Wywiady z trenerami

Conte: Nie zasłużyliśmy na porażkę, zagraliśmy wielki mecz (22)

Autor:
Źródło: en.inter.it
ponad rok temu
2650
22
Antonio Conte Camp Nou Barcelona

Antonio Conte nie krył rozczarowania po porażce z Barceloną 2:1 na Camp Nou. Włoski szkoleniowiec jednak był zadowolony z występu jego podopiecznych:

- Nie ma sensu zbierać pochwał po porażce. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że naprawdę utrudniliśmy grę Barcelonie. Zasłużyliśmy na więcej, znacznie więcej. To niezasłużona porażka, ale w pierwszej połowie musieliśmy lepiej wykorzystać nasze szanse. Rozegranie tak wielu meczów w tak krótkim czasie odbiło się na nas trochę i w drugiej połowie mieliśmy niewielki spadek fizyczny, w połączeniu z jakością Barcelony.

- Wynik nie jest dobrym odzwierciedleniem tego co się działo na boisku, mają świetnych mistrzów, ale sprawiliśmy, że musieli dużo biegać. Naszym celem było wyrządzenie im krzywdy. Kiedy mieliśmy piłkę, powinniśmy byli zabić mecz w pierwszej połowie. Oczywiście, gdy grasz na takim stadionie przeciwko tej drużynie, możesz zapłacić cenę. Teraz możemy tylko zlizać rany i przygotować się na niedzielny mecz, ale widziałem odwagę i charakter. Za nami wyśmienity występ.

- Muszę przyznać, że jestem trochę rozgoryczony, ponieważ widziałem sytuacje, które od początku mi się nie podobały. Sędzia pokazał mi żółta kartkę, ale ja poprosiłem tylko o szacunek w stosunku do drużyny, która przyjechała tutaj, aby grać i starać się jak najlepiej. Jednak gdy o tym mówię, nie chcę dać chłopcom żadnych wymówek.

- Boli nas porażka w dzisiejszym meczu. Nie możemy być szczęśliwi tylko dlatego, że dobrze graliśmy, a raczej musimy być źli, ponieważ przegraliśmy. Dla wielu naszych graczy jest to pierwszy sezon w Lidze Mistrzów, ale musi to stanowić pierwszy krok na naszej ścieżce rozwoju. Musimy ciężko pracować.

udostępnij

Zobacz też

Andrea Pirlo trener

Pirlo: Inter i Juve będą walczyć o Scudetto do ostatniej kolejki (3)

16.01
15:26
Cesare Prandelli

Prandelli: Chcemy zagrać ofensywny futbol (0)

13.01
13:02

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.10.2019 o 19:11 przez CNS87
+1
CNS87
Szkoda wyniku ale I tak jestem dumny z naszej druzyny, bo zagrali dobry mecz.
03.10.2019 o 18:12 przez Dyl87
Dyl87
Generale prowadź nas przez długie lata !! !! !! :)
03.10.2019 o 16:53 przez inTerIFOSI
+2
inTerIFOSI
Z całym szacunkiem i uznaniem dla pracy Conte to musi sobie w końcu zdać sprawę ze DD i Candreva są za słabi i z nimi na prawej stronie będziemy niejednoktotnie cierpieć... Trzeba zacząć wprowadzać tam Lazaro, niech się zgrywa z zespołem a efekty przyjdą. Nie można być słabszym niż tamci dwaj. Dziś akurat zawiedli w obronie przy obu bramkach, co niby miało być ich plusem - właśnie gra obronna, bo to że w ataku nic nie wnoszą jest wiadome od dawna.... Panie Conte prosimy o Lazaro, przynajmniej 2, 3 mecze by dac mu się wykazać
03.10.2019 o 18:11 przez Dyl87
+1
Dyl87
Lewa strona też słaba moim zdaniem następne okienko to wahadła plus ktoś do środka !
03.10.2019 o 19:39 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Absolutnie się zgadzam wahadła do wymiany, to nasz najsłabszy punkt, a co do Lazaro to naprawdę nich go wprowadza pomału bo sie zasiedzi na tej ławie to samo z 2 strony jest Biraghi więc można próbować.
03.10.2019 o 13:21 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Pełen profesjonalizm, w końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!
Liczę, że w niedzielę będą nasi gryźć trawę przez pełne 90 min.! ⚫️🔵
03.10.2019 o 13:16 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Brawo! Święte słowa. Przynajmniej mówi jak jest. Taka jest prawda powinniśmy zamknąć ten mecz w pierwszej połowie i być może udało by się coś więcej osiągnąć niż dobry wynik po 45 minutach. Na szczęście na Barcelonie się świat nie kończy. Jedziem dalej Panie Conte!
03.10.2019 o 10:11 przez coalmeluck
-2
coalmeluck
Co on pierdoli, niezasluzona? Dobra pierwsza polowa. W drugiej ich nie bylo. Barcelona zdobyla dwie bramki w identyczny sposob. Przy pierwszej blad Candrevy, przy drugiej DD. Lepiej zeby w zimie skupili sie na jakims konkrentym nazwisku na prawe wahadlo. Fatalne zimany. Gaglia moze zmieniac na SPAL ale nie na Barcelone. Irytuja te pretensje zawodnikow po kazdej decyji arbitra. Momentami jakbym ogladal Juventus pod tym katem.
03.10.2019 o 10:42 przez Roni86
+1
Roni86
Oglądał Pan mecz ?? ? Szczerze wątpię. Kto powinien wejść skoro u nas ławaka jest jaka jest. Jedyna rzecz z którą mogę się zgodzić to wahadła. Pozdrawiam
03.10.2019 o 10:49 przez coalmeluck
coalmeluck
Tak, ogladalem mecz i dla mnie nasz nr 5 to kompletna porazka. Chlopak moze zasuwac na treningach i sie przykladac ale jest po prostu za cienki na gre jaka chcemy prezentowac. Politano powinen wejsc wczesniej na prawa strone, dal impuls. Na lawce byl tez Vecino i Esposito. Zmiany to decyzje Pana Conte. Czy sie to nam podoba czy nie - w tym przypadku bardzo szybko boisko zweryfikowalo jego decyzje. Jest niedosyt bo ten mecz byl na prawde dobry w naszym wykonaniu. Szkoda, ze przez glupie bledy stracilismy wynik.
03.10.2019 o 12:52 przez SETE
+1
SETE
Trzeba się zastanowić czy zmiana Vecino dalaby więcej niż wejście Gagliardiniego ? moim zdaniem nie .
03.10.2019 o 13:10 przez coalmeluck
-1
coalmeluck
Urugwajczyk nie raz juz udowodnil, ze potrafi dawac swiezosc i zdobywac bramki. Nie wiadomo jednak jak wyglada na treningach.
03.10.2019 o 16:52 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Człowieku opamiętaj się, w Barcelonie wchodzi Vidal i Dembele, u nas Gagliardini i D'Ambrosio. Widzisz różnicę, czy jak typowy przygłup musisz się wysrać na naszego Trenera przez Wielkie "T"? Ogarnij się gościu. Zagraliśmy najlepsze 45 minut w ciągu ostatnich 8 lat i to na wyjeździe z Barceloną gdzie nawet wielcy światowej piłki przyjeżdżają po oklep. Masakra skąd się takie wynalazki biorą, gdzie ich sadzą powiedzcie błagam
03.10.2019 o 17:47 przez Pader88
+1
Pader88
Ale Pana Conte to Ty szanuj co?
03.10.2019 o 20:38 przez coalmeluck
-1
coalmeluck
Ilcapitano, nie zesraj sie bo Ci zylka peknie. Stary a glupi, naucz sie czytac ze zrozumieniem. Napisalem, ze mecz mi sie podobal ale walka trwa 90min a nie 45. Co mnie obchodzi Barcelona? Robil cale mercato pod siebie. Zostaje cieszyc sie liga.
03.10.2019 o 09:46 przez kulfon32
+1
kulfon32
Mimo wyniku nie wstydzę się gry Naszego Interu
03.10.2019 o 09:17 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Cała prawda 💪💪💪
03.10.2019 o 08:52 przez keloo08
+1
keloo08
Od razu widać różnicę miedzy Conte a Spallem. Conte nie chce dawać wymówek - przegrana to przegrana, nieważne,że po dobrym meczu. Wstajemy,otrzepujemy się i lecimy dalej z taką samą werwą. Brawo Conte! Forza Inter!
03.10.2019 o 07:03 przez jaca1983
+3
jaca1983
Konkretny, nieowijany w farmazony komentarz. Prowadz wodzu dalej! Mysle ze wszyscy czarno-niebiescy tifosi w Ciebie wierzą!
03.10.2019 o 17:48 przez Pader88
Pader88
Podobno Kusa dalej ma obiekcje i wątpliwości
03.10.2019 o 06:20 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Brawo Panie Conte bo świetnie ich przygotowales. Postawiliśmy się im na chwilę ch terenie nie jeden gigant tam jedzie po wpier dol !!
03.10.2019 o 06:21 przez Diaby_10
Diaby_10
* Postawiliśmy się im na ich terenie

Shoutbox

veryhaj 17.01.2021 17:57

man u nie istnieje kiedy my tak jak liv bedzimy grali cikawe czy tego dozyje

veryhaj 17.01.2021 17:56

kozystaj z vpn i z tej strony caly czas bez premium mozesz ogladac

Endru 17.01.2021 17:54

W polsce veryhaj

cuba 17.01.2021 17:54

jakoś nie mam z nią problemu

veryhaj 17.01.2021 17:53

ja siedze na weeb tv i zminiam vpn jak sie skonczy darmowka

Adriano_forever 17.01.2021 17:53

nie nie ma

Adriano_forever 17.01.2021 17:53

strims world?

veryhaj 17.01.2021 17:52

cuba ta strona virusy ma

Adriano_forever 17.01.2021 17:51

genoa inter?

cuba 17.01.2021 17:51

może to Endru http://strims.world/GenoaInter.php

veryhaj 17.01.2021 17:51

Endriu w jakim kraju mieszkasz?

Endru 17.01.2021 17:46

Nie dziala veryhaj ale dzieki

Skepta 17.01.2021 17:41

Mandżukić w Milanie

Adriano_forever 17.01.2021 17:40

aaajajaj szkoda Laniszka

veryhaj 17.01.2021 17:40

masz Endru

Endru 17.01.2021 17:39

Ale jak gra obok nich ronaldo sa solidni

Skepta 17.01.2021 17:36

arthur, rabiot, ramsey to ścieki są

Endru 17.01.2021 17:36

Ma ktos link do lfc united

Adriano_forever 17.01.2021 17:36

ale skok ok :)

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38430