Wywiady z trenerami

Conte po porażce z Juventusem (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
9 miesięcy temu
3506
15
Antonio Conte

Antonio Conte musiał zmierzyć się z niewygodnymi pytaniami podczas pomeczowej konferencji po przegranym starciu z Juventusem, oto co odpowiedział.

- To był bardzo ważny mecz z silnym rywalem. Wiele razy przegrywałem z Juve jako trener. Pamiętam porażki w Arezzo, Atalancie, a teraz zapamiętam przegraną z Interem. Ale to nie powód do wstydu, Juventus to świetny zespół i należą im się gratulacje.

- Zapłaciliśmy wysoką cenę za kontuzję Sensiego. Odkąd zszedł z boiska brakowało nam jakości w rozgrywaniu piłki. Juventus pokazał dzisiaj bardzo mocną ofensywę i ułożoną grę. Nie mam nic do zarzucenia swoim piłkarzom, ponieważ wiem, że dali z siebie wszystko i do końca meczu walczyli o zmianę rezultatu. Takie porażki również budują charakter. Jestem dumny z moich piłkarzy, mieliśmy swoje sytuacje, ale to przeciwnik był skuteczniejszy. Remis był w naszym zasięgu, ale Juventus pokazał swoje doświadczenie zdobyte w trakcie meczów na najwyższym poziomie w Europie. Gratulacje dla przeciwników, a my musimy zakasać rękawy i wziąć się z powrotem do ciężkiej pracy.

- Mecz z Barceloną pokazał, że nasza gra jest coraz lepsza, widzę każdego dnia jak grupa młodych ludzi, z którymi współpracuję staje się mocniejsza. Teraz nie ma wymówek, musimy znowu wrócić na właściwą drogę po dwóch porażkach z rzędu. Nie możemy porównywać się do Juve, oni są w innym miejscu pod każdym względem. Jednak dzięki pracy jesteśmy w stanie zmniejszyć różnicę między nami. We wcześniejszych meczach byliśmy w stanie rozpędzić się do dużej prędkości i teraz zrobimy to znowu. 

 

 

 

Zobacz też

Crisitan Stellini

Stellini po meczu: Zwycięstwo pomimo trudności, jesteśmy zadowoleni (0)

29.06
10:43
Antonio Conte

Conte: Stało się coś nie do pomyślenia (37)

05.07
22:42

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.10.2019 o 03:39 przez WTC
+1
WTC
Tego psychopatę ciągle spamującego najróżniejsze głupoty na temat Interu to powinni przebadać w jakiejś klinice weterynaryjnej. Nawet na standardy Internetu przejawia on wyjątkowe objawy wścieklizny i choroby psychicznej.
07.10.2019 o 18:17 przez daizhaned79
-5
daizhaned79
Jestem kibicem Interu od czasów grubego Ronaldo, ale wczoraj coś we mnie pękło. Chrzanić to, pluję od dzisiaj na barwy Interu i przerzucam się na Juventus...
07.10.2019 o 19:05 przez pusiek900
+6
pusiek900
Słaba prowokacja skunksa z turynu. Postaraj sie bardziej smrodzie ;)
07.10.2019 o 14:19 przez lays
+1
lays
Lubię Conte bo typ mówi z sensem. Widać od razu że realnie podchodzi do sytuacji. Póki co to my powinniśmy się koncentrować na wyprzedzeniu Napoli. Juventus to, tak jak Barcelona, jeszcze nie ten poziom. No ale kto wie sezon jest jeszcze długi
07.10.2019 o 13:06 przez levin
-3
levin
Prawdziwe przegrywy to niestety my, kibice Interu, który odniósł kolejną porażkę w starciu z niepokonanym Juventusem F.C. Jeszcze przez długi czas będziemy pokarmem dla takich potęg jak Juventus, nasze miejsce jest poza TOP4 w Serie A i co najwyżej w Lidze Europy. IN HOC SIGNO VINCES - JUVENTUS !! !
07.10.2019 o 13:26 przez keenan
-1
keenan
levin napisał:
Prawdziwe przegrywy to niestety my, kibice Interu, który odniósł kolejną porażkę w starciu z niepokonanym Juventusem F.C. Jeszcze przez długi czas będziemy pokarmem dla takich potęg jak Juventus, nasze miejsce jest poza TOP4 w Serie A i co najwyżej w Lidze Europy. IN HOC SIGNO VINCES - JUVENTUS !! !


Lepiej być idiotą niż kibicem Interu xD Pozdro przegrywy xD Chinter Mediolan - Juventus F.C. 1:2
07.10.2019 o 19:07 przez pusiek900
pusiek900
Patrzac na komentarz typu ''xD'' idiota to w Twoim przypadku za mało.
07.10.2019 o 11:20 przez maestro177
+1
maestro177
Nic dodać nic ująć, Conte w samo sedno. Ale to pokazuje jak jest dobrze i jak bardzo skracamy dystans do Juve. Myślę, że w tym sezonie równa walka z Napoli jest osiągalna.
07.10.2019 o 10:36 przez pluto11
pluto11
Radja musiał by się tak nie lamac
07.10.2019 o 10:09 przez oster
oster
Szkoda że Radja nie został jeszcze na ten sezon...
07.10.2019 o 08:37 przez Dyl87
+1
Dyl87
Teraz już wiem po co Conte chciał Vidala .....
07.10.2019 o 08:30 przez pluto11
pluto11
Brak wartościowych zamienników na ławce nas zabił, tak jak w obronie Bastoni dawał radę tak w pomocy nie mamy kim rotowac
07.10.2019 o 10:08 przez oster
+1
oster
Bastoni akurat zawinił przy goli Higuain bo zamiast stac8przy nim to był parę metrów obok i zostawił go samego, jeszcze dużo pracy przed nim...
07.10.2019 o 10:21 przez dodo_IM
+2
dodo_IM
I tak zagrał lepiej niż Skriniar, który póki co ma bardzo słaby sezon.
07.10.2019 o 07:29 przez nerazzu1908
nerazzu1908
Jeszcze będzie rewanż.

Shoutbox

Czarson 09.07.2020 17:11

XD

Czarson 09.07.2020 17:11

i chodzilo o babe z usa

Czarson 09.07.2020 17:11

a to, ze lewandowski odchodzi z bayernu

Vancore 09.07.2020 16:55

normalny? nikt

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:55

tytuł brzmiał tak jakby był wyrzucony z klubu za jakąś grubą aferę

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:55

ale kto normalny z głupiego wyp. robi taki news

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:55

wszędzie są clickbaity

Vancore 09.07.2020 16:54

ja glownie czytam zagraniczne wiec dla mnie to normalne

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:53

Ja mieszkałem parę lat poza Polską, ale naprawdę z takimi clickbaitami nigdy się nie spotkałem

Vancore 09.07.2020 16:53

to jest to padlina taka sama w kazdym kraju

Vancore 09.07.2020 16:53

jezeli spojrzec na duze brukowce zagraniczne

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:53

ale nie wyobrażam sobie takich clickbaitów nawet w innych krajach

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:52

nie wiem

Vancore 09.07.2020 16:52

borek troche innych dziennikarzy jednak ma na mysli

Vancore 09.07.2020 16:51

ojezu

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:51

a Borek coś tam mówi, że nie mają czego się wstydzić względem zagraniczych dziennikarzy

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:51

polskie dziennikarstwo to syf i bagno

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:51

a chodzi o to, że Kurzawa nie zostanie wykupiony przez jakiś duński klub, który spadł właśnie z ligi xDDDD

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:50

i jeszcze dodali obrazek z ostatniej chwili!

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:50

Reprezentant Polski opuszcza klub! Znowu wyrzucony!

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Bologna

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Sobota, 11 lipca

  • 17:15

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Roma

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • 17:15

    Genoa

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Lecce

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • 21:45

    Inter

    ? - ?

    Torino

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    66

  • 4

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 5

    Roma

    Roma

    31

    51

  • 6

    Napoli

    Napoli

    31

    51

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26767

Liczba newsów: 36965