Wywiady z trenerami

Conte po porażce z Juventusem (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
2 miesiące temu
3327
15
Antonio Conte

Antonio Conte musiał zmierzyć się z niewygodnymi pytaniami podczas pomeczowej konferencji po przegranym starciu z Juventusem, oto co odpowiedział.

- To był bardzo ważny mecz z silnym rywalem. Wiele razy przegrywałem z Juve jako trener. Pamiętam porażki w Arezzo, Atalancie, a teraz zapamiętam przegraną z Interem. Ale to nie powód do wstydu, Juventus to świetny zespół i należą im się gratulacje.

- Zapłaciliśmy wysoką cenę za kontuzję Sensiego. Odkąd zszedł z boiska brakowało nam jakości w rozgrywaniu piłki. Juventus pokazał dzisiaj bardzo mocną ofensywę i ułożoną grę. Nie mam nic do zarzucenia swoim piłkarzom, ponieważ wiem, że dali z siebie wszystko i do końca meczu walczyli o zmianę rezultatu. Takie porażki również budują charakter. Jestem dumny z moich piłkarzy, mieliśmy swoje sytuacje, ale to przeciwnik był skuteczniejszy. Remis był w naszym zasięgu, ale Juventus pokazał swoje doświadczenie zdobyte w trakcie meczów na najwyższym poziomie w Europie. Gratulacje dla przeciwników, a my musimy zakasać rękawy i wziąć się z powrotem do ciężkiej pracy.

- Mecz z Barceloną pokazał, że nasza gra jest coraz lepsza, widzę każdego dnia jak grupa młodych ludzi, z którymi współpracuję staje się mocniejsza. Teraz nie ma wymówek, musimy znowu wrócić na właściwą drogę po dwóch porażkach z rzędu. Nie możemy porównywać się do Juve, oni są w innym miejscu pod każdym względem. Jednak dzięki pracy jesteśmy w stanie zmniejszyć różnicę między nami. We wcześniejszych meczach byliśmy w stanie rozpędzić się do dużej prędkości i teraz zrobimy to znowu. 

 

 

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Wielka szkoda. Zasłużyliśmy na zwycięstwo (4)

07.12
07:30
Antonio Conte

Conte: To nie czas na płacz (2)

05.12
20:18

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.10.2019 o 03:39 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Tego psychopatę ciągle spamującego najróżniejsze głupoty na temat Interu to powinni przebadać w jakiejś klinice weterynaryjnej. Nawet na standardy Internetu przejawia on wyjątkowe objawy wścieklizny i choroby psychicznej.
07.10.2019 o 18:17 przez daizhaned79
-5
daizhaned79
Jestem kibicem Interu od czasów grubego Ronaldo, ale wczoraj coś we mnie pękło. Chrzanić to, pluję od dzisiaj na barwy Interu i przerzucam się na Juventus...
07.10.2019 o 19:05 przez pusiek900
+6
pusiek900
Słaba prowokacja skunksa z turynu. Postaraj sie bardziej smrodzie ;)
07.10.2019 o 14:19 przez lays
+1
lays
Lubię Conte bo typ mówi z sensem. Widać od razu że realnie podchodzi do sytuacji. Póki co to my powinniśmy się koncentrować na wyprzedzeniu Napoli. Juventus to, tak jak Barcelona, jeszcze nie ten poziom. No ale kto wie sezon jest jeszcze długi
07.10.2019 o 13:06 przez levin
-3
levin
Prawdziwe przegrywy to niestety my, kibice Interu, który odniósł kolejną porażkę w starciu z niepokonanym Juventusem F.C. Jeszcze przez długi czas będziemy pokarmem dla takich potęg jak Juventus, nasze miejsce jest poza TOP4 w Serie A i co najwyżej w Lidze Europy. IN HOC SIGNO VINCES - JUVENTUS !! !
07.10.2019 o 13:26 przez keenan
-1
keenan
levin napisał:
Prawdziwe przegrywy to niestety my, kibice Interu, który odniósł kolejną porażkę w starciu z niepokonanym Juventusem F.C. Jeszcze przez długi czas będziemy pokarmem dla takich potęg jak Juventus, nasze miejsce jest poza TOP4 w Serie A i co najwyżej w Lidze Europy. IN HOC SIGNO VINCES - JUVENTUS !! !


Lepiej być idiotą niż kibicem Interu xD Pozdro przegrywy xD Chinter Mediolan - Juventus F.C. 1:2
07.10.2019 o 19:07 przez pusiek900
pusiek900
Patrzac na komentarz typu ''xD'' idiota to w Twoim przypadku za mało.
07.10.2019 o 11:20 przez maestro177
+1
maestro177
Nic dodać nic ująć, Conte w samo sedno. Ale to pokazuje jak jest dobrze i jak bardzo skracamy dystans do Juve. Myślę, że w tym sezonie równa walka z Napoli jest osiągalna.
07.10.2019 o 10:36 przez pluto11
pluto11
Radja musiał by się tak nie lamac
07.10.2019 o 10:09 przez oster
oster
Szkoda że Radja nie został jeszcze na ten sezon...
07.10.2019 o 08:37 przez Dyl87
+1
Dyl87
Teraz już wiem po co Conte chciał Vidala .....
07.10.2019 o 08:30 przez pluto11
pluto11
Brak wartościowych zamienników na ławce nas zabił, tak jak w obronie Bastoni dawał radę tak w pomocy nie mamy kim rotowac
07.10.2019 o 10:08 przez oster
+1
oster
Bastoni akurat zawinił przy goli Higuain bo zamiast stac8przy nim to był parę metrów obok i zostawił go samego, jeszcze dużo pracy przed nim...
07.10.2019 o 10:21 przez dodo_IM
+2
dodo_IM
I tak zagrał lepiej niż Skriniar, który póki co ma bardzo słaby sezon.
07.10.2019 o 07:29 przez nerazzu1908
nerazzu1908
Jeszcze będzie rewanż.

Shoutbox

Endru 12.12.2019 18:20

I co na kogo chcecie trafic w 1/8 lm?

iss84 12.12.2019 18:11

thx, chce poczytac ale chyba mam inne haslo na forum i dostep mi zablokowało ale ogarne dzieki

Piter 12.12.2019 18:10

Na forum popytaj/poczytaj

iss84 12.12.2019 18:08

macie jakies rady co do miejsca, pierwszy raz jade...

iss84 12.12.2019 18:08

czyli chyba smialo moge kupowac :)

diamen 12.12.2019 18:08

raczej tak, tłumaczenie jest takie "Do czasu uchwały Urzędu mieszkańcy prowincji Bergamo mogą uzyskać dostęp do stadionu tylko wtedy, gdy mają kartę kibica."

iss84 12.12.2019 18:08

w sumie dotyczy mieszkancow prowincji bergamo

iss84 12.12.2019 18:07

moze rzeczywiscie to tylko dla gosci

iss84 12.12.2019 18:07

jeszcze miejsca nie wybieralem, komunikat jest przed opcja buy

iss84 12.12.2019 18:06

In attesa della delibera delle Autorità, i residenti in provincia di Bergamo potranno accedere allo stadio solo se in possesso di una tessera del tifoso.

diamen 12.12.2019 18:06

ostatnio na Eleven mówili, że mało kibiców Atalanty przyjechało na Brescię bo potrzebna jest dla nich jakaś karta kibica, więc może wybrałeś miejsce dla kibiców gości :)

iss84 12.12.2019 18:06

kliknij buy na mecz z atalanta, jest komunikat ale przejsc do buy mozna

kusy 12.12.2019 18:05

Z Atalanta może być mecz podwyższonego ryzyka?

diamen 12.12.2019 18:03

a gdzie się to wyświetla? wszedłem teraz na inter.it, kliknąłem jakieś miejsce na mecz z Genoą, powypełniałem dane personalne i przeszedłem do płatności i nie widzę takiego komunikatu. Chyba że to zależy od miejsca na stadionie?

iss84 12.12.2019 18:01

nie chciałbym zeby mnie cofneli na bramce byłoby słabo :D

iss84 12.12.2019 18:00

ok fajnie dzieki a przy kupnie pojawiał ci się na inter.it komunikat ze do czasu uchwały tylko wjazd z kartą czy nie było tego, bo komunikat niby jest ale przejsc dalej do kupna biletu mogę

diamen 12.12.2019 17:58

byłem w listopadzie na Hellasie i nie musiałem mieć karty kibica. Założyłem konto na inter.it, kupiłem tam bilet i normalnie z wydrukowanym biletem wszedłem na stadion

iss84 12.12.2019 17:49

podobno można kupic bilet ale nie wejdzie się na stadion bez karty kibica, ktoś coś wie?

iss84 12.12.2019 17:43

zalozylem konto i klikam buy na ticketach..

iss84 12.12.2019 17:43

z translatora

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29035

Liczba newsów: 35397