Plotki transferowe

CorSera - Nainggolan został poinformowany, że jest niepotrzebny (53)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
3 miesiące temu
4079
53
Radja Nainggolan

Po doniesieniach Sky także CorSera poinformowała, że Inter coraz realniej myśli o pozbyciu się Radji Nainggolana.

Sky informowało niedawno, że Belg nie jest w planach Conte ze względu na jego zachowanie i pozaboiskowe kontrowersje. Teraz także Corriere della Sera potwierdza te doniesienia. Dziennikarze informują, że agent piłkarza został poinformowany, że Nainggolan jest na wylocie z Interu i jeżeli jakiś klub zaoferuje około 29 mln euro to Belg zostanie sprzedany. 

 

Tagi: Nainggolan
udostępnij

Zobacz też

mercato live icardi

Mercato Live - 14.08 (20:25) Wszystkie transfery w przeciągu tygodnia (39)

14.08
01:15
Mercato live 6

Mercato Live 13.08 (17:25) Icardi dał ultimatum Juventusowi (41)

13.08
12:46

Komentarze (53)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.06.2019 o 06:49 przez Guarin
Guarin
Niech robią co chcą. Jeśli mam komuś zaufać to niech to będzie duet Conte&Marotta a nie Ausilio&Spalletti.
07.06.2019 o 22:55 przez Czarson
+1
Czarson
Czyli już tylko Skriniar został do sprzedania, masakra jakaś
07.06.2019 o 22:08 przez Imrahil
+1
Imrahil
Ale jak to? Conte robi czystki pozbywajac sie „trudnych charakterow” czyli zwyczajnie facet nie ogarnia, nie potrafi scalic i zjednoczyc zespolu posiadajcy trudne ale ponad przecietne jednostki. Czyli facet jedyne co potrafi to dowodzic poganiaczami. Wystarczy ze jeden ma jaja i juz dla Conte jest to osoba nie do przeskoczenia. Oby wypalilo to w mysl „ lepszy lew dowadzacy owcami niz owca dowodzaca lwami”.
07.06.2019 o 21:28 przez vth
+2
vth
Jak 8 lat wąchało się gówienko to teraz przeszkadza swieze powietrze. Dajcie pracować. A na rozliczenie przyjdzie czas.
07.06.2019 o 21:13 przez Imrahil
+2
Imrahil
Juz mnie obrzydza te mercato a nawet sie nie zaczelo, macie swojego Krula Kiczu Konte i jego malych piekielnych poganiaczy
07.06.2019 o 21:02 przez pasencjusz88
+2
pasencjusz88
A jutro info że Juventus zaInteresowany Ninja...
07.06.2019 o 19:45 przez Nasir
+7
Nasir
Nasir 22.05.2019 22:30

Bedzie was conte ruchal w dupe jak spalletti was nie ruchal
07.06.2019 o 19:32 przez ciechan
ciechan
Przypomniała mi się sytuacja czemu Conte odchodził z Juve i między innymi poszło o brak możliwości transferu Naingollan'a. Dziwne, że teraz chciałby go wypchać z zespołu, tym bardziej że mógłby pełnić rolę Vidala, czyli B2B. Swoją drogą mamy już czerwiec i nic o Vidalu :D
08.06.2019 o 06:48 przez Guarin
Guarin
Conte nie odszedł z Juve bo nie kupili mu Radka. Conte odszedł bo usłyszał, że Juve nie chce wydawać na 1 zawodnika więcej niż 30 mln. Lata minęły i ich polityka się zmieniła.
08.06.2019 o 13:19 przez ciechan
ciechan
Dlatego napisałem między innymi.
07.06.2019 o 18:10 przez mikruzzo
mikruzzo
To że nie jest w planach to jeszcze nic nie znaczy (na ten moment). Radja potrafi szarpnąć środkiem pola a pod okiem Conte mógłby się rozwinąć jeszcze bardziej. Myślę że Ci panowie potrzebują czasu żeby sie przekonać do siebie nawzajem
07.06.2019 o 18:10 przez DonDawido
DonDawido
Z piłkarskiego punktu widzenia - szkoda, bo zdrowy Radja robił różnicę.
Jeśli to ma być zapowiedź czystek w kadrze, to zmienia postać rzeczy. Niech wywali jeszcze zepsutego Perisica, pantofla Icardiego i może będzie trochę świeżości w szatni.
07.06.2019 o 17:30 przez Granat105
Granat105
Nie rozumiem tej głębokiej fascynacji Conte. Rozumiem że siedzimy w szambie ale to nie jest koleś z którym zmniejszymy stratę do Juve. A jak słyszę o sprzedaży jedynego kolesia z jajami i mentalnością zwycięscy w naszym marnym środku pola to brak mi słów po prostu. Zdecydowanie Dzeko i Barella podniosą naszą piłkarską jakośc. Realna piłka to nie football menager.
08.06.2019 o 06:50 przez Guarin
Guarin
Wykaż się dojrzałością i poczekaj na jakieś mecze a nie oceniaj trenera na podstawie newsów makaronów.
07.06.2019 o 16:06 przez Sempre_Inter
+1
Sempre_Inter
Jesli to prawda, to osoby które podjęły tą decyzję skompromitowały się. Wystarczy zobaczyć na statystyki ile Inter zdobył punktów z Radziem, a jaką marna zdobyczą możemy się pochwalić ilością punktów bez niego w składzie.
Dzięki Radziowi jesteśmy też w LM :)
Patrząc na doniesienia prasowe jeśli miałby za Radka przyjśc Ciepła Klucha Mateusze, to ręce opadają.
07.06.2019 o 14:08 przez TomHardy
+1
TomHardy
timon napisał:
O Spalettim to samo pisales


On cały czas wierzy, że spalletti wróci jeszcze...
07.06.2019 o 13:55 przez maestro177
maestro177
Conte raczej nie zaryzykuje kariery, żeby udpic Inter z korzyścią dla Juve. Zresztą Juventus tego nie potrzebuje, jeszcze parę lat zleci, zanim dojedziemy do ich poziomu. Teoria spiskowa. A pozbywanie się kontrowersyjnych piłkarzy jest logiczne, bo przecież konflikty w drużynie miały wpływ na słaby ostatni sezon. Pomimo, że lubię Radje to Conte powinien mieć decydujący głos. Oczywiście jeśli artykuł to nie zwykła plotka.
07.06.2019 o 13:24 przez Dejwid
+1
Dejwid
Szkoda go, ale wydaje mi się, że prędzej czy później doszłoby do jakiegoś konfliktu z Conte. A Barella to podobny typ piłkarza.
07.06.2019 o 13:13 przez maverik
+2
maverik
Corsera to jedne z najmniej wiarygodnych źródeł. Nainggolan zostaje.
07.06.2019 o 13:28 przez timon
+6
timon
O Spalettim to samo pisales
07.06.2019 o 13:11 przez CNS87
CNS87
Nasz najlepszy środkowy pomocnik. Drużynie potrzebny jest taki Pitbul środka pola. Ok rozumiem Perisic out ! Jego odejście na lewa nogę i wrzutkę na aut każdy już zna to samo Candrewniak wrzuta w trybuny ..a niech kibice tez coś z gry maja..a co !? Mam nadzieje ze to farmazon z Niangolanem, bo gość wraca do formy gra twardo i jest mega dobry w odbiorze. Jak chcemy walczyć z Jude to najlepszych musimy zostawić. Icar tez się sprzyda chyba ze wpadnie dobra kasa.
07.06.2019 o 15:09 przez Towarzysz
Towarzysz
Chyba nie rozumiesz do końca w jaki sposób się buduje drużynę. Porównaj sobie stosunek wyników do wydanych pieniędzy takich klubów jak RB Lipsk a Manchester City(ten sprzed Guardioli).
07.06.2019 o 13:10 przez LukeInter
+1
LukeInter
poczekajmy aż spall dostanie robote, to będzie jego pierwszy zakup, przeca to jego "syn"
07.06.2019 o 12:59 przez IlCapitano
-8
IlCapitano
Skoro Conte naprawdę go nie chce to sprzedać fast, ostatnie okienko aby dostać za niego poważne pieniądze
07.06.2019 o 12:34 przez piotrekninter
+2
piotrekninter
Conte pozbywa się wszystkich kontrowersyjnych zawodników.
Jedyna kontrowersyjna osoba jako pozostanie jest on sam...I mi się to podoba. Bo jego charakter mi odpowiada. :)
07.06.2019 o 12:26 przez Rafał 1976
-2
Rafał 1976
Żegnam bez żalu i to jak naj szybciej
07.06.2019 o 12:14 przez kibix
+2
kibix
A obrońcy jego nie pamiętacie jak zarzygany opluwal nasz klub na jakimś nagraniu którego nigdy nie zdementowano? Kurde Conte jak wypierdzielisz jeszcze perka i icara to normalnie przestanę Cię nie lubić, na czym pewnie najbardziej Ci zależy.
07.06.2019 o 15:06 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Dawno nie przeczytałem tak inteligentnego komentarza na fcInter.
07.06.2019 o 19:29 przez kibix
+1
kibix
Tak jest obywatelu towarzyszu!
07.06.2019 o 11:46 przez SETE
SETE
ok, rozumie czystka itd...ale to znaczy ze np Candreva czy Vecino jest potrzebny ? tego juz nie rozumie
07.06.2019 o 11:43 przez rafalik93
+3
rafalik93
za 30 melonów to sprzedać,gość z roku na rok bedzie coraz gorszy ;) a i wieku młodzieniaszka już nie ma ;) w jego miejsce pellegrini i barella ;)
07.06.2019 o 11:35 przez WakashimazuKen
-2
WakashimazuKen
Czysta głupota .
07.06.2019 o 11:31 przez ciechan
ciechan
Co z tego, że Conte wcisnie ze składu 120% skoro nasz potencjał spadnie o 30%. Plotki mówią głównie o półśrodkach, aby zaprojektować drużynę dla Conte. Ninja może grać na każdej pozycji w pomocy, sprzedanie go za 30 mln to paranoja mimo iż nie grał fantastycznie, ale potrafił być kluczowy. Nie wiem czego się spodziewać, ale strasznie boję się 352 i żołnierzy Contego. Samego trenera bardzo cenię, ale tej taktyce po prostu nie ufam
07.06.2019 o 11:20 przez KoBa
+7
KoBa
Dobra końcówka sezon u nieco zatuszowała cały ostatni rok a ten był mocno przeciętny. Jeżeli to ma się odbyć w imię czystek to ok, ale w takim razie Perisic również powinien zrobić out.
07.06.2019 o 11:51 przez SETE
SETE
Bardzo madre slowa.
07.06.2019 o 10:57 przez Dyl87
+3
Dyl87
Nie będę tęsknił . Nainggolan praktycznie przez 70 % sezony był niedostępny. Nie zapominajcie o tym .
07.06.2019 o 10:51 przez Towarzysz
Towarzysz
Mimo, że nigdy nie można brać wszystkich newsów na poważnie, to zawsze trzeba rozliczać z ruchów transferowych na koniec sezonu, nie jego początku, a szczególnie zanim się nawet nie zaczęło okienko.
07.06.2019 o 10:49 przez kusy
+1
kusy
Maszyna turynska ruszyła, trzeba ją zatrzymać !! !

Shoutbox

Kazam 22.08.2019 09:06

penetrowac

Piter 22.08.2019 09:06

gdyby moje serce biło dla juve to chodziłbym na marsze lgbt

Odet 22.08.2019 09:06

on kocha Wandę

Kazam 22.08.2019 09:06

i juwentusa

Kazam 22.08.2019 09:06

on kocha kabze

Alfa 22.08.2019 09:05

prezciez maur kocha Inter

Odet 22.08.2019 09:05

gdyby moje serce biło dla Juve, to bym sobie je wyrwał

Odet 22.08.2019 09:05

a to jest dyskwalifikacja jako piłkarza i człowieka

Kazam 22.08.2019 09:05

maur bedzie pierwszym wiezniem politycznym, komunistycznego Suning xD

Piter 22.08.2019 09:05

a pan Zhang nie wpuszcza do gabinetu osób trzecich

Odet 22.08.2019 09:05

bo gdyby Mauro rzeczywiście chciał grać w Interze, to jeszcze zrozumiem, ale on chyba rzeczywiście chce do Juve

Piter 22.08.2019 09:05

żeby porozmawiać z panem Zhangiem trzeba znać język angielski albo chiński, a wydaje mi się że ani wanda ani maruo nie znają

Kazam 22.08.2019 09:05

on moze byc zdeterminowany najwyzej zeby sobie kariere zniszczyc, kim on jest w odniesieniu do klubu?

Kazam 22.08.2019 09:04

wlasnie o tym pisalem

Odet 22.08.2019 09:04

ale oni by Morasia wyciulali, a Chińczyków się tak nie da

jaszczomb 22.08.2019 09:04

jesli maja te skriny to myk do sadu i zniszczyc kochasia

Kazam 22.08.2019 09:04

teraz mamy pragmatycznych wlascicieli i zarzad

Kazam 22.08.2019 09:04

to nie papa Moratti ze mozna grac na emocjach

Kazam 22.08.2019 09:03

oni mysla ze wygraja z Marotta i Suning

Kazam 22.08.2019 09:03

no dokl Odeciak

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28199

Liczba newsów: 34498