Informacje z klubu

Conte z automatyczną podwyżką (16)

Źródło: football-italia.net
13 dni temu
1305
16
Antonio Conte

Antonio Conte otrzyma przedłużenie kontraktu nawet jeśli jego pensja ulegnie automatycznej podwyżce. Inter pod wodzą Włocha zajmuje 1. miejsce w Serie A z przewagą ośmiu punktów nad drugim AC Milanem.

Kontrakt szkoleniowca wygasa w czerwcu 2022, ale według Gazzetta.it Inter jest zdeterminowany, aby zatrzymać Conte na dłużej. Zgodnie z założeniami umowy pensja szkoleniowca ulegnie automatycznej podwyżce z 12 milionów euro na sezon gry do kwoty 13,5 miliona poczynając od najbliższego sezonu. Inter nie jest zrażony wzrostem tej kwoty i wkrótce usiądzie do stołu razem z Conte, aby negocjować przedłużenie kontraktu.

udostępnij

Zobacz też

Lukaku Ibrahimović

Porozumienie w kwestii kar (0)

01.04
22:07
Stefano Sensi

Przewidywane jedenastki - Sensi i Sanchez od pierwszych minut? (0)

11.04
09:02

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.04.2021 o 13:16 przez Recoba
Recoba
chyba od tych maseczek już leci niedotlenienie mózgu.
podwyżka?

gościu ma wygrać scudetto i wy.pi.e.rdalać po sezonie !! !

bez żadnej dyskusji, my musimy grać regularnie wysoko w LM.

#contewy.pi.er.dalajpatatataj
06.04.2021 o 23:31 przez KNP
+2
KNP
Scudetto przy padaczkowym juve, wielka kupa w lidze mistrzów i sprowadzanie perspektywicznych supergwiazd typu wydal czy kolargol.Doprawdy podwyżka się należy już teraz...
06.04.2021 o 20:03 przez inter30
+2
inter30
To wygląda trochę tak jakby nie wyciągnęli wniosków z przedłużenia kontraktu ze Spalem - czyli niesieni euforią przedłużenie kontraktu, który i tak jest ważny jeszcze ponad rok nie patrząc bardziej długodystansowo. Powinno to wyglądać tak, że czekamy do końca sezonu (o scudetto jestem raczej spokojny) i na wyniki w LM w przyszłym sezonie żeby mieć jasny obraz czy jest postęp czy nie, jeżeli jest to przedłużać, jeżeli nie to się zastanowić czy nie ma lepszych opcji.
Rozumiem że teraz każdy patrzy przez pryzmat upragnionego scudetto, które jest na wyciągnięcie ręki, ale też trzeba pamiętać jak kończyły się jego przygody z jufkami i Chelsea - w atmosferze syfu i walki o pieniądze, gdzie jedną z przyczyn był jego charakter. Istnieje prawdopodobieństwo że np jak znowu będzie klapa w LM zacznie się robić syf to w przypadku przedłużonego kontraktu uczyni klub jego zakładnikiem bo klubu nie będzie stać go zwolnić przy takich kolosalnych zarobkach i zatrudnić kogoś innego poważnego na jego miejsce. Podsumowując - najpierw niech udowodni wartość w LM i pokaże że zasługuje na te kosmiczne pieniądze, a potem przedłużać kontrakt
07.04.2021 o 20:46 przez Snake86
+2
Snake86
Zgadam się w pełni.
13.04.2021 o 10:12 przez Damianos
Damianos
ja Uważam ze Powinien być zapis ze najpierw 6 milionów za sezon a potem np. jak wyjdzie z grupy Ligi Mistrzów i Scudetto to w tedy dopiero 12 milionów
06.04.2021 o 16:24 przez boniunio
+2
boniunio
Na przedłużenie jest jeszcze czas niech wygra mistrzostwo a potem niech chociaż wyjdzie z grupy LM a co do samej kwoty to trochę ich ponosi
06.04.2021 o 13:35 przez timon
+2
timon
Powinniśmy wstrzymać się do stycznia, żeby później nie było sytuacji jak ze Spalettim
06.04.2021 o 11:26 przez Dariusz2299
+3
Dariusz2299
Chyba nic się nie zmieniło w tej kwestii. Kilka miesięcy dobrej formy i od razu temat o podwyżce. Jeszcze nie tak dawno było Conte won i ile to on zarabia.
06.04.2021 o 11:06 przez danielinter
+1
danielinter
Mimo wszystko ta pensja to przesada.Bierze tyle co Pirlo, Pioli, Fonseca, Inzaghi, Gattuso i Gasperini razem wzieci.
06.04.2021 o 09:00 przez SETE
+2
SETE
w Italii lepszego trenera nie znajdziemy.
06.04.2021 o 10:42 przez kotek2554
-1
kotek2554
Jest jeszcze Alegri
06.04.2021 o 15:42 przez SETE
SETE
Allegri ? zdecydowanie cenie go nizej niz Conte. Nawet bym powiedzial, ze wyzej niz Maxa cenie Sarriego z wloskich szkoleniowcow
06.04.2021 o 08:46 przez Szociq
+4
Szociq
Decyzja należy do klubu ale ja bym się wstrzymał. Mistrzostwo jest na wyciągnięcie ręki ale warto poczekać co nasi pokażą w przyszłorocznej edycji LM. Wyjście z grupy powinno być minimum po spełnieniu którego można zacząć rozmawiać o nowym kontrakcie.
06.04.2021 o 08:41 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
Nie ma sensu na razie przedłużać mu kontraktu
06.04.2021 o 07:47 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Spal kończy się w końcu kontrakt więc ok.
06.04.2021 o 07:32 przez maestro177
maestro177
Drogo, ale warto.

Shoutbox

HB 19.04.2021 04:06

hajs im ucieka

HB 19.04.2021 04:06

#UEFA ready to use harsh punishments against the SuperLeague clubs. Lawyers are working for a cause. Today the UEFA executive at Montreux. There also is a possibility that UEFA could ban from #UCL and #UEL 2020/21 the #SuperLeague’s clubs. Let’s what happens. Total war is coming

HB 19.04.2021 03:26

jakby Atalanta mogła sobie pozwolić na zakup 2 topowych zawodników to mieliby coś do powiedzenia z Realem

HB 19.04.2021 03:25

zastrzyk gotówki niczym dofinansowanie dla start-upa

HB 19.04.2021 03:24

to się coś zmieni

HB 19.04.2021 03:24

może jak awansuje do SL

HB 19.04.2021 03:24

Atalanta radzi sobie świetnie w LM, a klub się nie rozwija prawie

HB 19.04.2021 03:23

Atalanta nigdy

HB 19.04.2021 03:23

Roma 20

HB 19.04.2021 03:23

Lazio wygrał scudetto 21 lat temu

HB 19.04.2021 03:22

dziś średniacy tez nie mają o co grać

HB 19.04.2021 03:22

jakieś obrzydliwe MU, które nigdy nie wygrywa, ale zawsze ma kasę na transfery

HB 19.04.2021 03:22

historia Lipska jest najobrzydliwszą sportową historią ever

HB 19.04.2021 03:21

a w klubowej dzieją się dziwne rzeczy od dawna

Yascarr 19.04.2021 03:21

Wydaje się, że wszystkie kluby spoza układu SuperLeague własciwe nie mają żadnych perspektyw. Czekam na rozwój sytuacji i więcej szczegółów od założycieli tej SuperLeague. Na ten moment nie do ogarnięcia cała sytuacja

HB 19.04.2021 03:21

ja osobiście wolę piłką międzynarodową niż klubową, bo nie ma transferów i jest bardziej wyrównany poziom

Yascarr 19.04.2021 03:16

Tworzy się finansowa przepaść, bogaci stają się bogatsi, a reszta tylko traci

Yascarr 19.04.2021 03:13

Mi chodzi o zawalanie tego jakby ekosystemu w piłce klubowej. Nie wyobrażam sobie istnienia średnich klubów jak Lazio, Roma czy Atalanta. Europejskie rozgrywki pod butem ich rywali, w dodatku tylko dla nich. Liga mistrzów i Liga Europejska tracą całkowicie na atrakcyjności lub w ogóle przestają istnieć.

maverik 19.04.2021 03:12

tu chodzi o roznice w ligach krajowych a nie w jednym dwumeczu

HB 19.04.2021 03:11

nie będzie prawie różnicy między składem SL (15 bogatych + 5 najlepszych kopciuszków) a 1/8 LM

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w starciu z Napoli?

Polls answer

Wyniki Serie A

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • FT

    Benevento

    0 - 1

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • FT

    Crotone

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    3 - 1

    Verona

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Cagliari

    4 - 3

    Parma

Niedziela, 18 kwietnia

  • FT

    AC Milan

    2 - 1

    Genoa

  • FT

    Atalanta

    1 - 0

    Juventus

  • FT

    Bologna

    4 - 1

    Spezia

  • FT

    Lazio

    5 - 3

    Benevento

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Roma

  • FT

    Napoli

    1 - 1

    Inter

Wtorek, 20 kwietnia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Fiorentina

Środa, 21 kwietnia

  • 18:30

    AC Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Crotone

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Spezia

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Udinese

    ? - ?

    Cagliari

Czwartek, 22 kwietnia

  • 18:30

    Roma

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Sobota, 24 kwietnia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 25 kwietnia

  • 12:30

    Benevento

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Bologna

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    31

    75

  • 2

    Milan

    Milan

    31

    66

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    64

  • 4

    Juventus

    Juventus

    31

    62

  • 5

    Napoli

    31

    60

  • 6

    Lazio

    Lazio

    30

    58

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    17

  • 5

    Ciro Immobile

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27162

Liczba newsów: 39357