Pozostałe

Conte nigdy nie chciał Kumbulli (18)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
3 miesiące temu
2240
18
Kumbulla Albania

Inter rywalizuje z Lazio o podpis utalentowanego obrońcy Hellasu Verona, Marasha Kumbulli. Jak się okazuje, Antonio Conte oczekiwał/oczekuje transferu zawodnika o zupełnie innej charakterystyce. O jakiego typu piłkarza chodzi trenerowi Interu odpowiadają dziennikarze Corriere dello Sport.

Trener Nerazzurich chciałby, żeby do jego drużyny trafił obrońca, który mógłby rywalizować o miejsce na lewej stronie trzyosobowego bloku defensywnego z Alesandro Bastonim. Oczekiwał od niego, aby nowy nabytek był już znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem w porównaniu do Kumbulli, a także chciał, żeby konkurent młodego Włocha był lewonożny. Albańczyk jest prawonożny. To przez te dwa powody Conte ma nie być pozytywnie nastawiony do transferu Kumbulli.

 

Zobacz też

Bologna

Kadra Bologny na mecz z Interem (0)

04.12
14:29
Romelu Lukaku Liga Europy

Lukaku w czołówce europejskich snajperów (5)

02.12
10:41

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2020 o 22:16 przez michal-chrobak
michal-chrobak
Tak teoretycznie kolarov > kumbulla. Jeżeli conte za rok odejdzie to nie będzie nadmiaru nominalnych śo żeby zmienić formacje.

Skład Interu : Handanović - Wahadło Bastoni De vrji Skriniar- Hakimi - Eriksen - Barella - Sensi - Lukaku - Martinez.
Skład za stary więc handanovica trzeba zmienić Skriniara zamienić na młodego Kumbulle, Eriksena/sensiego na tonalliego i wszystko będzie cacy.
Ktoś powie że są starzy young, ranochia,candreva,dd sanchez. Tylko pierwsza 4 to koszty bardzo małe a 5 to wartość dodana. To nie ten problem co w juve, że na ławce siędzą Ci co najwięcej zarabiają.

Narzekamy na lewe wahało i chcemy gosensa bo dużo strzela i asystuje.
Gosens - 43 10 8 3.372
Young - 28 5 6 1900 minut
Ja akurat zwolennikiem younga nie jestem ale nie sądze, żeby gosens byłby zbawieniem naszej lewej strony.
29.08.2020 o 22:02 przez Tomi8989
Tomi8989
@jaca1983
Masz rację ale nasprowadza dziadów, a potem się bedziemy z nimi bujać nie wiadomo ile, bo przecież żaden z nich nie podpisze kontraktu na 12 miesięcy.
29.08.2020 o 22:13 przez jaca1983
jaca1983
No ale czy naprawde wierzysz w jskis sabotaz ze strony Conte? Masz racje ze to ryzyko ... zawsze jest ... poki jest za sterami moim zdaniem nalezy mu dac narzedzia aby spelnial swoja wizje ... i oceniac po jakims dluzszym okresie czasu ... masz racje ze niestety czesto gesto odpadem "potrenerskim" sa pilkarze sprowadzeni przez poprzednika i moze nie pasujacy do nowego sternika ... zycie
30.08.2020 o 21:47 przez Tomi8989
Tomi8989
Nie, nie chodzi mi o sabotaż. Kolega Jacenty pod niusem o odpuszczeniu Tonallego wyczerpał temat, opisując dokładnie to o co mi chodzi. Conte nasprowadza ludzi na rok czy dwa, wygra albo i nie mistrzowstwo i odejdzie. A syf jaki teraz zrobi zostanie. Mnie bardziej przekonuje wizja projektu w którym do obecnych fundamentów, kupujemy mistrzów ale i ludzi takich jak Tonalli, przyszłość ktora juz teraz mysle gwarantować bedzie poziom.
30.08.2020 o 21:53 przez Tomi8989
Tomi8989
Budowanie wszystkiego w oparciu o maszynę funkcjonującą przez następne lata, a nie tu i teraz na chwilę. My mamy byc potęgą przez następne dekady. Tak mi sie bynajmniej wydawalo, gdy przejęło nas Suning. Po tym dogadaniu z Conte i z tym co piszą gazety, obawiam sie ze to moze okazać sie błędem. Okej wiadomo nie wszystko bierzemy na serio ale odkąd sie nasi dogadali co chwilę sa niusy które mnie tylko denerwują. Niech odjedzie Eriksen, bo trener go :cenzor: nie umie wykorzystać. Niech odjedzie Skriniar, gdzie w bloku 4 osobowym jest topem, niech nie przyjdzie Tonalli, Kumbula, my nie wygramy mistrza, i mamy balagan i cieply dołek dla wypalonych
29.08.2020 o 21:35 przez GianniVersace
-1
GianniVersace
Jeezu ale ten conte szybko zaczyna nam rujnować ten klub
Te wszystkie przyszłościowe ruchy transferowe blokowane ostatnio przez niego..
Oby tych emerytów podpisywali na rok nie więcej, zeby pozniej nie musieć sie z nimi bawić i zeby polecieli jak sam conte.
29.08.2020 o 21:38 przez GianniVersace
GianniVersace
I zeby jak juz conte poleci nie musieć sie z nimi dalej bawić*
29.08.2020 o 20:55 przez jaca1983
jaca1983
Jesli Conte chce bialego polawonego czarna pasta do butow to takiego nalezy mu dac


Mamy trenera, ktiry ma jakas wizje = dac mu narzedzia

Nie wypali? Po sezonie podziekowac
29.08.2020 o 20:23 przez oster
-1
oster
Conte by go chciał jakby miał 35 lat,Conte robi u nas klub emeryta bo wie że pewnie za rok wyleci z hukiem i nie chce młodych perspektywicznych zawodników tylko stare wygi co pograją jeszcze z jeden sezon na dość dobrym poziomie...
29.08.2020 o 20:59 przez Pader88
Pader88
No pewnie zwykły kret turyński on chce tylko źle dla tego Intera... 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
29.08.2020 o 19:47 przez Saff
Saff
Najlepiej byłoby w takim układzie albo kupić i wypożyczyć gdzieś, albo dogadać się z Hellasem ws. pierwokupu - minie przez ten czas rok, a nie chce mi się wierzyć, że w kolejnym sezonie Conte u nas nadal będzie.
29.08.2020 o 18:01 przez ragnar
+2
ragnar
Przecież do rywalizacji z Bastonim będzie Serb
29.08.2020 o 17:58 przez Czarson
+3
Czarson
Trzeba go kupić niestety. Top3 młodych obroncow w serie A gra w systemie 3 z tyłu... Conte do Bastoniego też pewnie nie był przychylnie nastawiony na początku a chłopak gra ostatnio wszystko.
29.08.2020 o 22:02 przez michal-chrobak
+2
michal-chrobak
I tu się mylisz. Bastoni miał iść na wypożyczenie ale na życzenie Conte został.
30.08.2020 o 00:41 przez Czarson
Czarson
A to przepraszam ale niebagatelne znaczenie ma to, że jest Włochem
29.08.2020 o 17:52 przez danielinter
danielinter
Wkurwia mnie polityka Conte i jezeli w następnym sezonie nie zdobędziemy mistrzostwa to sajo nara.
29.08.2020 o 17:43 przez inter30
+1
inter30
Co tam stary i słaby (Kolarov) grunt że lewonożny i "doświadczony", to aż się boję pomyśleć co będzie jak Skriniar odejdzie i zaczną szukać alternatywy dla Godina żeby zadowalała Conte
29.08.2020 o 17:42 przez Seba.
+1
Seba.
Jeden za młody, drugi prawonożny, a trzeci ma zbyt bujną czuprynę. Coraz bardziej wymagający ten krul.

Shoutbox

mroowa111 05.12.2020 09:25

niespodzianka hehe

KowalMalbork 05.12.2020 08:21

Witam serdecznie, miałem objawienie. Wygrywamy dzisiaj 3:1. tradycyjnie Konte zrobi za późno zmiany. Żelazny Gagliardini dzisiaj z golem

IlCapitano 05.12.2020 07:23

No won już

pablo77 05.12.2020 00:49

trzymaj się

pablo77 05.12.2020 00:49

hehe xd

Nerazzurri83 05.12.2020 00:48

elo mordo

Nerazzurri83 05.12.2020 00:48

a na mnie donos poslal xd

Nerazzurri83 05.12.2020 00:48

lubi dokuczac pijac harde .kiedys byla prawilna morda sztywna

pablo77 05.12.2020 00:45

pozdro :)

Nerazzurri83 05.12.2020 00:45

z fartem

Nerazzurri83 05.12.2020 00:45

trzym sie escobar

pablo77 05.12.2020 00:45

no wlasnie nie wiem o co mu chodzi ciagle sie sapie do wszystkich

pablo77 05.12.2020 00:45

haha :D

Nerazzurri83 05.12.2020 00:44

ogolnie szpagaciarz unikaj

Nerazzurri83 05.12.2020 00:44

ja tez

pablo77 05.12.2020 00:44

ok, to ja tam już nie wnikam ;)

pablo77 05.12.2020 00:44

:D

Nerazzurri83 05.12.2020 00:44

xd

Nerazzurri83 05.12.2020 00:44

w kazda dziurke ponoic lubi

pablo77 05.12.2020 00:43

Cap lubi przywalić w nosa ? :)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27066

Liczba newsów: 38076