [rzez juventinich karnetow zeby Interisci nie mogli

InteristaNagato 27.06.2019 12:48

Beka

InteristaNagato 27.06.2019 12:48

38k pewnie

Kazam 27.06.2019 12:38

xDD

Kazam 27.06.2019 12:38

na pewno

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26318

Liczba newsów: 34243