Wywiady z piłkarzami

Cordoba:"Chcę zakończyć karierę w Interze" (21)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 14 lat temu
239
21

Ivan Ramiro Cordoba, zastąpił kontuzjowanego Waltera Samuela w meczu z Romą. Kolumbijczyk postanowił wypowiedzieć się na temat swojej przyszłości oraz o urazie jaki go spotkał:

- Myślę, że to był jeden z najdłuższych urazów w mojej karierze. Najważniejsze było wrócić do gry. Tutaj pracuje bardzo dobra grupa lekarzy, są doskonałe warunki do tego aby w 100% być sprawnym. Minęło pięć miesięcy, ale ja miałem wielką chęć powrotu na boisko.[hide]

Moja przyszłość ? Byłem bardzo szczęśliwy gdy otrzymałem propozycjęz Nacionalu, był także atrakcyjny pomysł zagrania w Libertadores, ale mam ważny kontrakt z Interem do czerwca i nie mogę podejmować zbyt pochopnych decyzji. Poczekamy i zobaczymy co się stanie w przyszłości, Nacional dał mi tak wiele w mojej karierze, możliwość grania na wysokim poziomie. W czerwcu będę rozmawiał z Interem i zobaczymy co będzie dalej, teraz na pewno będę mógł odejść, nawet jeśli będzie mi bardzo ciężko. Chcę zakończyć moją karierę w Interze, także aby uniknąć podróży mojej rodzinie. Jeśli jednak będę musiał odejść, Nacional na pewno będzie hipotezą do rozważenia.

Co będę robił gdy zawieszę buty na kołku ? Kilka miesięcy temu studiowałem na Uniwersytecie w Mediolanie. Chciałbym zostać menadżerem albo tutaj w Interze, albo w innej drużynie. Ja też mam pewne doświadczenia, które mogą mi pomóc.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2012 o 19:39 przez piotrekninter
piotrekninter
to po sezonie na emeryture, Juan musi sie ogrywac, jeszcze z 1 mlodego tez trzeba,, bo jak pozniej odejda Lucio Samuel nie mzoe byc tak ze przyjdzie kilku srodkowych, nowych obroncow
09.02.2012 o 19:33 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Forza Ivan obys gral jak najdluzej<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
09.02.2012 o 18:13 przez Michal_fci
Michal_fci
no to po tym sezonie
09.02.2012 o 17:24 przez Kebo
Kebo
Ja też go lubię, ale nie ma co ten pan już się nam nie przyda, a nie ma na co trzymać kogoś kto już i tak nie zrobi nic pożytecznego dla klubu oprócz honorowego zakończenia kariery nie wiadomo kiedy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
09.02.2012 o 17:08 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
niech zejdzie z 2,5 mln za rok do 0,5 mln <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.02.2012 o 16:47 przez hQ
hQ
Ja się podpisuję pod tym co napisał tesciu.
09.02.2012 o 16:40 przez PazzaMorte
PazzaMorte
Lubie go bardzo ,ale już na niego czas<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
09.02.2012 o 16:01 przez Orzeu
Orzeu
jako jedną z ciekawostek podam, że swego czasu miał iść do Realu Madryt (jeszcze wtedy z Ronaldo, Figo, Becksem), ale propozycję tą... odrzucił. 100% Interista, zawsze jeden z najlepszych zawodników w meczach o najwyższą stawkę (jak np derby z Milanem, czy w LM z Liverpoolem po czerwonej Matrixa - co on wtedy wyrabiał :O)
09.02.2012 o 15:34 przez Piotr1996
Piotr1996
Super gościu. Widać, że Inter jest dla niego ważny<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.02.2012 o 14:53 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Wyrazy szacunku Ivan zrobiłeś wiele dla interu i na długo zostaniesz zapamiętany . Ale powinieneś po tym sezonie zakończyć karierę i ustąpić miejsca młodym np. Juan czy nawet Biraghi jak z wyporzyczenia wróci . <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.02.2012 o 14:20 przez Mcr
Mcr
Póki mamy takich asów jak Anrea, to posiadanie gotowego do akcji Cordoby uznaję za atut. Ludzie, wy piszecie, że Rano to młody i zdolny zawodnik. O ile się nie mylę, on będzie miał w tym roku 24 lata, czyli tyle ile typowy &quot;polski talent&quot;, z tym, że T-Mobajl Ekstraklasa a Serie A to mała różnica. 24 lata a robi błędy jak junior, albo kopacze z podwórka. Zero zwrotności, opóźniony refleks, słabe ustawienie. Że jest wysoki i raz na 10 meczów strzeli z główki? To ja już wolę kilkadziesiąt cm niższego Cordobę. Nie mówię, że powinien on być naszym filarem defensywy, czy coś w tym stylu. Przewietrzenie jest potrzebne jak nic innego, ale Panie mój, nie wmawiajcie mi że Rano to nasza przyszłość!
09.02.2012 o 13:57 przez Gajdzik
Gajdzik
#8 No niestety takie czasy <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
A Cordobe też bardzo szanuje, ale powinien już po tym sezonie dać sobie spokój
09.02.2012 o 13:49 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Co wy znowu macie do tych &quot;młodych zdolnych&quot;? Dobra, sprzedajmy Rano, Juana, Caldirole, Crisetiga czy chociażby Biraghiego. Pogra kilka lat w średniaku a'la Genoa i będzie zawodnikiem na skalę reprezentacyjną, ale później to już będzie za późno, bo ich ściągnie Juve, które wie jak szkolić włochów, tak jak w przypadku Bonucciego. Teraz podobno Mattia Destro jest w kręgu zainteresowań tego klubu. A my dalej stawiajmy na Stankovicia, Pazziniego, Chivu, Cordobe, Cambiasso itd. podczas gdy mamy świetnych, młodych graczy w postaci właśnie Ranocchii, Juana, Caldiroli, Obi'ego, Poli'ego, Coutinho i Castaignosa. Brawo!
09.02.2012 o 13:47 przez Fletcher97
Fletcher97
Już nie bedzie takich piłkaży jak Zanetti,Cordoba czy Cambiasso dla których wazny jest klub a nie kasa
09.02.2012 o 12:35 przez Dynia
Dynia
od Rano to on jest kilka razy lepszy, żeby był ze 3 lata młodszy to bym go widział w wyjściowej 11. Teraz na ławe w sam raz a o młodych zdolnych to sie nie wypowiadam bo i nie ma o czym.
09.02.2012 o 10:32 przez RdK.
RdK.
Ivan, śmiało zostań do emerytury i nie przejmuj się, że w razie czego zabierasz miejsce utalentowanemu, młodemu obrońcy. U nas takich nie ma.
09.02.2012 o 10:19 przez zahor
zahor
Dwoch zdolnych Juan i Ranocchia? Juan jeszcze nic nie pokazał a Ranocchia to średniak. Wypadałoby sie rozejrzeć za dobrym duetem środkowych obrońców w lecie.
09.02.2012 o 10:13 przez SlimShady
SlimShady
Chyba Cordoba jako pierwszy z naszych stoperów w czerwcu sie pożegna, drugi pewnie bedzie Chivu i dobrze ponieważ jest 2 zdolnych jak Juan i Ranochcia i oni musza im zrobić miejsce.
09.02.2012 o 09:45 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
litości.. taka wypowiedź że jak będzie musiał odejść to odejdzie, może niech sam zrezygnuje przecież ślepy nie jest, nic do drużyny nie wnosi<br />
<br />
i niech sobie trenuje jak chce ale z tym Interem to chyba miał na myśli Primaverę<br />
<br />
chce zakończyć karierę w Interze? nie mam nic przeciwko, ale niech to robi tu i teraz, dla niego siedzenie ostatnich lat na ławce to kariera? Ważnym był piłkarzem ale sorry Matrix miał więcej honoru
09.02.2012 o 09:33 przez el_loco
el_loco
Ivan z całym szacunkiem i uwielbieniem ale czas ustąpić miejsca młodym wilkom<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
09.02.2012 o 09:21 przez samum
samum
no coment

Shoutbox

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625751

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się