Wywiady z piłkarzami

Cordoba:"Chcę zakończyć karierę w Interze" (21)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 14 lat temu
236
21

Ivan Ramiro Cordoba, zastąpił kontuzjowanego Waltera Samuela w meczu z Romą. Kolumbijczyk postanowił wypowiedzieć się na temat swojej przyszłości oraz o urazie jaki go spotkał:

- Myślę, że to był jeden z najdłuższych urazów w mojej karierze. Najważniejsze było wrócić do gry. Tutaj pracuje bardzo dobra grupa lekarzy, są doskonałe warunki do tego aby w 100% być sprawnym. Minęło pięć miesięcy, ale ja miałem wielką chęć powrotu na boisko.[hide]

Moja przyszłość ? Byłem bardzo szczęśliwy gdy otrzymałem propozycjęz Nacionalu, był także atrakcyjny pomysł zagrania w Libertadores, ale mam ważny kontrakt z Interem do czerwca i nie mogę podejmować zbyt pochopnych decyzji. Poczekamy i zobaczymy co się stanie w przyszłości, Nacional dał mi tak wiele w mojej karierze, możliwość grania na wysokim poziomie. W czerwcu będę rozmawiał z Interem i zobaczymy co będzie dalej, teraz na pewno będę mógł odejść, nawet jeśli będzie mi bardzo ciężko. Chcę zakończyć moją karierę w Interze, także aby uniknąć podróży mojej rodzinie. Jeśli jednak będę musiał odejść, Nacional na pewno będzie hipotezą do rozważenia.

Co będę robił gdy zawieszę buty na kołku ? Kilka miesięcy temu studiowałem na Uniwersytecie w Mediolanie. Chciałbym zostać menadżerem albo tutaj w Interze, albo w innej drużynie. Ja też mam pewne doświadczenia, które mogą mi pomóc.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2012 o 19:39 przez piotrekninter
piotrekninter
to po sezonie na emeryture, Juan musi sie ogrywac, jeszcze z 1 mlodego tez trzeba,, bo jak pozniej odejda Lucio Samuel nie mzoe byc tak ze przyjdzie kilku srodkowych, nowych obroncow
09.02.2012 o 19:33 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Forza Ivan obys gral jak najdluzej<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
09.02.2012 o 18:13 przez Michal_fci
Michal_fci
no to po tym sezonie
09.02.2012 o 17:24 przez Kebo
Kebo
Ja też go lubię, ale nie ma co ten pan już się nam nie przyda, a nie ma na co trzymać kogoś kto już i tak nie zrobi nic pożytecznego dla klubu oprócz honorowego zakończenia kariery nie wiadomo kiedy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
09.02.2012 o 17:08 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
niech zejdzie z 2,5 mln za rok do 0,5 mln <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.02.2012 o 16:47 przez hQ
hQ
Ja się podpisuję pod tym co napisał tesciu.
09.02.2012 o 16:40 przez PazzaMorte
PazzaMorte
Lubie go bardzo ,ale już na niego czas<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
09.02.2012 o 16:01 przez Orzeu
Orzeu
jako jedną z ciekawostek podam, że swego czasu miał iść do Realu Madryt (jeszcze wtedy z Ronaldo, Figo, Becksem), ale propozycję tą... odrzucił. 100% Interista, zawsze jeden z najlepszych zawodników w meczach o najwyższą stawkę (jak np derby z Milanem, czy w LM z Liverpoolem po czerwonej Matrixa - co on wtedy wyrabiał :O)
09.02.2012 o 15:34 przez Piotr1996
Piotr1996
Super gościu. Widać, że Inter jest dla niego ważny<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.02.2012 o 14:53 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Wyrazy szacunku Ivan zrobiłeś wiele dla interu i na długo zostaniesz zapamiętany . Ale powinieneś po tym sezonie zakończyć karierę i ustąpić miejsca młodym np. Juan czy nawet Biraghi jak z wyporzyczenia wróci . <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.02.2012 o 14:20 przez Mcr
Mcr
Póki mamy takich asów jak Anrea, to posiadanie gotowego do akcji Cordoby uznaję za atut. Ludzie, wy piszecie, że Rano to młody i zdolny zawodnik. O ile się nie mylę, on będzie miał w tym roku 24 lata, czyli tyle ile typowy &quot;polski talent&quot;, z tym, że T-Mobajl Ekstraklasa a Serie A to mała różnica. 24 lata a robi błędy jak junior, albo kopacze z podwórka. Zero zwrotności, opóźniony refleks, słabe ustawienie. Że jest wysoki i raz na 10 meczów strzeli z główki? To ja już wolę kilkadziesiąt cm niższego Cordobę. Nie mówię, że powinien on być naszym filarem defensywy, czy coś w tym stylu. Przewietrzenie jest potrzebne jak nic innego, ale Panie mój, nie wmawiajcie mi że Rano to nasza przyszłość!
09.02.2012 o 13:57 przez Gajdzik
Gajdzik
#8 No niestety takie czasy <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
A Cordobe też bardzo szanuje, ale powinien już po tym sezonie dać sobie spokój
09.02.2012 o 13:49 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Co wy znowu macie do tych &quot;młodych zdolnych&quot;? Dobra, sprzedajmy Rano, Juana, Caldirole, Crisetiga czy chociażby Biraghiego. Pogra kilka lat w średniaku a'la Genoa i będzie zawodnikiem na skalę reprezentacyjną, ale później to już będzie za późno, bo ich ściągnie Juve, które wie jak szkolić włochów, tak jak w przypadku Bonucciego. Teraz podobno Mattia Destro jest w kręgu zainteresowań tego klubu. A my dalej stawiajmy na Stankovicia, Pazziniego, Chivu, Cordobe, Cambiasso itd. podczas gdy mamy świetnych, młodych graczy w postaci właśnie Ranocchii, Juana, Caldiroli, Obi'ego, Poli'ego, Coutinho i Castaignosa. Brawo!
09.02.2012 o 13:47 przez Fletcher97
Fletcher97
Już nie bedzie takich piłkaży jak Zanetti,Cordoba czy Cambiasso dla których wazny jest klub a nie kasa
09.02.2012 o 12:35 przez Dynia
Dynia
od Rano to on jest kilka razy lepszy, żeby był ze 3 lata młodszy to bym go widział w wyjściowej 11. Teraz na ławe w sam raz a o młodych zdolnych to sie nie wypowiadam bo i nie ma o czym.
09.02.2012 o 10:32 przez RdK.
RdK.
Ivan, śmiało zostań do emerytury i nie przejmuj się, że w razie czego zabierasz miejsce utalentowanemu, młodemu obrońcy. U nas takich nie ma.
09.02.2012 o 10:19 przez zahor
zahor
Dwoch zdolnych Juan i Ranocchia? Juan jeszcze nic nie pokazał a Ranocchia to średniak. Wypadałoby sie rozejrzeć za dobrym duetem środkowych obrońców w lecie.
09.02.2012 o 10:13 przez SlimShady
SlimShady
Chyba Cordoba jako pierwszy z naszych stoperów w czerwcu sie pożegna, drugi pewnie bedzie Chivu i dobrze ponieważ jest 2 zdolnych jak Juan i Ranochcia i oni musza im zrobić miejsce.
09.02.2012 o 09:45 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
litości.. taka wypowiedź że jak będzie musiał odejść to odejdzie, może niech sam zrezygnuje przecież ślepy nie jest, nic do drużyny nie wnosi<br />
<br />
i niech sobie trenuje jak chce ale z tym Interem to chyba miał na myśli Primaverę<br />
<br />
chce zakończyć karierę w Interze? nie mam nic przeciwko, ale niech to robi tu i teraz, dla niego siedzenie ostatnich lat na ławce to kariera? Ważnym był piłkarzem ale sorry Matrix miał więcej honoru
09.02.2012 o 09:33 przez el_loco
el_loco
Ivan z całym szacunkiem i uwielbieniem ale czas ustąpić miejsca młodym wilkom<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
09.02.2012 o 09:21 przez samum
samum
no coment

Shoutbox

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Piotrek85 28.06.2026 10:42

Ndicka i Solet to jest optymalne zestawienie ,ale nie wydarzy się że względów finansowych. Mancini lepszym

AveCaesar 28.06.2026 10:39

Zwlekamy z Soletm czyli może być opcją rezerwową lub coś z nim nie tak. Obaj z Romy są dużo lepszym wyborem niż Fracuz. Norweg może zagrać centralnie więc w naszej wystuacji również byłby rozsądniejszym wyjściem.

Claudio 28.06.2026 10:37

Repubblica (Rzym) – Inter zainteresowany Ndicką: Gasperini nie chce go oddać, ale klub potrzebuje pieniędzy. Inter nie rezygnuje z Ndicki. Środkowy obrońca nadal figuruje w planach „nerazzurri”, którzy zdają sobie sprawę z zobowiązań finansowych ciążących na Romie do 30 czerwca. Gasperini zgłosił sprzeciw, ale transakcja może dojść do skutku za kwotę poniżej 35 milionów, łącznie z premiami.

Piotrek85 28.06.2026 10:36

Myślałem,że jest lepszy. Na mś nawet minuty nie zagral

Piotrek85 28.06.2026 10:35

Ndicka to będzie więcej kosztował niż Solet

AveCaesar 28.06.2026 10:34

Ndicka/Mancini i Ostigard sprawiliby, że obrona byłaby kompletna. Pytanie czy któregoś wydębimy od Romy.

Claudio 28.06.2026 10:30

Teraz czytam, że niby chcemy Ndicke

Tifosinho 28.06.2026 10:29

Pisząc kogoś masz na myśli Weasleya do Interu? 😉

Klinsi64 28.06.2026 10:26

kto te ploty wymysla

Klinsi64 28.06.2026 10:26

Inter nie ma 25 na Soleta za to wyda 30/35 na ChLobaha albo 40 na Ordoneza🤦

Claudio 28.06.2026 10:08

Zaraz jeszcze Roma nie spelni FFP, wywalą ich z pucharów i cyk Milan w LM :D

Claudio 28.06.2026 10:05

Bardziej mnie ciekawi co zrobi Roma. Oni do 30.06 muszą kogos sprzedac za dobrą kwotę, a tu cisza

Claudio 28.06.2026 09:49

w el.MŚ Kolumbia wygrała i zremisowała z Argentyną.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625716

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się